Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7429) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9094 příspěvků 28.7.21 12:32

@Judy24 Áno, celé video fascinovane čumím na jej zuby.:-D

Som to dopozerala, sakra a ona s tými umelými vybielenými zubami nepodľahla tomu, čo je momentálne in? :-D
Ale ďalšie video si nepozriem, ten záber zblízka na jej hlavu, je strašný, vlnky vo vlasoch jej poskakujú a tie srdiečka v ušiach ma rozptyľujú. A tie zuby svietia jak maják. :-)

Judy24
1370 příspěvků 28.7.21 13:14

@giuliettka Zajímavé. :) Neberu vám to, jen mě to nikdy nenapadlo.
A i kdyby podléhala trendům - ona nutně neříká, že tomu sama nikdy v ničem nepodléhá, jen tomu dodává kontext. Ale tedy nepouštěla jsem si to video teď znovu, tak možná kecám, takhle si ho pamatuju.

bao-baba
1996 příspěvků 28.7.21 13:45
@giuliettka píše:

Zdá se, že se paní kvůli vysokému testosteronu začíná tvořit čelní pleš.

Acrobaleno
1064 příspěvků 28.7.21 13:50
@giuliettka píše:
@Judy24 Áno, celé video fascinovane čumím na jej zuby.:-D Som to dopozerala, sakra a ona s tými umelými vybielenými zubami nepodľahla tomu, čo je momentálne in? :-D
Ale ďalšie video si nepozriem, ten záber zblízka na jej hlavu, je strašný, vlnky vo vlasoch jej poskakujú a tie srdiečka v ušiach ma rozptyľujú. A tie zuby svietia jak maják. :-)

Alebo sa iba dobre stará o svoje zuby :D. Keď sa to tak vezme, aj jej štýl bol určitú dobu „trendy“ a riadili sa ním ostatné ženy. Podľa mňa v tomto si nikto nemôže nič vyčítať. Inak milujem Karolínu.

Paris1789
5539 příspěvků 28.7.21 14:18

@Judy24 mně se hodně líbí její brýle.

giuliettka
9094 příspěvků 28.7.21 16:15
@bao-baba píše:
Zdá se, že se paní kvůli vysokému testosteronu začíná tvořit čelní pleš.

Keby len čelní pleš, ona priznáva, že sa každé ráno musí nahladko oholiť. Tvár, nie nohy, aby nedošlo k omylu.

giuliettka
9094 příspěvků 28.7.21 16:17
@Acrobaleno píše:
Alebo sa iba dobre stará o svoje zuby :-D.

Nie, našla som fotku pred a po. Má to vylepšené ja Miley Cyrus. Neviem to znova nájsť.

Temperance
3339 příspěvků 28.7.21 17:07
@giuliettka píše:
Keby len čelní pleš, ona priznáva, že sa každé ráno musí nahladko oholiť. Tvár, nie nohy, aby nedošlo k omylu.

Tahle paní ovšem nijak nerozporuje výrok, že „každá žena může být krásná“. To, jak vypadá, ze sebe udělala dobrovolně, taková se nenarodila, kdyby se nerozhodla stát kulturistkou - pardon, kulturistou - mohla z ní být docela pohledná žena.

Titia
104 příspěvků 28.7.21 17:17

@giuliettka @Temperance Na druhou stranu si myslím, že ona sama sobě připadá krásná a to je ve finále asi to hlavní. Ale stejně z ní mám nějak pocit, že zůstává oficiálně ženou jenom kvůli tomu soutěžení, protože vypadá jako muž, obléká se jako muž a asi se tak i chová

Ghost B.C.
4134 příspěvků 29.7.21 08:05

Věra ve své kategorii svým vzhledem zas tak zásadně nevybočuje. Taková Katka Kyptová je taky velmi na hraně, co se týče rozpoznání pohlaví. Zahraniční kulturistky jakbysmet. Byť bych do toho tedy gender netahala (zda je žena jenom kvůli soutěži), tak mi tahle přiznaná mužskost přijde mnohem lepší, než kulturistky, které si ve snaze „neztratit ženskost“, ještě navrch nechají ty obří osvalené hrudníky nacpat silikonem (deformace v soutěžní formě jsou pak velice roztomilé) a do zbytků prořídlých vlasů dají dlouhatánské příčesky. Věra vypadá jako muž i se tak obléká. Spousta jiných kulturistek vypadá jako muž v dámském oblečení. Prašť jako uhoď. I pří vší úctě k jejich dřině.

giuliettka
9094 příspěvků 29.7.21 13:22
@Titia píše:
@giuliettka @Temperance Na druhou stranu si myslím, že ona sama sobě připadá krásná a to je ve finále asi to hlavní.

Stačí čo len náznak kritiky na jej adresu (nemyslím teraz anonymnych trolov ako ja v dajakych trafenych diskusiách typu MP) a ona kritikovi vytkne každý gram tuku navyše. Chýbajúce vlasy, vypadnuty zub… Kritizovalo ju pár chlapov kulturistov. Jej reakcie boli na úrovni Karlose Vémoly.

Ghost B.C.
4134 příspěvků 29.7.21 14:28

@giuliettka No pokud se jedná o tu „kritiku“ (aka urážky) od Grznára, který je svým projevem pro veřejnost ještě o dost víc pod úrovní Vémoly, tak se jejím reakcím ani nedivím.
Jestli to byli i jiní, pak OK.

bao-baba
1996 příspěvků 29.7.21 15:48

@Ghost B.C. Já tedy úctu k jejich dřině nemám, to co dělají svému tělu (zdravotně) je na hraně. Esteticky se mi nelíbí ani kulturisté muži, u žen mi to přijde ještě méně hezké, ještě tak kategorie bikin mi přijde pěkná.

giuliettka
9094 příspěvků 29.7.21 18:18

@Ghost B.C. Meno si nepamatám, ale Grznar mi nič nevraví.
Mimochodom, poslala som fotku kamarátke ktorá je lezba (netuším jak sa to napíše spisovne, homosexuálka?) a ona mi napísala, že sa mám pozrieť na partnerku Mikulcovej. A že potom si mám pozrieť kritický ju, bez optiky nášho priateľstva. Že ani ju som nevidela v sukničkách a s dlhými vlasmi a keby pribrala, tak ako chlap vyzerá tiež. Že ona si o tej Věre nemyslí, žeby chcela byť chlapom se vším všudy, len kvoli súťaži ostáva ženou. Že lezbám nevadí, že vyzerajú a obliekajú sa skoro ako muži, ale že mužmi by byť nechceli.

MarryJu
614 příspěvků 29.7.21 18:46

Aleš Brichta: „Musím zaklepat, ale je to se mnou v pořádku. V důsledku kouření více než sta tvrdých cigaret denně se mi začaly zanášet cévy. Měl jsem problémy s jejich průchodností a kvůli tomu jsem měl zanesené cévy v mozku. Museli mi protáhnout žilku do mozku, abych mohl fungovat,“ popsal Super.cz trable se zdravím muzikant, který zároveň velmi špatně vidí.

Ten popelník..To mi připadá jako flusnuti do tváře zdravotníkům

Ghost B.C.
4134 příspěvků 30.7.21 07:54

@giuliettka Já si vybavuju ještě kritiku/názor od Karlose Bendy, ten to měl přímo ve videu na youtube, ale nějakou zpětnou vazbu od Věry jsem nezaznamenala. Nicméně ten kluk ji řešil velice korektně. Ale nepřu se s vámi, vše odsledované nemám.

Jinak já si taky nemyslím, že „zůstává ženou“ jenom kvůli soutěži. Ony jí z toho žádné výhody neplynou. Podívejte se na Ms. Olympia - o což Věra usiluje - a zjistíte, že by se tahle dedukce o zůstávání ženou kvůli soutěži musela vztáhnout skoro na všechny vrcholové kulturistky. Její soupeřky nejsou žádné křehké květinky, které cupitají bikini fitness přehlídku (ano vím, taky je to dřina). Všechny jsou si rovny. Pokud některé vypadají lépe, ve smyslu víc jako ženy, většinou jsou mladší, takže do sebe ty podpůrné koktejly neládují tak dlouho, případně začaly později, takže do sebe ty podpůrné koktejly neládují tak dlouho. Ale dříve či později ta přeměna zasáhne i obličej, alespoň nějakým způsobem. Případně já osobně ty zahraniční zase trochu podezírám z nějakého toho vylepšení obličeje.
Ta vlevo, má prsa, dlouhé vlasy, make-up, flitříky, o svém pohlaví taky asi nepochybuje, ale připadá tak někomu? Nesnažím se o dehonestaci ostatních, jen že Věra v tomhle odvětví fakt není nějaká kuriozita.

Paris1789
5539 příspěvků 30.7.21 08:00

Přiznám se, že mně osobně přijdou všechny sporty, provozované vrcholově, jako likvidace člověka. Je jedno, jestli při tom ztrácí individuum své rysy, ženskost/mužnost, nebo „jen“ své soukromí a všechno ostatní, co mají obyčejní lidé. Jednou jsem četla poměrně sugestivní popis putování po tenisových turnajích, není to nic, co bych chtěla zažívat.
Kulturistka mě nepohoršuje, nedělá nic jiného, než mnoho ostatních, kteří propadli svému sportu. Chce vyhrát a v těchhle kruzích je to tak správně.

Jordaan
9537 příspěvků 31.7.21 18:07

Lucie se zrejme uz nevidi moc objektivne :-).

Královna trnů
55 příspěvků 31.7.21 19:48

@Jordaan Ona se tak někdy viděla?

eriam
448 příspěvků 1.8.21 21:18

@Jordaan Tuhle fotku Lucie dala dobrovolně na fb? To se mi snad zdá.

chitrá alex
410 příspěvků 1.8.21 21:49

Schválně jsem se podívala. za posledních 5 měsíců na oficiálních facebookových stránkách L. Vondráčkové žádná taková fotka není. a ty které tam jsou, se hodně liší.

Jordaan
9537 příspěvků 1.8.21 22:09

@chitrá alex

Musite hloubejc do minulosti :-D

chitrá alex
410 příspěvků 2.8.21 10:17

@Jordaan
aha, tož tak.

Judy24
1370 příspěvků 2.8.21 18:05

A má Lucie po boku nového sympatického muže… „Ještě loni byl zamilovaný až po uši do nové přítelkyně Lenky, s níž si dokonce plánoval dalšího potomka dřív než svatbu.“Asi někdy bude, ale fakt si přeju, aby bylo nejdřív to miminko. A pak si paní vezmu. **Až si to zaslouží," řekl Super.cz Vojnar."

Ugh.

Ophelie
1266 příspěvků 2.8.21 19:21

@Judy24 pokračování lze snadno odhadnout, že?:sunglasses:

Stránka:  « Předchozí 1 2627 2628 2629 2630 2631 2632 2633 2634 2635 2636 2637 2648 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek