Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7338) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Judy24
1289 příspěvků 2.5.21 13:24

@porjk Tak oni asi dělají obojí, těžko říct, zrovna Absolonovou nesleduju, tak netuším. Ale na ty vztahové věci lidi pak víc klikají. A jinak holt potřebují pro svou práci, aby se o nich psalo.
Obecně proti prostému oznámení „rozešli jsme se“ na sociálních sítích u známých osobností nic špatného nevidím, to tak nějak patří k jejich práci. Vzkazy přes média, to už je jiná otázka.
Ale ani to té první Hornově manželce (dostala jsem se k tomu článku , ve kterém jsou informace, které psala @giuliettka ) v tomto případě fakt za zlé nemám. Co předváděli svého času Vondráčková a Plekanec, to byla na druhou stranu vážně katastrofa.

giuliettka
8428 příspěvků 2.5.21 13:34

@Judy24 Ja by som asi poskytla rozhovor tiež, keby si manžel našiel celebritnú milenku a z každého bulvarného plátku, by na mńa vyskakovalo vyjadrenie tej milenky, ako so mnou manžel už nežije roky, a bol so mnou nešťastný. Keby rozhovory dával on, tak možno držím zobák, ale keby furt len ona, jak to bolo u tej Moniky, tak vo mne asi saze bouchnu tiež.
Som zvedavá kto bude štvrtý manžel a kto sa kvoli nej zase rovedie. Že tá bude hľadať už rozvedeného, moc neverím. Táto ide cez mrtvoly, podobne jak Partyšová u toho Daniela Farnbauera.

Judy24
1289 příspěvků 3.5.21 14:58

„Krásná zpěvačka a exmanželka objevitele Ewy Farne je těhotná“

Podle bulváru poznáte, že jste to někam dotáhli! Titul „exmanželka objevitele Ewy Farne“ je fakt zralý na vizitky.

giuliettka
8428 příspěvků 3.5.21 17:34

@Judy24 Chcela som vedieť kto to je a aha čo som našla. Asi si tá manželka toho Leška Wronka našla iného. Podľa pesničky „milovala si naoko“
https://www.youtube.com/watch?…
edit tak aj ona sa vyspievala z rozchodu. :-)

agirt
3 příspěvky 3.5.21 18:45

Kdyby napsali bývalá zpěvačka skupiny Brathanki, tak by mi to rozhodně napovědělo víc než „Krásná zpěvačka a exmanželka objevitele Ewy Farne.."
Brathanki bývali kdysi docela populární.

giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 05:35

„Každý by si přál, abych vypadala o dvacet let mladší. Věk ale nezapřu.. sznhp. box&dop_req_id=pYKkz7J1qjN-202105040328&dop_id=749087&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Zaujímalo by ma teda, kto každý, keď nie manžel? Myslím, že každému je to úplne jedno, či vyzerá o 20 rokov mladšie.
A prcýkrát som si k článku pustila aj video so zvukom a to som robiť nemala. eeeeeehhhmmm. aaaaaaa. :-)

Ophelie
1163 příspěvků 4.5.21 07:43

@giuliettka teď nevím - -mám dát zelené vám, nebo červené Vendule a její dolní čelist? Zbaběle nehlasuji.

Příspěvek upraven 04.05.21 v 11:51

Gorilka
1394 příspěvků 4.5.21 07:43

Kožené šaty jsou sice v módě, ale tenhle střih z ní dělá matrónu.

porjk
3242 příspěvků 4.5.21 09:13

@giuliettka Asi nejsem každý, ale co záleží na několika jednotlivcích :),

bao-baba
1708 příspěvků 4.5.21 10:09

@Gorilka Nelíbí se mi ten černý celokožený vzhled. Připadá mi to jako oblek na motorku.

Judy24
1289 příspěvků 4.5.21 11:51

@giuliettka Mně přijde, že vypadá ještě docela dobře. Ale už je to fakt jen o kousek, ty tváře jsou tak dva zákroky od těch příšerných botoxovo-liftingových tvářiček, co mají Meg Ryan, Cher a spol.

giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 15:03
@Gorilka píše:
Kožené šaty jsou sice v módě, ale tenhle střih z ní dělá matrónu.

A ten pružný pás jej urobil faldy aj tam kde nie sú.

giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 15:05
@Judy24 píše:
@giuliettka Mně přijde, že vypadá ještě docela dobře.
:-)
giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 15:43

Je to zakladateľka Black Lives Matter a tepajú ju za to, že si kúpila dom za miliony v belošskej štvrti. Čo však pobavilo mňa, sú tie blond dredy. No fakt typická afroameričanka hrdá na svoje korene a kultúru. :-D Ten výstrih overalu vytiahnutý niekam na prsník je už len čerešnička na torte. :-D

giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 15:51

A docela by ma zaujímalo či je toto fotošop, alebo jej tie prsia visia tak vysoko. :-D

Vinca_minor
2546 příspěvků 4.5.21 15:58

@giuliettka Ten overal je děsivý, evokuje mi automechanika.
A Vendula má ty šaty přes prsa jak brnění a naopak má nějak moc materiálu v podpaží. Asi aby mohla zvednout ruku, ale vypadá to jak divné kožené netopýří rukávy.

Judy24
1289 příspěvků 4.5.21 16:44

@giuliettka Já psala docela! :D S důrazem na to slovo. Ale teda teď se mi (samo od sebe) spustilo doplňující video a asi to budu muset fakt vzít zpět…je to spíš tak o jeden dva zákroky pozdě…

porjk
3242 příspěvků 4.5.21 18:28

Podívala jsem se na to video a ty fotky pod nim, teď nechci hodnotit její vzhled, ale ten Český Ken by mě odradil od toho, být klientskou této kliniky

xSx
1064 příspěvků 4.5.21 18:56

@giuliettka tak jako proc by hrda afroamericanka nemohla mit jakkoli barevny dredy? To mi prijde v pohode. Ale to obleceni je dost hrozny a ta prsa hoooodne zvlastni, kulantne receno. Asi spis ale nejaka uprava fotky, protoze na te prvni taky nejaky vystrih ma, ale takovyhle hruzozlabek ne.

Vinca_minor
2546 příspěvků 4.5.21 19:16
giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 19:22
@xSx píše:
@giuliettka tak jako proc by hrda afroamericanka nemohla mit jakkoli barevny dredy? To mi prijde v pohode.

Ale „blond mikádo“? Vážne vám to nepripadá smiešne? Mne áno.

giuliettka
8428 příspěvků 4.5.21 19:22
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Baf!

Kristovanoha:-)

AjazRyb
190 příspěvků 4.5.21 20:00

@Vinca_minor nejradši bych vyměnila tu cedulku za #RightCupSizeMatter

xSx
1064 příspěvků včera v 08:49

@giuliettka nejak to asi nevnimam jako blond. Ok, kdyby fakt mela narovnany odbarveny vlasy, tak asi dejme tomu bych byla schopna akceptovat, ze je to divny (i kdyz ja jsem k tem vlasum velice benevolentni, at si ma kazdej, co chce), ale takhle ty copanky me neurazi. Ani by me to nenapadlo resit :)

Ghost B.C.
4053 příspěvků včera v 09:46

Náhodou to @giuliettka s tou blond docela trefila. Kim K nedávno protahovali médii ohledně účesu na Gala (nebo tak někde), protože si dovolila (afro)copánky, přičem na Kim K není afro zhola nic, takže BLM a Cultural appropriation. A tuším, že to schytala i Adele za takové ty zamotané minidrdůlky/bobíky na celé hlavě. Tak když neafročlověk nemůže mít afrocopánky, proč chce být černoška blond a/nebo mít rovné vlasy? Když se tyhle hrdé skupiny chtějí na ostatních „ignorantech“ chytat všeho, co jim nepatří, tak ať se tím ale sami řídí.
P. S. Chápejte jistou nadsázku samozřejmě, protože řešit, kdo má licenci na copánky (velké štěstí, že už se nemůžou naštvat třeba vikingové, že) nebo blond je nebetyčná hloupost.

Stránka:  « Předchozí 1 2598 2599 2600 2601 2602 2603 2604 2605 2606 2607 2608 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek