Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7357) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8624 příspěvků 6.6.21 22:19

Jak k tomu príde Oprah? Kde je pocta pre ňu? A bola Oprah pri porode? A je ti dieťa moc svetlé a nezverejnili fotku, lebo čakajú až stmavne, alebo moc tmavé a čakajú až vybledne? :-)

giuliettka
8624 příspěvků 7.6.21 09:09

No myslím, že na propagáciu si nevybrali práve najvhodnejšiu herečku. Táto bývala narkomanka sa vyzliekla v kždom filme v ktorom hrala.

chitrá alex
394 příspěvků 7.6.21 10:50
@Paris1789 píše:Já osobně bych jí doporučila tohle, sama si je hodlám koupit, protože ráda plavu ve studené vodě a do té jsou tyhle plavky lepší. Opalovat se v nich nedá, ale v době melanomu bych řekla se opaluje jen ignorant.

jé, tyhle já nutně potřebuju. poslala byste mi link, prosím?

Paris1789
5445 příspěvků 7.6.21 12:24
Porkpiehat
2872 příspěvků 7.6.21 13:53

@giuliettka Chybí podtitulek téhle propagační akce: A nebo se nahá ukažte všude a pak vaše nahé fotky už nebudou nikomu stát za vydírání.

On bude rozdíl v tom ukázat se nahá ve filmu a tím, když někdo udělá nějakou opravdu „intimní“ fotku (v těch žádostech o fotky jsou různé požadavky). Takže teoreticky i herečka, která se ukázala vícekrát nahá může být předmětem vydírání s fotkami, které jsou daleko odvážnější než nahá scéna ve filmu.

Acrobaleno
1036 příspěvků 7.6.21 14:00

@giuliettka Čo s tým má, že je bývalá narkomanka? A predsa len vyzliecť sa vo filme a poslať niekomu intímnu foto s tým, že dotyčný ťa bude s ňou vydierať, je rozdiel.

giuliettka
8624 příspěvků 7.6.21 14:24
@Acrobaleno píše:
@giuliettka Čo s tým má, že je bývalá narkomanka? A predsa len vyzliecť sa vo filme a poslať niekomu intímnu foto s tým, že dotyčný ťa bude s ňou vydierať, je rozdiel.

Lenže po tej jej výzve ma nenapadne, nahé fotky na nete su strašné, ale jej bobra už každý videl a nevadí to nikomu, tak prečo by moje nahé fotky mali byť problém a dovod k vydieraniu? Naozaj si myslím, že tam mali dať niekoho, kto svojho bobra neotrča v každom filme.

giuliettka
8624 příspěvků 7.6.21 14:25
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Chybí podtitulek téhle propagační akce: A nebo se nahá ukažte všude a pak vaše nahé fotky už nebudou nikomu stát za vydírání.

Presne.

Paris1789
5445 příspěvků 7.6.21 14:40

@giuliettka rozdíl v tom vidím, protože u toho filmového bobra souhlas k šíření dala, kdežto u nudes ne.

Acrobaleno
1036 příspěvků 7.6.21 14:49

@giuliettka Lebo film a osobné fotky, ktoré zveríte niekomu komu dôverujete je rozdiel. Niekomu je to fuk, ale niekomu nie.

giuliettka
8624 příspěvků 7.6.21 15:19
@Acrobaleno píše:
@giuliettka Čo s tým má, že je bývalá narkomanka?
@Acrobaleno píše:
@giuliettka Lebo film a osobné fotky, ktoré zveríte niekomu komu dôverujete je rozdiel. Niekomu je to fuk, ale niekomu nie.

No a u tejto si myslím, že je to rovnaké ako keby ma pred nástrahami varoval Kajínek. Čo tam po charaktere, hlavne že je to známa celebrita.

kalivrata
631 příspěvků 7.6.21 16:19

@giuliettka No, pokud by to vedlo k tomu, že „jej bobra už každý videl a nevadí to nikomu, tak prečo by moje nahé fotky mali byť problém“, taky je to řešení situace. Vydírat totiž můžete jen někoho, kdo se následků bojí.

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 07:41

Kráľovná na otvorení parlamentu. Vyzerá super, strašne by som chcela vidieť tie šaty pod tým.

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 07:55
@Porkpiehat píše:
Co mrtvá matka, ale podlézání královně s tou Lilibet mě rozesmálo.
Čítala som, že v Británii to neberú ako podliezanie. Že to je niečo jak naše "Když vy inženýrku, tak my… to budete koukat. " Dcéra Williama a Kate sa volá Charlotte Elizabeth Diana, že dať meno Elizabeth Diana, keď ho už má bratové dieťa by bolo nevkusné. A že Harrymu prejdú všetky excesy, aj keby nakrásne začal hovoriť o svojom penise. Že kráľovská rodina sa skutočne obáva o jeho duševné zdravie. Vzhľadom na to, že už na tom bol blbě aj pred Meghan a teraz s Meghan má na krku ešte aj vydieranie, ak to nebude po mojom, tak skočím z Golden Gate.
Gorilka
1414 příspěvků 8.6.21 07:56
giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 07:59

@Gorilka co?

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 08:03

Aj keď zaujímalo by ma aj akej farby bol vršok. :-D

Gorilka
1414 příspěvků 8.6.21 08:08

@giuliettka Nějaký odstín modrý…

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 08:39

Nie sme verejne prístupná stránka na internete, ktorá zosmiešňuje moderátorky, náhodu my na MP?
https://nazory.aktualne.cz/…cc47ab5f122/

Gorilka
1414 příspěvků 8.6.21 09:21

@giuliettka Přisuzuješ MP příliš velkou váhu.

Porkpiehat
2872 příspěvků 8.6.21 10:24

@giuliettka MP bych rozhodně nenazvala „černou dírou oplzlosti“. Tou jsou spíš příspěvky na Super.cz (tohle tělíčko už laská někdo jiný). Manžel je dost otrlý, ale i jemu přijdou tyhle titulky nechutné. Stačí je jen vidět v „nabídce“ článků na Seznamu a už to komentuje, který úchyl takové články píše.

Jordaan
9408 příspěvků 8.6.21 11:31

@Porkpiehat

Jako uchyl mi prijde i tento „fotograf hvezd“, fotky i kecy jsou priserne, prezentuje ty zenske jak maso u reznika. Nechapu, ze se nechaji takto fotit, ma to ten nejprimitivnejsi sexisticky podtext. Nenechala bych se od nej fotit ani na obcanku a nerozumim tomu, ze tohle dneska jeste nekdo obdivuje.
https://www.expres.cz/…elebrity_ren

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 11:38
@Jordaan píše:
@Porkpiehat
Nechapu, ze se nechaji takto fotit, ma to ten nejprimitivnejsi sexisticky podtext.

Tá moderátorka čo mudruje v tom článku na ktorý som dala odkaz sa nechala odfotiť takto? :-D No nič, už ma prešli výčitky svedomia, že si uťahujem z celebrít. :-D

Jordaan
9408 příspěvků 8.6.21 14:10

@giuliettka

To nevim.

Porkpiehat
2872 příspěvků 8.6.21 14:13

@Jordaan Nejsem cílová skupina, protože slečna s páskou na očích ve mně nenavozuje „Touhu, neznalost, očekávání“, ale připadá mi jako spravedlnost s páskou na očích.
A už vůbec nechápu, proč se měnění kola u auta ve společenských šatech muselo jet fotit do Egypta :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2611 2612 2613 2614 2615 2616 2617 2618 2619 2620 2621 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek