Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7274) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ghost B.C.
3993 příspěvků 3.12.20 09:07
@bao-baba píše:
@Femur Když jsem chodila na VŠ, tak bylo o jedné profesorce známo, že se k ní chodí na zkoušku bez makeupu a s mastnejma vlasama. Zvlášť měla spadeno na vdané, takže i bez snubáku.

Tohle je strašlivě, ale fakt strašlivě zoufalé. Vytvořit si sám nálepku zapšklé báby bez chlapa musí být fakt pošušňání. A může být chytrá třeba až na měsíc.

U nás se toto tradovalo o jedné docentce, ale pravda to nebyla. Vyhazovala za neznalost šesti úplně základních otázek (všichni věděli, jaké to jsou), které dávala vždy až na konci zkoušky. A mohl člověk říct před tím úplně vše, ale když nevěděl základ, tak šel. Logické. Tak se o ní začalo říkat, že to dělá kvůli make-upu.

MarryJu
548 příspěvků 3.12.20 09:54
@benyka
@benyka píše:
https://www.super.cz/…dopadlo.html#…. sznhp. box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Vlasy kluka dobrý, ale mohla si před focením aspoň umýt (oblíznout/utřít) tu pusu od kafe.

Vás minule pohoršila pusa od "kafe " a hádejte čím se upatlala nyní?

xSx
984 příspěvků 3.12.20 09:57

@Ghost B.C. taky si myslim, ze jsou to takove urban legend :) u nas se tohle tradovalo take, ale chodila jsem na zkousky porad stejne a nikdy me rozhodne nevyhodili kvuli obleceni :) na druhou stranu zmalovat se na zkousku a vyrazit v minisukni a jehlach mi prijde taky dost over (pokud to neni styl a clovek tak nechodi porad).

benyka
9026 příspěvků 3.12.20 11:28

@MarryJu To si teda netroufám. :-)

MarryJu
548 příspěvků 3.12.20 11:30

@benyka Menstruační krev

benyka
9026 příspěvků 3.12.20 11:32

@MarryJu Tušila jsem, ale považovala jsem za nadbytečné tomu uvěřit. :-)

bao-baba
1410 příspěvků 3.12.20 12:45

@xSx
No, u nás to urban legend nebyla. Ona osoba byla pěkně protivná kravajzna, přitom jí bylo tak cca k pětatřicítce a vypadala celkem dobře. Když se vdala, tak na nějakou dobu vyměkla.

bao-baba
1410 příspěvků 3.12.20 12:47

@MarryJu
Usilovně jsem se snažila doufat, že je to kečup a vy jste mi do toho hodila vidle…

MarryJu
548 příspěvků 3.12.20 14:11

@bao-baba :-)
Můj instruktor jógy pije svou ranní moč. To jsem dlouho nechápala, ale Houdová to přebila

Puffin
353 příspěvků 3.12.20 14:13

@MarryJu Myslela jsem, že recyklovat vlastní odpadní tekutiny museli jen na Duně.

Vinca_minor
2270 příspěvků 3.12.20 15:42

@if5 Chudák Radar se nějak zatoulal mezi pekelné celebrity :D Má tzv. polský syndrom, má krátké prstíky na jedné ruce. Proto svou ruku stále schovává, nosí desky s papíry apod., s takovou vadou by v Koreji být nemohl :D

bao-baba
1410 příspěvků 3.12.20 20:29

@Vinca_minor
O tom jsem nikdy neslyšelo…díky za info, zas vím o něco více.

Vinca_minor
2270 příspěvků 3.12.20 22:48

@bao-baba Já miluju MASH a znám pár perliček. Třeba na fotce manželky plukovníka Pottera je skutečná manželka herce, B. J. má dceru Erin a Klinger (teda Jamie Farr, který má ve skutečnosti arabské jméno) se opravdu narodil v Toledu v Ohiu :D A takových věcí je tam víc.

Acrobaleno
1018 příspěvků 4.12.20 11:47
@MarryJu píše:
@benykaVás minule pohoršila pusa od "kafe " a hádejte čím se upatlala nyní?
…ale…PREČO???

Inak ja MASH milujem, už ako decko som to milovala. Spája sa mi to s prázdninami u tety v Hradci Králové. Neviem prečo, ale začiatkom a v priebehu 90. rokov išlo v ČR takmer všetko, len u nás nie.

Brep
789 příspěvků 4.12.20 12:36

Z cire lenosti prohledavat bulvar a instagram se zeptam tady - proc je Klus dohola?

vvy
352 příspěvků 4.12.20 13:25

@Brep myslím, že to je kvůli nějakému členu kapely, který má/měl rakovinu. Ale ruku do ohně za to nedám.

Acrobaleno
1018 příspěvků 8.12.20 09:32

https://www.blesk.cz/…a-jmeno.html

Som to iba ja alebo aj ostatným sa obracia žalúdok z toho, ako on a novinári volajú tú jeho detskú nevestu? Lucinka…grcajúci smajlík Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale je to hnus. Vždy mi pripadal „iný“, ale myslela som si, že je gay. No nie, on je iba pedobear.

Puffin
353 příspěvků 8.12.20 10:15

@Acrobaleno Děkuji za obohacení slovníku, výraz pedobear jsem neznala. Při hledání jeho přesného významu mě překvapilo, co všechno je možné s tímhle motivem koupit - dětské dupačky, plyšového medvídka s tričkem - inzerováno jako „úžasná hračka pro vaše dítě“. Rozumím, že někdo koupí dítěti věc s tímto obrázkem, aniž by znal jeho význam. Ale když je to rovnou v inzerátu nazýváno „pedobear“, tak už mi to divné přijde.

Vinca_minor
2270 příspěvků 8.12.20 18:57

@Acrobaleno Mně to přijde dost úchylné, ale obávám se, že s Lucinkou začal Bohuš a bulvár to od něj jen převzal…
Pedobear, výstižné. Též jsem to neznala.

zwedavka
1235 příspěvků 8.12.20 20:25

Proč se o toho mamlasa, co zbouchl skorodítě, zajímá kdokoliv jiný než orgány činné v trestním řízení?
Nadsázka, je jí tuším 17, to už sex trestný není, za mne je udělat dítě sedmnástce prostě nemorální.

Ophelie
1047 příspěvků 8.12.20 21:22

Mně přijde v bohušomatušovském jazyce naprosto nechutné spojení „udělám jí miminko“ (dělá mi problém vůbec něco takového napsat), člověku se úplně vzdouvá žaludek.

Birdonawire
620 příspěvků 9.12.20 09:41

@zwedavka V USA (netusim, jestli uplne ve vsech statech) je akceptovano, pokud spolu maji sex nezletili vrstevnici. Jakmile ma sex zletila osoba s nezletilou, dopousti se trestneho cinu.

Ophelie
1047 příspěvků 9.12.20 12:15

@Birdonawire nejsem vůbec odborníkem na státy, ale pamatuju si, že v některých byli právě trestání adolescenti za sexuální vztah s adolescenty (mám na mysli heterosexuální páry). Čili třeba 18letý kluk byl trestán za sex s 16letou, což mě fakt překvapilo.

bao-baba
1410 příspěvků 9.12.20 12:41

Prosím dávejte sem příspěvky, ať už se při rozkliknutí tématu zobrazuje nová stránka a nestraší mě ta Houdová.

květušína
622 příspěvků 9.12.20 12:51

@bao-baba přesně na to jsem myslela. :D Já jsem relativně svobodomyslná, ale že bych se nutně musela dívat na takovouto fotku, to ne. Rychle stránku vždycky roluju dolů, ale bohužel ne dost rychle, jelikož ji vždy zahlédnu.

Stránka:  « Předchozí 1 2575 2576 2577 2578 2579 2580 2581 2582 2583 2584 2585 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek