Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7455) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9262 příspěvků 28.10.21 09:19

@Ophelie Ale Shiloh bude krásna, aj po matke aj po otcovi. Mne sa teda fakt páči, teraz jak chodí jak dievča.

giuliettka
9262 příspěvků 28.10.21 09:22
@Ophelie píše:
Při pohledu na fotografie AJ s dcerami mě napadlo, že být dcerou světové krasavice není úplně lehké.

Možno ani nie tak s ohľadom na krásu matky, ale s ohľadom na krásu sestry. Kým bola Shiloh za chlapca, tak Zara až tak oproti matke nevyčnievala. Sestry ju zatienili.

Pozorovatel
733 příspěvků 28.10.21 13:24

Nema Angelina nejak povytazeny oblicej? Priznam se, ze mi pripada jak svoje vlastni dvojnice. A ty divnovlasy tomu moc nepomahaji. Jinak mne se libi i adoptovana dcera, je tam podle me potencial byt krasna a zaroven zajimava.

giuliettka
9262 příspěvků 28.10.21 15:33

@Pozorovatel Tie dcéry sú v šatách ktoré mala Angelina na sebe na rozných Oscaroch. Takže ich teraz s Angelinou porovnávajú a lepšie z toho vychádza tá Shiloh.

giuliettka
9262 příspěvků 29.10.21 12:16
@pavka_l píše:
@blacken @giuliettka Myslím si, že Babčáková není ošklivá, má výrazný nos a má hezké rysy. Je zvláštní, ale ne ošklivá.

Pamatáte sa na našu debatu o kráse ženy? Jak som tvrdila, že každá žena može byť krásna a Babčaková by mala len zmeniť účes? :-)
Tak ja sa priznávam, že už si to nemyslím. Pozerám seriál Vraždy v rannej show a herečka čo hrá tetičku hlavnej postavy je tak príšerne ošklivá, že moje reči o zmene účesu mi už pripadajú mimo. :D
Volá sa Karen Robinson, je to Kanaďanka, ale ten jej nemenný výraz s vyvalenými očami je strašný. A je jedno či vyjadruje radosť, alebo smútok, vždy je rovnaká.

Pozorovatel
733 příspěvků 29.10.21 16:17

@giuliettka tak zrovna ty saty moc nesedi ani k Angeline. Rekla bych, ze drtive vetsine zen by slusely vic ty, ktere ma na sobe Shiloh.

Temperance
3381 příspěvků 29.10.21 16:30

@Pozorovatel Podle vzoru na horní části to vypadá, že to jsou tytéž šaty, jen upravené.

bao-baba
2051 příspěvků 29.10.21 19:55

@giuliettka Může mít poruchu funkce štítné žlázy, viz Lucie Bílá.

giuliettka
9262 příspěvků 29.10.21 21:14

@bao-baba No má. Ale nejde ani tak o tie oči, ako o ten nemenný výraz.

Pozorovatel
733 příspěvků 29.10.21 21:24

@Temperance to nepopiram, jen jsem chtela rict, ze kdyby Shiloh podedila zlate a Zahara bile se vzorem, tak by treba hodnoceni dopadlo jinak. Ja bych tedy sahla po tech bilych - maji i mnohem lichotivejsi strih a zrovna barevne by mi taky lip sedly.

giuliettka
9262 příspěvků 29.10.21 22:17
@Pozorovatel píše:
@Temperance kdyby Shiloh podedila zlate a Zahara bile se vzorem, tak by treba hodnoceni dopadlo jinak.

Ani v iných Oscarových šatách po matke nedopadla lepšie jak Shiloh. Ale Shiloh zatienila aj Vivienne. Jednoducho má z matky a otca najviac.

giuliettka
9262 příspěvků 29.10.21 22:21
@Pozorovatel píše:
Nema Angelina nejak povytazeny oblicej? Priznam se, ze mi pripada jak svoje vlastni dvojnice.

Videla som video na fb a mne pripadá jak svoja vlastná kostra.

giuliettka
9262 příspěvků 30.10.21 18:39

Chcela som povodne napísať Kaira Hrachovcová, ale k tej fotke, kde jej lezie trs trávy priamo zo zadku, sa mi fakt hodí len Kačena Hrachovcová. :-D

Paris1789
5579 příspěvků 30.10.21 21:58

Na HBO GO je teď celá série Gossip Girl, nikdy jsem to neviděla, tak jsem si řekla že si zpestřím karanténu. To je vám taková srágora, to snad není možný. Celý scénáristický tým by měl spáchat seppuku, nejlépe hned několikrát, protože něco tak idiotského se jen tak nevidí. Úplně mě děsí, že z toho brali rozumy mileniálové, protože to pro svět nevěstí nic dobrého.
Nicméně jsem konečně pochopila, odkud bere paní premiérová inspiraci pro své outfity a celkovou úpravu zevnějšku.
To klapání véčkem v každém díle, boží.

BeKaa
695 příspěvků 31.10.21 06:25

@Paris1789 Tak tento seriál mě minul, ale na pobyt v nemocnici taky něco hledám. Bavil mě Lupin, Papírový dům - kromě 3. a 4.série, vtipný bizár byla The Great - ale není to pro každého. Celkem zajímavý seriál byla Bílá královna, ale byl dlouhý a na Red Queen už jsem se nedívala.
Ještě byl zajímavý seriál Politik, nicméně soukromý život hl. hrdinů mi přišel dost šílený. Asi už jsem stará.
Dostala jsem doporučení na seriál Kaminskeho metoda, ale ještě jsem neviděla, tak nevím.

Ophelie
1284 příspěvků 31.10.21 08:35

@giuliettka už delší dobu mám pocit, že KH „sašla s uma“, jak se mi vloudila školní ruština…
@Paris1789 váš koment je vtipný, až mě to nutí nahlédnout, o jaký seriálový opus magnum se jedná.

Judy24
1403 příspěvků 31.10.21 10:40

@Paris1789 Na HBO GO je i ta stará série (s Blake Lively, Pennem Badgley, atd.) nebo jen ta nová teď? Protože na tu novou už mileniálové skoro určitě nekoukají, většině z nich je přes třicet. :)

Ale na starou jsem jako mileniálka v pubertě koukala, hrozně mě to bavilo a pak jsem se na to podívala nedávno s odstupem a vydržela jsem asi 10 minut, jak mi to přišlo stupidní. A ani tehdy tedy nevím, že bych si z toho brala nějaké rozumy. Maximálně závist, že na mě nevypadají (na rozdíl od Leighton Meester) dobře čelenky.

Paris1789
5579 příspěvků 31.10.21 10:51

Na tom je zajímavé, jak se filmové vyprávění mění. Tady je to stereotyp: každý díl jedno minidrama, které i dílem skončí. Všechno se vyřeší, všichni jsou děsně rozumní a dospělí, teenageři pronášejí věty, které vzbuzují záchvaty nekoordinovaného smíchu. Zápletky připomínají slabomyslné komedie 80. let a vlastně všechny céčkové komedie od počátků kinematografie, je to založené na sérii nedorozumění, která se na konci každého dílu vysvětlí.
@Judy24 s tím vlivem na mileniály jsem to myslela tak, že oni ve svém formativním věku s tímhle pozlátkem přijímají vzkaz, že tohle je něco normálního a že toho můžou dosáhnou všichni, protože ta zlatá mládež je „tak normální“, vzbuzuje to v nehotovém člověku dojem, že mají toto na dosah ruky. Plus teda ty orgie product placementu, skoro žádná diverzita, všichni musejí být hlavně krásní atd. Konzum je pánem všeho.
Připouštím, že je to jen můj dojem z prvních asi 10 dílů první série, těch sérií je celkem 6 a každá má cca 20 cca 50 min. dílů. Asi to nezvládnu.
Chtěla jsem to celé přeskočit a podívat se rovnou na tu novou sérii, ale ta je blbá snad ještě víc protože si najednou pokrytecky hraje na diverzitu a odpovědnost. No ale aspoň tam nejsou ty všudypřítomné lokny

Paris1789
5579 příspěvků 31.10.21 10:56

Dost mě pobavilo, jak ti „chudí“ rodiče bydlí ve čtvrti Williamsburg, to už by si dnes zřejmě dovolit nemohli. Skoro si říkám, jestli podobná audiovizuální díla nejsou vlastně jen skrytým nástrojem gentrifikace.

giuliettka
9262 příspěvků 31.10.21 12:51
@BeKaa píše:
Tak tento seriál mě minul, ale na pobyt v nemocnici taky něco hledám.

Ako čerstvý návratilec z nemocnice Vám dám nevyžiadanú radu. :-D
Vezmite si tam čo najstupidnejší časopis a knihu typu Dobrý vojak Švejk. Film na ipade v nemocničnom prostredí, akokoľvek zábavný, stupídný, alebo hororový po 15 minutach vyhodíte oknom aj s ipadom. :-D

BeKaa
695 příspěvků 31.10.21 13:37

@giuliettka Asi máte pravdu… na šestinedělí určitě nic nestihnu, na pár dnů jdu teď na rizikové, doufala jsem, že tam bude trochu klid. Ale když sleduju kolik mě čeká vyšetření, tak by mi asi z filmů brzy hráblo. Našla jsem teď Pan Kaplan má třídu rád, to by mohlo být vyhovující :-)

Paris1789
5579 příspěvků 31.10.21 13:39

@BeKaa nevím, jestli máte HBO GO, já totiž Netflix nemám, takže nevím, co se dává tam, ale z HBO bych doporučila seriál Veliká, hodně se mi líbil The Wire (to jsem viděla už třikrát a pokaždé tam najdu něco nového), Mare of Easttown.
Teď je nově na HBO GO horor The wolf of Snow Hollow, je to dost dobré, alternativní název by mohl znít Normální člověk tonoucí v moři hlouposti a je to myslím takové hezké podobenství o dnešní společnosti, kdo máte rádi podvratné věci, nebudete zklamaní :-)

Paris1789
5579 příspěvků 31.10.21 13:42

@BeKaa @giuliettka já bych seriály úplně nezavrhovala, akorát si myslím že jsou lepší ty s délkou epizody kolem 30 minut.
Ale je fakt, že ty tzv. vážnější jsou kolem 50 minut až hodiny na jeden díl. Těžká rada tady.

giuliettka
9262 příspěvků 31.10.21 13:50

@Paris1789 Nejde ani tak o to čo pozeráš, ale o to ako. Neviem jak v nemocnici kam pojde @BeKaa, ale u nás sa na tv zavesenú na zdi nenapojíš. Takže si ten ipad možeš položiť tak na nočný stolík a pozerať to v ľahu na boku. To moc dlho nevydržíš. Ak napolohuješ posteĺ do polosedu, tak nemáš kam položiť ten ipad, na kolenách sa to blbe pozerá, vzhľadom na to, že ich nepokrčíš. A v ľahu ťa začnú po chvíli bolieť ruky jak ipad držíš. Nedávala som to.

Paris1789
5579 příspěvků 31.10.21 15:01

@giuliettka no to je mi líto, ty podmínky jsou limitující, to jo. Není možnost mít nějaký stoleček?

Stránka:  « Předchozí 1 2643 2644 2645 2646 2647 2648 2649 2650 2651 2652 2653 2657 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek