Pekelné celebrity

Fotoalbum tématu (7607) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
umad
430 příspěvků 2.7.22 15:40
@Judy24 píše:
Vary nám začaly!!! Titul „kelebrita s největší touhou po pozornosti“ po Jitce Čvančarové letos převzala Radka Třeštíková. Čvančarová loni aspoň dodržela dress code, ale Třeštíková je na to evidentně moc jiná, jedinečná, speciální a svá a nenechá se svázat konvencemi a na nějaká pravidla vám z vysoka kašle.

Klasický případ, makám na tom břiše jako blázen, tak nechť ho všichni ráčí vidět. Naprosto tragický a dokud se nezačne za nedodržení dress codu, v tomto případě opravdu evidentní, vyhazovat respektive nevpouštět, tak se nikam neposunem.

porjk
3395 příspěvků 2.7.22 15:41

@Judy24 chápu, že chce vyniknout ale proč za každou cenu? Co je špatného na společenských šatech na společenskou příležitost? Ukázat nova prsa jde i jinak ;).
Ten plážový look umocnila i barevností a to mi přijde fakt mimo mísu.

TheOneAndOnly
113 příspěvků 2.7.22 16:03

Omlouvam se, ze plevelim DALSIM prispevkem o PLH, ale tentokrat poslednim. Proc? Protoze PLH mi blokla i druhy ucet na IG! :-D Po prvni blokaci jsem se neudrzela a vytvorila si druhy ucet. Nic jsem ji tam nekomentovala, jen vcera jsem se neudrzela a dala ‚lajk‘ jednomu prispevku, kde pani rikala, ze PLH vypada nenalicena hrozne a tedy ze ani litry botoxu ji nedelaji krasnejsi, coz je nejvic videt prave, kdyz je nenalicena. Bylo to u postu o botoxu, na kterem PLH ted nedavno opet byla. Hemzilo se to tam pochvalnymi reakcemi, jak ji to slusi a jak je botox uzasna a NESKODNA (WTF!?) vec, ale par komentaru bylo nesouhlasnych - jejich autori a ti, kteri tyto prispevky lajkovali jsou (jsme) na veky veku zablokovani! :-D To je fakt bizar. Ale odmitam tedy sledovat videa PLH a tim ji dat vydelavat pres reklamy, ktere jsou u jejich videi dlouhe jak tyden do vyplaty. Pro me je tato osoba opravdu vrcholem bizarnosti… Ale tak zase budu mit vic casu na veci, ktere jsou v zivote opravdu dulezite…

Královna trnů
89 příspěvků 2.7.22 17:06

@TheOneAndOnly AdBlock (nebo třeba Opera, která ho má jako prohlížeč zabudovaný) a můžete koukat, co jen hrdlo ráčí, aniž by z vás něco měla! :D

giuliettka
9943 příspěvků 2.7.22 19:00
@umad píše:
Klasický případ, makám na tom břiše jako blázen, tak nechť ho všichni ráčí vidět. N

A čo pani Dospivová? Mňa u fotky napadlo, chválabohu, že ja vo fitku nemakám, bohajeho to je ale ošklivé telo.

giuliettka
9943 příspěvků 2.7.22 19:08

A pobavila ma hláška pani Dospivovej, že šaty si navrhla sama. :-D Bolo by to krásne, keby to nebolo inšpirované profláknutými šatami Kendal Jenner. :-D No ale pridala ten rolák, tak navrhovanie to je. :-D

giuliettka
9943 příspěvků 2.7.22 19:11

Tento typ šiat mala aj Cindy Bruna a ani Cindy a ani Kendal pani Dospivová s tou svojou diastázou teda netromfla. Asi to chce v tej telocvični viac makať, alebo sa naučiť elegantnejší postoj. Dospivová vyzerá jak z Hoří má panenko. :-D

https://www.super.cz/…kurenci.html#…. sznhp. box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest196_discussion_timeline_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
„Ušila mi je moje švadlenka, navrhla jsem si je sama,“ řekla Super.cz Eliška Dospivová. „To jsem já, to je můj styl,“**

giuliettka
9943 příspěvků 2.7.22 19:19
@nmr píše:
@giuliettka nedávno jsem přišla k báječné snaše, vdávala se ještě mnohem těhotnější, svatbu měli jen úřední a i tak jí to v obyčejných smetanových volných letních šatech slušelo 100× více, než této nevěstě. Teda vůbec nechápu, ten (zřejmě gumičkový) náběr nad břichem, to nad tím, vypadá jak obrovská košile zastrčená do tepláků.

Tiež som premýšlala šo ju preboha viedlo k tomuto modelu. Tá tehotenská guma na tej sukni vyzerá strašne. Keď už chcela zdorazniť to brucho, tak mala vziať šaty čo obopnú postavu. Ak chcela romantick) vílu s kanýrama, tak vždy mohla vziať šaty antického strihu. Takto človeka napadne, aj v súvislosti s tým, ako píše @kočkaVločka, že ženích je oblečený pekne, že to vyzerá jak keby si zámocký pán bral slúžku z podhradí. :-D

Sided
122 příspěvků 2.7.22 20:40

@TheOneAndOnly Vy jste mi dala :grinning:, já se na PLH poprvé podívala (na Youtube), už jsem svou zvědavost po všech příspěvcích tady neudržela :joy:. Měla jsem to tedy bez zvuku, mám doma děti a asi by myslely, že matka finálně zešílela… A upoutaly mě dvě věci:

1. Na botox se půl hodiny líčí? Myslela jsem, že na tyto procedury se chodí odlíčená? Přece jen do ní píchá, nemělo by to být trochu sterilní?

2. Obličej na začátku před líčením mi až tak nevadil, nepřišlo mi, že by vypadala nějak strašně (ale je mi 52, mám na to jiný úhel pohledu :grinning:), co mě ale opravdu upoutalo byl rozdíl mezi nalíčeným (a pravěděpodobně na videu filtrovaným) obličejem a rukou, která mobil držela. A nejen ruky, ale i dekoltu, tam mi ta pleť přišla naprosto strašná a mnohem starší než kolik jí má být. Možná by mě to nerušilo, kdyby ten obličej byl normální, ale v kontrastu s tím přelíčeným vyhlazeným obličejem mi to přišlo dost strašné.

Paris1789
5862 příspěvků 2.7.22 21:00

Přiznám se, že úplně nechápu tu potřebu se natřásat na nějakém obskurním provinčním festivalu, když se kousek od nás denně posílaj rakety na civilisty. Nebo je ta paní s tím obvazem přes prsa k tématu? Nevím.
Vzala bych je možná na milost, kdyby tam všichni přišli třeba v černé nebo pomazaní od krve a v obvazech, to machrování břišáky mi přijde vyloženě ubohé. Asi jinak nemají co ukázat holt.

TheOneAndOnly
113 příspěvků 2.7.22 21:07
@Sided píše:
@TheOneAndOnly … co mě ale opravdu upoutalo byl rozdíl mezi nalíčeným (a pravěděpodobně na videu filtrovaným) obličejem a rukou, která mobil držela. A nejen ruky, ale i dekoltu, tam mi ta pleť přišla naprosto strašná a mnohem starší než kolik jí má být. Možná by mě to nerušilo, kdyby ten obličej byl normální, ale v kontrastu s tím přelíčeným vyhlazeným obličejem mi to přišlo dost strašné.

Ano, to je presne to, co urazi me esteticke citeni:-D Jeste jste zapomnela na tu priserne povolenou kuzi na pazich, kdyz ma na sobe nejaky top bez rukavu, tak kuze na tom rachitickem hrudnicku spolu s povolenou kuzi na pazich opravdu vypada jako kuze davno post-klimaktericke zeny. Mam na to takovou svou teorii; evoluce nas naucila byt schopni rychle odhadnout vek osoby, na kterou se divame, jen z male casti tela, kterou vidime. Napr. ma-li nekdo vrascite ruce, nemusime videt zbytek toho cloveka a presto vime, do jake vekove skupiny ho (zhruba) zaradit. Tomu vsemu ale ucinila pritrz kosmeticka/plasticka chirugie, kdyz ted casto vidame jedince, kteri jsou vylepseni, ale jen na urcitych castech tela, a nas mozek to neumi zpracovat, resp. nevi, do jake vekove skupiny toho jedince zaradit, protoze zcasti ten clovek vypada mladsi, ale dalsi casti jeho tela naopak vypadaji neumerne stare. PLH je ucebnicovy priklad; vypoulene celo bez vrasek spolu s kulatouckymi jablicky misto tvari, to je znak mladi, ale jeji kouty ve vlasech (ktere ona maskuje nejakym vlasovym pudrem ci co, kdyz ma culik), to vetsinou znaci bud silny nedostatek zeleza nebo hormonalni zmeny spojene s menopauzou (cili to nejde dohromady s tim celem a tvaremi). Nebo jakoze mladistve plne rty a hned pod nimi starnouci ‚babickovska‘ brada. Atd atd atd. Kdyby byl muj mozek pocitac, tak mi bude pri pohledu na tyto jedince hazet jen ‚error‘ zpravy, protoze proste nevi, kam takovy slepenec zaradit :-D

Vinca_minor
3455 příspěvků 2.7.22 21:16

Zpět k vykání. Je mi 37 let, ale vůbec mi nevadí, když mi starší lidé, co mě znají od dětství, tykají. Sousedi v paneláku, přátelé mých rodičů a tak. Ale jednou mě hrozně překvapila jedna naše známá, kterou vídám několikrát do roka, když mi po třicítce najednou začala vykat. Byla jsem tak překvapená, že jsem vyhrkla - a proč mi vykáte? Víte, Terezko, vy už jste velká holka :D

bao-baba
2420 příspěvků 2.7.22 22:12
@giuliettka píše:
A čo pani Dospivová? Mňa u fotky napadlo, chválabohu, že ja vo fitku nemakám, bohajeho to je ale ošklivé telo.

To břicho má jakési divné…

bao-baba
2420 příspěvků 2.7.22 22:13
@giuliettka píše:
Tiež som premýšlala šo ju preboha viedlo k tomuto modelu. Tá tehotenská guma na tej sukni vyzerá strašne. Keď už chcela zdorazniť to brucho, tak mala vziať šaty čo obopnú postavu. Ak chcela romantick) vílu s kanýrama, tak vždy mohla vziať šaty antického strihu. Takto človeka napadne, aj v súvislosti s tým, ako píše @kočkaVločka, že ženích je oblečený pekne, že to vyzerá jak keby si zámocký pán bral slúžku z podhradí. :-D

Bohužel účes nevěsty to ještě dorazil

bao-baba
2420 příspěvků 2.7.22 22:22

Župan s pyžamem

Ophelie
1444 příspěvků 3.7.22 00:15

Pořád čekám, kdy se tady objeví paní spisovatelka, tak se toho s dovolením ujmu sama, protože to stojí za to.

Vinca_minor
3455 příspěvků 3.7.22 01:31

@Ophelie A na co čekáte? Ta už tu byla.

Ophelie
1444 příspěvků 3.7.22 07:47

To mi naprosto uniklo:flushed: Ale tematicky se krásně hodí k vyplním.

Ghost B.C.
4306 příspěvků 3.7.22 10:41

Musím říct, že mně by se Třeštíková i líbila, kdyby v tom ovšem byla třeba na rokáči nebo multižánrovém hudebním festivalu.

giuliettka
9943 příspěvků 3.7.22 11:06
@lorens píše:
@TheOneAndOnly Netvrdím, že vypadají líp - mladé i staré, jen jsem odhadla motiv. Já bych nechtěla ani ty nitě. Kdybych měla potřebu šponovat obličej, nechala bych si udělat poctivý facelift. Ale kdybych měla mezi obočím Marianský příkop a vypadala pořád zamračeně, klidně bych na botox šla. Kdyby to nestačilo, nebránila bych se ani výplni. I vrásky kolem úst bych si nechala vyplnit. Pytle pod očima bych taky nemusela mít a našlo by se toho víc.

A čo raťafák? Ten by ste si upraviť nedala? :-D

giuliettka
9943 příspěvků 3.7.22 11:14

@lorens Mňa keď prepadne túžba po plastike (jak starnem tak nad tým mudrujem čoraz viac) tak si vždy nájdem Meghan a jej nos zblízka a prejde ma mindrák z minitehotenskej škrvtny čo mi zostala pod ofinou a z vrások. :-D

giuliettka
9943 příspěvků 3.7.22 11:32

A páčia sa mi šaty pani Mihulovej. Teda až na ten účes, včera som si kúpila žehličku na vlasy a ešte ju neviem používať. :-)

TheOneAndOnly
113 příspěvků 3.7.22 12:35
@giuliettka píše:
A páčia sa mi šaty pani Mihulovej. Teda až na ten účes, včera som si kúpila žehličku na vlasy a ešte ju neviem používať. :-)

Mne presne naopak :-D Vlasy se mi celkem libi, myslim, ze ji slusi vic nez ty vlny, co nosivala, kdezto saty nic moc, to snerovani vypada lacine.

lorens
2689 příspěvků 3.7.22 14:46

@giuliettka Ne. To by mě nejspíš ani nenapadlo.

Mně se teď zdá, že mi padá víc pravé víko než levé, tak mě napadlo, že bych šla, než budu vypadat jako po mrtvici nebo Kellyanne Conway. Jenže když jsem si přečetla, že čtyři týdny otoky a modřiny… dost jsem se uklidnila. :)

Pozorovatel
755 příspěvků 3.7.22 15:54
@Vinca_minor píše:
Ovšem video PLH, které komentuje její Míra, je boží :D
„A i ten nejtmavší stín naneseme na oční víčko. A překrejeme všechny původní stíny.“
„Teďkom vememe bronzery, i když nevim proč, protože už jsme je jednou nanášeli, a znova je naneseme na čelo.“
„Teďkom vemete - ty brďo, co to je - kartáček na zuby? Anebo kartáč na boty…“ „…co to je?! Votřete si to vo nos?! A tak to bylo možná jen takový drbání.“
https://m.youtube.com/watch?…

Tak jsem se musela podivat, at o nic neprijdu. Je videt, ze to docela zna.

Stránka:  « Předchozí 1 2693 2694 2695 2696 2697 2698 2699 2700 2701 2702 2703 2713 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek