Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7454) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
2049 příspěvků 21.11.21 20:24

@giuliettka Ten Trani má břicho až až jakési divné.

giuliettka
9237 příspěvků 21.11.21 20:30
@Královna trnů píše:
@giuliettka Je to hezký mužský? Ne. Líbí se mi? Ano…

Mne sa vždy páčil Brian Buzzini v reklame na Davidoff. Kvoli nemusom otcovi kúpila ten parfum. :-D A málokto ma chápal.

https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
9237 příspěvků 21.11.21 20:32

@bao-baba Mne by nepomohlo ani keby ma niekto zospodu držal. :-D

https://www.youtube.com/watch?…

giuliettka
9237 příspěvků 21.11.21 20:34
@pavka_l píše:
@giuliettka Ten double mi připadá hezčí celý - tělo i obličej.

Uńho tiež troška fotošop zapracoval. :-D

pavka_l
1368 příspěvků 21.11.21 21:13

@giuliettka možná ano, ale pořád je hezčí než ten herec - neznám ho odnikud, ani ze Startreků, ani ze Starwarsů :-D ale je celý takový v obličeji „rozjetý“ a křivý.
A taky se mi nelíbí vyloženě hezouni. Tady bych se ale rozhodně udržela…

tajinka
112 příspěvků 21.11.21 21:48

@giuliettka
Mne sa páči, videla som Star wars aj Marriage story a ma to na mňa vplyv. Tá fotka, ktorú ste postla je hrozná :grinning:

Judy24
1399 příspěvků 22.11.21 07:38

Podle mě má Adam Driver v prvé řadě charisma a na tom se to ( = atraktivita) pro mě celé točí. Má charisma až na půdu, skvělý hlas a je mi sympatický v rozhovorech. Což v součtu přebije uši tak stokrát.

Ophelie
1281 příspěvků 22.11.21 07:57

Driver je především vynikající herec - třeba ve filmech Mlčení nebo Patterson…

Ghost B.C.
4146 příspěvků 22.11.21 08:15

Jsem se taky chtěla přidat do Driver klubu, jenže Judy to řekla tak nějak úplně všechno, tak už vlastně nemám čím přispět. Ale jinak je podle mě Adam Driver ze stejné škatulky jako Benedict Cumberbatch, Cillian Murphy nebo Joaquin Phoenix - žádní prvoplánoví krasavci to nejsou, jenže ve finále strčí do kapsy kdejakého Clooneyho nebo Pitta (nic proti jmenovaným, žádný známější fešák mě nenapadl).

Bystromila Klíšťová
107 příspěvků 22.11.21 09:03

Přidávám do ankety svůj názor. Pohledný Adam Driver není, ale přijde mi dost sexy. A to především zásluhou hlasu, ten je neodolatelný.

pavka_l
1368 příspěvků 22.11.21 10:23

@Bystromila Klíšťová @Ghost B.C. Ok, já to beru jen podle vzhledu z fotky, protože (ano, jsem úplně mimo) jsem do teď o tomto herci vůbec nevěděla. Hlas může dělat hodně. A Phoenix je úžasný.

xSx
1197 příspěvků 22.11.21 14:10
@giuliettka píše:
Zatnuté svaly? A kde má teda tie prsia? Veď na fotke bez svalov, by mohol z fleku kojiť, kým na tej druhej už má prsia menšie. :-D

tak jako upravenej asi trochu bude, ale prave ty prsni svaly mi prisly stejne na obou fotkach, akorat na koni, jak ma natazenou ruku, tak se natahl i ten sval… Mno ale zas se tady babrame v detailech :D proste mi neprislo az tak neuveritelny, ze je na te fotce ralne on.
Nicmene teda za me taky ne e, mozna proto, ze jsem ho nevidela v zadnem filmu a nemohla tak podlehnout kouzlu osobnosti ;)

Acrobaleno
1071 příspěvků 22.11.21 15:31

@Ghost B.C. Absolútny súhlas. Na B. Cumberbatchovi som bola v Londýne, keď hral Hamleta a na živo je ešte krajší…a ten jeho hlas. Teším sa teraz na jeho nový film, The Power of the Dog. A Adam Driver bol výborný aj v Poslednom duely. (Ako rytier bol mega sexy)

giuliettka
9237 příspěvků 22.11.21 15:33
@Judy24 píše:
Podle mě má Adam Driver v prvé řadě charisma a na tom se to ( = atraktivita) pro mě celé točí. Má charisma až na půdu, skvělý hlas a je mi sympatický v rozhovorech. Což v součtu přebije uši tak stokrát.

Tak ja si tú reklamu na Burberry pustím ešte aspoň 5 krát a možno ten Adam prehovorí a ja zvlhnem;-)

if5
515 příspěvků 22.11.21 15:33
@bao-baba píše:
@giuliettka Ten Trani má břicho až až jakési divné.

To není tričko s natištěnu fotkou? :-D

Acrobaleno
1071 příspěvků 22.11.21 15:34

Pár vecí, čo mi udrelo do očí na AMA´s
Cardi B
Neviem, keby nebolo tej zlatej masky, alebo aspoň iný tvar tej masky, tak by to bolo zaujímavé.

giuliettka
9237 příspěvků 22.11.21 15:34

@Acrobaleno Asi zruším predplatné na Apple Tv a objednám Netflix, ste ma navnadila. :-)

Acrobaleno
1071 příspěvků 22.11.21 15:35

Machine Gun Kelly a jeho 13!ročná dcéra (budem za starú ropuchu, ale na 13! je až príliš za dospelú)

Acrobaleno
1071 příspěvků 22.11.21 15:37

@giuliettka Treba vyskúšať. Je tam aj Adam s Marriage Story a aj Benedict tam je. Možno aj Vás tak oslnia. :D

giuliettka
9237 příspěvků 22.11.21 15:58

@Acrobaleno Na Apllu bol seriál Teherán. A tam sa mi strašne páčil Shaun Toub. Počkám na ďalšiu sezonu toho Teheránu a potom idem do Netflixu. :-D 

Judy24
1399 příspěvků 22.11.21 16:39

@giuliettka Vím, že to myslíte jako vtip, ale stejně - to je o ničem. :) Pusťte si s ním pár rozhovorů, scénky v Saturday Night Live a pak uvidíte.
Ale samozřejmě, pokud se vám nelíbí, tak se vám nelíbí, ono je to ve výsledku fakt úplně jedno.

giuliettka
9237 příspěvků 22.11.21 16:57
@Judy24 píše:
@giuliettka Vím, že to myslíte jako vtip, ale stejně - to je o ničem. :)

Okrem tých Star Wars si niečo určite pozriem, docela ma to láka. Nie kvoli tomu, aby sa mi zapáčil, na vzplanutia k hercom som už stará, ale tak celkovo ma to navnadilo. Ale ten Netflix si nezaplatím. Manžel si platí Skylink Kombi, kvoli športu, je tam strašne moc programov, k tomu mám O2 TV a ešte ten Apple, ten mám k synovmu mobilu ako darček, ale mám to prepojené aj na tv a chcela som ešte Prime Video, asi ho dostanem pred Vianocami. Viac programov je naozaj zbytočných. To nedám a navyše ma strašne nebavia seriály. Pozerám len to čo skončí ešte ten deň. Ten Teherán bola výnimka. Viem, že to myslíte v dobrom, ale to by som potom už len sedela pred telkou.

bao-baba
2049 příspěvků 22.11.21 19:01
@if5 píše:
To není tričko s natištěnu fotkou? :-D

Je to tričko s fotkou - jen ilustrace k vyjádření dojmu z Traniho na fotce v křesle.

Čírina
478 příspěvků 23.11.21 15:50
@giuliettka píše:
Mne sa vždy páčil Brian Buzzini v reklame na Davidoff. Kvoli nemusom otcovi kúpila ten parfum. :-D A málokto ma chápal.

No vidíte, a přestože uznávám, že je ten pán velmi pohledný, nelíbí se mi. Kolik lidí, tolik chutí, a ještěže tak. To jsme si vždycky říkaly s kamarádkami na střední, když jsme se zaboha nemohly shodnout na klucích, co se nám líbí - aspoň jsme si nelezly do zelí. :)

P. S, na Star Wars se nedívejte, nestojí to za to rozčilování.

giuliettka
9237 příspěvků 23.11.21 18:46
@Čírina píše:
P. S, na Star Wars se nedívejte, nestojí to za to rozčilování.

Až vďaka tomu mi došlo, ako ste to @Judy24 myslela. Že vaša odpoveď patrí k mojmu postu 15:33. :-D
@Čírina Star Wars ani za zlaté prasa. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2647 2648 2649 2650 2651 2652 2653 2654 2655 2656 2657 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek