Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7447) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9209 příspěvků 11.7.21 13:55

A tie jeho slávne boty mi nejak moc pripomínajú Mickey Mause. :-D

Acrobaleno
1071 příspěvků 12.7.21 08:29
@bao-baba píše:
Myslím, že když se někdo cítí být mužem, tak by měl být mužem se vším všudy a nerodit děti.
@giuliettka píše:
@bao-baba Tiež ma u toho článku napadlo, že to nie je muž, ale ženská a priznávam, že manapadlo, že Zeman nemá pravdu, že by si transgender nemali len obliecť šaty ktoré nosí opačné pohlavie. Ale buď by sa mali nechať preoperovať sakum prásk, alebo držať hubu a byť tým čím sa narodili. U tohoto individua ma napadlo ešte, jak je to posledné decko jeho, keď ho porodila jeho druhá manželka? Tie spermie si vytiahol odkiaľ, z vaginy? Myslím, že takéto kreatury neronia dobrú službu transgender ľuďom.

Nie všetci, ktorí sú transgenderi aj potrebujú operáciu. Tá pohlavná dysfória je špecifická pre každého jednotlivca. Niekomu stačí brať iba hormóny, odstrániť prsia alebo komplet operácia. Cesta každého transgendera je strašne osobitá. Ale toto je téma, o ktorej sa nedá len tak povrchne debatovať. A má viacero úrovní. A musím sa priznať, že sa mi do toho nechce zabŕdať.

mikrob
364 příspěvků 12.7.21 08:45

@giuliettka Pane bože, to je dement! :-)

bao-baba
2030 příspěvků 12.7.21 10:14

@Acrobaleno No, víte, už jsem jak se psalo v jiném vlákně „stará korčula“, takže je pro mne svět, kde se dítě narodí mamince, jedna z mála jistot. To, že se už nesmí říkat budoucí maminka, ale těhotný člověk, že se z maminky stane rodič číslo 1 nebo 2, mi přijde hodně smutné.
Nejsem proti transgender osobám, mají to složité. Četla jsem knihu jednoho muže, který se stal ženou, o celém přerodu včetně kompletního přeoperování, kde ppisuje postup i rehabilitace, je to dlouhá cesta. Ale takových lidí je málo. Jenže dnes mi připadá, že tlak médií a společnosti vůbec směřuje k tomu, že je doposud „většinový“ člověk jakýsi špatný, že je „in“ být menšinou, která se stává většinou. Mám známou, která má dceru na gymnáziu. Před covidem mi říkala, že se u ní ve třídě hlásí k homosexuální menšině třetina dětí. Myslím, že tolik homosexuálů tam ve skutečnosti není.

Vinca_minor
3030 příspěvků 12.7.21 10:43

@bao-baba Víte, co se říká o heterosexuálních bílých mužích? - Vůbec nic.

Vinca_minor
3030 příspěvků 12.7.21 10:51

Přijde mi divné, jak o sobě celebrity vyhlašují do světa, že jsou homosexuální, pansexuální, nebinární, polyamoričtí a já nevím co. V mém okolí je to tak, že mi kamarádka řekla: Znáte se? To je moje partnerka Eva. Anebo kolega u oběda mluvil o Honzovi. Ale nijak to nevytrubují a „nevychloubají“ se. A všichni to berou normálně, že to tak prostě je, nikdo to neřeší.

MarryJu
624 příspěvků 12.7.21 11:38

@Vinca_minor Tak to musí být pěkná nuda :-)

Paris1789
5555 příspěvků 12.7.21 12:00

@Vinca_minor tak kdybyste se o tyhle informace nezajímala (a s vámi miliardy dalších lidí), oni by to do světa nejspíše netroubili.

Vinca_minor
3030 příspěvků 12.7.21 12:24

@Paris1789 Já se o to nezajímám, ale pokud koukám na seznam nebo na idnes, vidím tam i bulvární titulky. Třeba „herečka, která hrála Dianu, je nebinární“, „Voxel oznámil, že s manželkou žijí v polyamorii“. Nevím, která herečka hrála Dianu ani v čem ji hrála, a dokonce ani nevím, kdo je Voxel. Ale titulkům se nevyhnu.

Vinca_minor
3030 příspěvků 12.7.21 12:27

@Paris1789 A myslím, že je to spíš naopak. Celebrity to troubí, aby se o ně lidi zajímali.

Judy24
1386 příspěvků 12.7.21 13:35

@Vinca_minor Nevidím na tom nic otravnějšího nebo divnějšího, než když celebrity troubí do světa všechny ty ostatní věci o svých životech. Typu s kým chodí, co měly na sobě, kde jsou na dovolené a co si koupily. Všechno je to stejný typ informace.

bao-baba
2030 příspěvků 12.7.21 13:49

@Judy24 Tak docela ne. To, co má někdo na sobě, ukazuje veřejně jiným, zatímco informace o svém sexuálním životě většina lidí netroubí do světa. Řekla bych, že míra sdílení informací je různá.

Judy24
1386 příspěvků 12.7.21 14:03

@bao-baba Pro různé lidi je různá určitě. Ale u celebrit je podstatně normálnější, že sdílejí velké intimnosti s veřejností; řada z nich nám například v posledních letech dopodrobna popsala svoje porody.
Jinak pro spoustu lidí z těchto komunit to může být skvělý způsob, jak se s někým identifikovat a nepřipadat si třeba tak osaměle, tak na tom nějak nevidím nic špatného. Chápu, že celebrity někoho otravují, ale prostě mi tyhle informace nepřijdou tak zásadně specifické. Nejlepší je na to neklikat a nečíst to.

giuliettka
9209 příspěvků 12.7.21 16:22

Ale tieto sa mi páčia viac. :-)

giuliettka
9209 příspěvků 12.7.21 16:26
@Judy24 píše:
Jinak pro spoustu lidí z těchto komunit to může být skvělý způsob, jak se s někým identifikovat a nepřipadat si třeba tak osaměle, tak na tom nějak nevidím nic špatného.

Akože keď hentá herečka je transgender, tak nevadí, že aj ja som? Som myslel, že sa s tým narodí a nie, že sa stotožní s dajakou celebritou.
Mimochodom pozerala som v nedeľu na ČT film Juno. A to, že už som vedela, že z tej herečky je už chlap, že si nechala odstrániť prsia a už nie je doležité ako hraje, ale čím je, mi ten film! znechutilo". Tej Juno som už žiadne sympatie neprejavovala.

giuliettka
9209 příspěvků 12.7.21 16:30
@Acrobaleno píše:
Nie všetci, ktorí sú transgenderi aj potrebujú operáciu. Tá pohlavná dysfória je špecifická pre každého jednotlivca. Niekomu stačí brať iba hormóny, odstrániť prsia alebo komplet operácia. Cesta každého transgendera je strašne osobitá. Ale toto je téma, o ktorej sa nedá len tak povrchne debatovať. A má viacero úrovní. A musím sa priznať, že sa mi do toho nechce zabŕdať.

k tomu ma napadlo, nájdi 5 rozdielov.

Big Martina a Chaz Bono. Ja nevidím žiaden rozdiel.

Judy24
1386 příspěvků 12.7.21 16:53
@giuliettka píše:
Akože keď hentá herečka je transgender, tak nevadí, že aj ja som? Som myslel, že sa s tým narodí a nie, že sa stotožní s dajakou celebritou.

Tyhle dvě věci se podle mě vůbec nevylučují. Člověk se s tím narodí, je to pro něj stresující věc (což nevyhnutelně je, i když má kolem sebe podporující okolí, na které se může spolehnout a může mu důvěřovat, ale zejména, pokud ho ten dotyčný nemá) a zároveň si rád přečte o tom, jak nějaká známá osobnost mluví o tom, že prožívá něco podobného.

Mně to přijde jako úplně normální a nijak sofistikovaný princip. Lidi rádi sdílí svoje starosti a uklidňuje je, že někdo jiný prožil/prožívá něco podobného. Tisíce žen psaly Chrissy Teigen (kterou přitom nijak zvlášť nemusím), jak jí jsou vděčné, že mluvila o ztrátě syna v 5. měsíci těhotenství, protože si tím taky prošly. Jako můžeme rozporovat, nakolik je ok takhle osobní věci sdílet, ale ta logika toho, že někdo něco prožívá a pomáhá mu slyšet, že tím prochází někdo další (a zvlášť, když je to někdo známý), mi nepřijde nijak šílená.

giuliettka
9209 příspěvků 12.7.21 17:10
@Judy24 píše: … ale ta logika toho, že někdo něco prožívá a pomáhá mu slyšet, že tím prochází někdo další (a zvlášť, když je to někdo známý), mi nepřijde nijak šílená.

Priznávam sa, že keby som mala kúkoľvek chorobu (nemyslím teraz transgender že je choroba) ale napríklad ten potrat, tak by mi prišlo úchylné sa utešovať tým, že šak aj ona to mala. A je jedno či by to bola celebrita, alebo by mi kolegyňa oznámila, veď aj ja to mám. To je jak, to nič, že mi zdochla koza, veď zdochla aj susedovi.

Judy24
1386 příspěvků 12.7.21 17:19

@giuliettka To je možné, každý jsme jiný. : ) Ale je to běžná součást terapií, která lidem pomáhá. Na tom, že se lidé vzájemně podporují v podobných strastech jsou založení anonymní alkoholici (taky bych k nim měla řadu výhrad, ale faktem je, že spoustě lidem zachránili život) nebo veškeré skupinové terapie v léčebnách. Vám by to asi nepomohlo, na tom není nic špatného, řadě jiným ano.

Porkpiehat
3056 příspěvků 12.7.21 23:06

Podle mě je těžké oddělit zrno od plev. Někdo chce zveřejněním svého příběhu motivovat ostatní, aby se přijali takoví, jací jsou/aby šli včas na vyšetření při podezření na nějakou nemoc/aby věděli, že se takové věci stávají i jiným (viz ztráta miminka) atd. A pak jsou jistě takoví, kteří berou cokoli, co je vhodné pro zviditelnění/připomenutí se/nakopnutí upadající kariéry. Jenže u nich mi to přijde skoro na vyšetření u psychiatra, protože jsou totálně mimo realitu.

BeKaa
695 příspěvků 13.7.21 09:10

Dana Morávková se botoxu a dalším plastickým úpravám vyhýbá… super.cz
Hmm, tak určitě

xSx
1190 příspěvků 13.7.21 10:26

@BeKaa ježiš, to je ale nelichotiva fotka :( proc je tak otekla? Takova pekna zenska to byla. Skoro bych ji nepoznala

xSx
1190 příspěvků 13.7.21 10:27

A mimochodem tu jeste neprobehla Bella Hadid! Mne se to normalne jako sperk libi (kdyz pominu, ze ten vystrih klidne mohl byt normalni)

Vinca_minor
3030 příspěvků 13.7.21 13:14

@xSx Přemýšlím, z čeho ten šperk vyrobili, aby jí neurval krk :D

mikrob
364 příspěvků 13.7.21 13:45

@xSx To má znázorňovat dolní cesty dýchací? :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2623 2624 2625 2626 2627 2628 2629 2630 2631 2632 2633 2655 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek