Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7277) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
7983 příspěvků 28.12.20 18:05

@Ivana32 Mercedes? No chválabohu že nie Ferari. :-D

Ivana32
362 příspěvků 28.12.20 18:06

@giuliettka
Anna Mercedes. Prý aby muži věděli, jaký vůz jí mají koupit. Prostě Čtvrtníček. :-D

giuliettka
7983 příspěvků 28.12.20 18:51
@Ivana32 píše:
@giuliettka
To je Mercedes Čtvrtníčková. Tuhle jsem s ní viděla rozhovor, je to sympatická mladá žena. Jestli umí hrát, to neposoudím, pohádku ani nic jiného jsem s ní neviděla. Je dost podobná tátovi, geny holt nevyčuráš. :-)

Netušila som kto je Čtvrtníček, tak som si to vygooglila, zvedavosť bola silnejšia. A chudák holka, fakt geny neočůrala. Ale viete čo ma zaujalo, ja nie som sama, komu sa v tej rozprávke nepáčila! Prevážna väčšina komentárov je, že s tou holčičkou vo filme nikto nesúciti, lebo je krajne nesympatická. Že to nie je milá sirota, ktorej by ste nájsť šťastie želali, ale posobi ako fracek, čo si svoj osud zaslúžil. :-D Že to chcelo nájsť dievčatko, ktorému by ste pomoc anjela s čertom želali. :-)

giuliettka
7983 příspěvků 29.12.20 11:50

A ja trvám na tom, aby si manžel dal k štedrovečernej večeri a ku stromčeku kravatu. No Káča som, tepláky su naj. :-D

Paris1789
5233 příspěvků 29.12.20 14:40

@giuliettka na tom je nejhorší, jak se ty (zřejmě jeho?) starší děti dostaly dozadu, to vydá za mnoho stránek textu (z psychologie)

bao-baba
1425 příspěvků 29.12.20 14:43
@giuliettka píše:
No Káča som, tepláky su naj. :-D

No dyk sou taky z Dubaje :-)

bao-baba
1425 příspěvků 29.12.20 14:44

Sorry, bylo to dvakrát

Judy24
1229 příspěvků 29.12.20 15:18

@giuliettka Naše babička si ke stromečku brávala „sváteční tepláky“. :D Moje máma (její snacha) z toho rostla, zbytek to bral spíš jako vánoční kolorit.

Ivana32
362 příspěvků 29.12.20 18:07

No jo, tepláková kultura. Hlavně, že jsou značkové. Já potkávám běžně na školních chodbách děti v teplákách. Stávám se vůči tomu imunní, jinak bych tam asi nemohla chodit. :-)Jeden chlapec loni chtěl jít v teplákách do divadla- a je úplně jedno, že malého, regionálního. Kolegyně ho odmítla vzít, načež jí hned přišla do školy vyhrožovat matka. Rozum zůstává stát.

V3S
58 příspěvků 29.12.20 22:48

@Paris1789 Neměly tu správnou značku tepláků… =)

giuliettka
7983 příspěvků 30.12.20 08:08
@Paris1789 píše:
@giuliettka na tom je nejhorší, jak se ty (zřejmě jeho?) starší děti dostaly dozadu, to vydá za mnoho stránek textu (z psychologie)

Cristiano Ronaldo a jeho deti z predošlého aj súčasného vzťahu. Tomu sa povie rozdiel. Ten najstarší chlapec sa tiež netvári rozjuchane, podobne ako dcéra u Karola Vémoly, ale všetky deti posobia na fotke, že patria do rodiny.

giuliettka
7983 příspěvků 30.12.20 08:13

@Paris1789 Ale vyzerá to, že tá holčička nie je jeho, alebo aspoň ju ešte nestihol pourážať. O synovi povedal toto.
„Můj kluk, ten je trošku měkkej. Z toho bude spíš baleťák, je mu devět let. Já tedy říkám, že šest, protože je chudák takový pomalejší. On to má po mámě. Dal jsem ho na ragby, to vůbec nešlo, to na něj bylo moc drsný. Teď jsem ho dal na fotbal. On to v sobě nemá. Já to do něj úplně nechci vmlátit, chci, aby z něj byl trochu chlap, ale ne po mým. Když vidím, že to v tom děcku není, tak to v tom děcku není. Já mu vždycky říkám: Buď šampion, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“

Vinca_minor
2277 příspěvků 30.12.20 08:25

@giuliettka No pokud vím, tak Ronaldův „předešlý“ vztah byly anonymní náhradní matky, ne? Takže jeho současná si vzala fotbalistu s dětmi, které jsou jen jeho, bez závazků k matkám. Což teda neobhajuje Vémolu, že své starší děti umístil jako kompars.

giuliettka
7983 příspěvků 30.12.20 08:37

@Vinca_minor Vlastne ste to vystihla, u nás to je väčšinou pretrpím chvíle čo sú deti s otcom, šak oni sa vrátia k matke a bude zase kľud. (vidím to aj na kolegyniach čo majú rozvedených chlapov s deťmi, na víkendy keď má prísť na návštevu dieťa z prvého manželstva sa moc netešia a pondelky bývajú plné sťažnosti)

Pozorovatel
698 příspěvků 30.12.20 10:08
@giuliettka píše:
@Paris1789 Ale vyzerá to, že tá holčička nie je jeho, alebo aspoň ju ešte nestihol pourážať. O synovi povedal toto.
„Můj kluk, ten je trošku měkkej. Z toho bude spíš baleťák, je mu devět let. Já tedy říkám, že šest, protože je chudák takový pomalejší. On to má po mámě. Dal jsem ho na ragby, to vůbec nešlo, to na něj bylo moc drsný. Teď jsem ho dal na fotbal. On to v sobě nemá. Já to do něj úplně nechci vmlátit, chci, aby z něj byl trochu chlap, ale ne po mým. Když vidím, že to v tom děcku není, tak to v tom děcku není. Já mu vždycky říkám: Buď šampion, čeho chceš. Můžeš hrát fotbal, ty seš takovej měkkej, baleťák. Hlavně nebuď teplej, nebo to z tebe vymlátím,“

Tak tohle do konce roku uz asi nikdo neprekona. V jednom vyroku si vzit to ust svoje vlastni dite, matku ditete, fotbalisty a gaye. Ale urcite je to vytrzeny z kontextu a bylo to ohromne vtipny.

Příspěvek upraven 30.12.20 v 12:36

Pozorovatel
698 příspěvků 30.12.20 10:13
@giuliettka píše:
A ja trvám na tom, aby si manžel dal k štedrovečernej večeri a ku stromčeku kravatu. No Káča som, tepláky su naj. :-D

Ten pes se asi netvaril dostatecne stastne.

bao-baba
1425 příspěvků 30.12.20 10:52
@giuliettka píše:

Jéžiš, to je kretén!

MP blanka
2821 příspěvků 30.12.20 14:45

Pretože som nedávno dočítala jednu detektívku, kde bol vrahom otca syn, ktorého v detstve otec ponižoval, obávam sa, aby si aj tento chlapec v dospelosti neskomplikoval život. Ale možno sa tatinko bude snažiť a ukolíše si svedomie tým, že sa vykúpi, a to doslova, peňazmi a drahými darmi. Smutný osud bohatých.

Paris1789
5233 příspěvků 30.12.20 14:54

@giuliettka mně nějak nejde na rozum, že o takového pána nějaká žena stojí. Šeredný a hloupý. Zřejmě matka toho chlapce neumí česky, jinak si neumím vysvětlit, že tenhle jeho výblitek zůstal bez odezvy.

Ophelie
1049 příspěvků 2.1.21 18:26

Při pohledu na tuto fotku jsem měla jedinou asociaci - dětská nevěsta.

Temperance
2990 příspěvků 2.1.21 21:19

@Ophelie A kdo je ženich? :-P

julie74
3813 příspěvků 4.1.21 00:23
@bao-baba píše:
Jéžiš, to je kretén!

Taky si nevybavují, že by někdy něčím jen naznačil, že není…

giuliettka
7983 příspěvků 9.1.21 12:15

Podľa článku na only men je Simon Helberg po 14 rokoch od natáčania Teorie veľkého tresku fešák, z ktorého sa ženám podlamujú kolená. Podľa mňa je ešte škaredší ako bol predtým. Ten keby nezarobil miliony na tom seriáli, tak si oňho neoprie kolo ani Ornella Koktová. :-D

Teorie velkého třesku: Howard už nemá střih podle kastrolu. Po 14 letech z tohoto hezouna ženy slintají blahem

kobylkalucni
406 příspěvků 17.1.21 23:08

Vémola se už probírá jinde, smazáno :-)

Ophelie
1049 příspěvků 19.1.21 08:12

Tak už i části těla slaví své narozeniny… Aspoň podle titulku.
Její silikonové čtyřky oslavily 10. narozeniny: Cvičitelka Hanka Kynychová ukázala, že do dlaní se jí nevejdou

Stránka:  « Předchozí 1 2577 2578 2579 2580 2581 2582 2583 2584 2585 2586 2587 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek