Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7357) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 14:17

@Jordaan Ja som nevedela, že ta moderátorka Linda Bartošová je bývala miss, ani že sa producírovala takto. Takže ma to prekvapilo, že teraz sa ohradzuje proti tomu, aby ju brali ako sexuálný objekt.

Judy24
1311 příspěvků 8.6.21 15:36

@giuliettka Já nerozumím, jak to spolu souvisí. Proč by žena, která se dřív věnovala modelingu, měla akceptovat poznámky typu (citace z článku): „Jak sexy drží ten mikrofon.“ „No jo, Lindička, ta rouška je na ní moc sexy.“ „Tahle vyčichlá modelka, co ta dělá v ČT.“ „Měla jsi zůstat na mole, tam patříš.“ „Čau, krásko, když uvádíš zprávy, vůbec nevím, co se tam říká.“ „Dejte tam Lindu, ať se máme na co koukat /oblizující se emotikon/.“

Jordaan
9408 příspěvků 8.6.21 15:42

@giuliettka

Ja Bartosovou neznam a nikde o ni nepisu. Jinak ovsem souhlasim s @Judy24 .

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 16:35
@Jordaan píše:
Nechapu, ze se nechaji takto fotit, ma to ten nejprimitivnejsi sexisticky podtext.

Je v tom odkaze od teba.

Příspěvek upraven 08.06.21 v 16:39

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 16:38

@Judy24 pretože sa nevenovala modelingu, ale prezentovala sa ako tovar. Keď sa do miss prihlásila, a behala v plavkách pred porotou, ktorá hodnotila jej prsia, výšku, váhu a vzhľad, tak čo teraz trepe o tom, že si ju majú vážiť.

Judy24
1311 příspěvků 8.6.21 16:53

@giuliettka Protože teď dělá úplně jinou práci, která s tou předchozí nijak nesouvisí. Takže podle vás proto, že se někdy kolem dvacítky producírovala odhalená, tak musí jako novinářka s letitou praxí do konce života poslouchat ty šílenosti, co jsem před chvílí citovala? A už nikdy nebude mít kvůli tomu nárok na to, aby si jí lidi vážili na základě její aktuální práce?
Ok, chápu, že modelky jsou objekty z podstaty, tak nad nimi holt lidi budou trochu slintat. U novinářek mi to v pořádku nepřijde a zároveň nevidím důvod, proč by se z modelky nemohla stát novinářka. Já ČT moc nesleduji, tak netuším, jak dobrá nebo špatná Linda Bartošová ve své práci je (viděla jsem ji párkrát a zásadní problém jsem nezaznamenala). Ale každopádně bych si přála, aby se to hodnotilo jinak, než podle toho jakou má postavu nebo jak moc jí sluší rouška a evidentně se to moc neděje.

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 16:57
@Judy24 píše:
@giuliettka Ale každopádně bych si přála, aby se to hodnotilo jinak, než podle toho jakou má postavu nebo jak moc jí sluší rouška a evidentně se to moc neděje.

Lenže keď tu prácu získala na základe toho ako vyzerá a že je miss, tak ako hodnotiť podľa iných kritérií?

Judy24
1311 příspěvků 8.6.21 17:05

@giuliettka A to víte jak? Má žurnalistiku vystudovanou na vysoké škole, v ČT začínala v denním zpravodajství v pozadí, kde vůbec nebyla na obrazovce, pak teprve dělala reportérku a pak moderátorku a už tam pracuje skoro 10 let. To mi přijde jako hodně na to, aby tu práci dělala jen proto, že je hezká a Česká televize mi na to taky přijde jako dost prestižní instituce.
Tohle dokážu pochopit u moderátorek Televizních novin, kam šlo několik missek téměř rovnou ze soutěže. A i ty si podle mě zaslouží hodnocení na základě toho, jak dobře nebo špatně svoji práci dělají.

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 17:11

@Judy24 kvôli vám idem na pc, zistiť jak stará bola ta moderátorka keď bola na miss. Z toho vášho popisu mi vychádza, že miss bola v 15 :-)

Judy24
1311 příspěvků 8.6.21 17:15

@giuliettka Bylo jí skoro 19 a podle svých slov začala dělat v ČT ve druháku na VŠ. Což by vycházelo na to, že jí bylo cca 21.

Pokud se vám zdá, že jsem tu teď pořád, tak se vám to nezdá, měla bych se učit… :)

Jordaan
9408 příspěvků 8.6.21 17:20

@giuliettka

Uprimne receno, prehledla jsem ji, protoze ji neznam. V mem prispevku mi slo hlavne o toho fotografa a reagovala jsem na Porkpiehat a to, co rika jeji manzel - ne na tvuj prispevek. A ano, i kdyz se dvacetileta ucastnice miss necha blbe vyfotit nebo ji nekdo umyslne vyfoti velice nelichotive, protoze se jako uchyl plazi po zemi a snazi se pritomnym zenam fotit kalhotky, tak neni duvod ji jeste roky pote povazovat za lovnou zver. To, co tu hlasas jsou bludy a pevne doufam, ze lidi s podobnymi nazory neni tak moc, jak by se z internetovych diskusi mohlo zdat.

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 17:19
@Judy24 píše:
Pokud se vám zdá, že jsem tu teď pořád, tak se vám to nezdá, měla bych se učit… :)

Ja marodim s vedlajšími účinkami vakcíny. tak sa ešte nemusíte učiť. :-D
Ale aj tak mi to vychádza, že tam išla až po tej miss.

Ophelie
1198 příspěvků 8.6.21 17:23

Navrhuji kvalitativní posun od Lindy k Marii

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 17:24
@Jordaan píše:
V mem prispevku mi slo hlavne o toho fotografa a reagovala jsem na Porkpiehat a to, co rika jeji manzel - ne na tvuj prispevek.

OK, hlboko sa ti ospravedlňujem, že som si dovolila nadviazať na tvoj post, v ktorom bola rovanaká moderátorka akú som predtým dala ja. Pokusím sa v budúcnosti vyvarovať podobnej chyby.

Judy24
1311 příspěvků 8.6.21 17:25

@giuliettka Ale jo, šla tam až po té miss, o tom se s vámi hádat vůbec nepotřebuju, to jsou normální fakta. Ale já si prostě nemyslím, že jen proto, že se účastnila miss a párkrát byla někde v téhle době trochu odhalená, tak musí akceptovat, že bude do konce života poslouchat ty nemístné poznámky. A že na základě toho už nebude její práce nikdy hodnocena objektivně. Tohle mi přijde úplně absurdní.
To, že byla nejdřív na miss a pak šla pracovat do ČT vám stačí jako důkaz proto, že tu práci dělá jen kvůli svému vzhledu? Mně to totiž přijde jako důkaz fakt dost málo. Ona evidentně chtěla být novinářka a poctivě si to odpracovala, už na střední byla na stáži v Pardubickém deníku a pak šla do ČT jako studentka nejdřív dělat tu tvrdou skrytou práci, než se přesunula víc do popředí.

A držím palce s tou vakcínou. : ) Snad budou všechny reakce co nejdřív pryč.

giuliettka
8624 příspěvků 8.6.21 17:44
@Judy24 píše:
A držím palce s tou vakcínou. : ) Snad budou všechny reakce co nejdřív pryč.

Dík a idem si teda pozrieť dnes správy a nebudem myslieť na to, že až do dneška som ani netušila, že tá moderátorka bola miss. :-D

Jordaan
9408 příspěvků 8.6.21 17:48

@giuliettka

„Pokusím sa v budúcnosti vyvarovať podobnej chyby“

Dekuji

kalivrata
631 příspěvků 9.6.21 08:37

@giuliettka Mě na tom dojímá, že u Vás má agresor lepší vyhlídky změnit svůj život než modelína. Když někdo někoho už deset let neznásilní, tak je to v pohodě a už se to nemá vytahovat a kazit mu život, ale holka, která se někde ve dvaceti producíruje v plavkách, musí poslouchat oplzlé kecy do konce života i v seriózní práci.

agirt
15 příspěvků 9.6.21 14:55

Modelka Emily Ratajkowski. Kromě manipulace s kojenecem a tím, proč má plenku a plavky (ten kojenec) přemýšlím nad tím, kam až poroste především horní zobáček této paní.

Ophelie
1198 příspěvků 9.6.21 17:01

@agirt fascinují mě matky, které se fotí se svým miminkem a vy přesně vidíte, že ve výrazu se jim zračí pouze jediné slovo - Já!

giuliettka
8624 příspěvků 9.6.21 18:01

@kalivrata Do konca života nie, tiež by som dala premlčaciu dobu podľa dĺžky sukne a veľkosti plaviek použitých v minulosti. :-) 10 rokov mi stačí, už o jej plavkách ani neceknem. :-)

sirena007
1223 příspěvků 9.6.21 18:04

@agirt Plavky ladí s plavkami, kojenec je vedlejší :-)

Pozorovatel
723 příspěvků 9.6.21 23:09

@agirt to bych rekla, ze dite ma stesti, ze je kluk. Takovy bikiny na trimesicni holcicce by byly jeste lepsi.

mikrob
319 příspěvků 10.6.21 12:53

@Pozorovatel Není to náhodou to dítě, co si má samo rozhodnout o pohlaví? :-D

xSx
1089 příspěvků 10.6.21 13:17

@agirt jesus! Dite uhni, hlavne at je videt moje slavna brisni ryha… Magorina.

Stránka:  « Předchozí 1 2611 2612 2613 2614 2615 2616 2617 2618 2619 2620 2621 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek