Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7608) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ophelie
1450 příspěvků 28.6.22 21:45

@lorens tak to máte drobnou výhodu-mě dikce PLH a celá její stylizace šíleně dráždí. Možná proto, že u ženy kolem čtyřicítky mám vyšší očekávání.
Přidáte nějaký tip na guilty pleasure?

DanielaS
5346 příspěvků 29.6.22 09:49
@TheOneAndOnly píše:
prijezd do hotelu nekde v zahranici, tusim v Milane nebo ve Vidni, uz nevim. A mela na sobe nejakou sportovni soupravu, ktera tesne obepinala postavu; nejake leginy se sportovnim crop topem. Bylo mi uplne fyzicky nedobre se na to divat, protoze videt predklimakterickou zralou zenu s postavou predpubertalniho pisklete (ovsem s povadajici kuzi), to proste urazi muj esteticky jemnocit :-D Extremni thigh gap proste zralym zenam neslusi.

To bylo snad prvni video, na ktere jsem se podivala (i se zvukem!!!), kdyz uz se mi Petra prochazi za barakem, a presne ten zaber mi utkvel. Saty ji slusi mnohem vic, ta cyklisticka souprava mi evokovala fotky hladovejicich veznu. Asi tu mezeru mezi stehny povazuje za pozitivni jev. Budiz ji prano, nicmene esteticky me to urazi taky.

porjk
3398 příspěvků 29.6.22 12:48

@DanielaS taková stehna mám taky i když jsem jinak plnoštíhlá. Mě zas překvapuje, že někdo, kdo se živí focenim a videi, má snad jediné zrcadlo proti wc. Nebo to má nějaký důvod, proč tam má byt vidět?

lorens
2689 příspěvků 29.6.22 16:12

@Ophelie Chvíli mě bavila zde již profláknutá Anna B., když se snažila nalákat oběti do své School of Affluence. Některé hlášky byly fakt boží. Ten projekt jí nějak nevyšel, zbytek mě už moc nebere. Nevedu sociální sítě, nebýt Pekla nevím nic.

Ophelie
1450 příspěvků 29.6.22 16:46

@lorens jsem na tom úplně stejně.

Temperance
3618 příspěvků 29.6.22 16:50

@Ophelie Taky.

TheOneAndOnly
124 příspěvků 29.6.22 17:18
@lorens píše:
@Ophelie Chvíli mě bavila zde již profláknutá Anna B., když se snažila nalákat oběti do své School of Affluence. Některé hlášky byly fakt boží. Ten projekt jí nějak nevyšel, zbytek mě už moc nebere. Nevedu sociální sítě, nebýt Pekla nevím nic.

School of Affluence uz nefrci? Anna ma spoustu sledujicich a take (narozdil treba od PLH) spoustu komentaru u videi na YouTube nebo i u prispevku na IG, tak jsem myslela, ze zajemcu o jeji online ‚Finishing School‘, jak tomu rika, bude stale dost. Je tedy fakt, ze cena za ten jeji online kurz byla premrstena i pred tim nez zacalo nejake celosvetove zdrazovani, takze ted ji asi studentici opravdu ubydou…nejsem sociolog, ale mam takovy vtiravy pocit, ze se svet velmi rychle priblizuje ke kritickemu bodu, ktery bude pro nas vsechny prevratny a vysledkem toho bude bude jiny zivotni styl pro vsechny a vsude a to mozna na nekolik pristich dekad. A do tohoto noveho svetoveho nastaveni uz nebudou pasovat vsechna ta zlatokopecka, pardon, jet-set hnuti a umim si tedy predstavit, ze nebude dlouho trvat a to, co Anna nabizi bude brzy pro mnoho lidi nerelevantni pro budouci zivot. Videno optikou toho, kam svet speje, se to, co Anna uci a propaguje bude zdat zastarale. Ovsem ona asi nebude jedina, bude jich vic. Ale treba se pletu, uvidime.

Vinca_minor
3488 příspěvků 29.6.22 19:07

Ovšem video PLH, které komentuje její Míra, je boží :D
„A i ten nejtmavší stín naneseme na oční víčko. A překrejeme všechny původní stíny.“
„Teďkom vememe bronzery, i když nevim proč, protože už jsme je jednou nanášeli, a znova je naneseme na čelo.“
„Teďkom vemete - ty brďo, co to je - kartáček na zuby? Anebo kartáč na boty…“ „…co to je?! Votřete si to vo nos?! A tak to bylo možná jen takový drbání.“
https://m.youtube.com/watch?…

Oveeec
3450 příspěvků 29.6.22 20:23

@TheOneAndOnly Já jsem si vždycky School of Affluence představovala jako nějaký nóbl internát, kde se debatuje a nacvičuje ve třídě, a vůbec se mi nelíbí představa, že člověk dostane videa, na která se může dívat doma v teplákách :D

Jé, tohle nebylo adresované vám, ale co jsem vám chtěla adresovat je, že to je hrozně zajímavá úvaha, která je svým způsobem dost děsivá (z jiného úhlu pohledu zase vůbec), ale každopádně to je zajímavá myšlenka.

Ophelie
1450 příspěvků 29.6.22 20:53

@Vinca_minor jste mě navnadila, ale zatím jsem se nedostala k panu PLH, chodí tu kolem mě muž a bylo mi stydno:sunglasses: Ale v úvodu mě zaujalo, jak PLH artikuluje, ještě u nikoho jsem při mluvení neviděla tak moc zuby, v podstatě neustále.

Vinca_minor
3488 příspěvků 29.6.22 21:17

@Ophelie „Potom vememe řasenku“ - PLH prezentuje výrobek - „…a naneseme ji na obočí. Tak je to asi obočenka.“

DanielaS
5346 příspěvků 30.6.22 09:52
@porjk píše:
Mě zas překvapuje, že někdo, kdo se živí focenim a videi, má snad jediné zrcadlo proti wc. Nebo to má nějaký důvod, proč tam má byt vidět?

Ona byla v hotelovem pokoji.

kočkaVločka
71 příspěvků 30.6.22 11:08

Já mám pro Petru taky slabost. Nejraději mám nové oblečení. Žasnu, jak se jí všechno líbí, jak jsou všechny barvy její nejoblíbenější a to množství, z toho jsem úplně paf. Vždycky si říkám, sakra, proč mně nestačí ke štěstí kupa polyesteru?

A jak se tu někdo ptal na tipy na youtube, tak s hrozným zaujetím sleduji Finku jménem Auri Katariina. Uklízí totiž neuvěřitelně špinavé a zabordelené byty a dosahuje perfektních výsledků.

Ophelie
1450 příspěvků 30.6.22 11:51

@kočkaVločka díky, ukážu jako drobně výchovné video svému adolescentovi a pubescentce, kteří si kdysi dávno uměli udržet ve věcech pořádek.

Příspěvek upraven 30.06.22 v 17:52

Paris1789
5877 příspěvků 30.6.22 11:51

@Ophelie marné!

TheOneAndOnly
124 příspěvků 30.6.22 22:47

Fakt uz mi ty internety nekdo zakazte! :-D Zase jsem se masochisticky podivala na nejnovejsi video PLH a jelikoz tam rekla, ze bude mit o vikendu narozky, tak se cela jeji sekce komentaru hemzi pochvalnymi vzdechy nad tim, jak tedy VUBEC na svuj vek nevypada a tipuji ji tam o dost min. Jako pardon, ale mam sto chuti se tam prihlasit a poslat ty dotycne na ocni! Hlavne na zacatku videa, kde je nenalicena, musi i slepec videt, ze proste vypada nejenom na svuj vek, ale rekla bych, ze i starsi - kvuli tomu hornimu rtu a tem naducanym tvarim plnym vyplni vypada jak dobre udrzovana cougar (jak se to rekne cesky?). Nad tim tlustym hornim rtem se ji pri mluveni delaji viditelne vrasky a ty kulate, vyhlazene naducane tvare plne vyplni nema ani zadna dvacitka, natoz zena stredniho veku. Bez makeupu je strasne videt ten rozdil mezi tim, co ma prirozene (bradu) a co ma umele vylepsene (horni ret, tvare plne vyplni, celo plne botoxu). Pripomina mi jednu britskou youtuberku , ta je tedy asi starsi nez PLH, ale sleduji ji pro jeji vkus v odivani, ale ma tentyz problem - naducane tvare plne vyplni, ktere by ji mohla zavidet kdejaka dvacitka v rozpuku, ale zbytek obliceje je viditelne starsi a starnouci… Budiz mi tyhle osoby varovanim pred tim, jak by clovek mohl snadno dopadnout…a to fakt nechci.

Vinca_minor
3488 příspěvků 30.6.22 23:32

@TheOneAndOnly Já vyhlazené naducané tváře mám :D odjakživa a nafurt.
A teď vážně - ta její vyplněná jablíčka a nafouknuté rty… A hlavně s věkem na ty procedury chodit nepřestane, bude chodit dál a dál. Když ve svém věku podstupuje kde co, to už je závislost. A rozdíl mezi přirozeně zestárlou tváří a neustále „vylepšovanou“ je propastný. Vážně PLH nechci vidět za dvacet let.

Vinca_minor
3488 příspěvků 30.6.22 23:35

A perlička k pobavení - před měsícem po mně chtěli občanku, když jsem kupovala Republiku na oslavu máminých narozenin :D Pak se mi prodavačka omlouvala, ale mě to pobavilo. A chápu ji. Mnohé osmnáctky vypadají na třicet, tak kdo si má být jistej.

Oveeec
3450 příspěvků 1.7.22 00:07

Mě by zajímalo, co si o vzhledu PLH upřímně myslí její manžel.

Chichinka
137 příspěvků 1.7.22 07:20
@Oveeec píše:
Takže PLH je psychicky tak neskutečně posílená, až z toho blokuje lidi a maže komentáře. To je pak lehké být zdravě sebevědomá :D Omluvte kvalitu fotky, článek ožvýkal pes.

Zajímavé. Takže, když se mi něco nelíbí (šaty, líčení, postava, vlasy, chování,…) a dotyčnému to povím nebo napíšu, tak vlastně já mám nějaký problém, komplex nebo chybu. Aha. Stačí tedy, aby se mi všechno líbilo a budu v cajku!

Petru toto zjištění neskutešně psychicky posílilo, jsem zvědaná, co udělá se mnou :-D

Jen by mě zajímalo, kde takoví lidí bez chyb a problému jsou. Jestli to nejsou jen ty tleskalky v komentářích…

MP blanka
3141 příspěvků 1.7.22 08:44

Aby sa nezdálo, že na Slovensku je oproti Česku nuda : Braňo Cibrej je slovenský moderátor so záujmom o módu a celebritný svet vôbec. Na premiére filmu Prezidentka ukázal, že sleduje aj pánsku módu. Hmmm… Komentár Času pre ženy k fotke Kristýny Farkašové sa rozplýva nad vkusným tetovaním a nápaditým účesom, ale podprsenky vykukujúcej z výstrihu si nevšimli.

Ophelie
1450 příspěvků 1.7.22 09:03
@Vinca_minor píše:
@TheOneAndOnly Já vyhlazené naducané tváře mám :D odjakživa a nafurt.
A teď vážně - ta její vyplněná jablíčka a nafouknuté rty… A hlavně s věkem na ty procedury chodit nepřestane, bude chodit dál a dál. Když ve svém věku podstupuje kde co, to už je závislost. A rozdíl mezi přirozeně zestárlou tváří a neustále „vylepšovanou“ je propastný. Vážně PLH nechci vidět za dvacet let.

Já asi trochu chci :sunglasses:

Paris1789
5877 příspěvků 1.7.22 09:42

Já vlastně moc nechápu, proč se ti lidi pořád snaží vypadat mladší? Však mladí lidé to u nás kdovíjak snadné nemají, pořád se na ně někdo vytahuje, furt jim někdo říká, co mají dělat a tak.
Co jsem si přestala barvit vlasy mě už nikdo v tram nevyhazuje ze sedačky. Teda nevyhazuje, nestojí nade mnou a pasivně agresivně do mě nestrká, případně si polohlasem nemrmlá, jak jsem nevychovaná. Taky nedostávám nevyžádané lascivní poklony od jistého druhu mužů a dokonce mi hodně chlapů najednou naslouchá!
A hlavně: konečně jsem se zbavila oslovení „slečno“, při tom jsem vždycky měla chuť trhat.

Paris1789
5877 příspěvků 1.7.22 09:43
@Oveeec píše:
Mě by zajímalo, co si o vzhledu PLH upřímně myslí její manžel.

Nic, lidi si na sebe zvyknou. Mně se teda můj muž líbí, protože ho už znám a vím, že je to hodný a slušný člověk a takoví se mi líbí za všech okolností :-)

Judy24
1510 příspěvků 1.7.22 10:07
@Paris1789 píše:
A hlavně: konečně jsem se zbavila oslovení „slečno“, při tom jsem vždycky měla chuť trhat.

Upřímně závidím. Já jsem pořád „paní-nebo-slečna“. A pak řeknu vždycky „paní“ a oni se diví, že nemám prstýnek, místo toho, aby to prostě respektovali…argh…
Ale už jsem si na to tady jednou dlouze stěžovala, tak to nebudu opakovat. Třeba se jednou fakt vdám a pořídím si centimetr tlustý snubní prsten s vyrytým nápisem „VDANÁ“ a budu mít klid.

Stránka:  « Předchozí 1 2691 2692 2693 2694 2695 2696 2697 2698 2699 2700 2701 2717 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek