Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7469) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9407 příspěvků 30.11.21 18:42

@surrik To mala byť tá prvá možnosť! Zabudla ste, že ja si robím občas prču z Kate a vtedy ma obviňujú, že mi vzala princa Wiliama. :-D Takže chlapa a parkovacie miesto nie. :-D

giuliettka
9407 příspěvků 30.11.21 19:00

Tá vyzerá čoraz mladšie. Zachvíľu bude mladšia jak jej dcéry. :-D

surrik
2612 příspěvků 30.11.21 19:02

@giuliettka predstavila jsem si jak stojite ve fronte na kabatek za Adele a ona si bere posledni kus, pak se otoci s kabatem v ruce a diva se na vas jak tam stojite se zalozenyma rukama a vrazednym pohledem a to ji mozna dohnalo k vytvoreni skladby Easy on me… uf :)

LorelaiH.
3426 příspěvků 30.11.21 19:02

Minulou neděli dávali na ITV koncert Adele a přišla mi tam krásná - ani ultra štíhlá, ani tlustá, prostě tak akorát. Byla milá, vtipná a v některých okamžicích mi teda hodně připomínala Kate Winslet.

giuliettka
9407 příspěvků 30.11.21 19:05

@surrik Tak hlavne nech sa vám o tom dnes nesníva. Je Ondreja a dnešné sny sa splnia. :-D

surrik
2612 příspěvků 30.11.21 19:08

@giuliettka tak to pak dejte do Co jsem mela dnes na sobe :D Zda se mi ze vam ho pak radsi dala :D

Temperance
3422 příspěvků 30.11.21 19:14
@giuliettka píše:
@surrik Tak hlavne nech sa vám o tom dnes nesníva. Je Ondreja a dnešné sny sa splnia. :-D

Fakt? To slyším poprvé :-)

surrik
2612 příspěvků 30.11.21 19:18

@Temperance ted se bueme bat usnout :D

giuliettka
9407 příspěvků 30.11.21 19:21

@Temperance Vravievala mi to moja babička. Ešte sa malo o polnoci klepať na kurník a keď sa prvý pzval kohút, tak do roka sa dievka vydala, keď sliepka, tak musela prísť zase o rok. A keď ste si ľahla na mužské nohavice, tak sa vám vo sne ukázala tvár vášho nastavajucého. :-D Kurník a nohavice som neskúšala, ale sny sa snažím si ráno vybaviť. :-D

giuliettka
9407 příspěvků 30.11.21 19:23
xSx
1205 příspěvků 30.11.21 19:28
@giuliettka píše:
A ja sa nemožem zbaviť dojmu, že vám sa hudba A dele páči a tak je jedno, že tam sedí s rukou vykrútenou jak z obrazu Michelangela v Sixtinskej kapli. A nie nemyslím si, žeby sedela tak, aby sa mohla baviť s ľudmi s ktorými prišla. A ten jej kabát a ohoz v koži, v ktorom prišla na zápas, Kadashianky hravo tromfne, myslím, že to tromfne aj Caitlin Jenner.

tak tahle fotka me dostala do kolen, resim; co to ma sakra ten pan s uchem a ono neni jeho :D

surrik
2612 příspěvků 30.11.21 19:30

@giuliettka kdyz si lehnu na muzske nohavice, tak to znamena, ze se zase svliknul u postele a nechal to na hromadce, ja o to ve tme zakopla a tvar sveho nastavajiciho uvidim hned jak vzteky rozsvitim a zarvu proc to spinave pradlo neni v pradelne kdyz prave peru! Jiste bude rad, ze zrovna vidi I mou milou tvar :D

Paris1789
5638 příspěvků 30.11.21 20:05

@giuliettka promiň, já sama jsem vůči LV poměrně chladná, ale ten kabát je teda ultrahnusnej. Jak se ti něco takového může líbit??

giuliettka
9407 příspěvků 30.11.21 20:35

@Paris1789 Nepáči, je hnusný. Rovnako ako ta kabelka.

Temperance
3422 příspěvků 30.11.21 22:08

@giuliettka Díky za odkaz, fakt to pro mě je nové. Znala jsem jenom „Luciine srdiečka“: na sv. Lucii (13. prosince) se na třináct srdíček vystřižených z papíru napíšou jména kluků, srdíčka se poskládají, aby ta jména nebylo vidět, a každý den až do Vánoc se vždycky jedno spálí. No a to, které zbude, to je budoucí ženich.
Splněné sny znám jen, když se poprvé spí na novém místě. Teda nikdy se mi nesplnily… ;-)

Porkpiehat
3174 příspěvků 30.11.21 22:55
@giuliettka píše: … A keď ste si ľahla na mužské nohavice, tak sa vám vo sne ukázala tvár vášho nastavajucého. …

A mají být ty kalhoty prázdné, nebo v nich má ležet chlap? :-D

Judy24
1412 příspěvků 1.12.21 09:31
@giuliettka píše:
A ja sa nemožem zbaviť dojmu, že vám sa hudba Adele páči a tak je jedno, že tam sedí s rukou vykrútenou jak z obrazu Michelangela v Sixtinskej kapli. A nie nemyslím si, žeby sedela tak, aby sa mohla baviť s ľudmi s ktorými prišla. A ten jej kabát a ohoz v koži, v ktorom prišla na zápas, Kadashianky hravo tromfne, myslím, že to tromfne aj Caitlin Jenner.

Nepopírám, že je mi Adele sympatická, takže jsem vůči ní spíš pozitivně zaujatá. : ) Je to klidně možné. Ale teda v prvé řadě mi přijde dlouhodobě úplný nesmysl dělat jakékoliv závěry z toho, jak na pár fotkách z akce člověk sedí nebo se tváří (kdysi jsme tu podobnou debatu vedly o vévodkyni Kate a jejích výrazech na Wimbledonu nebo kde). Zaprvé je to jen zlomek sekundy z mnoha desítek minut a zadruhé mi to přijde jako hrozně nepodstatná věc, jak se chvilku kdo tváří nebo sedí.
Ale jo, ten kabát je příšerný, jen mi to nepřišlo, že by to byla ta hlavní věc, kterou jste na Adele v tom prvním příspěvku kritizovala. Obecně jsou všechny ty LV věci peklo.

Accuracy
123 příspěvků 1.12.21 10:34

Já se přiznám, že Adele mi byla sympatičtější jako boubelka.
Nijak mi nevadí, že zhubla, ani ji nesleduji a vlastně ani neposlouchám. Ale je fakt, že ta její postava pro ni byla ikonická. Teď mi svým vzhledem spadá do průměru popových div a na některých fotkách ji mám problém odlišit od ostatních celebrit.
Chci říct - je v porádku, že vypadá, jak vypadá. Ale v pořádku to bylo i předtím. Připadala mi vždycky víceméně spokojená - že svou sebehodnotu neodvozuje od čísla na váze.
A jo, vím, že nadváha s sebou nese zdravotní rizika, stejně tak jsem proti adoraci tloušťky. Čímž nechci říct, že zrovna Adele někdy obezitu propagovala (na rozdíl od jiných celebrit).

Roxxanna
103 příspěvků 1.12.21 12:18
@giuliettka píše:

Tedy to se mi ulevilo :grinning:… já se vážně lekla, že se Vám líbí :see_no_evil:

Paris1789
5638 příspěvků 1.12.21 13:10
@giuliettka píše:

tak to se omlouvám, nějak jsem z tvých příspěvků pochopila opak. Možná je to covidem, prý po něm lidem klesá IQ (snad je to dočasné)

Paris1789
5638 příspěvků 1.12.21 13:12

@Accuracy mně se taky víc líbila oplácaná. Ale zřejmě to mělo i své zdravotní dopady, ona se většinou negativa vyšší hmotnosti po té třicítce projeví. Nebo začnou projevovat.

giuliettka
9407 příspěvků 1.12.21 15:18
@Judy24 píše:
Obecně jsou všechny ty LV věci peklo.

S tým nesúhlasím. Ak nepotrebujete mať nápis na zádech LV, lebo šak nech všetci vidia, že už sa do ich veľkosti vleziem, a mám na to, jak ta Adele, tak má LV nádherné veci. A jeho taška Alma je najkopírovanejšia taška na svete. A máte ju aj u Daichmana, CCC a Baťa… keby bola taká hnusná, tak ju nenosí každá druhá ženská.

https://en.louisvuitton.com/…prod3170049v

giuliettka
9407 příspěvků 1.12.21 15:28
@Judy24 píše:
Ale jo, ten kabát je příšerný, jen mi to nepřišlo, že by to byla ta hlavní věc, kterou jste na Adele v tom prvním příspěvku kritizovala. Obecně jsou všechny ty LV věci peklo.

Ale ja naozaj nekritizujem ten kabát na nej, ale to ako sa teraz prezentuje. Už nie je dolkežité čo a ako spieva, ale čo má na sebe. Predtým Karl Lgerfield povedal, že Adele je tlustá a nechce, aby nosila veci Chanel, lebo by na nej vyzerali blbě dehonestovala by značku, a teraz ako keby sa snažila dokázať, že už to teda nosiť može. Akurát nie Chanel, na ten je asi tlustá furt, alebo má na nich pifku. :-D
A u všetkých kritizujeme, ako sa opbliekli na danú príležitosť, tak prečo nie u Adele? Na zápas je oblečená blbě. Ten jej frajer je miliardár, stokrát bohatší jak ona a napriek tomu je oblečený normálne a nie jak chodiace logo firmy. Keby jej zacáloval Nesquick, tak má na sebe kosttým toho zajačika. :-D
V tých kožených gatiach má veľkú riť, na tie gate jej tých 50 kíl nestačí, mala dať dole viac. :-D

giuliettka
9407 příspěvků 1.12.21 15:32
@Accuracy píše:
Já se přiznám, že Adele mi byla sympatičtější jako boubelka.
Nijak mi nevadí, že zhubla, ani ji nesleduji a vlastně ani neposlouchám.

Mne nevadí, že zhubla, ale to, že z toho robí svoj najväčší úspech. Vlastne je to podľa nej doležitejšie ako to, že vie spievať. :-D
A mimochodom, myslím si, že viac by sa malo oslavovať tých čo sa nevyžrali, ako tých čo zhubli! :-D

Judy24
1412 příspěvků 1.12.21 15:36
@giuliettka píše:
S tým nesúhlasím. Ak nepotrebujete mať nápis na zádech LV, lebo šak nech všetci vidia, že už sa do ich veľkosti vleziem, a mám na to, jak ta Adele, tak má LV nádherné veci. A jeho taška Alma je najkopírovanejšia taška na svete. A máte ju aj u Daichmana, CCC a Baťa… keby bola taká hnusná, tak ju nenosí každá druhá ženská.

Jo, máte pravdu, to jsem řekla špatně. : ) Peklo jsou LV věci s výrazným LV logem. Nebo za mě teda obecně věci s výraznými logy.
Já dodnes vzpomínám na tuhle kolekci šatů od LV, ty jsem strašně chtěla.

A jinak mi právě přijde, že Adele dělá přesný opak toho, než „dělat z hubnutí její největší úspěch“. Že prostě pořád říká (když se jí ptají), že chtěla zhubnout, aby se cítila líp, tak zhubla.
Ale v pohodě, nemusíme se shodnout na všem. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2651 2652 2653 2654 2655 2656 2657 2658 2659 2660 2661 2665 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek