Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7324) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1658 příspěvků 6.4.21 09:56

Možná je to tím, že nejsem na FB ani na IG, ale jaksi nechápu potřebu některých lidí pořád někam dávat svoje obličeje. Navíc u této paní působí ty romantické fotky za diblíka poněkud komicky.

sirena007
1210 příspěvků 6.4.21 10:11

Jen ten hadr má jinde…

pavka_l
1273 příspěvků 6.4.21 19:10

@bao-baba kdo to je?

Byljednoujedenživot
219 příspěvků 6.4.21 19:16

@pavka_l Nepoznáte Schillerovou?
Nápověda: Fotí na Instagram hlavně sebe. Nápověda č. 2: Umí si upravit účes sama, bez potřeby kadeřníka, její generace to přece vždy dovedla. Nápověda č. 3: Focení v romantickém zákoutí. Nebudu se koukat na její IG, ale doufám, že doplnila nějaké nové verše.

Gorilka
1384 příspěvků 6.4.21 20:18

@Byljednoujedenživot Foceno před dvaceti lety s nynější technikou.

pavka_l
1273 příspěvků 6.4.21 20:58

@Byljednoujedenživot Tak tu jsem opravdu nepoznala. Děkuji za nápovědu.

Ophelie
1132 příspěvků 7.4.21 07:42

@pavka_l řekla bych, že AS má nafotce zúžený obličej.

pavka_l
1273 příspěvků 7.4.21 15:44

@Ophelie Taky myslím - a to mne zmátlo.

Uživatel je onlinegiuliettka
8326 příspěvků 7.4.21 16:36
@kalmar píše:
Ty šaty Kate jsou opravdu krásné. U tohoto typů šatů, kabátu, mě vždy zajímá, co je pod tím. Jenom spodní prádlo? Nebo tyto šaty jsou fakt jako kabát a pod ním jsou nějaké lehčí šaty? Má to nějaká pravidla?

Tak som práve zistila, že to nie sú vraj šaty, ale kabát a má ho preto, aby maskovala tehotenstvo. :-D
Neviem či je tehotná, alebo nie, ale mne v tých šatách, naďalej ich budem považovať za šaty :-) nepripadá tlustá a pribratá. :-)

8326 příspěvků 7.4.21 18:37

Bára Basiková sa zaregisdtrovala na zoznamke a vyjadrila sa takto.

• „I když jsou to muži mé generace, připadají mi starší. To mě strašně překvapuje. Nechci se nikoho dotknout, taky mám určitý věk, ale nepřipadám si na něj a mentálně se cítím mladší“ *

No ďalšia celebrita čo verí tomu, že vyzerá tak ako na vyretušovanej fotke. :-D
Ja by som podľa fotiek Báry, ktoré nepridala ona sama, povedala, že má 78 rokov, a za sebou 45 rokov ťažkej práce na poli, že by už mala ísť na Staré bielidlo a nie na zoznamku. :-D

Judy24
1267 příspěvků 7.4.21 20:53

Patricie Pagáčová prý na fotce vypadá „jak z pohádky“. Tak nevím…z pohádky O utonulé těhotné princezně" možná.

porjk
3226 příspěvků 8.4.21 07:17

@giuliettka Tak ona neví, jestli se ti muži taky necítí mentálně mladší. A tím pádem jim ona připadá stará :).

Chichinka
114 příspěvků 8.4.21 07:51

@Judy24 Fotky jsou tak vyphotoshopované a vyumělkované, že kdyby ji nelíčili, neoblékali a pod vodou nefotili, ale rovnou nakreslili v adobe, vyšlo by to nastejno…ztráta času. Kvituji leda to, že nemá kolem sebe spoustu kytiček, něžných krajek a nebo že neukazuje holý pupek.

bao-baba
1658 příspěvků 8.4.21 08:01
@porjk píše:
@giuliettka Tak ona neví, jestli se ti muži taky necítí mentálně mladší. A tím pádem jim ona připadá stará :).

Taky se cítím momentálně mladší :-) Přibližně asi o 25 let, ale to překvapení, když se uvidím v zrcadle, to bych vám nepřála.

@giuliettka Zvlášť ve vlasech, které nosila obarvené našedo, vypadala v pokročilém věku.

Vinca_minor
2491 příspěvků 8.4.21 12:00

Nelíbí se mi účes paní Arenbergerové. Nějak mi to připomíná paruku a seriál Dallas.

Vinca_minor
2491 příspěvků 8.4.21 12:01

A pak mi přijdou pekelní novináři. Paní Arenbergerová je úspěšná odborná lékařka a vědkyně a oni napíšou titulek: Exfinalistka Miss Monika Arenbergerová poznala svého manžela v Berlíně

Bystromila Klíšťová
87 příspěvků 8.4.21 12:44

@Vinca_minor Přesně. Na druhou stranu si nejsem jistá, jestli se paní doktorka tak sama neprezentuje. Viděla jsem ji jako hosta ve dvou pořadech a byla tak i představovaná. Vím, že mě to právě zarazilo, že lékařku s už letitým renomé představují jako účastnici nějaké předpotopní soutěže krásy.

Vinca_minor
2491 příspěvků 8.4.21 12:49

@Bystromila Klíšťová No, to je možné. Třeba si na tom děsně zakládá. Pak je v tomto vlákně správně :D

Temperance
3105 příspěvků 8.4.21 13:43

A jo!!! Já furt, že mi to jméno je nějak povědomé, až ten Berlín - díky @Vinca_minor - „teď mě to teprrrve trrrklo“: https://www.ceskatelevize.cz/…enbergerova/

Vinca_minor
2491 příspěvků 8.4.21 13:54

@Temperance Já znám paní Arenbergerovou už leta, zato jsem vůbec neznala jejího muže.

8326 příspěvků 8.4.21 15:02
@Vinca_minor píše:
Nelíbí se mi účes paní Arenbergerové. Nějak mi to připomíná paruku a seriál Dallas.

pánabeka to je teda vystihnuté presne a trefne! Sue Ellen Ewing v blond.

8326 příspěvků 8.4.21 15:13
@bao-baba píše:
Taky se cítím momentálně mladší :-) Přibližně asi o 25 let, ale to překvapení, když se uvidím v zrcadle, to bych vám nepřála.@giuliettka Zvlášť ve vlasech, které nosila obarvené našedo, vypadala v pokročilém věku.

Tak ona ani v tých tmavých nevyzerá o moc mladšie. https://www.instagram.com/p/CLCGe4gAz7R/ toto ma vyložene šokovalo. Rty namaľované aj tam kde nie sú, na očiach řasenka „muší nožka“ jak za socializmu, oči orámované čiernou rozmazanou ceruzkou… keď už sa cíti taká mladá, tak nech sa aspoň nemaľuje jak neschopná starenka.

Acrobaleno
1023 příspěvků 8.4.21 15:45
@Judy24 píše:
Patricie Pagáčová prý na fotce vypadá „jak z pohádky“. Tak nevím…z pohádky O utonulé těhotné princezně" možná.

Jeden by sa aj zľakol.

Acrobaleno
1023 příspěvků 8.4.21 15:49

Unikla needitovaná fotka Khloe Kardashian a je z toho veľké haló. Že vraj bola z toho tak mimo, že žiada aby sa tá fotka stiahla z internetov. Podľa mňa vyzerá normálne a má peknú postavu až na tú plastikovú riť. Musí trpieť nejakou dysmorfickou poruchou, keď ju to takto dokázalo nahnevať. To je strašné, ako sú pokrivené pohľady na ženské telo, ale aj mužské kvôli tým všetkým filtrom a fotošopom.

Čírina
433 příspěvků 8.4.21 16:32

@Acrobaleno Tak ty plavky vypadají blbě, ale postavu má docela normální.

Stránka:  « Předchozí 1 2594 2595 2596 2597 2598 2599 2600 2601 2602 2603 2604 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek