Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7359) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
2690 příspěvků 5.5.21 11:17

@Ghost B.C. Tak to aby pankáče odsoudili za číro a všechny krom zlatokopů a kovbojů za džíny. Nějak tomuhle světu přestávám rozumět.

Čírina
456 příspěvků 5.5.21 12:35

@Vinca_minor Existuje konspirační teorie, která praví, že účelem těchto aktivit je rozeštvat společnost natolik, že se nebude schopná bránit nastupující totalitě.
No každopádně nasrat všechny se podařilo.

Acrobaleno
1036 příspěvků 5.5.21 14:46

Takto, na jednej strane chápem to pohoršenie s dredami/dredmi. Nie je fér, že černocha za jeho účes zdrbú, že to nie je „vhodné“ a takú Kim K za to ospevujú. No na druhej strane som sakra rada, že nebývam v USA. Nie sú unavení z toho, že si musia dávať pozor na každé slovo čo povedia, lebo nevedia koho sa to môže dotknúť? Kde sa podel zdravý rozum?

giuliettka
8651 příspěvků 5.5.21 15:35
@xSx píše:
@giuliettka nejak to asi nevnimam jako blond. Ok, kdyby fakt mela narovnany odbarveny vlasy, tak asi dejme tomu bych byla schopna akceptovat, ze je to divny (i kdyz ja jsem k tem vlasum velice benevolentni, at si ma kazdej, co chce), ale takhle ty copanky me neurazi. Ani by me to nenapadlo resit :)

No mňa to neuráža. Namojdušu spasenú! :-) Ale pripadá mi smiešna Asi ako keby si to číro čo tu niekto zmieňuje dal Hitler a pritom trepal o árijskej rase. Keď sa na blond hodil Kanye West ani som necekla, ale on sa nikde neprezentoval ako hrdý černoch, a nezložil pre čiernych to BML. Na nej mi to pripadá jak paródia.

bao-baba
1804 příspěvků 5.5.21 17:50
@Acrobaleno píše:
Kde sa podel zdravý rozum?

Když si přečtete českou příručku společensky nezávadné mluvy, tak vám to bude jasné…

Acrobaleno
1036 příspěvků 6.5.21 08:36
@bao-baba píše:
Když si přečtete českou příručku společensky nezávadné mluvy, tak vám to bude jasné…

Našla som to…to je satira?

„bezdomovec, nepříp., nedoubytovaný“
„bílý, nepříp., s nedostatkem melaninu“
„cvičitel, nepříp., mezidruhový zpřístupňovatel“
„kanibal, nepříp., viz lidojed. Kromě toho je výraz urážlivý pro národnostní
cítění Karibů“

Ghost B.C.
4072 příspěvků 6.5.21 08:56

A co třeba „člověk, který nevidí“ a „člověk, který neslyší“? Vozíčkář taky nejde, protože je to „člověk, který používá invalidní vozík“…
Přitom sami nevidomí, neslyšící a vozíčkáři (a ostatní) řekli, že je to strašná kravina.

bao-baba
1804 příspěvků 6.5.21 09:18

Pozor na to: slovo člověk je nepřípustné. Správně je živočich člověk.

„Člověk, který nevidí“ je kravina. Když praskne žárovka, nebo budu mít zavázané oči, budu také člověk, který nevidí, a přece budu mít oči funkční.

Judy24
1315 příspěvků 6.5.21 10:05

Lenka Filipová: „Nevidím důvod, proč bych se měla očkovat dopředu proti něčemu, co mi ještě není,“ vysvětlila svůj postoj v pořadu Showtime.

„Nevidím důvod, proč bych měla mít zapnutý bezpečnostní pás, když jsem ještě nebourala“
„Nevidím důvod, proč bych měla pít dost vody, když ještě nemám selhání ledvin“
„Nevidím důvod, proč bych měla přestat kouřit, když ještě nemám rakovinu plic“

Jako já jsem hodně velký zastánce očkování, takže mám pro odmítače poměrně málo pochopení. Ale tohle je kruciš tak pitomý argument…

mimi
318 příspěvků 6.5.21 12:14

@Judy24
noo, to je zaujimave, keby takto kedysi povedali jej rodicia, ze ju nedaju zaockovat proti pravym kiahnam, detskej obrne, ci tubere proti ktorym sa u nas ockuje uz desatrocia a vdaka ktorym sa tieto choroby vykynozili alebo v pripade tubery potlacili…

Vinca_minor
2690 příspěvků 6.5.21 12:18

@Judy24 Asi se chce naočkovat, až jí něco bude.

Judy24
1315 příspěvků 6.5.21 12:20

@mimi Je to tak, no. Já dokážu pochopit, když se někdo nechce očkovat proti covidu, protože má strach z toho, že je ta vakcína nová a jaké může mít účinky. Jsem přesvědčená, že se mýlí, že rizika té nemoci samotné jsou mnohem větší a prokázaná, ale dokážu to respektovat jako důvod. Ale doprčic nepochopit základní princip očkování obecně a tím argumentovat? Přesně jak říkáte vy - po desítkách let, kdy byly díky očkování zachráněny spousty životů?

edit: rizika jsou prokázaná, ne prokázané

Příspěvek upraven 06.05.21 v 12:51

eriam
442 příspěvků 6.5.21 12:38

@Vinca_minor Jo,jo,,není nad to si počkat. Kamarádka od začátku tvrdila,, nám se nemůže nic stát, na chřipku netrpíme, očkování nechceme atd.. Pak jí Covidem onemocněla matka, po pár dnech zemřela. Na můj dotaz jak je to možné, vždyť byla očkovaná ( její kategorie už byla dávno otevřená ) jsem se dozvěděla,,že zatím s očkováním čekaly. Na co čekaly nechápu. Kamarádka je teď hodně zdrcená a myslím si, že kdyby to šlo vzít zpět, ani na okamžik by už neváhala. Ale bohužel :-(

Vinca_minor
2690 příspěvků 6.5.21 12:53

Moje sestra není příznivkyní očkování, protože neteř měla problémy myslím s hexavakcínou. Mohla to být souhra náhod (korelace neznamená kauzalitu), takže spolu vedeme debaty např. o možnosti chytit tetanus. Když jsem měla rozseklé čelo, tak mi tetanovku píchli, protože to bylo už 13 let od přechozí, a sestra řekla, že by nevěděla, jak se zachovat, protože ona by nechtěla.
Takže se mi ulevilo, když se máma proti covidu naočkovat nechala. Bavily se totiž o potřebě očkování, o rychlosti vývoje apod. Sestra byla proti, máma nebyla rozhodnutá, já jsem byla pro. Řekla jsem jí svůj názor, nepřemlouvala jsem ji, ale hlavně jsem jí řekla, ať to probere se svým onkologem a neurologem.

Vinca_minor
2690 příspěvků 6.5.21 13:01

Ve vedlejším vlákně byla zmíněna Rosie Hungington-Whiteley a mě napadlo - taky vám připadá divné, když vyšší žena při pózování drží menšího muže kolem ramen? Rosie+Jason a Eddie+Jill mi úplně pekelní nepřipadají, i když jiná póza by byla lepší, ale Erin mi přijde jak Danielova tetička.

porjk
3265 příspěvků 6.5.21 14:18

@Vinca_minor Přijde mi, že ruka na rameni je takové ochranitelské gesto. Proto se to čeká spíš od chlapa.

xSx
1097 příspěvků 6.5.21 15:51
@Judy24 píše:
Lenka Filipová: „Nevidím důvod, proč bych se měla očkovat dopředu proti něčemu, co mi ještě není,“ vysvětlila svůj postoj v pořadu Showtime.

Pominu li fakt, ze se prave usvedcila z totalniho diletantnsvi a neporozumneni zakladmin vecem, tak krom toho absolutne nechapu fakt, proc se kazdej, kdo se jednou objevil v televizi, vyjadruje ke vsemu. Proc se jich ti moderatori ptaj? Proc by me kurna mel zajimat nazor Lenky Filipove na ockovani? Proc se ji neptaj radsi na veci, ke kterym ma co rict? Precetla bych si radsi jeji osobni prozitek z lockdownu treb spis nez to, ze je uplne blba. I kdyz teda sotva vim, kdo to je a znam asi tak jednu pisnicku.

giuliettka
8651 příspěvků 6.5.21 16:08

Keď ti Zalando zaplatí, tak navečieš decko do Adidasu a vyhlásiš, že už chodí. :-D Nemožem si pomocť, ale u nej ma napadá vždy len, tak čo už ste ten Rum vypili? :-D

Vinca_minor
2690 příspěvků 6.5.21 17:00

@porjk Už vím, proč Daniel s přítelkyní vypadají tak zvláštně. Jak je takový malý a drobný, tak při téhle póze má rameno zasunuté pod její podpaží a vypadá to jak ochranitelské objetí. Zato Rosie s Jasonem stojí vedle sebe a ona má jen ruku nahoře, nejsou do sebe tak zaklesnutí.

bao-baba
1804 příspěvků 6.5.21 19:04

Jennifer Aniston se svlékla pro Den Země. Odvážnou fotografii zveřejnila na svých sociálních sítích ve snaze upozornit na to, jak podstatná je ochrana přírody. I v 52 letech má krásné sexy tělo hodné obdivu. Je s podivem, že je stále nezadaná, ale herečce to prý tak vyhovuje.

Já se svlékám každý den, nejen na Den Země, a nedělám z toho bůhvíco :-)

Temperance
3204 příspěvků 6.5.21 20:23
giuliettka
8651 příspěvků 7.5.21 21:19

Strašne by ma zaujímalo prečo si preboha nenechala prišiť aj tie uši. Rozptyľujú ma. :-D

Temperance
3204 příspěvků 7.5.21 21:54

@giuliettka Koukám ;-) rozptyľujú podle vzoru pľujú?

giuliettka
8651 příspěvků 7.5.21 22:06

@Temperance Som si to musela vygoogliť, či to teda fakt existuje v slovenčine. :-D
A strýčko Google tvrdí, že hej.

Temperance
3204 příspěvků 8.5.21 00:17

@giuliettka Sypu si popel na hlavu…

Stránka:  « Předchozí 1 2603 2604 2605 2606 2607 2608 2609 2610 2611 2612 2613 2622 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek