Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7429) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9094 příspěvků 22.9.21 11:19
@květušína píše:
@giuliettka já si ji vybavuji ze sitcomu Máma

Už som si spomenula, Dívka vo vlaku. :-)

witty1
128 příspěvků 22.9.21 11:23
@giuliettka píše:
Už som si spomenula, Dívka vo vlaku. :-)

Nehrála výchovnou poradkyni v Deset důvodů, proč tě nenávidím? Ve volných chvílích psala erotickou literaturu a stále hledala ekvivalenty ke slovům jako např. „zbytnělý“ apod. :-)

Dalmitka
1866 příspěvků 22.9.21 12:48

@Acrobaleno - a tá celulitída a žily na stehnách; mohutné ramená; skrátka stará, tučná a škaredá… osoba. Ako sa stane, že niekto stratí aj posledné zvyšky súdnosti a sebakritiky a oblečie si niečo také?

agirt
37 příspěvků 22.9.21 13:18

@Dalmitka
Poslední dobou mi přijde, že hlavní je zaujmout a šokovat. Ne už u toho vypadat dobře…
Herečka Alia Shawkat 32 let…

madlusa
89 příspěvků 22.9.21 14:01

@agirt nejdřív jsem si říkala: co je špatně, to je docala dobrý, vlastně se mi to líbí. A pak jsem si tu fotku zvětšila a došlo mi, že to není součást halenky :-D

Temperance
3339 příspěvků 22.9.21 14:01
@giuliettka píše: :-D

Co to má na krku? Ona má tracheotomii?
A na té roušce má náhradní obličej…

Dalmitka
1866 příspěvků 22.9.21 14:08

@agirt - ježiš… ona má 32 rokov? A prečo má teda ten prsník pri páse? Neverím…

agirt
37 příspěvků 22.9.21 14:14

@Dalmitka
Podle mě tvar prsou může mít i vrozený. Mě spíš překvapuje, že má potřebu to ukazovat.

quebrada
211 příspěvků 22.9.21 14:25
@giuliettka píše:
Tá čiapočka z toho urobila chovankyňu ústavu. :-D

Bad hair day?

giuliettka
9094 příspěvků 22.9.21 14:50

@Temperance Asi závidela Salme a Penelope úlohu a tak sa štzlizovala do banditky. :-D

Bystromila Klíšťová
106 příspěvků 22.9.21 17:14
@giuliettka píše:
Nemožem si spomenuť v akom filme som ju videla, mala tam dlhé vlasy a bola super, ale aj tu s krátkymi vlasmi sa mi páči.

Allison Janney to je, má oblíbená herečka vedlejších rolí. Je skvělá všude (např. matka Tonyi Harding v Já, Tonya) a na Emmy měla letos asi nejkrásnější šaty ze všech.

bao-baba
1996 příspěvků 22.9.21 19:30

@giuliettka Nádhera

bao-baba
1996 příspěvků 22.9.21 19:30

@giuliettka Příběh služebnice

kobylkalucni
475 příspěvků 22.9.21 21:13
@Jordaan píše:
@kobylkalucniNo, je opravdu blba, jinak se to rict neda. Neni ale sama, podobnych blben je spousta. Staci se rozhlednout kdekoliv, kde je vic deti, nektere bude urcite mit v ruce piticko nebo takovy ten aluminiovy pytlik s rozmackanym „ovocem“.

Já se omlouvám, že se vracím ke starému tématu, ale tohle je zase věc názoru. Mě třeba přesnídávka v kapsičce nijak pekelná nepřijde. Ano, je to rozmačkané ovoce s trochou cukru a dají se lehko sehnat i bez přidaného cukru. Svému batoleti je na výlet klidně koupím a jako blbna se necítím. Se svými osmi zuby jablko ještě nerozkouše, když ho předem nastrouhám do krabičky tak ztmavne a mám strach, aby se nezkazilo. Jo, můžu mu ho predkousat a nakrmit z úst do úst, nebo si s sebou můžu vzít struhadlo. A s jupíkem mé starší děti potkáte taky běžně. Jen už nepoznáte, že v lahvičce mají čistou vodu.

Jordaan
9537 příspěvků 22.9.21 22:59

@kobylkalucni

To rozmackane ovoce je cire zlo. Podle vseho, co jsem o tom cetla, by to melo platit jako sladkost, tj. treba misto cokolady, ne jako nahrada ovoce. A za druhe tim vytvarite hromady odpadu. Jupiky a pod. jsem diteti nikdy nedala, pripada mi to zbytecne, stejne, jako to „ovoce“ je to spatne na zuby a obsahuje spoustu cukru. Nevidim duvod, proc by dite nemohlo pit vodu a jist cerstve veci, oboji je navic (v porovnani s prumyslove vyrabenym produktem) temer zadarmo.

DruI
407 příspěvků 22.9.21 23:10

@Jordaan Tak já jsem ten názor o vodě a čerstvém ovoci měla stejný… dokud se mi nenarodilo dítě, které čistou vodu přes veškerou mou snahu hodně dlouho odmítalo pít. A kapsička je holt vhodná pohotovostní svačinka když se zdržíme na hřišti, nebo snadno přenosné jídlo na výlet. Jako jo, není to z různých důvodů ideální, ale zase bych to tolik nedémonizovala, pokud to není to jediné, čím to dítě krmím.

Jordaan
9537 příspěvků 23.9.21 00:08

@DruI

Nas doktor mi na tohle rekl, ze az bude dite mit zizen, tak se napije i te vody. No a mel pravdu. Na hristi dite holt muselo prezit s nakrajenym jablkem, bananem a pod., ted uz je vetsi (8) a prezije i bez svacinky, ma jen lahev s vodou.

Accuracy
109 příspěvků 23.9.21 07:24

Já nemám problém prakticky s ničím, co moji synovci jedí. Nejde o to, co tomu dítěti dáme, ale jak často.
Pokud dvakrát třikrát do roka dostane kapsičku s ovocem, tak ať. Pokud dostane ke svačině sladký nápoj, taky nevadí, když je to párkrát do roka. Stejně tak gumoví medvídci, čokolády, marmeláda, linecké pečivo… Ono i to dítě chápe, že teď má narozeniny nebo jsou Vánoce a tak výjimečně dostane něco sladkého.
Naši synovci jedí sladká jídla (chleba s medem, knedlíky apod.) taky kontrolovaně, jednou, nejvýš dvakrát týdně. Kakao dostávají, když si řeknou, ale jednak je málo sladíme a jednak je pijí nárazově, nepocucávají je půl dne.
Zakázané ovoce nejvíc chutná, proto povolit nějakou sladkost jako výjimečný prožitek nevidím jako problém a naopak to předchází tomu, aby dítě ty sladkosti vyžadovalo např. po babičkách.
Nesmí se z toho ale stát každodenní zvyk. To je pak cesta do pekel.
Samozřejmě mluvím o zdravém dítěti.

giuliettka
9094 příspěvků 23.9.21 07:36

@witty1 Tú poradkyňu som nevidela, alebo si nepamatám ten film. Pozrela som teraz na Google o čom je, ale nič sa mi nevybavuje, najskor som to nevidela.
@Bystromila Klíšťová Ako matka tej Tonye bola tiež úžasná, fakt na zabitie. :-)

Pozorovatel
730 příspěvků 23.9.21 07:55

@Jordaan moje ptnactimesicni dite ma 4 zuby, 2 dalsi koukaji jen spicky. Takze vetsinu ovoce ukousne, pak vyplivne. Mame plnitelne kapsicky a opravdu mi to jako zlo neprijde, kdyz ji do toho dam doma delanou presnidavku, kapsicky z obchodu jsou tedy obsahove i chutove dost hnus. Za syrova sni samo jen banan a hodne zraly mango, ani cely mesicek mandarinky bez vic zubu nerozkouse, takze kouse, kouse, stava tece z pusy. Co s jejim travenim dela treba nahrubo nastrouhana syrova hruska, kterou sice ona rada, to asi neni treba popisovat. Odsuzujete neco, o cem moc nevite. Kdyz stravim venku treba 7-8 hodin v kuse, tak ji svacinu dam, holt zensky, co odsoudi kapsicku, mi muzou byt vitekde.

Vinca_minor
2991 příspěvků 23.9.21 08:37

@Pozorovatel Ty plnitelné kapsičky jsou fajn, kamarádka do nich dává mixované ovoce. Žádnej další cukr. Je to praktické na uskladnění ovoce i konzumaci.

Paris1789
5539 příspěvků 23.9.21 08:49

Jak jsme jen mohli bez kapsiček vůbec přežít?

giuliettka
9094 příspěvků 23.9.21 08:53
@Paris1789 píše:
Jak jsme jen mohli bez kapsiček vůbec přežít?

HMM pripomenula si mi tie staré ženičky, čo furt vytiahnu, jak sme mohli prežiť bez automatickej práčky, umývačky riadu, sušičky… :-D

Paris1789
5539 příspěvků 23.9.21 08:55

@Accuracy základ je tyhle věci doma vůbec nemít, nekupovat je a ani sám jako rodič je nejíst. Požádat prarodiče, aby to nekupovali a nenosili.
Mé děti to nikdy nevyžadovaly a když to dostaly, neměly o to žádný velký zájem.
Když to nejíte, je pak ta intezivní chuť většiny cukrovinek ve větším než malém množství vyloženě nepříjemná.
Slazené nápoje u nás doma nebyly nikdy, mé děti(30) i dnes pijou nejraději obyčejnou vodu.
Poučky o „zakázaném ovoci“ jsou jen takové klišé, kterým si většinou rodiče omlouvají svou vlastní nedůslednost.
Děti to pak v dospělosti odskáčou u zubaře.

Paris1789
5539 příspěvků 23.9.21 09:01

@giuliettka sušičku jsem měla, díky, žere to elektřinu a dnes se ukáže, jak moc to lidi potřebujou. Umývačku riadu jsem neměla nikdy a ani ji neplánuju.
Na kapsičky jsem neměla jako chudá matka peníze, dnes se to ukazuje jako výhoda.
Jinak je mi to jedno, co dětem kdo dává, já jejich účty za zubaře platit nebudu.
Každému samozřejmě přeju především to, aby ten ušetřený čas a energii dokázal věnovat hlavně dětem, protože asi kvůli tomuhle všechny tyhle vychytávky vznikly. Sama jsem nevěděla, kde mi hlava stojí a dodnes nemám z těch časů skoro žádné vzpomínky, jak hektická ta doba pro mě byla. Takže jsem ráda, že dnes matky a otcové už tolik kmitat nemusejí.

Stránka:  « Předchozí 1 2637 2638 2639 2640 2641 2642 2643 2644 2645 2646 2647 2648 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek