Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7340) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8470 příspěvků 14.4.21 15:31

@xSx Nemá, jej blízký priateľ sa do britských medii vyjadril, že Meghan povedala priateľom, že tam nešla, lebo by bola stredobodom pozornosti. Na to niekto pod článkom napísal, že stredobodom by bola, len keby tam po nej hádzali paradajky. :-D
Jo a ešte vyhlásila, že je ochotná kráľovskej rodine odpustiť to príkorie, ktorého sa na nej dopustili. Lebo v ťažkých časoch má stať rodina pri sebe. Tak im veľkoryso odpustí, aby sa mohli posunuť ďalej. :-D

Judy24
1292 příspěvků 14.4.21 15:33

@giuliettka Já nevím, mně vlastně přijde ideální, že má dobrou výmluvu, proč nemůže přijet. Stejně to vlastně nikdo nechce, aby tam byla, je omezení 30 lidí, takže aspoň nebude nikomu zabírat místo…nějak v tomhle případě nevidím důvod se jí za to vysmívat. Je to výhodná varianta pro všechny zúčastněné, naopak bych viděla důvod ke kritice, kdyby přijela.

giuliettka
8470 příspěvků 14.4.21 15:35
@Judy24 píše: …nějak v tomhle případě nevidím důvod se jí za to vysmívat.

Ale tak nejak by to chcelo, aby tí jej priatelia, čo ju vždy idú do tisku brániť, držali hubu. :-D Alebo ona pred nimi.
Nech potom zase nežaluje noviny, aby nezverejňovali mená priateľov, či podávajú o nej „dobré referencie“. :-)

bao-baba
1724 příspěvků 14.4.21 17:21
@giuliettka píše:

Má hezkej kabát

Vinca_minor
2570 příspěvků 14.4.21 17:24

@Judy24 V tomto ohledu se mi líbilo vyjádření Borise Johnsona, který řekl, že při omezeném počtu účastníků na pohřeb nepůjde, že by se měla rozloučit rodina.

Judy24
1292 příspěvků 14.4.21 17:26

@Vinca_minor Mně právě taky. Dokážu si představit, jak by Meghan média rozcupovala, kdyby tam šla ona a zabírala jedno z těch mála míst. Plus by ji všichni zdrbali za to, že na sebe poutá pozornost, která má být upřená na pohřeb, prostě hromady argumentů, proč by to bylo špatně. Jako nejsem její velkou fanynkou, ale faktem je, že ona teď už prostě nemůže vyhrát; cokoliv, co udělá, jí všichni vytknou. A podle mě v tomhle případě neoprávněně.

ertz
955 příspěvků 14.4.21 19:19

@Judy24 Taky by si pak Meghan mohla stěžovat, že se jí málo věnovali, neptali se jí, zda se dobře cítí a spíše si všímali kněze a nejbližší rodiny. Opravdu je pro všechny lepší, když zůstane tam, kde je :-)

porjk
3251 příspěvků 14.4.21 19:40

@giuliettka Za to těhotenství teď je rádo asi víc lidí než jen oni, důvod k nezaplacení.
Líbí se mi ty pohledy žen v pozadí ;)

Tyana
150 příspěvků 15.4.21 22:55

@Nattii Máte velice naivní představy o tom, jak funguje náš právní systém - moc výkonodárná. Viz. FB post JUDr. Hrdé z 27.1.2021:

Dnes nám přišlo rozhodnutí Ústavního soudu ve věci, o níž jsme referovali na počátku roku - viz původní příspěvek. ÚS nám sdělil, že není v jeho moci přezkoumávat, zda je správná kvalifikace pohlavního zneužívání u dítěte, jemuž pachatel dlouhodobě vymýval mozek - a tedy že ÚS k naší stížnosti nebude řešit, zda nemělo ve věci dojít ke změně právní kvalifikace na znásilnění pro zneužití bezbrannosti.
Také nám bylo sděleno, že skutečnost, že matka nesouhlasí s tím, aby její dítě dobrovolně od útlého věku souložilo s třicetiletým mužem, protože to není vhodné pro jeho budoucí vývoj, je důvodem k tomu, aby byl nezletilé ustanoven jiný opatrovník, než matka sama.
Opravdu mě nesmírně mrzí, že nejsem z pozice zástupce rodičů poškozených dětí a dětí samotných, schopna dostat se u Ústavního soudu k hlavní věci a jádru celého problému - k rozhodování o tom, zda je možné, aby dvanácti či třináctileté dítě sloužilo s manipulátorem dobrovolně, či zda se z jeho strany jedná o zneužití bezbranného dítěte. Takovou debatu totiž naše trestněprávní teorie stará několik desítek let dle mého názoru skutečně potřebuje.
A jelikož podobnou ústavní stížnost by podle dnešního výkladu US mohl podat jen pachatel (který by si tím značně přitížil, protože by se dožadoval zhoršení své vlastní právní kvalifikace), asi se žádného relevantního rozhodnutí v budoucnu ani dočkat nemůžeme.

julie74
3830 příspěvků 16.4.21 22:15

@Tyana mám příspěvek ke stejnému tématu, ale ne tak sofistikovaný… On si ji vezme v Krtečkově světě!!???

bao-baba
1724 příspěvků 17.4.21 08:29

@Tyana Tvl až do teď jsem si myslela, že pohlavní styk s osobou mladší 15 let je trestný čin…a pokud umím číst, tak matčin nesouhlas s tím, že někdo souloží s jejím dítětem, je důvod pro to, aby jí bylo odebráno opatrovnictví dcery? Kde to žijeme, nalézá se ČR stále ještě ve střední Evropě? To je snad fake.

giuliettka
8470 příspěvků 17.4.21 08:53
@Judy24 píše:
@giuliettka Já nevím, mně vlastně přijde ideální, že má dobrou výmluvu, proč nemůže přijet. Stejně to vlastně nikdo nechce, aby tam byla, je omezení 30 lidí, takže aspoň nebude nikomu zabírat místo…nějak v tomhle případě nevidím důvod se jí za to vysmívat. Je to výhodná varianta pro všechny zúčastněné, naopak bych viděla důvod ke kritice, kdyby přijela.

Videla ste toto? :-D
https://twitter.com/jimmy_1975?…
Mala na ten pohreb predsa len priletieť, aby splnila kvótu v počte černochov na akciu. :-D

„Uvidíme skupinu 30 lidí, kteří se zúčastní tohoto (kapacitně) velmi omezeného pohřbu, a já se domnívám, že to bude 30 bílých lidí. Přemýšlím, jestli tam bude někdo barevný, a nikdo mě nenapadá. Myslíte si, že je to problém?“

Tyana
150 příspěvků 17.4.21 09:32

@bao-baba Chápete to správně. Ne, není to fake. Jestli Vás to zakímá, zkuste si JUDr. Hrdou vygooglit, nebo se podívat na její FB prfil - AK Hrdá. Přes deset let se věnuje v trestu zejména znásilnění, zneužívání, domácímu násilí a stalkingu. Těch perel je ve znění našich zákonů. Potřebujeme změnu právní legislativy. Třeba když Vás partner znásilní a Vy u toho nebudete křičet a neublížíte mu - protože nechcete traumatizovat děti, nebo budete v šoku, že se to Vám to dělá někdo, koho máte ráda (syndrom týrané ženy) a „jen“ mu budete důrazně říkát, že to nechcete a vší svou silou ho odstrkovat, pak to státní zástupce neposoudí jako znásilnění. Je to důvod, proč většina žen znásilnění vůbec neohlásí. Požadavek změny musí přijít od nás, občanů. Jestli Vám to vadí, máte možnost podepsat petici AI https://www.amnesty.cz/…e-znasilneni?…

Judy24
1292 příspěvků 17.4.21 10:20

@giuliettka Neviděla. Já nevím, mně už tohle moc vtipné nepřijde, naopak čím víc prostoru (jakože retweetů, statusů na facebooku, atd.) a pozornosti budeme věnovat takovým absurdnostem (jakože to nerozporuju, že je to naprosto stupidní otázka), tím víc pak ta pozornost chybí tam, kde je reálně v otázce řešení rasismu potřeba.

giuliettka
8470 příspěvků 17.4.21 10:28

@Judy24 Poznáte Tigrana Hovakimyana? Nemyslím osobne, ale jeho videa. Až na tie vulgarizmy ktorýmy častuje tu svoju manželku (tie nepoberám ani ako humor, vzhľadom na to, že ona mu neopláca rovnakým dielom a asi nepoznám ani jediný pár čo by sa hoci aj v hádke častoval slovami píča) sa mi tie videa strašne páčia. Tak som si o ňom niečo na nete našla. A čítala som s ním rozhovor. A on tvrdí, že Češi nie sú až taký rasisti, ako by sa z internetu zdálo. Že tak 2% sú rasisti a tí sa na tom internete zviditeľňujú najviac a najviac kričia.

giuliettka
8470 příspěvků 17.4.21 10:33

@Judy24 A osobne si myslím, že táto násilná kampaň za vymýtenie rasizmu, aká sa vedie teraz, práve k tomu rasizmu dovedie aj ľudí, čo s tým doteraz nemali žiadný problém. Čo ich ani nenapadlo, že iná farba pleti je niečo nad čím by mal človek premýšľať. Viď trest pre Kúdelu. Za urážku, ktorú mu nikto nedokázal je trest stop na 10 zápasov. Za zlomenie lebky len tri zápasy. V komentoch pod článkami sa to len tak hemží tým, nabudúce mu rozbij hubu a budeš mať kratší trest.

Judy24
1292 příspěvků 17.4.21 11:00

@giuliettka Jo, já v zásadě souhlasím, že je ta hysterie v některých případech ve výsledku kontraproduktivní. Ale nezlobte se, nechci tu rozebírat jednotlivé příklady; o tom incidentu se Slavií si fakt záměrně nic nečtu. Mám toho teď ve svém životě až nad hlavu a prostě na to nemám kapacitu. Mám nějaký názorový základ v otázce rasismu, za kterým si stojím (na kterém bychom se my dvě pravděpodobně neshodly), tak jako každý z nás, ale nemám sílu si ho tu teď obhajovat, jakkoli by to určitě byla zajímavá diskuse.

Vinca_minor
2570 příspěvků 17.4.21 11:04

Přesně, ohánět se rasismem tam, kde to nedává smysl, anebo při absenci důkazů věřit a priori černochovi, protože proč by si to vymýšlel, člověka nutí rozlišovat barvu pleti, ať chce, nebo ne.
Připomnělo mi to, když máma ve třídě měla jednu romskou holcičku a musela vyplňovat extra papíry na to, jak ji integruje. Říkala, že si naivně myslela, že nejlepší je přistupovat ke všem dětem stejně. Ale úřady ji v podstatě nutily, aby ji brala jinak a uvažovala o ní jako o znevýhodněné romské dívce.

giuliettka
8470 příspěvků 17.4.21 11:06
@Judy24 píše:
Mám toho teď ve svém životě až nad hlavu a prostě na to nemám kapacitu.

Držím palce, aby sa to čo najskor vyriešilo. Nie je to fráza, tak naozaj vám to želám.

@Judy24 píše:
ale nemám sílu si ho tu teď obhajovat, jakkoli by to určitě byla zajímavá diskuse.

Chápem, uznávam, že ma debata s vámi vždy baví, viete sa na rozdiel odomňa tak zaujímavo vyjadrovať, viete na prvý šup akým sposobom vyjadriť to čo máte na mysli a to ma baví. Tak až budete mať zase chuť a náladu na dohadovanie so mnou, tak sa do toho znova pustíme. S vámi ráda na akúkoľvek tému. 

Vinca_minor
2570 příspěvků 17.4.21 11:09

A Kúdelu svým způsobem chápu, že mu ruply nervy. Celý zápas je Glasgow prasili jak sviňa, už před zápasem říkali, že by to chtělo vyřadit brankáře. A pak do ležícího hráče Slavie dvakrát zcela úmyslně kopli. V ten okamžik, jak se Kúdela rozešel směrem ke Kamarovi, tak muž říká: To bude průser. On mu něco řekne a pak se bude řešit jen to, co řekl, a ne to, že Rangers hráli celý zápas jak hovada. Amen.

Judy24
1292 příspěvků 17.4.21 11:21

@giuliettka Jste zlatá, děkuju. : ) Mě by to právě taky jinak zajímalo. A jen pro uklidnění - nijak netrpím, všichni kolem mě jsou naštěstí zdraví, jen prostě nový plný úvazek + konec školy, nemusíte se o mě bát. Napíšu, až se to trochu uklidní.

Temperance
3146 příspěvků 17.4.21 11:48
„Uvidíme skupinu 30 lidí, kteří se zúčastní tohoto (kapacitně) velmi omezeného pohřbu, a já se domnívám, že to bude 30 bílých lidí. Přemýšlím, jestli tam bude někdo barevný, a nikdo mě nenapadá. Myslíte si, že je to problém?“

30 bílých lidí, zato v černém ;-) (Pardon…)

giuliettka
8470 příspěvků 18.4.21 19:09
@Judy24 píše:
@giuliettka Mám nějaký názorový základ v otázce rasismu, za kterým si stojím (na kterém bychom se my dvě pravděpodobně neshodly)

Až sa budete echt (už viem čo to znamená, niekto milý mi to vysvetlil :-) ) tak ja prosím mám na ten futbalový onen názor podoný ako toto, s tou výhradou, že nesúhlasím s výškou trestu za tú prekopnutú lebku. Ten trest mal byť podľa mňa exemplárny.
https://a2larm.cz/…e-zaslouzil/

giuliettka
8470 příspěvků 18.4.21 19:10
@Temperance píše:
30 bílých lidí, zato v černém ;-) (Pardon…)

Som bola z toho tak zmagorenýá, že som fakt hľadala černoška aspoň v tom pluku čo tam pobehoval. Nebol! :-D Aj kone boli len hnedé. :-D

Čírina
449 příspěvků 18.4.21 19:11

@Judy24 Jsem si jistá, že o řešení nějakého skutečného rasismu nikomu vlastně nejde. Nebo jde, přesně tak, jak šlo komunistům o blaho pracujícího lidu.

Stránka:  « Předchozí 1 2599 2600 2601 2602 2603 2604 2605 2606 2607 2608 2609 2612 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek