Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7454) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
umad
425 příspěvků 20.11.21 14:32

Jako chápu, že Farný nezbylo z nouze nic jinýho než jsem tlustá a kašlu na to, ale tohle je něco strašnýho. I když beru, že je aktuálně těhotná, o to je to celý ještě horší.

eriam
450 příspěvků 20.11.21 15:17

No ono to bylo celé strašné. Oblečení přítomných žádná sláva, ale ještě horší byly účesy většiny ženských. Všelijak poskládané prameny vlasů, každá v tom byla o pár let starší. Lucka Bílá sice není už žádná mladice, ale co z ní ten, kdo ji obléká dokázal udělat, to nechápu. Místo aby ji omladil, tak vypadala o pár let starší než doopravdy je. Myslím si, že kdysi to celé mělo větší glanc. Teď mi to přišlo takové celé odfláknuté od A až po Z. No a to strašidlo v masce, či co to bylo a řeč Janečka to celé ještě dokleplo. Škoda.

giuliettka
9236 příspěvků 20.11.21 15:48
@eriam píše:
Myslím si, že kdysi to celé mělo větší glanc.

Tak ono to bolo hlavne zvláštne. V dnešnej dobe takýto spôsob ocenia je zastaraný. Bolo to jak pozerať Ein Kessel Buntes, ale s rozpočtom Televarieté, kde už nemajú na zaplatenie hosťa, tak pozvú Jaruš, teda Partyšovú a jej kamošky z mokrej štvrte. :-D

pavka_l
1368 příspěvků 20.11.21 19:56

@umad Jak nezbylo nic jinýho - psali, že to je model šitý na míru!

giuliettka
9236 příspěvků 20.11.21 20:01

@pavka_l Á tak už viem čo má na zádech, na mieru ju vyvážili, aby sa neprekoprcla dopredu. :-D

pavka_l
1368 příspěvků 20.11.21 20:06

@giuliettka :-D no jo, na vyvážení by to mohlo fungovat. Ten model je prostě příšerný celý - střih, materiál, všechny odstíny hnědé.

giuliettka
9236 příspěvků 20.11.21 20:10

@pavka_l No a ten účes. :-D

giuliettka
9236 příspěvků 20.11.21 22:30
@pavka_l píše:
@giuliettka Ahaaa, ta ruka s tmavým lakem je tedy nejspíš úplně jiné ženské :-) Vy jste úplný detektiv!

Ale kdeže, ono je to docela „causa králik“ :-D a riešia to vrchom spodkom. :-D

giuliettka
9236 příspěvků 20.11.21 22:35
@Porkpiehat píše:
@Vinca_minor Adam Driver vypadá, že to pozování má za trest :-D

V živote som o Adamovi Driver nepočula, film Gucci som ešte nevidela a tie Startreky kde učinkoval tiež nie. :-D
Ale videla som dnes reklamu a Burberry Hero a telo má úžasné. :-D Ksicht nič moc, ale čert ber tvár. :-D

giuliettka
9236 příspěvků 20.11.21 22:40

Ale ako tak pozerám zábery z natáčania, tak možno sa taký narodil a možno je to fotošop, alebo dubler. :-D

bao-baba
2049 příspěvků 21.11.21 11:16

@giuliettka Ono to může být také osvětlením, na koni má šikmé světlo, které zdůrazní „nerovnosti“, zatímco na druhém obrázku je osvětlený přímo zepředu. Efektu hry se světlem hodně využívali fotografové v době předdigitální, aby nebyly vidět vrásky. Na koni má navíc svaly zjevně zatnuté (viz okolí pupíku) a v chůzi uvolněné.

giuliettka
9236 příspěvků 21.11.21 12:06

@bao-baba No vzhľadom na to, že v tvári je škaredý, taký „kockatý“ ako keby bol figúrka z Minecraftu, tak by to chcelo aby vyzeralo to telo super pri akomkoľvek osvetlení. :-D

xSx
1197 příspěvků 21.11.21 12:42

@giuliettka a jaky v tech dvou obrazcich vidite rozdil? Vzdyt to telo ma uplne stejne, jen an te fotce ma zatnute svaly, nic vic.

Acrobaleno
1071 příspěvků 21.11.21 12:42

@giuliettka Ze startreky. Skoro ma odvalilo :joy:. Star Wars! STAR:clap_tone1:WARS:clap_tone1:. Inak mne pride strasne sexy.

Paris1789
5568 příspěvků 21.11.21 13:42

Adam Driver hrál v sérii Girls, jednom z nejlepších seriálů evr

dodatek: v tom seriálu je významnou část děje do půl pasu furt a vypadá tak nějak normálně, žádný sexsymbol, ani to nebyl podle mě cíl. Na mě ta jeho postava působila spíš jako pošuk, normální kluk, trochu podivín. Takže tady to vidím trochu jako odkaz k jeho roli, která ho myslím udělala. Proč mu tam dávají ty svaly úplně nechápu, ale asi cílovka? Jinak Hermes má skvělou reklamu, každá je jak malé umělecké dílo a potěší sama o sobě.

Vinca_minor
3042 příspěvků 21.11.21 14:35

Zpět ke Slavíkům. Máma se dívala a já jsem prohlásila, že se u toho dá jen chystat španělské ptáčky nebo se ožrat. Pro jistotu jsem udělala obojí :D

giuliettka
9236 příspěvků 21.11.21 18:05
@Acrobaleno píše:
@giuliettka Ze startreky. Skoro ma odvalilo :joy:. Star Wars! STAR:clap_tone1:WARS:clap_tone1:. Inak mne pride strasne sexy.

Trek sem Wars tam, okrem Starmana som nevidela žiadeneho Stara. :-D
Fakt vám príde sexy? Ako celý aj s ksichtom? Ve´d vyzerá, že nevie do 10 napočítať. :-D

giuliettka
9236 příspěvků 21.11.21 18:07
@xSx píše:
@giuliettka a jaky v tech dvou obrazcich vidite rozdil? Vzdyt to telo ma uplne stejne, jen an te fotce ma zatnute svaly, nic vic.

Zatnuté svaly? A kde má teda tie prsia? Veď na fotke bez svalov, by mohol z fleku kojiť, kým na tej druhej už má prsia menšie. :-D

giuliettka
9236 příspěvků 21.11.21 18:31
@xSx píše:
@giuliettka a jaky v tech dvou obrazcich vidite rozdil? V

Tak som použila UTFG, uznávam mala som ho použiť rovno a vraj so svalmi je jeho double a volá sa Francesco Trani.

pavka_l
1368 příspěvků 21.11.21 19:50
@giuliettka píše:
Fakt vám príde sexy? Ako celý aj s ksichtom? Ve´d vyzerá, že nevie do 10 napočítať. :-D

Hezký opravdu není..a ty uši!

pavka_l
1368 příspěvků 21.11.21 19:50

@giuliettka Ten double mi připadá hezčí celý - tělo i obličej.

Královna trnů
60 příspěvků 21.11.21 19:59

@giuliettka Je to hezký mužský? Ne. Líbí se mi? Ano, stejně jako se mi třeba Vincent Cassel, Jon Bernthal nebo Adrien Brody. A spousta mužů, co jsou objektivně pohlední, se mi zase nelíbí. Nevím, jak to mají ostatní, ale tohle jsou pro mě prostě dvě naprosto odlišné věci - zrovna tak to, že je film dobrý a poznám, že dobrý je, neznamená, že se mi líbí a že si neužiji víc film, který je vlastně špatně natočený :)

Acrobaleno
1071 příspěvků 21.11.21 19:59
@giuliettka píše:

Co Vam poviem, keby bola moznost vyleziem na neho ako koala na strom. Ale ja mam zvlastny vkus na chlapov.

giuliettka
9236 příspěvků 21.11.21 20:11

@Královna trnů nemyslela som tú otázku @Acrobaleno zle, ani nijak útočné. Len neviem podať otázku mierumilovnejsie a so slovnou vatou. Ospravedlňujem sa.

Příspěvek upraven 21.11.21 v 20:37

giuliettka
9236 příspěvků 21.11.21 20:12

@Acrobaleno tým porovnaním ku koale ste ma rozosmiala. Som to ešte nepočula. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2647 2648 2649 2650 2651 2652 2653 2654 2655 2656 2657 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek