Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7277) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2990 příspěvků 9.12.20 13:21

@bao-baba @květušína Já sem chodím přes Upozornění, a to mě hodí na první nepřečtený příspěvek.

zwedavka
1242 příspěvků 9.12.20 13:24

Chtěla jsem nicneříkajícím příspěvkem přispět k propadu nechutné fotky do propadliště dějin a nevšimla jsem si, že už tam je.

Josefka
602 příspěvků 9.12.20 16:02

Tak ono už se to Bohušovi a Lucince narodilo? Věk je skutečně jen číslo a sama mám partnera o dost mladšího, jenže tady nehraje něco jiného. Nesoudím.

Pobavila mě ovšem jedna gratulace:
„Gratuluji a ať jsou obě děti zdravé.“

Acrobaleno
1018 příspěvků 10.12.20 11:56

@Josefka Vek je len číslo rozhodne neplatí, keď vek mladšieho partnera neprekročil ani hranicu plnoletosti. Mne to príde ako grooming. A 30 rokov je veľa aj pri „dospelých“.

Čírina
400 příspěvků 10.12.20 12:57

@Josefka S tím, že jediný dospělý člověk v téhle skvadře je Lucinka…

giuliettka
7992 příspěvků 11.12.20 16:07
@Acrobaleno píše:
https://www.blesk.cz/…a-jmeno.htmlSom to iba ja alebo aj ostatným sa obracia žalúdok z toho, ako on a novinári volajú tú jeho detskú nevestu? Lucinka…grcajúci smajlík Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale je to hnus. Vždy mi pripadal „iný“, ale myslela som si, že je gay. No nie, on je iba pedobear.

Dnes to riešil Mareš v rádiu, a obvinil bulvár z toho, že to oni ju volajú Lucinka a oni s tým začali. Podobne ako Pavlínka u Nedvěda. Podľa článku však usudzujem, že s tou Lucinkou prišiel Bohoušek a je to len a len jeho zásluha. Novinári o nej už píšu ako o Lucii, on Lucinkuje ďalej.
https://www.super.cz/…-dcerky.html

Paris1789
5235 příspěvků 11.12.20 16:25

Jednou je paní Lucie způsobilá k právním úkonům, tak asi ví, co dělá? Já sama její volbu taky nechápu, ale trestné to není a pohoršovat se nad tím mi přijde poněkud laciné.
Tak na to neklikejte, pokud vám to tak hrozně vadí, neposílejte jim tím klikáním peníze na další šaškování v bulváru. Protože oni s tím budou pokračovat, dokud jim to posype.

giuliettka
7992 příspěvků 11.12.20 16:32

@Paris1789 Ale ja nechcem aby ten Bohoušek ktorý má nádherný hlas a je to druhý Luciano Pavarotti umrel teraz, keď nemože vystupovať v tých pridrbaných muzikáloch, lebo covid…umrel hladom. Ja mu to ráda zaplatím. Nechce sa mi čakať na ďalšieho vola s Mucinkou. :-D

Paris1789
5235 příspěvků 11.12.20 16:39
@giuliettka píše:
@Paris1789 Ale ja nechcem aby ten Bohoušek ktorý má nádherný hlas a je to druhý Luciano Pavarotti umrel teraz, keď nemože vystupovať v tých pridrbaných muzikáloch, lebo covid…umrel hladom. Ja mu to ráda zaplatím. Nechce sa mi čakať na ďalšieho vola s Mucinkou. :-D

Jsi ušlechtilá osoba, děláš dobře.

Acrobaleno
1018 příspěvků 14.12.20 13:06

Aj tak..je to divné. Keď sa stretli mala možno 15. Keď otehotnela mala 16. On má skoro 50!!! To nie je láska, to je fetiš. Je to grooming. Je to predátorstvo. Áno, podľa mňa je predátor a všetci jemu podobní, ktorí si nabrnknú takto mladé dievčatá. Tam nie je rovnováha, nie je jeho seberovný partner. Je to nevyvážený vzťah a všetku moc drží on. Je starší, je muž a „má peniaze“. Obracia sa mi z neho žalúdok, tak ako pri tých úchylákoch z filmu V síti. A nie, že sa za to nehanbí, on sa tým ešte chváli v novinách. A novinári namiesto toho, aby ho ogrcali, mu to vydajú, lebo sú z toho kliky. Hnus.

Judy24
1229 příspěvků 14.12.20 14:11

No vybrala jsem si špatně, co se dá dělat…

xSx
989 příspěvků 14.12.20 14:18

@Acrobaleno anebo je Bohuš opravdu labilní chlapeček a ne chlap, tudíž bez moci. Prostě takovej chudáček, o kterého by dospělá ženská neměla zájem. Ne že by to bylo méně na blití. A co jsem tak četla, tak prachy má spíš rodina Lucie, ne Matuš.

Acrobaleno
1018 příspěvků 14.12.20 14:24
@xSx To nie je pre mňa argument. To je to isté, ako keby si 50tnik povedal, že sa cíti na teenegera a začne si s 12 ročnou.
@Judy24 píše:

A všetko na úver. :D

Příspěvek upraven 14.12.20 v 14:26

Paris1789
5235 příspěvků 14.12.20 14:26

@Judy24 to je dobře ujetý. Pózovat s taškami.

ertz
772 příspěvků 14.12.20 15:27

@Acrobaleno Ta role médií je tady dost jasná. A máte pravdu v tom, že mu to mají omlátit o hlavu a ne mu dělat reklamu. A říkat takovým pisálkům novinář - to je urážka novinářů. Já Zemana nemusím, ale v tom hodnocení žurnalistů mu musím dát za pravdu - hodně plev a málo zrna.

giuliettka
7992 příspěvků 14.12.20 15:28
@Judy24 píše:

Raz som z manželom obišla všetky obchody v Pasrížskej a nekupila ani zbla. A mala som úplne rovnaký počet tašiek ako ona. Všade mi dali propagačné brožúrky a katalogy zadara. Takže ja som si nevybrala špatně, ja som hus, že som to nenaaranžovala na posteľ a nevyvalila sa k tomu. :-D A hlavne že som to nenafotila! :-D

Paris1789
5235 příspěvků 14.12.20 15:29

@giuliettka to ale ještě klidně můžeš!
Já si uvědomila, jakou dělám chybu, že si všude nosím svou vlastní nákupní tašku, nemůžu se vychloubat a ani vyvalovat :-(

ertz
772 příspěvků 14.12.20 15:31

@giuliettka To mě napadlo nejdřív, jestli v těch taškách taky něco je nebo jsou prázdné :-) Prohledejte šuplíky a třeba je někde najdete - a můžete je pronajímat na focení :-)

giuliettka
7992 příspěvků 14.12.20 15:31
@Paris1789 píše:
@giuliettka to ale ještě klidně můžeš!

Ja som tie tašky použila na triedený odpad, dávala som do toho papier. :-D
Nevedela som, že si ich mám opatrovať ako oko v hlave. :-D

Birdonawire
622 příspěvků 14.12.20 18:01

Mam vyzkouseno, ze kdyz mam papirovou tasku treba od Chanel, prodavajici v dalsich obchodech se mohou pretrhnout. Mozna bych si mela takove tasky nechavat a pouzivat znova… ale kaslu na to. :-)

giuliettka
7992 příspěvků 14.12.20 18:12

@Birdonawire Takže oni mi tie obchody nedavali propagačný materiál kvôli mojej kráse, ale pretože som mala tu prvú tašku? A ostatné sa nabaľovali? No a mám po ptákoch. :-)

giuliettka
7992 příspěvků 14.12.20 18:14

@Birdonawire ps ale úprimne si myslim6, že mi tu v Lbc taška Chanel nepomôže. :-D

MorusRubra
735 příspěvků 15.12.20 13:19

Heh, vyfotí se v šortkách a sportovní podprsence. sznhp. box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz ale e předmětem fotky měla být spona ve vlasech. Jasně, to dává smysl. Určitě nešlo jen o to se pochlubit jako milion dalších bab, co vystrčí kozy a pak dělají překvapenou, že o to přece vůbec nešlo.

Edit: tak ani na podruhé se nepovedlo odkaz upravit, sorry, musíte se probrat změtí písmenek.

Temperance
2990 příspěvků 15.12.20 13:44

@MorusRubra No jasně, kdyby vyfotila jen hlavu nebo aspoň neshodila tu bundu z ramen, spona by tak nevynikla. Vy si na cvičení takovou neberete?

xSx
989 příspěvků 15.12.20 16:17

@MorusRubra no a taky hlavně kde má ty vrásky, co má na fotkách mimo instagram? :) je tam tak vyžehlená, až to hezký neni.

Stránka:  « Předchozí 1 2578 2579 2580 2581 2582 2583 2584 2585 2586 2587 2588 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek