Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7468) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kobylkalucni
496 příspěvků 1.11.21 12:35

Jak, že není kam položit? Přece zapřít o pupek, jedna z mála výhod těhotenství. Jestli teda vůbec zvládnete ležet na zádech, já u prvních dvou těhotenství v pohodě, u třetího jsem se dusila. Nebo spíš lehnout na bok a na tabletu vypnout přetáčení a taky ho hodit na bok. A do uší sluchátka, kvůli spolubydlícím.
Extra tip na seriál- pokud Vás bavily Gilmorky, určitě se mrkněte na Marvelous miss Maisel, oficiálně je to akorát na Prime video, ale dá se to stáhnout. Je to oddechová sranda a navíc v nádherných kostýmech. A na šestinedělí spěte co to jen půjde ;-). Držím palce a přeju vše bez problémů.

giuliettka
9402 příspěvků 1.11.21 15:10
@kobylkalucni píše:
Jak, že není kam položit? Přece zapřít o pupek, jedna z mála výhod těhotenství.

Ja som nejak prehliadla ten pupek. Myslela som, že ide o ranné štádium tehotenstva. Pardon. (u mňa pupok nebol, nebola som tam s tehotenstvom ak nájdem dajakú celebritu, tak dám ako odčinenie, že som sa vložila do debaty)

květušína
781 příspěvků 3.11.21 10:49

Docela jsem schopná pochopit, že Lucie Vondráčková chce ukázat (a dokázat sobě), že je ještě sexy a vezme si oblečení s velkým výstřihem. Ovšem výstřih v kombinaci s velkou šálu uvázanou tak, aby do výstřihu bylo pořád vidět…přide mi to tak akorát směšně prvoplánové

Acrobaleno
1075 příspěvků 3.11.21 10:55

@květušína Chce byť sexy, ale nechce ochorieť.

umad
425 příspěvků 3.11.21 11:36
@květušína píše:
Docela jsem schopná pochopit, že Lucie Vondráčková chce ukázat (a dokázat sobě), že je ještě sexy a vezme si oblečení s velkým výstřihem. Ovšem výstřih v kombinaci s velkou šálu uvázanou tak, aby do výstřihu bylo pořád vidět…přide mi to tak akorát směšně prvoplánové

Tak ona na svůj věk vypadá opravdu velmi dobře. Dost pravidelně se pohybuje na Praze 4 a na to, že jí přes 40 se jí dá až závidět. Nikdy nebyla žádná žena vamp, tak by s tím ani nemusela začínat. Odhaduji, že to bude něco ve stylu nový muž řekl líbí se mi velké výstřihy.

květušína
781 příspěvků 3.11.21 13:21

@Acrobaleno Tak to leda. :)

Jinak tam byly i fotky bez té šály, a to nevypadalo zas až tak hrozně.

Titia
111 příspěvků 3.11.21 21:05

@květušína Taky mi přijde, moc jí to slušelo. Výstřih sice odvážnější, ale ten top jí seděl, nic jí nikam nelezlo a nemá tak velká prsa, aby to vypadalo nepatřičně

giuliettka
9402 příspěvků 4.11.21 15:53

Kde má tá ženská pas? A prečo má prsia na bruchu? :-D

Temperance
3420 příspěvků 4.11.21 16:39

@giuliettka Pas je asi to shrnutí mezi páskem a zbytkem sukně, tam, co má ten bobek.

Vinca_minor
3114 příspěvků 4.11.21 17:33

@giuliettka Prsa vypadají normálně, siluetu narušuje ten vysoký pásek nad pasem. To je má mít vyhnaný pod klíční kosti?
PS: Koukám na prosvítající podprsenku, ta halenka je nakasaná, tak jí to opticky prodlužuje prsa až k tomu pásku.

giuliettka
9402 příspěvků 4.11.21 19:01
@Vinca_minor píše:
PS: Koukám na prosvítající podprsenku, ta halenka je nakasaná, tak jí to opticky prodlužuje prsa až k tomu pásku.

Ale prosím vás, optický predlžuje? Veď je má jak basetové uši. :-D

@Vinca_minor píše:
To je má mít vyhnaný pod klíční kosti?

Nie, nemusí ich mať vyhnané, ale ani spustené tak, že keby si strelila do srdca, ktoré je centimeter pod bradavkou, tak si prestrelí koleno. :-D Pozrite si napríklad SOfia Vergara, má prsia oveľa väčšie ako Ornella, rovnako prírodne a predsa ich nemá tak prolkatě nízko. :-D

Vinca_minor
3114 příspěvků 4.11.21 21:21

@giuliettka Já vidím normální prsa v normální výšce, jen ta halenka vypadá blbě v sukni, která je proklatě vysoko :D

Vinca_minor
3114 příspěvků 4.11.21 21:29

@giuliettka Tady je bez prádla a prsa vypadají normálně. Nevím, jestli má úpravu, protože po třech dětech bych řekla až nadprůměrně dobře.

Vinca_minor
3114 příspěvků 4.11.21 21:31

Ale některá ženská má štěstí. Moje máma může v sedmdesáti chodit bez podprsenky. A na mamografu nevěřili, že nemá implantáty.

giuliettka
9402 příspěvků 5.11.21 05:33
@Vinca_minor píše:
@giuliettka Tady je bez prádla a prsa vypadají normálně.

A ruky za hlavou má preto, že je to najvhodnejšia póza ku kočíku, čo? :-D

@Vinca_minor píše:
Ale některá ženská má štěstí.

A tá čo nemá sa odfotí s rukami zdvihnutými, alebo v bok. :-D

Příspěvek upraven 05.11.21 v 05:38

Singer ka
211 příspěvků 5.11.21 05:37

Tady vypadá normálně, na matku tří dětí a po porodu.Sama je k sobě dost kritická v článku.

xSx
1205 příspěvků 5.11.21 09:32

Ornella má ta prsa fakt relativně nízko, ale asi by je tam měla, i kdyby byla menší.

giuliettka
9402 příspěvků 5.11.21 14:58
@xSx píše:
Ornella má ta prsa fakt relativně nízko, ale asi by je tam měla, i kdyby byla menší.

Vážne? :-D A ja som si myslela, že prsia sú vždy na rovnakom mieste, len ten sval ochabne. :-D Keby si ich občas zrolovala do podprsenky, tak by ich ako 28 ročná! nemala u kolien. A viem, že vytiahnete tri deti, ale ona sa tým, že nekojí chvasta kade chodí a tie vešiaky prezentuje ako krásu nesmiernu. :-D

Ghost B.C.
4186 příspěvků 5.11.21 16:20

Tak dvě stejně vysoké postavy taky můžou mít pas v jiné výšce, jinak dlouhé nohy, široká ramena a kdo ví, co ještě, tak co je tak divného na tom, že má někdo níž prsa? Na mne to taky působí tak, že má prostě od přírody prsa posazená níž, takže i když je nahňácá do podprdy, nebude mít dekolt alá Salma Hayek, ale udělá si z nich poličku, viz:
P. S. Jinak teda ten sval pod prsem se sice dá zpevnit, ale na povislá prsa zas takový vliv nemá. Jakmile vám povolí prsní tkáň, tak si můžete mít sval jako kulturista a stejně na něm bude „věšák“.

giuliettka
9402 příspěvků 5.11.21 16:47
@Ghost B.C. píše: … tak co je tak divného na tom, že má někdo níž prsa?

Nič, divné mi pripadá prezentovať toto ako krásu nesmiernu.

@Ghost B.C. píše:
Na mne to taky působí tak, že má prostě od přírody prsa posazená níž, takže i když je nahňácá do podprdy, nebude mít dekolt alá Salma Hayek, ale udělá si z nich poličku, viz.

Na mňa to posobí, že ako puberťačka bolá tlustá, a tie prsia boli tlusté s ňou. Po tom čo zhubla má basetové uši.

xSx
1205 příspěvků 6.11.21 22:10

@giuliettka zadne deti vytahovat nebudu, jen mi proste z fotek prijde, ze ma prsa posazena relativne nizko. Nekdo to tak ma, stejne jako treba velkou mezeru mezi ocima. Ani neobhajuju, ze by to mela vystavovat vsude. Je to jen konstatovani, ze za tenhle stav asi nemuze jenom vyveseni. Dal bych to asi neresila, hodte nejakou jinou celebritu radsi ;)

giuliettka
9402 příspěvků 7.11.21 10:04
@xSx píše:
@giuliettka hodte nejakou jinou celebritu radsi ;)

Dáme jej sestru? Ktorá zhubla a „vyzerá úžasne“. :-D Tak úžasne, že sa fotí vždy za niekým, alebo celá v čiernom na čiernom pozadí a už podľa postoja vedľa too chlapa je vidno, že to zhubnutie 20 kg je síce krásne, ale vzhľadom na to, že hubla zo 118 kg, (váha je dohľadateľná u posledného váženia, keď hubla po prvykrát) je tak nejak nič moc. U nej je tých 20 kg jak keď nemecký tank stratí šroubek z kola auta. :-D

giuliettka
9402 příspěvků 7.11.21 17:52

Tak podĺa super.cz to Kostkovej seklo. Čo tam po tom, že preteká jak fľaška šampusu a pod pazuchami to vyzerá príšerne. :-D

giuliettka
9402 příspěvků 7.11.21 18:33

A Renee už nemusela pribrať. :-D

giuliettka
9402 příspěvků 7.11.21 18:40

Ale pozerala som dnes polovicu filmu Holka z města, polovicu preto, že som nedala viav výraz Renne, kde večne špúlila rty a nech hrala akúkoľvek emociu, tak vyzerala rovnako. A pozerám, že ona má rovnaké špulenie aj v tom najnovšomj filme. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2644 2645 2646 2647 2648 2649 2650 2651 2652 2653 2654 2665 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek