Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7429) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
3336 příspěvků 28.9.21 16:14

@giuliettka Ty růžový šaty jí zoufale neseděj. @mazanajana Za postřeh o šňůrce Vám dávám zelené :-)

Vinca_minor
2984 příspěvků 28.9.21 17:25

@giuliettka Třeba by jí to bez těch šňůrek sklouzlo z ramen :D Anebo se pokouší uškrtit.

surrik
2591 příspěvků 29.9.21 08:41

@Ghost B.C. To mi připomíná pacienty v čekárně na diabetologii… paní nervózně kouři před střediskem a říká: ona mi zakázala salámy ( tím “ona” mysli lékařka), co jako budu asi tak jist? (Vím jak na dia lékařka vysvětluje jídelníček, co jíst kdy, jak, kolik, nechcete si snad píchal inzulin, to zvládneme dietou)… v čekárně tři starší muži s pivním bříškem: hele a kolik ji reknes zes pil? No dvě piva jako vždycky ha ha ( odhaduji to na 10 denně)…

Accuracy
106 příspěvků 29.9.21 09:06

Na diabetologii jsem taky byla. Abych přibrala, ale to je jedno.
Je fakt, že se tam srocují různé skupiny lidí. Ti, kteří tam jsou ze své vlastní vůle, se většinou dopracují k výsledkům.
A pak je tam skupina lidí, které tam poslal jiný lékař kvůli nějakému zdravotnímu problému. Paní, kterou bolí záda, pána s cukrovkou, pána, který nemůže podstoupit operaci, dokud nezhubne… A to je fakt ode zdi ke zdi. Jsou tam pacienti rozhodnutí něco dělat, vystrašení právě těmi jinými odborníky, lidi odhodlaní změnit sebe a své návyky. Lidi, co se chtějí vrátit do práce, ke sportu a soběstačnosti a vidět své děti a vnoučata růst. A pak je tam naprostý opak, pacienti, kterým je všechno jedno, lidi, kteří se vyloženě chlubí, kdo sní víc větrníků, lidi, kteří jsou na neschopence spokojení a uzdravit se nechtějí apod. Přitom nejsou hloupí nebo nevzdělaní, že by nechápali, že si sami ubližují. Jasně, pár prapodivných existencí tam je, ale často to jsou lidi naprosto normální, ženy k diabetoložce přijdou učesané a nosí kostýmky, mají čisté boty a pěkné brýle, pánové zas v košilích a s pěstěnými nebo oholenými vousy.
Prostě jim to za tu snahu nestojí, nebo jsou tak spokojení, nebo si zvykli a už jim ta změna nepřipadá vůbec možná. Nebo nevím.

Ilulissat
4 příspěvky 29.9.21 14:20

Chudinka…snažila se:grin:

giuliettka
9045 příspěvků 29.9.21 17:44

@Ilulissat Mńa fascinuje ta ich mánia nosiť pod pazuchou tie dosky. Vyzerá to jak keby si dodávali na doležitosti. :-)

bao-baba
1985 příspěvků 29.9.21 18:52

@giuliettka Ta osoba s vínovými botkami a batohem, která kráčí před nimi je hotové peklo.

Accuracy
106 příspěvků 29.9.21 19:21

Ve mně ty desky evokují studentky na střední, zvlášť tak, jak je nese Meghan. Takže žádné dodávání si na vážnosti, naopak si dodávají svěží pel mladosti. :)

giuliettka
9045 příspěvků 2.10.21 11:19

Nejak mi ta fotka pripdá príšerná a nelichotivá, je pri článku o hospitalizácii.

Královna trnů
53 příspěvků 2.10.21 13:07

@giuliettka To vám nepřipadá, ta skutečně je příšerná a nelichotivá. Já přemýšlela, co mi připomíná, a pak jsem si vzpomněla na Jacka Nicholsona jako Jokera…

giuliettka
9045 příspěvků 3.10.21 08:17

Som si myslela, že modelky na mole by mali byť krásne. Tá žena v civile krásna je, na prehliadke vyzerá príšerne a ošklivá.

giuliettka
9045 příspěvků 3.10.21 09:30

Česká Barbie na Slovensku. Už len posýpať práškovým cukrom. :-D

Judy24
1368 příspěvků 3.10.21 10:22

@giuliettka Modelky na mole nemají být krásné. Mají zaujmout a mají předvést, co mají na sobě. Módní přehlídka není o modelkách, ale o návrháři/značce a oblečení, modelky samotné jsou důležité jen u těch pár nejslavnějších (jako když jdou přehlídku Kardashianky nebo Cara Delevigne), aby přitáhly pozornost přes Instagram a jinak fakt o jejich krásu nejde. : )

giuliettka
9045 příspěvků 3.10.21 10:40

@Judy24 No dobre, ale nemalo by vás napadnúť, teda paráda, takto chcem vyzerať, idem si kúpiť to prádlo a budem kočka? Pri pohľade na tú českú modelku ma napadne tak akurát, nemá na lepšie prádlo a tak má po babičke a cíti sa v tom strašne nekonformně. To teda nechcem.
A nemusí to byť len známa modelka, aj nejaká noname ma k tomu inšpiruje, ak jej prádlo sedí.

giuliettka
9045 příspěvků 3.10.21 11:23

@Judy24 Tá česká prehliadka mi strašne pripomína film Hoří má panenko. :-D

Ilulissat
4 příspěvky 5.10.21 19:29
Zasněná romantická víla...

Možná to spíš patří do rubriky „Co vás pobavilo“

MarryJu
610 příspěvků 7.10.21 14:23
@giuliettka píše:
@Judy24 Tá česká prehliadka mi strašne pripomína film Hoří má panenko. :-D

Mám úplně stejnou postavu :-):-):-)

porjk
3289 příspěvků 7.10.21 20:11

Dočítám opoždeně, tak ještě zabrousím k tomu problému se zuby. Úsměvné je to, že denně viditelně ubyl kousek ze zubu, ale co mě teda nazvedlo, je, že bylo třeba zuby vytáhnout, protože dítě odmítá utišující léky. No tvl! Jedna věc je nechat dítě sosat džus, ale řešit to práškama???

kobylkalucni
472 příspěvků 8.10.21 21:15

Tohle má být oficiální fotografie, která ukazuje, že je náš prezident zcela v pořádku a schopen volit? Jak to musí vypadat ve skutečnosti…

giuliettka
9045 příspěvků 9.10.21 08:31

@kobylkalucni prezident sám priznal, že na čítanie potrebuje už okuliare. Tak čo robí s tým volebným lístkom? Pozerá si obrázky? Nezabudli mu dať okuliare, aby to vyzeralo doveryhodnejšie?

giuliettka
9045 příspěvků 9.10.21 08:48

Veronika Arichteva
„Už jsem dokojila, snažím se na sobě začít něco spravovat. Těším se na botox. Těším se, až se půjdu nechat napíchat. Ženská se má cítit dobře a ke své spokojenosti bych potřebovala zhubnout ještě těch osm kilo a zlepšit se,“
Myslím, že by namiesto botoxu mala vziať do ruky hrebeń, zrušiť to hovienko na hlave a naučiť sa nasadiť si okulire. :-D

kilgor
378 příspěvků 9.10.21 11:12

@giuliettka :) jste mě po ránu rozesmála, díky..hovienko na hlavě je fakt přesný..
A vůbec, slovenčina má semo tamo dost trefný výrazy :D

bao-baba
1985 příspěvků 9.10.21 12:16

@kobylkalucni Je mi z toho úzko. Fotka mi připomíná mi tady moji tchýni s demencí, když ztratila schopnost číst, takhle se přesně na ty písmena tvářila a šeptala „nevím, nevím…“. Tímto se neposmívám ani jemu ani jí, to je bohužel u někoho stáří.

agirt
37 příspěvků 9.10.21 17:20

@bao-baba
U něho je to kombinace stáří, nemoci a životního stylu. Nechápu, kdo stojí za tím, že je stále držen ve funkci prezidenta. Sám to evidentně již dávno zvládat nemůže mentálně ani fyzicky. Už mi to přijde jako když jednou za čas vytáhli a ukázali Fidela Castra, aby demonstrovali, že je stále živý a vládne.

Gorilka
1448 příspěvků 9.10.21 17:26

Inu, papalášské manýry.

Stránka:  « Předchozí 1 2637 2638 2639 2640 2641 2642 2643 2644 2645 2646 2647 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek