Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7455) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9239 příspěvků 24.11.21 16:11
@Čírina píše:
No vidíte, a přestože uznávám, že je ten pán velmi pohledný, nelíbí se mi.

No kto by vtedy krásu jeho tváre riešil. :-D
https://www.youtube.com/watch?…

Královna trnů
60 příspěvků 25.11.21 17:39

@giuliettka Já vám nevím, u každého mužského, kterého jsem kdy poznala, jsem vždy vídala tvář mnohem častěji, než obnažené tělo… :D

Uživatel je onlineEileenN
2 příspěvky 27.11.21 00:51

Aguš jde zase na lov. V perfektně padnoucí podprsence…
Kristova noho, jak může být tahle osoba v pouhých 36 letech tak vyžilá? V první chvíli jsem si ji spletla s blběnou Hrachovcovou, to je to samé v bleděmodrém

giuliettka
9239 příspěvků 27.11.21 07:43
@Královna trnů píše:
@giuliettka Já vám nevím, u každého mužského, kterého jsem kdy poznala, jsem vždy vídala tvář mnohem častěji, než obnažené tělo… :D
Čestné pionierské, že keby som ho spoznala a stretla naživo, tak sa mu do oči dívam. :-D
surrik
2607 příspěvků 27.11.21 08:33

@EileenN au to musi bolet, ta je asi chudera hodne zoufala. Aby to priste neprehnala…

bao-baba
2049 příspěvků 27.11.21 13:36
@EileenN píše:
Aguš jde zase na lov. V perfektně padnoucí podprsence…
Kristova noho, jak může být tahle osoba v pouhých 36 letech tak vyžilá?

Když se podívám na počet partnerů, tak to zas tak nepřekvapuje…

MarryJu
626 příspěvků 27.11.21 16:49

@EileenN Stejně vyzila je i tato " slečna"

Uživatel je onlineEileenN
2 příspěvky 27.11.21 23:11

@MarryJu mne by opravdu zajímalo, co tyhle dámy k dychtění po vzhledu nafukovací panny vede. To už je mi stokrát milejší Madonna se svou počínající stařeckou demencí (jinak si nedovedu vysvětlit fakt, že se prezentuje fotkami zadku trčícího zpod postele).

Porkpiehat
3092 příspěvků 27.11.21 23:56

@EileenN Syn zahlédl fotku nohou se zadkem Madonny trčící z pod postele u článku na Seznamu. A myslel si, že tam leží mrtvola. Tak jsem se mu snažila namluvit něco o uměleckých fotografiích, ale nejsem si jistá, že mi uvěřil.

Singer ka
201 příspěvků 28.11.21 07:03

@MarryJu to je Bučková? tuhle hsem někde viděla titulek,, Krásná Bučková,,. Ztrácí soudnost holka, zdá se.

bao-baba
2049 příspěvků 28.11.21 10:44

@Porkpiehat Myslím, že se nejednalo o její „prezentaci“, ale o vyjádření jejího názoru na něco…nechce se mi ten článek hledat.

Iv_Sm
1597 příspěvků 28.11.21 11:23
  • Dominiko, jakou velikost tech satu chcete?
  • To je jedno, ja se tam narvu…
Porkpiehat
3092 příspěvků 28.11.21 11:35
@bao-baba píše:
@Porkpiehat Myslím, že se nejednalo o její „prezentaci“, ale o vyjádření jejího názoru na něco…nechce se mi ten článek hledat.

Já to také hledat nebudu :-) Syn se s odpovědí spokojil. Vlastně můžu být ráda, že to považoval za mrtvolu a ne za nafukovací pannu, kterou se někdo snaží uklidit pod postel :-D

giuliettka
9239 příspěvků 29.11.21 21:30

Toľko hubnutia, kecov a tom, ako hubnuť nechcela, len je to vedľajší produkt toho, ako sa dávala psychický do formy, skučania o tom, že ľudia riešia len jej váhu, kecov o tom, aká je so svojou postavou teraz spokojná a kto nechváli, tak má problém sám so sebou… a potom fotka, kde má pr del jak pred zhubnutím. Možno by mala sebou na zápasy voziť vlastného fotografa, čo jej rovno fotošop urobí. :-D

Čírina
478 příspěvků 30.11.21 10:17

@giuliettka Na té fotce je nejlepší výraz toho kluka, co na tu krasavu kouká. Ať je tlustá nebo ne, ten výraz mluví za vše.

Paris1789
5573 příspěvků 30.11.21 11:14

Jak se teď koukám na Gossip Girl, tak ta Serena (Blake Lively) tam pořád má vystrčená prsa a fakt se na ně musím pořád koukat, je to úplně hrozné. A taky mě samozřejmě u toho napadá, že ta ňadra nejsou přírodní.
Takže tyhle ženy počítám zamrzly někdy kolem roku 2010.
(Jinak o tomhle seriálu by se dala napsat dizertačka, multioborová. Třeba postava Chucka by byla z neurologie, protože jeho jediný výraz, s nímž postupuje sériemi, je asi způsoben křečí)

bao-baba
2049 příspěvků 30.11.21 14:19

@Paris1789 Takhle mi připadal Alain Delon. Tedy abych nebyla tak přísná, tak mi přišlo, že střídá výrazy tři. Ten hlavní, se kterým vyšel většinu času na plátně, bylo jedno pozvednuté obočí a druhé oko přimhouřené, jak mu do něj šel kouř z cigarety přilepené na rtu.

Paris1789
5573 příspěvků 30.11.21 15:48

@bao-baba pravda, moc filmů jsem s Delonem neviděla. Mě tihle hezouni docela odpuzují, navíc on byl i dost malej a malí chlapi mě iritují o to víc, teda když si hrajou na drsňáky. Danny DeVito má u mě výjimku.
Mám ráda severské typy a Iry. Což mi připomíná, že díky seriálu Severní vody se mi dokonale zprotivil Colin Farrell.

giuliettka
9239 příspěvků 30.11.21 15:59
@Čírina píše:
@giuliettka Na té fotce je nejlepší výraz toho kluka, co na tu krasavu kouká. Ať je tlustá nebo ne, ten výraz mluví za vše.

Nemyslím si, že je tlustá. Len že zhubla cielene a schválne a snaží sa svoju terajšiu postavu predviesť čo to ide a moc sa jej to nedarí. Na tom zápase sedí jak paródia na modelku, lebo ináč by to že zhubla nevyniklo a nakoniec jej z toho aj tak vylezie fotka, kde má nohu jak dobre stavané kobyly. Ale hlavne že teraz už ani o hudbe nevravi len o tom prečo ľudia riešia jej váhu. Keby jej z toho zhubnuria nejeblo, tak to nikto nerieši. ;-) Ten chlapec čo na ňu zìra je jej budúci nevlastný syn a asi neverí vlastným očiam, čo že si to foter vybral :-D

Judy24
1402 příspěvků 30.11.21 17:08

@giuliettka Já se nemůžu zbavit dojmu, že zase děláte z jedné fotky obrovské závěry. Mně přijde, že sedí celkem normálně na stranu, aby se mohla bavit s lidmi, se kterými přišla, pravá noha přes pravou, nic víc.

Nedalo mi to a schválně jsem se podívala na její instagram a tam to na mě taky nepůsobí, jakože by primárně prodávala svoji postavu a ne svoji hudbu. Naprostá většina příspěvků z poslední doby je o tom, kde koncertovala, na jakých byla akcích, titulka RollingStone, kde s ní vyšel rozhovor (s titulkem „Adelina zpověď: Jak přeměnila svou bolest do svého nejupřímnějšího alba“ - to taky není o její postavě). Žádné „thirst traps“, jako mívají Kardashianky tam teda nevidím. Sem tam fotky z nějakého focení, ale vesměs hlavně nové album a koncerty.

A tvrdit, že by o její váze nikdo nemluvil, kdyby s tím nepřišla ona sama, mi přijde dost absurdní.
O váze Adele se psalo odjakživa. Pořád někdo řešil, že je tlustá (ostatně to nejednou padlo i v tomhle vlákně), pořád ji za to někdo kritizoval. Když zhubla, tak zase všichni mluví pořád o tom. Když se jí na to zeptají v rozhovorech, tak co má přesně dělat? Všude pořád opakuje, že zhubla kvůli sobě, že se chtěla cítit líp (a cítí se líp). A taky mi teda nepřijde, že by teď byla nějaká šílená. Na mě působí v těch rozhovorech pořád více méně stejně, hlavně má teda evidentně obrovský smysl pro humor, to mě na ní baví nejvíc.

Líbit se vám samozřejmě nemusí, ale pekelného na ní teda fakt nic nevidím.

giuliettka
9239 příspěvků 30.11.21 17:35
@Judy24 píše:
@giuliettka Já se nemůžu zbavit dojmu, že zase děláte z jedné fotky obrovské závěry. Mně přijde, že sedí celkem normálně na stranu, aby se mohla bavit s lidmi, se kterými přišla, pravá noha přes pravou, nic víc.

A ja sa nemožem zbaviť dojmu, že vám sa hudba A dele páči a tak je jedno, že tam sedí s rukou vykrútenou jak z obrazu Michelangela v Sixtinskej kapli. A nie nemyslím si, žeby sedela tak, aby sa mohla baviť s ľudmi s ktorými prišla. A ten jej kabát a ohoz v koži, v ktorom prišla na zápas, Kadashianky hravo tromfne, myslím, že to tromfne aj Caitlin Jenner.

giuliettka
9239 příspěvků 30.11.21 17:42
@Judy24 píše:
Líbit se vám samozřejmě nemusí, ale pekelného na ní teda fakt nic nevidím.

Vám sa líbit može, ale to neznamená, že si z nej nemožu/nemožem robiť srandu, keď sa navlečie do tesného koženého oblečku a navlečie na seba kabát s obrovskými písmenami LV a kabelkou LV. Keby bola oblečená normálne jak na zápas, jak ten jej priateľ a zvyšok, tak sa terčom fotografov a terčom srandy nestane.

surrik
2607 příspěvků 30.11.21 18:29

@giuliettka nesebrala vam pred nosem posledni volne parkovaci misto nebo tak neco? :)

giuliettka
9239 příspěvků 30.11.21 18:37

@surrik Nie, ten kabát! Už je ten vaťák vypredaný a ja som mala nańho zálusk. :-D

surrik
2607 příspěvků 30.11.21 18:40

@giuliettka no to byla ta dalsi moznost :)

Stránka:  « Předchozí 1 2647 2648 2649 2650 2651 2652 2653 2654 2655 2656 2657 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek