Pekelné názvy z oblasti módy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Ymber
98 příspěvků 1.11.12 12:46

@Pirek Jestli si to dobře dobře vzpomínám, tak to nebyl Le Chiffre, kdo tam zemřel, ale ten hlavní záporák, Mr. White (šedá eminence, která po většinu filmu nebyla vidět)… Kdyžtak mě opravte :)

Pirek
7060 příspěvků 1.11.12 14:19

@Ymber
Jojo, to bude tím, že jsem to ještě neviděla :D

Sibyla
2646 příspěvků 1.11.12 21:13

Tak sestra s neteří Skyfall shlédly a líbilo se jim to velice - není to prý ovšem bondovka, ale vynikající akční film, jehož hrdina se náhodou jmenuje James Bond.

Grete
800 příspěvků 1.11.12 22:41

Mně se na bondovském fenoménu líbí, že se nebojí jít s dobou, chmátnout jí na tep a srovnat krok - a proto na rozdíl od jiných fenoménů stále přežívá. Od filmů, které patří do kategorie „lehká zábava“ (bondovky, ale třeba také filmy podle komiksů), se prostě dnes žádá něco jiného než před třiceti lety; podobně se koneckonců proměnilo i komiksové médium. Vysoké a „nízké“ žánry jsou mnohem propojenější, takže psychologická propracovanost, trochu víc logiky a realismu a silnější ženské hrdinky patří i do Bonda. Mně to tak vyhovuje - ale to může být i tím, že na „staré Bondy“ nemám krásné a dojemné vzpomínky. Craig je v zásadě můj „první“ (a tedy nejlepší ;) Bond, jeho předchůdce jsem si nakoukala až po něm. Skyfall jsem si užila ohromně.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.12 08:57
@Kateřina píše:
@Šošana Takové dva vybroušené bonmoty, no poroučela jsem se já, ale pod židli :-D.
@Pirek Tak teď jsem ale hrozně smutná :-(. Smoljak v mé nejoblíbenější roli. A nějak na mě dolehlo, že je už „opravdu“ po smrti, taková ztráta. Děsí mě, že pomalu ale jistě odchází všichni ti úžasní herci a nastane jen šedo… (Pardon, plním to tu OT)

Je pravda, že ta generace „pánů herců a hereček“ odchází, ale já bych nebyla takový pesimista, jejich někteří mladší kolegové jsou také velmi dobří. ( Trojan, Babčáková, Vilhelmová, Tissová, Macháček, Vlasáková a spousta dalších, také zrají jako víno…

Lála_druhá
471 příspěvků 2.11.12 09:44
Sibiřky jsou tlusté vlněné pletené ponožky, neocenitelné při sáňkování, bruslení, procházkách v kalamitních stavech apod.

Sibiřky se také nosí k některým chudším krojům (u nás Valašsko, Kopanice) do krpců (taky hezké historické oděvní nebo spíše obuvní slovo!).

continuity
5853 příspěvků 4.11.12 22:29

Shanim pro dite perovku na hory

dnes jsem odepsala na MMB na inzerat s nazvem: N. O. V. Á buřtíkatá ZIMNÍ bunda, PÉŘOVKA

na muj dotaz, jestli je tam peri 100% jsem se krome jineho dovedela:

Ne, XY nedělá opravdové péřovky…
Tyto buřtíkaté bundy jsou ale všeobecně péřovkami nazývány, jelikož vzhledově působí stejným dojmem.

tomu rikam konecne vitezstvi vyzoru nad vlastnostmi a funkcnosti

megusa
431 příspěvků 4.11.12 22:44

@continuity jo tohle mi taky vadí..
nedavno jsem jen tak zadala na aukru „kožená kabelka“ (kamarádka tam narazila na úžasné kousky za pár kaček)..
no a jedna „kožená kabelka“ se mi zalíbila, při rozkliknutí ale bylo v popisu 100%PVC..

no a další prodejce nabízel koženou brašnu (nález z půdy) ale v detailních fotkách - kde byl vidět i vnitřek kabely, bylo jasně poznat, že je to ta stará koženka s textilní kostrou..

ale budiž to jsou malí prodejci a snaží se něčím zaujmout, ale tohle mě dostalo nejvíc
http://www.protivna-blondyna.cz/…erzianu.html
na konci článku - kožené legíny za 5000 - pravá jehněčí kůže - 100%polyester, a ještě navíc perfektně sedí díky strečovému materiálu..

katango
1356 příspěvků 5.11.12 10:10

@Grete No právě. Psychologická propracovanost. Jsem psychiatr a psychoterapeut a od své práce si taky potřebuju odpočinout. Ne abych sledovala něco podobnýho, co mám v práci. Potřebuju si vyčistit hlavu. No, možná u mne v osobním žebříčku Bondů kvůli tomuhle vede Brosnan.

Denyna
4105 příspěvků 5.11.12 13:08

@continuity to je hustý :) Když už jsme u toho, tak slovo buřtíkatá (bunda) mi nažene husí kůži spolehlivě. Brr. Že bych je začala nazývat třeba špekáčkové? :)

DanielaS
5169 příspěvků 5.11.12 16:16
@Ymber píše:
@Pirek Jestli si to dobře dobře vzpomínám, tak to nebyl Le Chiffre, kdo tam zemřel, ale ten hlavní záporák, Mr. White (šedá eminence, která po většinu filmu nebyla vidět)… Kdyžtak mě opravte :)

Spravne, uplne posledni scena filmu. Je k pronajmuti, kdybyste nekdo mel zajem.

http://farm4.static.flickr.com/…58043f72.jpg

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek