Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8325 příspěvků 28.3.21 11:17

Len neviem či jej tá plastika tu mladosť a krásu vrátila. :-)

kalivrata
500 příspěvků 28.3.21 11:32

@giuliettka Teta má po plastice horních víček a má to moc hezké, taky je jí 50 let. Asi se to nesmí přehnat, jí už to horní víčko docela padalo. Té kůže jí dali pryč jen trochu, nechtěla mít najednou větší oči nebo vypadat jako ve dvaceti, spíš aby to měla stejné jako před deseti, patnácti lety.

giuliettka
8325 příspěvků 28.3.21 15:13

@kalivrata Tá ma za sebou toľko plastík, že ich už ani nepočíta. :-D

Len v tej reality show ich priznala okolo 20, vrátane mezonitiek.

kalmar
202 příspěvků 28.3.21 18:38

Ty šaty Kate jsou opravdu krásné. U tohoto typů šatů, kabátu, mě vždy zajímá, co je pod tím. Jenom spodní prádlo? Nebo tyto šaty jsou fakt jako kabát a pod ním jsou nějaké lehčí šaty? Má to nějaká pravidla?

MP blanka
2859 příspěvků 28.3.21 18:46

@kalmar-aj mne tá fotka pripomenula obdobie, keď sa v 70-rokoch nosili plášťové šaty, aj ja som ich mala, a nie tak dávno sa tu o nich rozprúdila diskuzia. Nie, nenosilo sa pod to nič iné, ako bežné prádlo, ani sa nejako strihom nelíšili od akýchkoľvek bežných / nie letných / šiat, len boli z iného, teplejšieho materiálu, event. boli vypodšívkované. A práve to ich robilo niečím nové.

giuliettka
8325 příspěvků 2.4.21 10:30

Pri pohľade na tú fotku ma napadlo, pánabeka úžasné. Aj rúška može byť krásna.

https://pbs.twimg.com/…L1.jpg:large

ertz
918 příspěvků 2.4.21 11:21

Přidám další variantu této látky

Z dálky to může vypadat strašidelně, jako kosti, ale z blízka je to krásný vzor.

if5
458 příspěvků 2.4.21 11:53

@ertz A ta souprava bílých manžet a límečku! Zrovna jsem si říkala u nějakého Poirota či slečny Marplové, že si snad připínací soupravičku pořídím k jednomu svetru, který jsem přestala nosit, protože tmavá barva u obličeje ze mě na stará kolena dělá nebožtíka.

Temperance
3105 příspěvků 2.4.21 14:50

@giuliettka @ertz Látka nádherná, ale že bych já sama byla nějak odvázaná z toho, že mi na obličeji přistály takhle obrovské vážky… i když si umím představit i horší zástupce hmyzí říše :-P

Ophelie
1132 příspěvků 2.4.21 15:00

@ertz Camillu nijak zvlášť nesleduji, ale z posledních pár snímků se mi líbily barvy i pěkné detaily…

ertz
918 příspěvků 2.4.21 15:25

@Temperance

Brouk se mi líbí, pavouka bych asi nesnesla.

ertz
918 příspěvků 2.4.21 15:28

Tyto šaty mě moc nezaujaly, ale třeba ten materiál naživo působí líp.

ertz
918 příspěvků 2.4.21 15:32

@Ophelie A tohle bych asi brala - ale neměla bych to kam nosit. Jak říkáte - barva i detaily. 

Porkpiehat
2681 příspěvků 2.4.21 19:02

@ertz Zapomněla jste připsat, že ten brouk a pavouk jsou na té látce tak velcí, že zaplní polovinu přední strany trička. Ono to není na těch vašich fotkách tak zřetelné. Jednu dobu jsem zvažovala, jestli si některý z těch úpletů nekoupím, když jsem pak viděla fotky reálných triček ve FB skupině, tak rozum převážil nad pošetilostí.

ertz
918 příspěvků 2.4.21 19:40

@Porkpiehat Jo, to mě taky napadlo, že by mi pořád někdo civěl na hrudník nebo vtipně bouchal do zad. Ten brouk se mi pořád hodně líbí. Stejně nemám čas šít…

Temperance
3105 příspěvků 2.4.21 22:55

@ertz U těch zelených šatů mě trochu irituje ta vyčuhující podšívka (ve výstřihu i dole).

giuliettka
8325 příspěvků 3.4.21 10:00
@ertz píše:
@Ophelie A tohle bych asi brala - ale neměla bych to kam nosit. Jak říkáte - barva i detaily.

Mne sa páčia tie perly čo ona často nosí. Tiež by som to nemala kam nosiť a zrejme mi k tomu chýba aj tá prirodzenosť s akou ich ona nosí, ale strašne sa mi páčia.

giuliettka
8325 příspěvků 3.4.21 10:07
@if5 píše:
@ertz A ta souprava bílých manžet a límečku! Zrovna jsem si říkala u nějakého Poirota či slečny Marplové, že si snad připínací soupravičku pořídím k jednomu svetru, který jsem přestala nosit, protože tmavá barva u obličeje ze mě na stará kolena dělá nebožtíka.

Límeček by to chcelo dať iný a ideme. Len netuším jak do tej sukne navlečiem manžela. :-D

EDIT Neviem prečo mi to zobrazuje, že je každá farba tartanu iná, na ostatných fotkách vyzerá, že majú rovnakú farbu.

giuliettka
8325 příspěvků 3.4.21 12:22

Priznávam, že mi to na takto starej žene pripadá vulgárne.

novoměštačka
197 příspěvků 3.4.21 12:32
@giuliettka píše:
Mne sa páčia tie perly čo ona často nosí. Tiež by som to nemala kam nosiť a zrejme mi k tomu chýba aj tá prirodzenosť s akou ich ona nosí, ale strašne sa mi páčia.
novoměštačka
197 příspěvků 3.4.21 12:33

Moc jí to sluší. Čím starší, tím vypadá lépe.

ertz
918 příspěvků 3.4.21 14:01

@novoměštačka Přesné, ona je jako Connery v sukni. Dřív se mi nelíbila, teď se ráda dívám, co má na sobě.
@giuliettka jestli letí do/ze šantánu, tak by to šlo.

Ophelie
1132 příspěvků 3.4.21 15:35
@giuliettka píše:
Priznávam, že mi to na takto starej žene pripadá vulgárne.

O koho jde?

giuliettka
8325 příspěvků 3.4.21 15:46

@Ophelie Prvá dáma USA Jill Biden.

Nejak mi pripadá jak tá matka Birdie Hicks z knihy Vajce a já, keď sa nechala spustiť hlavou dolu z okna sály v ktorej bol miestný bál, po fľašku lacného rumu.. Šak ja som taká mladá, že vyzerám ako sestra Birdie a nie ako jej matka. :-D

Temperance
3105 příspěvků 3.4.21 22:44
@giuliettka píše:
Len netuším jak do tej sukne navlečiem manžela. :-D

Možná až bude vévodou z Edinburghu nebo velkým správcem Skotska…

Stránka:  « Předchozí 1 2594 2595 2596 2597 2598 2599 2600 2601 2602 2603 2604 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek