Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7429) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
ertz
1044 příspěvků 18.8.21 19:44

@Vinca_minor Já jsem se vyhnula taky všemu, ale viděla jsem jeden díl Harryho Pottera. Tam náhodou nebyl?

ertz
1044 příspěvků 18.8.21 19:51

Tak jsem si to našla, v Harry Potterovi nebyl, ale byl v Černý jestřáb sestřelen.

Vinca_minor
2991 příspěvků 18.8.21 20:08

@ertz Safra, Černého jestřába jsem viděla. Ale Orlanda si nepamatuju. Což nevím, jestli mě omlouvá.

kobylkalucni
475 příspěvků 18.8.21 23:20

Ty brďo já hltala pana prstenu, doporucuju i teď nejnovější seriál Carnival row pokud jste na fantasy, ale na tom selfie ze spodu mi přišel jako nějaký tuctový český hezounek a ostatní fotky jsem ehm asi nevnímala :-)

Ophelie
1266 příspěvků 19.8.21 07:14

@oliviax21 nevím, co to o mně vypovídá, ale v telefonu na nerozkliknuté fotce jsem opravdu vnímala jen proporce mužského těla zezadu :grin:
OB má pohlednou tvář, „to nemohu říct“, ale pro mě je to trochu prvoplánový krasavec. A aniž bych to jakkoliv vyhledávala, na netu už prolétlo několik odhalených fotek, takže nepůjde o kouzlo nechtěného.

giuliettka
9094 příspěvků 19.8.21 15:02
@Ophelie píše:
OB má pohlednou tvář, „to nemohu říct“, ale pro mě je to trochu prvoplánový krasavec.

On je krásavec len vo filmoch a na červenom koberci pod vrstvou makeupu. Nebyť to Holywoodský herec, tak si oňho máloktorá vidly oprie. :-D

kobylkalucni
475 příspěvků 19.8.21 20:27

@giuliettka a to zase jo pokud je šikovný :-)

vaanavi
97 příspěvků 19.8.21 21:05

Celebrity to síce nie sú, ale chceli by byť, veď už ich ľudia vraj prirovnávajú ku Kardashiankám…
https://www.idnes.cz/…ahy_bib/foto

kilgor
378 příspěvků 19.8.21 21:20

Jé..ono to žije? :) A to obočí matinky..no to je teda věc..

vaanavi
97 příspěvků 19.8.21 22:58

@kilgor Luxusné je obočie aj vrstva omietky - ale tak hlavne, že mätú okolie, lebo „vyzerajú ako sestry“.

Accuracy
109 příspěvků 20.8.21 07:42
@giuliettka píše:
On je krásavec len vo filmoch a na červenom koberci pod vrstvou makeupu. Nebyť to Holywoodský herec, tak si oňho máloktorá vidly oprie. :-D

Já doznávám, že je mi tady mnohem sympatičtější než v Hobitovi, kde vypadal jako vyrobený od Mattela. Jako není to nějak echt krasavec, ale je to mnohem lepší, než bych dle filmu čekala. Asi část mých negativních dojmů je daná i tím, že moc neumí hrát.
Obecně mi hodně celebrit přijde v reálu hezčích než ve filmech a seriálech.

Ghost B.C.
4134 příspěvků 20.8.21 08:51
@Accuracy píše:
Já doznávám, že je mi tady mnohem sympatičtější než v Hobitovi, kde vypadal jako vyrobený od Mattela.

Jestli se nepletu, tak jako Legolas ani neměl v Hobitovi co pohledávat. Snaha udělat ho mladšího než v Pánovi Prstenů (a dát mu vůbec nějaký důvod tam být) pak vyzněla poněkud trapně a zbytečně.

Kdyby ho tam rovnou obsadili coby Barda, nemusela jsem půl filmu váhat, jestli nemá dvojroli.

bao-baba
1996 příspěvků 20.8.21 19:54

@vaanavi Tak jsem se na to podívala a stránka mi nabídla ještě článek o ženě, která tvoří šperky z mateřského mléka (raději jsem na to neklikala) a o 61leté ženě, která má mladého milence. Viděla jsem jen foto, ta osoba vypadá hůř než moje devadesátiletá matka.

bao-baba
1996 příspěvků 20.8.21 20:11

Filmový festival ve Varech - J. Čvančarová nezklamala :-)

novoměštačka
200 příspěvků 20.8.21 21:19

Povídá můj manžel. To bys nevěřila, kolik metrů látky měla na sobě ta Čvančarová! Tedy, pokud si toho všimne chlap?

Sisi_82
22 příspěvků 20.8.21 21:34

Chudak vypadá fakt jak vzducholod. Ona se asi nevidi. Nebo věří stylistovi? Mimochodem p. Vaněk co to má na svědomí, minule tvrdil jak jsou naše „celebrity“ špatně oblečené a hlavně mají špatný těla a držení těla. A teď vysekne tohle. A ten účes…to snad taky nemuze byt pravda. Hlavne u toho auta ještě dobrý, ale jak se v sále začala potit, vypadala jak kdyby na ni vylili kýbl sadla…

Shameeka
71 příspěvků 20.8.21 22:00

A pardon ale mit prsa i zezadu je celkem des…

pardon pokud foto vidite 3×, nejde to smazat upravit, nic

nic proti ni, mam ji rada ale tyhle saty asi uplne mit nemusela.

Iv_Sm
1596 příspěvků 21.8.21 00:19

@Shameeka To je snad pomsta jejich poradcu. Aneb - Drobena!

MP blanka
2958 příspěvků 21.8.21 01:05

Viem si predstaviť, že na papieri, ako skica, návrh modelu, pre ideálnu postavu mohli šaty vyzerať pôsobivo. Pani Čvančarová je stále pekná žena, len tá postava už ideálna nie je, teda aspoň nie na podobné šaty. A niečo iné je aj obliecť si ich, upraviť sa a postaviť sa na chvíľu pred objektívy fotoaparátov, ako zotrvať a pohybovať sa v nich dlhšiu dobu. To muselo byť peklo aj pre ňu.

giuliettka
9094 příspěvků 21.8.21 08:04
@Sisi82 píše:
Chudak vypadá fakt jak vzducholod. Ona se asi nevidi.

A nie je tehotná? Možno len chcela zakryť tehotenstvo.

bao-baba
1996 příspěvků 21.8.21 09:10

Manžel říká, že se takhle stylisti a navrháři sejdou, popijí a baví se: Tak co ještě vymyslíme za pitomost, kterou si ty ženské navlíknou… to je ten Vaněk sakra slepej?!

giuliettka
9094 příspěvků 21.8.21 09:15

@bao-baba Tak ak sú tie šaty od Hanečku, tak on to najskor asi vymyslel sám bez kumpánov v chlaste a páči sa mu to. :-D

Jordaan
9537 příspěvků 22.8.21 17:31

Smetana to rozsekla :-D.

eriam
448 příspěvků 22.8.21 21:08

@Sisi82 Ten účes je fakt strašnej,,na té fotce s plachtou je její dvorní kadeřník Michal Zapoměl a na fb stránkách jí opěvuje, jak byla krásná a jak je šťastný, že mohl být součástí jejího zkrášlení. No nevím, ale na bojovníka za vlasy krásnější ( jak se sám nazývá ) se moc nepředvedl. Spíš naopak.

Paris1789
5539 příspěvků 23.8.21 08:08
@giuliettka píše:
@bao-baba Tak ak sú tie šaty od Hanečku, tak on to najskor asi vymyslel sám bez kumpánov v chlaste a páči sa mu to. :-D

Asi tím odkazuje na Talibán? (neznám pána a článek jsem nečetla, vycházím jen z fota)

Stránka:  « Předchozí 1 2630 2631 2632 2633 2634 2635 2636 2637 2638 2639 2640 2648 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek