Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7383) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
pavka_l
1322 příspěvků 17.6.21 14:16

@Porkpiehat Děkuji, našla jsem si ji například tady: https://www.super.cz/…tu-svou.html
A připadá mi všude poměrně strašidelná.

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 17.6.21 17:55

Celou dobu žila Frühlingová s partnerem v klasickém vztahu, ale oba se v něm necítili dobře. „Ani jeden z nás takový není. Potom, co jsem veřejně na sociálních sítích řekla, jak to doma máme, jsem se dost bála reakcí. Naopak jsem však díky tomu zjistila, že spousta lidí to má stejně jako my,“ řekla. „Dlouhodobě udržitelné to je. Alespoň pro nás to tedy funguje,“ dodala zpěvačka, která je s manželem třináct let.

Životní styl polyamorie je čím dál tím oblíbenější. Jednou z nejznámějších českých propagátorek je modelka Daniela Zálešáková, která žila se starším partnerem a zároveň partnerkou. Ke kontroverznímu typu svazku se přiznala i herečka Tereza Těžká z filmu V síti i hudebník Voxel (Václav Lebeda).
asi jsem stará, co mi pamět sahá, říkalo se, zahýbat, honit se, kurvit, zanášet, případně mají volný vztah, každý si dělá co chcete-to většinou když se nechtěli rozvést kvůli majetku a ona je to polyamorie :-D, ale zase když je to udržitelný, tak je to vlastně v pořádku. pokrok nezastavíš

Vinca_minor
2866 příspěvků 17.6.21 18:05

@Singer ka Já myslím, že volné vztahy jsou tu odjakživa, ale nechápu tu módu se s tím veřejně chlubit, nedejbože o tom točit videa.

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 17.6.21 18:19

@Vinca_minor no přesně tak to je, ja to myslela stejně.

Judy24
1347 příspěvků 17.6.21 19:03

@Vinca_minor Tak já zas celkem chápu, že je to pro ty osobnosti pohodlnější říct všem narovinu, než pak řešit, že je někde někdo vyfotil s milencem/milenkou a (myslím, že v ten moment už marně) vysvětlovat, že to rozhodně nebyla nevěra.
Mě to nějak nepohoršuje, ať si každý dělá, co chce. Terezy Těžké bylo chvilku trošku moc (člověk aby se bál otevřít plechovku), ale na začátku mi to přišlo docela zajímavé na počtení a nevidím na diskusi o polyamorii nic špatného.

Nicméně nepopírám, že je to pro ty kelebrity zároveň příležitost, jak se dostat do novin, ale tak holt je ten systém tak nastavený.

BeKaa
674 příspěvků 17.6.21 19:18

Mně se to celé s polyamorií zdá směšné. Voxel, Těžká, Frühlingová, ty další si ani nepamatuju. Všechno jsou to celkem neznámé „celebrity“ a myslím, že ti milenci by zajimali tak jejich babičku a sousedy.
Ať si v posteli dělají co chtějí, ale stejně si myslím, ze jde jen o zviditelnění se.

bao-baba
1905 příspěvků 17.6.21 20:50

Znám takový vztah, kde žijí ve třech už mezi pěti a deseti lety a zdá se, že jim to funguje. Všichni jsou středních let.

Porkpiehat
2968 příspěvků 17.6.21 21:38

K polyamorfii. Ono to zní skoro jako diagnoza, to hned má člověk větší pochopení :-) Tak tady jeden pro pamětníky :-D

Paní u sexuologa si stěžuje: „Co mám dělat pane doktore, manžel mě neuspokojí.“
„Já Vám mohu sice něco předepsat, ale koneckonců, pan manžel přece nemusí nic vědět, pořiďte si milence.“
„Mám, pane dokotore, nestačí.“
„Kde je řečeno, že ten milenec musí být jen jeden?“
„Mám jich deset a furt je to málo.“
„Tak dobře, já Vám předepíšu nějaké hormony a za 14 dnů přijďte.“
Manželka přijde domů, vítězoslavně položí před manžela recept od doktora a povídá: „Vidíš, žádná kurva, nemocná jsem!“

xSx
1126 příspěvků 18.6.21 09:08

@bao-baba taky jeden takovy par znam. Ale ten jejich vztah neni uplne symetricky, nic mi do toho neni, je to jejich vec, ale stejne se tak trochu osivam, kdyz vidim nektere situace. Nevim, jestli jde tohle mit na nejake urovni, protoze jeden z tech partneru tam proste podle me nebude mit takove postaveni, jako ten druhy ve vztahu k tomu tretimu. Na druhou stranu, kdyz to lidem funguje a bude mensi rozvodovost, proc ne. Treba to opravdu povede ke zdravejsim vztahum. Ja jsem naivka a kdyz nekoho mam, tak me jini nelakaji. Ale kdyz kolem sebe vidim, jak si temer sakra vsichni zahybaji, tak si rikam, jestli tenhle koncept proste neni cesta, kterou jit (kdyz se pro to rozhodnete).

BeKaa
674 příspěvků 18.6.21 14:00

Vy, kdobjste ten model viděli v praxi… jak to tedy funguje? Teď nemyslím v posteli, ale klasicky v životě? To žijí všichni pohromadě? Kdo se stará o domácnost, platí všechno na části podle osob? Kdo vychovává děti? Nerýpu, ale fakt mě to zajímá.

Vinca_minor
2866 příspěvků 18.6.21 14:07

@BeKaa Těch forem polyamorie je hrozně moc. Od partnerů, kdy jeden je monogamní, ale toleruje, že ten druhý má i někoho jiného, přes otevřené vztahy, život ve třech, čtyřech osobách, po uzavřená či otevřená skupinová partnerství. Prostě cokoli, kde figuruje více osob, se souhlasem zúčastněných.

Vinca_minor
2866 příspěvků 18.6.21 14:17

Jo a u Terezy Těžké už se ztrácím. Má manžela, pak mají společnou přítelkyni, krom toho má Tereza ještě nějakého chlapa bokem a její manžel taky ještě jednu nebo dvě ženské. Jestli má někoho dalšího i ta společná přítelkyně, to fakt nevím. V polyamorii jde o to, že o sobě všichni vědí a souhlasí s tím. Prostě si nezahýbají na tajňačku. No, můj životní styl to asi nebude…

BeKaa
674 příspěvků 18.6.21 16:31

@Vinca_minor Děkuji za odpověd. Chápu, že si každá skupina určí svá pravidla, ale fakt by mě zajímalo, jak to reálně funguje.
Vždyť aby se dva lidi dohodli na financích a výchově je celkem náročné. Lidé, kteří jsou všichni samostatně výdělávající a bezdětní, tak tam to je asi v klidu. Ale když už jsou děti, někdo je na mateřské atd. tak to už je asi složitější.

Vinca_minor
2866 příspěvků 18.6.21 20:56

@BeKaa Kdysi jsem četla o nějaké takové skupině, myslím dva muži a dvě ženy. Jedna žena byla doma s dětmi, jeden muž pracoval na poloviční úvazek a staral se o nákupy a úklid a zbylí dva pracovali na plný úvazek. Nebo tak nějak. A děsně si pochvalovali, že jim peníze v pohodě stačí, protože mají menší náklady, než dvě samostatné rodiny. A zároveň ta pracující žena byla ráda, že má kariéru a přitom jsou její děti v milující rodině a nemusí shánět chůvu. Kdo s kým sdílel lože, to si nepamatuju.

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 19.6.21 19:03

Hodnotíme ten rok skvěle. Pořídili jsme větší bazén, než jsme měli. Co je problém, tak občas sousedi. My máme sem tam nějaké návštěvy a jim to vadí. Takže to je jediná kaňka, ale nic co by nás trápilo. Sousedům asi vadí, že my máme bazén a oni ho nemají. Třeba včera odpoledne jim vadilo, že jsme si povídali, to už je podruhé. Sousedi mají malé dítě a říkali, že bychom si neměli tolik povídat. Tak to je asi jediné, jinak bydlení je parádní, pořád něco zlepšujeme," řekl pro ŽivotvČesku. cz Jan Bendig.

zajímal by mě názor druhé strany. Videla bych to asi takhle,,sousedi pořádají každou chvíli mejdany, do noci řvou, zpívají, pokřikují, skáčou do bazénu při tom pišťí, ječí povykují, chtěli jsme z města abychom měli klid a teď tohle,, To jen ve zkratce, napadá mě toho víc :-), ještě že nemáme podobné sousedy, návštěva ci si povídá ca klidně do noci nikoho neobtěžuje
Edit: vtipné je myslet si že jim sousedi závidí bazén.

Vinca_minor
2866 příspěvků 19.6.21 20:30

Prej v tomhle Kim hraje tenis. To bych chtěla vidět. Fascinuje mě ta póza - bosky na špičkách, správně se natočit, vyprsit, správný úhel hlavy… a ani tak se mi nelíbí.

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 19.6.21 21:16

@Vinca_minor štve mě že takhle móda boků a kult velkých zadků, nebylo v dobách mýho mladí, bych byla za hvězdu.

Vinca_minor
2866 příspěvků 21.6.21 08:27

Prej kostýmy k představení Cabaret. Mně to teda přijde spíš jak na SM horor.

if5
493 příspěvků 21.6.21 16:16

@Vinca_minor Ale pokud si vzpomínám na film, tak nejedna taneční scéna se tam opravdu na horor překlápí.

mimi
329 příspěvků 21.6.21 16:24

@Vinca_minor
hm.. minule mi na FB vyskocila reklama na eshop s pyzamami, a vsetky modelky pri pozovani stali na spickach, podobne ako Kim.. ale nechapem preco, lepsie to vyzera, alebo co? Asi som nedoliehava :-D

Příspěvek upraven 21.06.21 v 19:19

Porkpiehat
2968 příspěvků 21.6.21 17:18

@mimi Nohy vypadají delší a štíhlejší :-) Ale na co jim to bude v pyžamu, to nevím :-D

Pozorovatel
726 příspěvků 21.6.21 22:55

@Vinca_minor vypada jak panenka Barbie.

giuliettka
8848 příspěvků 22.6.21 16:30

Nejak so zväčšením prs sa jej natiahol aj trup. :-D

giuliettka
8848 příspěvků 22.6.21 16:32

Ale bez makeupu moc krásy nepobrala. :-D

Temperance
3260 příspěvků 22.6.21 16:47

@giuliettka Celá se natáhla.

Stránka:  « Předchozí 1 2617 2618 2619 2620 2621 2622 2623 2624 2625 2626 2627 2633 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek