Pekelná trička

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
LucijéKa
16 příspěvků 2.6.13 23:18
Mám debilní kecy a nestydím se za to!

Mám tohle tričko a objednávala jsem ho teorve minulý týden. Nicméně se už fakt těším až ho vytáhnu, protože si myslím, že se ke mně dost hodí :D Minimálně tím nápisem. Stylem ani moc ne, protože džíny a tenisky poslední dobou moc nenosím, nějak jsem si zvykla na sukně, šaty, balerínky, lodičky apod. takže i tohle bude milá změna a návrat do let minulých :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 23:30

@valery proč?
@noitt se nedivím :) :)
@gudrun taky to umíte občas zabít :) :) :), že by se i Rytmus styděl :)

valery
1587 příspěvků 3.6.13 06:34
@GalianosjednimL píše:
@valery proč?
@noitt se nedivím :) :)
@gudrun taky to umíte občas zabít :) :) :), že by se i Rytmus styděl :)
.. že bych si to špatně přeložila a tudíž vyložila?
antees
733 příspěvků 3.6.13 07:24

@GalianosjednimL @real.blond ano, akorát trochu sytější, měli i jiné barvy… myslím, že se dají dohledat i v nějakých českých e-shopech.
frankie say relax

Katka2305
134 příspěvků 3.6.13 08:39
@GalianosjednimL píše:
@Akitaken a UAX na Lidické :)

UAX už na Lidické není, je tam místo něj nějaké jiné sportovní oblečení. Ale zato je UAX na Hlavním nádraží. A myslím že UAX má i e-shop.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 08:41

@Katka2305 Vidíte, a já myslel, že zrušili hlavák. :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 08:43

@valery Tak to nevím, teoreticky se ztratím určitě v překladu rychleji, než Vy :)

HertaDeOran
866 příspěvků 3.6.13 11:07

@gudrun
Jéééé, já se znám s Colemanem. Máme stejný oblíbený bar v centru a když je v Praze, tak se tam potkáváme. Jeho hudbu ani neznám, ale je to moc zajímavá osoba, fascinuje mě jeho šlechtický původ ve spojení s jeho neuvěřitelnou pohodovostí a ochotou vysedávat v tom nejšpinavějším undergroundovým klubu. Mimojíné mi Jazz kladl na srdce, ať se hlavně nikam nestěhuju, že Praha je stejně nejhezší místo k životu. Že on už to má projetý, tak mu mám věřit. A já mu věřím.

Opět OT, dneska mi nějak nejde psát k tématu, tak sorry.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 12:26

@HertaDeOran Znam ho taktez, je to trochu povidalek:) ale jinak velkej respekt! Jakej pak bar?

lentilki
23 příspěvků 3.6.13 12:39
moje

© Jordan Hemsworth

bassetlady
89 příspěvků 3.6.13 13:30

Hlásím se k velké a rozšiřující se kolekci triček se Snoopym a Peanuts gang ( mno nejen triček) - hrdě nosím i do práce ( nějak jim tu jejich korporátnost podkopat musím)

valery
1587 příspěvků 3.6.13 14:57
@GalianosjednimL píše:
@valery Tak to nevím, teoreticky se ztratím určitě v překladu rychleji, než Vy :)

tak to pak opatrně s nošením trik s cizojazyčnými nápisy ;-)
Jednou v Luhačovicích jsem na kolonádě potkala asi 10letou dívčinu v triku s obrovkým nápisem „Queen of the bitch“ - ta matka, co ji doprovázela, kdyby uměla anglicky, musela by to z ní zákonitě okamžitě servat…

radbuza
82 příspěvků 3.6.13 15:26
you are

@GalianosjednimL To by se Vám mohlo líbit tohle :) Navíc byste si ušetřil práci s komplimenty :)

Letefa
716 příspěvků 3.6.13 15:42

Tak já jsem třeba zatížená na triko Lisbeth, citovat nebudu, nebo mě Maruš smaže:

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 15:58

@radbuza Když já rád ženy chválím, i když to tu tak nemusí vůbec vypadat :)

@valery Tak ty zmiňované tři mám přeložené. V posledním bychnechtěl potkat pár opilých Britů, ale jinak je to snad v normě :) Zas se tak třeba holčička s takovou matkou cítila :)

@bassetlady Snoopyho jsem taky měl a tuším, že skončilo jako darovací tričko na spaní.

@HertaDeOran To byl ten duchovní guru Čechomoru, ne? :)

radbuza
82 příspěvků 3.6.13 17:16
bang bang

A moje oblíbené je tohle. I když na letiště si ho už příště nevezmu :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 17:25
beodenka
85 příspěvků 3.6.13 20:13

Kdyz ztraceno v prekladu, tak si vzdycky vzpomenu na tohle: http://www.patos.cz/…-150x150.jpg
Z dilu Ano, sefe- protivna a skareda majitelka restaurace s absurdne nepochopitelnym trickem Blow job is better than no job.

Atlacoya
2744 příspěvků 3.6.13 20:16

Já mám jen tohle a srabácky jsem si ho do letadla nevzala.

http://www.flyboyaccessories.com/…0t-shirt.JPG

HertaDeOran
866 příspěvků 3.6.13 21:13

@GalianosjednimL
Jo, ale nepohodli se. Jazz to staví tak, že jim pomohl v začátcích a oni s ním pak nějak vyběhli. Samozřejmě v tom byly nějaké finanční neshody. Legendární je historka, jak Coleman objevil houslistu z Čechomoru, když hrál ve výtahu jednoho luxusního pražského hotelu. Ale jak jsem koupila, tak prodávám a za pravdivost neručím. Každopádně teď se nesnesou. :)

valery
1587 příspěvků 3.6.13 21:44

To: galianosjednimL

jsem si až teď všimla, že to černý triko s „fakovacim“ nápisem nebylo od vás, ale od Gudrun, takže i ta moje hláška „Upřímnou soustrast“ patŕila jí :-( - ale pěkně jsme pokecali- já o koze, vy zas o voze :-D :-D :-D

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 22:52

@HertaDeOran Vzpomínal jsem si na tu pasáž z Roku Ďábla. jo, většina věcí dojede na prachy.
@valery Neva, zase je pozitivní, že takto neřídíme kosmický program, to by se nám ty satelity pěkně fackovaly na obloze :) :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 23:02

@Atlacoya To znám z klíčenky :) 211.letky :).

Atlacoya
2744 příspěvků 3.6.13 23:13

@GalianosjednimL To je letecký humor, praporky " remove before flight " se dávají na vše, co se na letadlo přilepí když stojí na zemi a před letem se musí odstranit, aby nedošlo k neštěstí (špalky pod koly, izolepa přes pitotovy trubice, hadici kterou se doplňuje palivo, ukotvení vrtulí apod.)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.13 23:24

@Atlacoya Jasně, já vím… mám chatu kousek od Náměště, v rodině pilota a letušku co pomáhala s únosem letadla :) :), takže jsem poučený.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek