Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7429) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
katariiiina
4 příspěvky 18.9.21 15:48
Domča

Až teraz som si prečítala..veď nech sa rozčulujú, ja sa možem pobaviť. Nedokážem pochopiť, že niekto sa oblieka tak, že ukazuje svoje nedostatky a chvália to, že sa nehanbí ukázať, že nemá postavu modelky..a obliecť si čokolvek priesvitné, je pre mna tiež nepochopiteľné. Ale nevadí, veľa veciam nerozumiem.

Accuracy
106 příspěvků 18.9.21 23:03
@giuliettka píše:
Vraj sa verejnosť rozdelila na tých čo odsudzujú znázornenie bolesti pri kojení, ale mňa by skor zaujímalo, naozaj je na kojenie najvhodnejšie miesto medzi šnúrami na prádlo a rozvešanými obliečkami na posteľné prádlo, rozkročená jak dojička pod kravou? Fakt jej medzi tými nohami chýba už len vedro. :-D

Tomu nerozumíte, ona si šla pověsit prádlo a pak si sedla na stoličku, aby si odpočinula; a to dítě na ni spadlo z balkonu od sousedů nahoře, tak tak je stihla chytit. Taky byste ječela překvapením, kdyby na Vás spadlo dítě.

kobylkalucni
471 příspěvků 20.9.21 16:27

Tříletému synovi Martiny Gavriely museli kvůli její pitomosti vytrhat všechny zuby a ona to ještě prodá jako článek pro super.cz

článek zde. sznhp. box&dop_req_id=wqy9PpWj5nu-202109201418&dop_id=777911&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

A nakonec si z toho stejně nic neodnesla. Prý dítěti pouze šťávu bez kyseliny citronové.

Jordaan
9535 příspěvků 20.9.21 16:34

@kobylkalucni

No, je opravdu blba, jinak se to rict neda. Neni ale sama, podobnych blben je spousta. Staci se rozhlednout kdekoliv, kde je vic deti, nektere bude urcite mit v ruce piticko nebo takovy ten aluminiovy pytlik s rozmackanym „ovocem“.

Ophelie
1260 příspěvků 20.9.21 17:04

@kobylkalucni jste mě předběhla (ale to nevadí). Netušila jsem, že je něco takového v běžné společnosti možné. Už ten fakt, že někdo netuší, že v ovoci je cukr, že zuby je třeba čistit i malým dětem… Neuvěřitelné!

bao-baba
1984 příspěvků 20.9.21 18:06

@Ophelie Takových je víc…znám matku, která dávala dceři dudlík namočený v medu, holce to rozleptalo sklovinu. Nebo maminku veganku, která držela přísně vegansky i malého synka, ze zoubků mu zbyly jenom bolavé pahýlky, měl nedostatek vápníku.

Jordaan
9535 příspěvků 20.9.21 18:25

@Ophelie

Ja bych i pochopila, ze to treba nevi sedmnactileta matka ze slabsiho prostredi. Ale tahle kracmera je stara jak metuzalem, tvari se ohromne nobl a je to jeji treti dite.

agirt
37 příspěvků 20.9.21 19:55

@kobylkalucni Šťáva a různé „jupíky“ se i v dnešní době naprosto běžně podávají dětem k celodennímu pití. Dokonce jsou školky, které mají problém, pokud rodiče požádají, aby jejich dítě pilo vodu či neslazený čaj. V dnešní době pro mě naprosto nepochopitelná věc. Kromě nárůstu obezity dětí je to samozřejmě naprosto špatně pro zubní sklovinu.

Ghost B.C.
4129 příspěvků 21.9.21 08:35
@Jordaan píše:
Ale tahle kracmera je stara jak metuzalem, tvari se ohromne nobl a je to jeji treti dite.

No… Spolužačka ze základky byla v tu dobu nejstarší ze 4 dětí - 4. byl kluk po 3 holkách. A jako jediný skončil s komplet vyhnilými mléčnými zuby, protože pořád tahal flašku s kakaem. Vymodlený syn, přeci mu nebudeme něco odpírat a navíc mu narostou druhé zuby. Rodiče byli staří taky dost, sociálně slabí nebyli, s holkama před tím se nic takového nestalo, ale z kluka se jim úplně zatmělo.

katariiiina
4 příspěvky 21.9.21 14:43
@Ophelie

Ja vraj ničím dieťaťu život, keď som mu do troch rokoch odmietala dávať cukor, akékoľvek sladkosti a džús som mu nedala a nikdy nedám piť. Ja som džús nepila uz aspoň 20 rokov. Keď som povedala, že džús obsahuje kyselinu, tá rozleptá sklovinu a potom sa môžu umývať zuby koľko chcú, aj tak sa pokazia, tak ma osoby vysmiali a ťukali si na celo a doteraz vždy keď sa stretneme, tak sa mi vysmievajú, že kyslelinka. Je človek exot, keď neje a nepije to, co ostatni..farebný plast zabalený v obrázku. Na 70% potravín v obchodoch by malo byť napísané - ničí zdravie. A aj tak by sa to kupovalo.

Vinca_minor
2984 příspěvků 21.9.21 17:26

Argument, že kazy na mléčných zubech nevadí, z duše nesnáším. Jednak je důležitý návyk péče o zuby od mala, jednak ty kazy můžou poškodit dáseň a kořeny druhých zubů. Takové dítě pak má zaděláno na věčné problémy se zuby a na strach z chudáků zubařů.

Vinca_minor
2984 příspěvků 21.9.21 17:28

@katariiiina A po kyselých potravinách a nápojích je důležité čistit zuby až cca 30 minut po konzumaci. Až sliny prostředí v ústech zneutralizují. Když jsem doma říkala, že víno narušuje sklovinu, taky jsem byla za blázna.

giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 21:50

Tá čiapočka z toho urobila chovankyňu ústavu. :-D

giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 21:51

Toto sa mi naozaj páči.

giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 21:53

Aj tieto sú nádherné.

giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 21:54

A Jenifer ma šokovala. Vyzerá, že zhubla takých 25 kíl. Vyzerá dobre.

giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 21:58

Ale tvár ma strašnú, vyzerá jak mierne obeznejšia kopia Renée Zellweger. Asi rovnaký plastický chirurg. :-D

giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 22:42
:-D
giuliettka
9045 příspěvků 21.9.21 22:49

Je to nápadné, ale j tak sa mi to páči. :-)

květušína
712 příspěvků 22.9.21 08:01
@giuliettka píše: :-D

potřebovala roušku, tak už nezbylo dost látky ve výstřihu. :D

giuliettka
9045 příspěvků 22.9.21 08:25

@květušína A keď potrebujete väčšiu rúšku, tak idete na párty v kombiné. :-D Ten plášť na šnúrku je jak z detského karnevalu, keď nebola červená látka na Supermana, tak si to spichla zo starej záclony. :-D

giuliettka
9045 příspěvků 22.9.21 08:32

Nemožem si spomenuť v akom filme som ju videla, mala tam dlhé vlasy a bola super, ale aj tu s krátkymi vlasmi sa mi páči.

giuliettka
9045 příspěvků 22.9.21 08:43

A tohle je prý jeden z nejméně nevkusných modelů letošních Emmy.

květušína
712 příspěvků 22.9.21 09:09

@giuliettka já si ji vybavuji ze sitcomu Máma

Acrobaleno
1061 příspěvků 22.9.21 10:22
@giuliettka píše:
A tohle je prý jeden z nejméně nevkusných modelů letošních Emmy.

Čo to tam dole má? Penis? To je transgender?

Inak tie cecky von to je naozaj úchvatné.

Stránka:  « Předchozí 1 2636 2637 2638 2639 2640 2641 2642 2643 2644 2645 2646 2647 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek