Pekelná trička

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
kofila
102 příspěvků 4.6.13 00:05

Jé, asi před deseti lety jsem po koncertě Killing Joke dostala od Colemana pusu. Vůbec jsem nepochopila proč, ale byla jsem z toho tenkrát samozřejmě nadšená :))
Jinak v záchvatu vyklízení šatníku jsem povyhazovala už kde co. Včetně památečních triček.

valery
1587 příspěvků 4.6.13 09:11
@HertaDeOran píše:
@GalianosjednimL
Jo, ale nepohodli se. Jazz to staví tak, že jim pomohl v začátcích a oni s ním pak nějak vyběhli. Samozřejmě v tom byly nějaké finanční neshody. Legendární je historka, jak Coleman objevil houslistu z Čechomoru, když hrál ve výtahu jednoho luxusního pražského hotelu. Ale jak jsem koupila, tak prodávám a za pravdivost neručím. Každopádně teď se nesnesou. :)

po zadání jména Coleman mi Google jako první nastrčil „toto“-ale toho asi neprobíráte, že? Ňákej Ronnie - proteiny, creatiny, steroidy a další hnusoidy…

DanielaS
5131 příspěvků 4.6.13 09:18

Pred drahnymi lety zakoupeno snad v New Yorkeru za par penez - a ono drzi a drzi. Beru si ho zasadne do prace posledni den pred dovolenou, zatim mi to u vsech zamestnavatelu proslo. http://img70.kleiderkreisel.de/…59678126.JPG?… http://img70.kleiderkreisel.de/…59678140.JPG?…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.13 10:20

@valery Ne Jazz na Mr. Olympia v devadesátkách nesoutěžil, to bych si ho všiml :) :) :)

@DanielaS :) :)

Morže
1094 příspěvků 4.6.13 10:34

Nějak nápisy doma nemám, ale za dva týdny mám narozeniny a hrozně bych si přála domácí oblečení s různými motivy, jako s Chip and Dále, Kačer Donald, Mickey mouse, nebo s roztomilým koťátkem nebo štěňátkem nebo něco podobně infantilního :)) Zrovna včera se ale jedna kolegyně rozplývala nad mým tričkem s kresleným pejskem, který je už ale pomalu na vyhození, protože to má díry, ale patří mezi ty moje oblíbené :)
Jinak toužím po tričku se skupinou Kamelot (těch amerických) a ti tady budou v Listopadu…

HertaDeOran
866 příspěvků 4.6.13 10:43

@valery
Probíráme tadytoho Jeremyho Colemana (*1960), frontmana skupiny Killing Joke.

HertaDeOran
866 příspěvků 4.6.13 10:51

Kdo má tohle, ať se smaží na pekelném rožni dozlatova :)
Narazila jsem na to při probírání fotek ze základky a musím upřímně říct, že jsme všichni chodili v hroznejch hadrech, a to včetně trik z té tenké vytahávací bavlny.

DanielaS
5131 příspěvků 5.6.13 12:36
@HertaDeOran píše:
Kdo má tohle, ať se smaží na pekelném rožni dozlatova :)
Narazila jsem na to při probírání fotek ze základky a musím upřímně říct, že jsme všichni chodili v hroznejch hadrech, a to včetně trik z té tenké vytahávací bavlny.

Herta vyhrava! (Teda jestli ho stale nosi mezi lidi.)

valery
1587 příspěvků 5.6.13 14:04

Tohle tričko samo o sobě nijak zvlášť pekelné není- pekelná je ale cesta, kterou jsem „musela“ podstoupit pro jeho získání ;-)
Jde o reklamní triko firmy Likérka Jelínek. To bylo tak:
V rámci oslav mých narozenin jsem pozvala kamarády na bowling, před gratulací jsem objednala přípitek pro všechny- ten den byla akce na Jelínkovu hruškovici- krásný panáci ve tvaru lodičky, v kazdém ponořený kousek hruštičky se zabodnutou vlaječkou Likérky Jelínek a hlavně! ke každému panáku stírací los s možností výhry dalších úžasných cen jako pexeso, tužky, trika!, kšiltovky a nebo další panák zdarma.
Co vám mám povídat- byly jsme veselí, hraví a hlavně velmi soutěživí, bowling jsme zapíchli už po páté rundě a už jen stírali a stírali a stírali…Poslední co si pamatuju, když jsem nařikala nad dalším panákem, co přede mnou přistál, že už fakt nemůžu, že se mi dostalo odpovědi: Však to pít nemusíš, hlavně setři los a objednej další rundu!
Nebýt tam se mnou ten můj, tak zdravá bych se ten večer domů nedostala, ale bídně někde umrzla cestou pod stromem- byla mrazivá lednová noc a můj krok víc než vratký :-(
Druhý den kocovina tak děsná, a to jak alkoholová tak i morální, že jsem si na měsíc zatrhla jakékoliv alkoholické nápoje!
Ale tím to ještě neskončilo- asi 14 dní po této akci mi volali z recepce v podniku, že mi tam pošťák nechal balíček.
Vyzvednu, rozbalím a co nevidím- podstavec z mořeného dřeva a v něm zapíchané vlaječky Likérka Jelínek - trofeje z oné nezapomenutelné hruškovicové smršti!
Práce kolegy vtipálka, chvilku jsem to měla v kanclu na okně, abych mu udělala radost a pak šup s tím do skříně- už jsem měla dost lhaní, že nás na té akci a hlavně na ten počet vypitých panáků (zdaleka tam nejsou všechny :-( ) bylo asi 20- ve skutečnosti jen 8! tfuj!!

Jo a nosím ho jen do postele…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:18

Hockejove tricko podepsane Jaromyrem Jagrem v kterem jsem se po silenym mejdanu rano probudila! Posledni co si pamatuju je Jagr v baru… No a pak uz nic jen to triko rano:)))

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:29

@gudrun Dle křestního jména to byl určitě dvojník a je od něho hnusné, že se nepřiznal. Každopádně Váš příspěvek Ensslin ve mne vzbudil fantazii, jaké podepsané triko bych chtěl po ránu najít já :) :) :)…Tak hlavně ať není od chlapa :)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:40

@GalianosjednimL Verte ze Jagr v mych snech nikdy nefiguroval. Mozna v nejakejch hodne divokejch, kadernickejch!

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:43

@gudrun Tuším, že podle něho je z jeho mladých let pojmenovaný účes " Špatný hokejista". Myslím, že k Vám by se hodil spíše ten Baader, ne? :) :)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:46

@GalianosjednimL Baader? Netusim o cem je rec…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:54

@gudrun přítel Ensslin :)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.6.13 15:56

@GalianosjednimL Jo taaak. Ja furt neskoukla ten dokument.

carries
1319 příspěvků 5.6.13 16:15

Ja mám stále tričko s Jean Claud Van Damm-om, 2Unlimited a Backstreet Boys schované a zabávam s nimi kamarátov :D

Zo série keep calm and… mám osobne rada túto:

bassetlady
89 příspěvků 5.6.13 22:01
@bassetlady píše:
Hlásím se k velké a rozšiřující se kolekci triček se Snoopym a Peanuts gang ( mno nejen triček) - hrdě nosím i do práce ( nějak jim tu jejich korporátnost podkopat musím)

je tedy pravda, že jsem to s tou rozvratnou akcí dotáhla do lehkého extrému :-) ale vždycky mě pobaví jak se generální tváří :-) ale dress code nemáme a když mám obch. nikdo nic pozná :-)

minka17
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.13 15:01

Ja som dávnejšie dostala toto: mala som ho aj na dovolenke v mori :D 

Haslerka1251
109 příspěvků 7.6.13 15:13

Přidávám se do gangu pekelných triček, zcela dobrovolně a s radostí :D JSem úchylná na trička s různými roztomilými obrázky a aplikacemi (mašličky, kačenky, roztomilá zvířátka) anebo naopak s velmi černým humorem, cynismem a sarkasmem. Mojí mekkou je server T-Shirt Hell , kde ovšem jedno tričko stojí asi 500 (i s poštovným), takže to tak vždycky akorát na narozky, Vánoce anebo při nějakém náhlém přísunu peněz :D A nedávno jsem si pořídila v Cropp Town triko s Cookie Monster a s Lumpym z Happy Tree Friends a miluju je obě a hrdě se v nich nosím po ulici' :D
Jinak tahle mám z Tshirt Hell: http://www.tshirthell.com/…433/a433.gif?…

http://www.tshirthell.com/…36/a1436.gif?…

http://www.tshirthell.com/…02/a1002.gif?…

Dodatek: Hrozně moc toužím po sbírce triček se superhrdiny (Spiderman, Batman, Wolverine…), takže jestli máte někdo nějaké tipy na obchody s přiměřenou cenou, sem s nima :D

Guinea Pig
1190 příspěvků 7.6.13 23:03

@Haslerka1251 nevím, co je pro Vás přiměřená cena, ale geekshop znáte? pokud máte ráda komiksy, tak asi jo…nicméně tam mají trička asi nejlepší.

Haslerka1251
109 příspěvků 8.6.13 09:12

@Borůvka19 Jo jo, Geekshop znám, ale děkuji i tak :)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.13 20:36

Ja nosim nejradsi tyto tricko od geekshirts + to posledni z darkside. nepatricne si v nich nepripadam:) v tom poslednim jsem byla uz i na nekolika pracovnich schuzkach

Dahllie
2222 příspěvků 8.6.13 21:14

Jo a mám ještě tohle. :-D Příjde mi vtipné, né že ne.
New shoes really change your live!
http://asda.scene7.com/…053425733225?…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.13 22:06

@HertaDeOran Kdo má to tričko, ať udělá místo těmto: :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek