Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7357) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Accuracy
51 příspěvků 10.5.21 08:24
@giuliettka píše:
Strašne by ma zaujímalo prečo si preboha nenechala prišiť aj tie uši. Rozptyľujú ma. :-D

A je to vůbec ona? Nějak se mi zdá, že se jí pohnuly znaménka na krku.

Jinak na tom obličeji „po“ jsou uši to poslední, co by mi vadilo. :)

Uživatel je onlineVinca_minor
2665 příspěvků 10.5.21 09:03

@Accuracy Řekla bych, že ta znaménka jsou zrcadlově.

Accuracy
51 příspěvků 10.5.21 09:16
@Vinca_minor píše:
@Accuracy Řekla bych, že ta znaménka jsou zrcadlově.

Jo, to mě nenapadlo. Asi máte pravdu. :) Mě zmátla i ta změna barvy očí, ale to je asi tou fotkou.
Mně ty dvě sestry připadají takové nějak stejné. Obě ve mně vyvolávají shodný dojem, že nejsou zrovna třeskutě inteligentní.
Před těmi operacemi to byly dvě pěkné holky, po ní dvě prázdné voskové panny.

Čírina
456 příspěvků 10.5.21 09:30

@giuliettka Uši má v pořádku, prostor mezi nimi je na pováženou.

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 14:58

@Čírina Máriškaskákava, ste to vystihla. :-D Som sa nahlas rozosmiala.

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 15:16
@Accuracy píše:
Mně ty dvě sestry připadají takové nějak stejné. Obě ve mně vyvolávají shodný dojem, že nejsou zrovna třeskutě inteligentní.

Videla ste niekedy video s ňou, ako to vyzerá, keď sa ona „šteluje“ na fotku? Je to niečo príšerné. Hľadá zúfalo pohľadom fotografa, ktorý ju ešte nezobral zo správneho uhla. :-D
https://www.facebook.com/…41120731301/

porjk
3263 příspěvků 10.5.21 15:46

@giuliettka Teda, producírovat se ve společnosti a neustále si urovnávat látku na prsou, to je faux pas jako když se chlap drbe v rozkroku, pardon.

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 15:57

@porjk No tak, keby ste tam bola taká osamotená ako ona, opustená jak kôl v plote, (zoberte si, že každý tam ide s niekým, výborne sa bavia, usmievajú, len ona je tam sama) tak sa drbete tiež. :-D A buďte ráda, že len prsia upravovala, ono jej z tých šiat liezlo aj niečo iné. :-D

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 16:05

@porjk A ps, predstavte si, že máte na sebe kalhotky c-string, to sa nemožete podrbať, lebo by vám upadli na ten červený koberec. :-D

Ophelie
1202 příspěvků 10.5.21 16:16

Mn tedy zaujal ten dokonale prázdný výraz oproštěný od jakékoli emoce.

porjk
3263 příspěvků 10.5.21 16:19

@giuliettka Ježíš,to si ani představovat nechci :)). Ale i kdyby měla kolem sebe houf kámošů, tak by se v šatech, v kterých se necítí jistá, nebavila. A nebo ji je ten dekolt málo a má potřebu na prsa ještě upozorňovat jinak. To je zoufalství.

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 16:25

@Ophelie Keby vám matka od 12 opakovala, že nemožete jesť, lebo ste stvorená na mólo, v 16 vás strčila pod skalpel plastického chirurga, lebo na to mólo potrebujete vylepšiť, a už od 10 rokoch vás nutila trenovať pózu a výzor, tak v jej veku, už máte prázdný pohľad tiež.
(pozerala som The Real Housewives of Beverly Hills, kde tá matka nedovolila Bele zjesť ani kúsoček z jej narodeninovej torty, čo dostala k 16 narodeninám, s upozornením, že ona sladké jesť nemá, lebo si zničí postavu)

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 16:30
@porjk píše: . Ale i kdyby měla kolem sebe houf kámošů, tak by se v šatech, v kterých se necítí jistá, nebavila..

Ale bavila. :-D
Pozrite aké sú tieto dve vysmiate. :-D

Puffin
376 příspěvků 10.5.21 16:59

@giuliettka Tohle už je fakt nemravný.

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 17:06

@Puffin Myslím, že Bela zašla aj ďalej ako tie dve.

giuliettka
8635 příspěvků 10.5.21 17:09

@Puffin A myslím, že v Holywoode majú tu mieru nemrvnosti posunutú. Toto je napríklad herečka, ktorá všetkýc obviňuje, že ju sexuálne obťažovali a nikto ju nebral ináč ako sexuálný objekt. Pritom po červenom koberci behala takto.

Ophelie
1202 příspěvků 10.5.21 17:16

@giuliettka rodinu nijak nesleduji, ale vzpomínám si na kousek jakéhosi dokumentu, ze kterého jsem si o matce udělala velmi nelichotivý obrázek.

Čírina
456 příspěvků 10.5.21 21:11

@giuliettka Oh bože, tu hlavu má ta paní šroubovací?

Měla jsem takovou barbínu, vždycky když jsem jí soukala do šatiček tak jsem jí tu hlavu urvala a pak narazila zpátky…

Chichinka
115 příspěvků 11.5.21 07:22

@Čírina Také nechápu její adoraci a tituly nejkrásnější ženy světa. Vždy mi v obličeji, zejména velkým rozestupem mezi rty a očima, připomíná Dominiku Mesarošovou.

Edit: chybějící slovo

Příspěvek upraven 11.05.21 v 09:10

bao-baba
1791 příspěvků 11.5.21 09:05

@giuliettka Zrovna tady mi moc vysmátá nepřipadá, má takový rozpačitý výraz „já vím, kam se mi koukáte a radost z toho nemám“.

bao-baba
1791 příspěvků 11.5.21 09:10

@giuliettka Oni jsou Američani vůbec pokrytci - malinkaté holčičky, batolátka, na pláži mají podprsenky, protože by se svět zbořil, kdyby někdo uviděl jejich bradavky…a když jsem si vyšli večer v Miami na ulici, všude okolo klubů se potácely na dvaceticentimetrových podpatcích dívky s dekolty k rozkroku a stejně měly dlouhé i šaty. No, možná, že ty šaty byly i malinko kratší.

porjk
3263 příspěvků 11.5.21 09:20

@bao-baba Kouká teda fakt jak u tabule…, ale pro drží ten rozparek otevřený. Asi nařízení značky, co model zapůjčila :))

kalivrata
632 příspěvků 11.5.21 09:22

@bao-baba Taky mi přijde pokrytecké pohoršovat se nad tím, že jsou děti nahaté (nesexuálně nahaté) a pak z nich vytvořit sexualizované objekty v soutěžích krásy.

Hezky to ukazoval film Little Miss Sunshine.

xSx
1090 příspěvků 11.5.21 10:25

Mně u Hadid sester vždycky přišlo, že Gigi je taková přirozenější, jakože rozená modelka, zatímco Bella je vydřená a urputná. Ale nevim, možná to tak přijde jen mně.

giuliettka
8635 příspěvků 11.5.21 15:09
@bao-baba píše:
@giuliettka Zrovna tady mi moc vysmátá nepřipadá, má takový rozpačitý výraz „já vím, kam se mi koukáte a radost z toho nemám“.

Tak ona tie šaty mala tak, že jej z toho kalhotky neliezli, musela si ich nadzdvihovať, aby ich bolo vidieť. A aby som bola spravodlivá, tak to nie sú Američanky, jedna je Brazilka a druhá Talianka a sú to len hviezdy pánských časopisov, nie herečky a na ten koberec ich vraj najali len na otrčanie tých „oných“. Bolo to pred premierou seriálu Mladý Pápež a mali za úlohu len šokovať. Takže tam išlo skor o to, musíte sa mi pozrieť tam, lebo na to ma najali.

Stránka:  « Předchozí 1 2604 2605 2606 2607 2608 2609 2610 2611 2612 2613 2614 2621 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek