Pekelná trička

Fotoalbum tématu (30) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
valery
1587 příspěvků 9.6.13 00:01

Nechce ho nosit a přitom mu zelená tak sluší:

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.13 00:08

@bassetlady prozradíte čistě z řemeslných důvodů, kde a kým je to kérované?

isma
60 příspěvků 9.6.13 18:31

@GalianosjednimL sice se neptáte mně, ale vypadá to na studio z odkazu na obrázku :)
A autor je zde.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.13 19:08

@isma Díky :)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.13 21:44

@gudrun
O Frakci rudé armády byl natočený docela pěkný film Baader Meinhof komplex, jistě bude k opatření na některém ze známých serverů, jež zde nebudu jmenovat. Jestli jste to neviděla, vřele doporučuju. Ten film je mj. zajímavý svou naprosto dokonalou výpravou, je to skvělé retro.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.6.13 00:30

@DonChichot To teda jo…3 banky za den, to je dobré skóre. :) :) :)

bassetlady
89 příspěvků 10.6.13 09:17
@GalianosjednimL píše:
@bassetlady prozradíte čistě z řemeslných důvodů, kde a kým je to kérované?

ano je to dělané v Hradci Králové v Christy tattoo a dělal to Jiří Sting, a ten pán je opravdu machr.

Mayim
401 příspěvků 10.6.13 09:29

Momentálně „nejšílenějším“ tričkem v mém šatníku je tričko Katedry blízkovýchodních studií ZČU… vpředu znak katedry (velbloud) + nápis, vzadu v angličtině název studijního oboru a moje jméno v arabštině. Tričko nosím jen na doma, ještě jsem neměla odvahu v něm vylézt…

A ještě jedno, které jsem si asi před deseti lety vytvořila v záchvatu nadšení nad seriálem Gorodok… „у меня с головой в порядке“. Asi ho zase vytáhnu…

Caralina
916 příspěvků 10.6.13 10:02

Tohle tričko dostala moje dcera ke třetím narozeninám. Myslím, že do školky perfektní. To její má dlouhý rukáv.

babetule
7 příspěvků 11.6.13 21:07

Před několika lety jsme strávili nákupní týden v Londýně. Manžel si za tu dobu vybral pouze dvě věci, kabát, protože nový podle mě již nutně potřeboval. A pak obyč černý triko s nápisem, které kdyby bylo po jeho, tak nikdy nesundá, jak moc si ho zamiloval na první přečtení. I DON´T NEED SEX The Government FUCKS Me Every Day! Je to zřejmě jeho nejoblíbenější kousek oděvu.

lucindaSK
977 příspěvků 5.8.13 15:18

Moje obľúbené tričko má nápis: HERE COMES TROUBLE. Pracujem ako auditor.

Saxofon
508 příspěvků 5.8.13 16:05
@HertaDeOran píše:
@gudrun
Jéééé, já se znám s Colemanem. Máme stejný oblíbený bar v centru a když je v Praze, tak se tam potkáváme. Jeho hudbu ani neznám, ale je to moc zajímavá osoba, fascinuje mě jeho šlechtický původ ve spojení s jeho neuvěřitelnou pohodovostí a ochotou vysedávat v tom nejšpinavějším undergroundovým klubu. Mimojíné mi Jazz kladl na srdce, ať se hlavně nikam nestěhuju, že Praha je stejně nejhezší místo k životu. Že on už to má projetý, tak mu mám věřit. A já mu věřím.Opět OT, dneska mi nějak nejde psát k tématu, tak sorry.

Jé, miluji Jaze Colemana. http://www.youtube.com/watch?… Jeho tričko bych snad nosila i já, i když už jsem z dob nošení popsaných a pomalovaných triček víceméně vystárla, tak občas (na motorkářský sraz nebo na pivo) klidně ještě nějaké vytáhnu. Třeba http://www.ironfist.cz/…ers-mus/1780 nebo klidně i něco s křídly a podobným čirým nevkusem.

Leniiska
8 příspěvků 28.9.17 11:54

Jé, já jsem v tomhle hrozně divná, ale takový trička bych klidně na veřejnosti nosila :D :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek