Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7468) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9391 příspěvků 2.1.22 11:23

Ja nie som škaredá, ja som len chudobná. :-D
Machine Gun Kelly a jeho transplantácia vlasov a vylepšenie raťafáka. :-D

giuliettka
9391 příspěvků 2.1.22 11:28

Ale zase niekedy je mať prachy na škodu. :-D

giuliettka
9391 příspěvků 2.1.22 11:50

A až zbohatnem musím si robiť selfie sama, lebo keď ma nafotia paparazzi, tak dopadnem jak Demi. :-D

surrik
2612 příspěvků 5.1.22 17:32

Pekelne pohledy :D Bud holky neco strasneho videly nebo Berdych neco strasneho rikal!

bao-baba
2139 příspěvků 12.1.22 16:27

Ani se mi to nechce komentovat, prostě peklo…

https://www.super.cz/…trasova.html#…. sznhp. box&dop_req_id=bfCOhpSLXlL-202201121522&dop_id=812428&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Ophelie
1299 příspěvků 12.1.22 17:25

@bao-baba přelétla jsem začátek článku letmým zrakem, rychlé čtení mi vyrobilo „kajícího se kakofonistu“ :o)
Lehce zvrhle se těším na pokračování sbližování tohoto komického párku.

Ivana32
383 příspěvků 12.1.22 19:58

@bao-baba Myslím, že nejlepší by bylo, kdyby si Dádu vzal Vémola do Vémolandu, když tam teď bude mít volno, a Felixe by mohla opatrovat Lela, nebo Lulu. A všichni by byli spokojení. :-)

giuliettka
9391 příspěvků 16.1.22 14:25

Ja viem, že je tá koža odfotená filtrom a zblízka by ekne nevyueralo ani ročné miminko, ale šokuje ma ten nos. Som myslela, že operácia by mala nos skrášliť a nie zhoršiť.

bao-baba
2139 příspěvků 16.1.22 14:43

@giuliettka Mně se ta pleť zdá sice pěkná, ale zas nijak zvlášť mimořádná. Dotyčná má lehčí makeup, je opálená a na tvářích jsou vidět lehké pigmentové skvrny.

giuliettka
9391 příspěvků 16.1.22 14:57
@bao-baba píše:
Dotyčná má lehčí makeup, je opálená
Čo blbnete? Veď to je Kris Jenner. :-D To opálenie je umelý nástrek, ktorému ona verejne robí reklamu a ten makeup nie je v žiadnom prípade ľahší. :-D Ale bez toho pohľadu zblízka to vyzerá lepšie. 
giuliettka
9391 příspěvků 16.1.22 15:01

Ale vzhľadom na tie plastiky som si myslela, že nosy až také retuše nepotrebujú. Vlastne ma pohľad na ten raťafák odradil od túžby po plastike.

porjk
3334 příspěvků 16.1.22 16:00

@bao-baba teda,říkáte lehčí make up? A jak si představujete plnou polní?

bao-baba
2139 příspěvků 16.1.22 17:05

@porjk Nemyslela jsem ten celek s očima a rty, ale čistě podklad nanesený na plochu obličeje, je to transparentní a ne kompaktní tlustá vrstva.

@giuliettka Že je to makeup jsem soudila podle zaplněných pórů, ale asi mě zmátlo zdravíčko na tvářích, jestli má nástřik. Nebudu to řešit.

bao-baba
2139 příspěvků 16.1.22 17:08
@giuliettka píše:
Ale bez toho pohľadu zblízka to vyzerá lepšie.
/citace]

Já taky vypadám líp bez pohledu zblízka :-). Vlastně by se dalo říct, že čím je větší vzdálenost pozorovatele, tím lépe vypadám :-)

DanielaS
5310 příspěvků 17.1.22 09:26

Nejlepsi je to po koupeli, kdyz nemam bryle a zrcadlo je zamlzene. To jsem uplna Venuse.

Temperance
3416 příspěvků 17.1.22 15:09

Je sice starej, ale miluju ho:
„Když se ráno podíváte do zrcadla a vidíte ty vrásky, šediny a pytle pod očima, mám pro vás dobrou zprávu: zrak vám ještě slouží.“

giuliettka
9391 příspěvků 19.1.22 16:49

Čo vravíte na odstúpenie Drahokoupila zo Survivora? Ja súhlasím s TMBK. :-D

giuliettka
9391 příspěvků 19.1.22 16:52

Tak to vyzerá, že dreedy nie sú zárukou toho, že je to chlap. :-D

bao-baba
2139 příspěvků 19.1.22 18:04

@giuliettka To je slabý odvar proti SAS: Who Dares Wins. To je doopravdy drsné, zvlášť řady, které se odehrávají ve studených destinacích. Teď sleduju Austrálii, kam vzali tentokrát také celebrity. Ani se na ten Survivor dívat nebudu, recenze jsou opravdu špatné.

giuliettka
9391 příspěvků 19.1.22 18:45

@bao-baba No vzhľadom na to, že im tam urobili rovno podlahu, aby si chudáčikovia neublížili spaním na holej zemi, je to fakt prechádzka ružovou záhradou. Ale pozerať aj tak budem. Neviem či do konca, vzhľadom na to, že oni zakaždým kňučia medic, medic. Ale beriem to tak, že našinec by viac nezvládol. :-D

A ten Drahokoupil to fakt zabil. Ona mu vadila stonka na palmovom liste, čo sa mu zarezala do rýhy na pr. delke. :-D

" „Nyní ale Vojta pro TV Nova uvedl další důvody, proč vzal do zaječích. "Ukázalo se, že jsem asi na tuhle soutěž moc citlivě založený. Mrzí mě to, ale bylo to správné rozhnodnutí,“ tvrdil a promluvil o vůbec nejtěžší zkoušce, kterou podstoupil: „Nejtěžší byla noc. Spali jsme nasáčovaní vedle sebe a taky jak spíte na těch palmových listech, tak ty mají uprostřed stonek, který tomu komfortu také nepřidá.“

bao-baba
2139 příspěvků 19.1.22 21:22

@giuliettka Mrkněte na ten SAS, jestli máte možnost.

EileenN
12 příspěvků 19.1.22 23:41
@giuliettka píše: Čo vravíte na odstúpenie Drahokoupila zo Survivora? Ja súhlasím s TMBK. :-D

Jak to jenom říci… Jsem velká fanynka Survivor, toho originálního v dobách, kdy nebylo na ostrově nastrčeno dvacet tisíc schovaných blbin a nepovolávali se zpět moderátorem oblíbení hráči (takže série 1-20, cca). Je to moje guilty pleasure při vaření, jeden ze způsobů, jak si udržuji jazyk i na rodičovské.
Navíc ty staré série měly neuvěřitelnou atmosféru!
To, co se se Survivorem předvádí u nás je k smíchu. Vašut byl tak příšerný, že to raději zařízli, pak byly dvě série o ničem a teď tam nacpou kelebrity, to je úplné dno.
Naprosto souzním s názory, že se tam milý chlapec holt neměl hlásit, když má psychické problémy v takovém stadiu, že kvůli nim musel odstoupit (US má brutální screeningový proces včetně několika sérií psychotestů a běžně se děje, že právě kvůli labilitě holt člověka nevezmou).
K tomu nepohodlí, koukám na ty fotky a co to jako chtěli? Viděli vůbec ten originální formát?
Kdy třeba jediné, co soutěžící na pláži našli byla mačeta?
Nebo když je vytáhli na loď týden před startem, že budou fotit a natáčet promo, ale ve skutečnosti to byl start a měli k dispozici jen oblečení, co měli na sobě plus to, co dovedli v Panamě vyhandlovat?
Obože, fakt…
Mimochodem, kdyby se někdo chtěl pobavit, vřele doporučuji stránku funny115.com , je to krásně sepsaný výběr velice vtipných momentů.

Všechnoužtubylo
55 příspěvků včera v 09:17
@giuliettka píše: Čo vravíte na odstúpenie Drahokoupila zo Survivora? Ja súhlasím s TMBK. :-D

Mně hlava nebere, proč se tak zhýčkaný mládenec stylizuje jako drsňák. Měli mezi ty celebrity dát profesionálního vojáka, co skutečně dokáže přežít. Akorát že ti nedávají najevo emoce a do televize se nehodí. Ono už jenom přežít v Karibiku asi není problém.

bao-baba
2139 příspěvků včera v 09:34

@EileenN Asi jsem s tím už otravná, ale jestli máte možnost se podívat na Nova Action, tak tam v pondělí od 20:30 běží ta SAS: Who Dares Wins. Dávají dva díly najednou. Mělo by to simulovat výcvik zvláštních jednotek. V téhle celebritní řadě začínali tím, že z vrtulníku padali pozadu do studeného moře, asi tak 10-15 m pád. Tohle pondělí lezli na napnutém laně přes hlubokou průrvu, při venkovní teplotě 6 stupňů je namočili na hodinu do ledového vody stylem plovoucího voru. Všichni se postavili do řady, zaklesli se do sebe lokty a tak leželi na zádech ve vodě, převalovaly se přes ně vlny. Během té hodiny měli jednu pauzu, ve které se plazili a běhali po písčité pláži. Celý výcvik je samozřejmě při nedostatku jídla, pití a spánku. Nerozlišují mezi ženami a muži, takže tam klidně dojde k tomu, že žena nese na zádech „zraněného“ muže, co má o 30, 40 kilo víc než ona.

Ghost B.C.
4184 příspěvků včera v 09:41

@giuliettka Já jsem to původně nějak nechtěla hodnotit, přeci jen by se psychické potíže neměly znevažovat. Ale to jako netušil/neví, že se mu to v jiném prostředí a/nebo ve stresu může kdykoliv vrátit?
S těmi palmovými listy to vážně řekl? Teď ten jeho výrok o zrušené vojně a o tom, že kvůli tomu nemá jak dokázat, že je fakt chlap, zní opravdu absurdně.
Jako jo, chápu a svým způsobem oceňuju, když přiznal, že na to nemá. Ale přesně u toho měl zůstat. Jeho následná reakce na TMBK je vyložené „mazání se s ho*nem“, načež těmi palmovými listy ho rozmazává ještě víc. Prostě se tam neměl hlásit. Tečka.

Jinak za sebe postrádám rozmanitost „postav“. V originál Survivoru bývaly všechny kategorie, mladí, staří, tlustí, tencí, krásní nebo chytří. Daly se vybudovat sympatie, dalo se jim fandit nebo je nesnášet. Tadyta parta umelě slavných panáků, u kterých je úplně jedno, jestli ten který vypadne nebo vyhraje je prostě jenom trapná. Už mi tam chybí jenom „hvězdy Ulice“ nebo třeba porota Master Chefa.

Stránka:  « Předchozí 1 2655 2656 2657 2658 2659 2660 2661 2662 2663 2664 2665 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek