Pekelné ulice objektivy čtenářů

Fotoalbum tématu (1252) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Paris1789
2815 příspěvků 03.08.18 14:35
@Lizbeth píše: ..cestou zpět jsme potkaly rodinu, kde dospělá dcera šla lesem k lanovce v bikinách. Partner nechápal a hrozně se rozčiloval. Vyslvětlila jsem mu, že slečna je krásná ( měla super figuru) a proto musí být 100% času za všech okolností sexy :) Stejně řekl že je trapná..Ano byla trapná, ale sexy :)

Jak byla loni taky chvilku vedra, potkala jsem v nákupním centru zřejmě adolescentku odhadem z nějaké bývalé kavkazské sovětské republiky, měla top do půlky žeber, legíny dost natěsno a asi 15 cm podpatky, na kterých nedokázala chodit a tak byla podpírána nabušeným pánem zřejmě z domovského regionu. Myslela jsem si totéž, co vy. Ale ony z toho vyrostou, stejně tak, jako vyrostou do té velikosti 42 a větší, jak je u těchhle dam zvykem.
Přeju jim ten jejich prchavý okamžik pozornosti, on moc dlouho nepotrvá a je jen správné, že si to chtějí pořádně užít.

Pirek
7043 příspěvků 03.08.18 14:42

Chm, to já mám na nártech vypálené proužky trekových snadálů, což je sice na Kašperk či kýho hýla správné obutí, ale očividně letos nic jiného ven vlastně taky nenosím.

mimi
43 příspěvků 03.08.18 15:43

Prispevok o „bakelitovej pani“ vo mne vzbudil spomienku :-) Pred dvomi rokmi na dovolenke sme v zajazde mali rodinku s dvomi detmi (asi 17-20 r.), s priatelom sme ich nazvali „skvarkovci“. Cely tyzden sa „rožnili“. Rano na plaz, lehatka vytiahli spod slnecnikov a kazdu hodinu sa otacali, zaplavat si isli asi tak raz za den. Po tyzdni mali farbu asi ako mavaju kulturisti natreti farbivom na sutaz. Uz to bolo nie ze nechutne, ale na matke bolo vidno, ze zacina mat pergamenovo zvrasnenu kozu. A fotrik vyzeral v tom tmavom opaleni ako obstarozny macho.

giuliettka
2254 příspěvků 03.08.18 16:47

@Lizbeth Išla ste s tou slečnou aj v lanovke? Zažila som, že ten chlapík čo obsluhuje lanovku oznámil osvalenému pánovi bez trička, nech si dá do lanovky tričko. Že v lanovke je málo miesta, ľudia sa navzájom pri trhnutí lanovky nechtiac dotýkajú a že dotýkať sa upoteného tela, nie je to čo by niekto v lanovke chcel. Pán sa fakt obliekol. Po vylezení z lanovky si dal tričko dole ešte v tej čakárni, kde čakali ľudia na zostup, ale v lanovke musel byť oblečený.

Matmys
1847 příspěvků 03.08.18 17:30

@giuliettka
A to byly časy, kdy se nosilo tričko na tenisových kurtech (prý, já si je nepamatuju, bohužel) A nejhorší je, že se vždycky svléknou ty největší pupkáči… Kdyby aspoň vypracovaný těla, ale to ne, to jsou vždycky jen vypracovaný ega.

giuliettka
2254 příspěvků 03.08.18 17:32

@Matmys Veď na tenise sú tí tenisti oblečení. Nebola som teda na Wimbledone, ale tu u nás na malomeste majú normálne tričká.

Matmys
1847 příspěvků 03.08.18 17:41

@giuliettka
No, to se máte. U nás ve velkoměstě se vyvalí kdejakej špekoun.
A většinou to bývá taky takovej ten orgasmickej typ, co áchá na každým svým míčkem…

Lizbeth
487 příspěvků 03.08.18 17:48

@giuliettka
Nejela, už jsme šli zpět..ale s tou lanovkou to tedy bylo zklamání. Romanticky jsem si představovala kochání se přírodou, hledění do dálky a splynutí s obzorem, ale směrem nahoru nás nahnal pán dovnitř v počtu asi 25 lidí, z toho 3 měli horská kola. Namačkáni jsem byli všichni na všechny, ti u okna na sklo, zbytek tváří v tvář, prostě masakr. Navíc jsem při vstupu dostala fakcku v podobě smradu..ano byl to pot, zpocení jsme byli všichni, ale toto bylo 3 dny neprané čpavé triko,takže tak.Koukala jsem dceři akorát na klobouk a šmitec.
Zpět už to bylo ok, bylo nás méně a konečně jsme něco i viděli ( jakobychom toho z Ještědu neviděli dost, ale chápeme se. :)

giuliettka
2254 příspěvků 03.08.18 18:58

@Lizbeth Tak to je škoda. Ja mám väščinou šťastie na dajakého iniciativca, čo napchá deti aj cudzie k oknám. Že ty si vysoký, pusť tam malého. :-D
Ale zoberte si, že je to aspoň lacné, ja som sa odtrepala na Lomnický štít za 70€ pre nás troch a namiesto nádherného výhľadu ako na prvom obrázku som videla hmlu ako je na druhom. :-D

Temperance
1049 příspěvků 03.08.18 19:38

@giuliettka Tak to se mi před pár lety taky stalo. A cestou zpátky električkou z Lomnice do Smokovce hádejte co? Koukal na mě Lomničák zalitý sluncem… GRRRRRRRRRRRR!!!

marikahr
686 příspěvků 03.08.18 19:43

@giuliettka lomnicak je loteria, lístky treba kupit vopred, aby ste mali istotu, že sa hore dostanete a počasie si naplánovať nejde :-(
Ja som bola hore za krásneho slnečného dňa, len vrchol lomnicaku bol v oblaciku, a nevideli sme vôbec nič, čisté mlieko
Druhýkrát bolo zamračené, kým sme čakali na skalnatom, hore dokonca pršalo, a keď sme vyšli hore tak sa vyjasnilo a mali sme krásny výhľad na všetky svetové strany :-)

giuliettka
2254 příspěvků 03.08.18 20:14

@marikahr Bola som tam potom aj za pekného počasia s výhľadom. Ale ak ste tam na víkend, na otočku, tak to pekné počasie nemusíte stihnúť.
@Temperance Utešením by vám mohlo byť, že možno zhora aj tak nič nevideli, ktohovie. :-D

marikahr
686 příspěvků 03.08.18 20:27

@giuliettka jasne, a hlavne listky mozu byt vypredane…

Temperance
1049 příspěvků 03.08.18 23:00

@giuliettka Jste velmi laskavá, ale fakt bylo úplně jasno, nebe bez mráčku. Dala jsem si tehdy dárek k svátku :-P - ale svátek jsem si zkazit nenechala, hory jsou hory…

mikrob
100 příspěvků 04.08.18 10:09

@sirena007 @Paris1789 no dobrá, tak nějaké uplatnění mají, ale že jsou ohavné mi nikdo nevymluví :-)

sirena007
891 příspěvků 04.08.18 10:52

@mikrob Hnusné jsou, to je bez debaty. Navíc zamořily základní školy ve funkci přezůvek…

Paris1789
2815 příspěvků 04.08.18 11:05

Konkrétně já bych nazula crocsy pouze v sebeobraně, ale pro hodně lidí je to v tomto počasí jediná možnost, jak se obout

Karin
3915 příspěvků 04.08.18 11:17

@Paris1789 myslíte plavčíky?

Paris1789
2815 příspěvků 04.08.18 12:05
@Karin píše:
@Paris1789 myslíte plavčíky?

Myslím ty, co jim v tom vedru tak otečou nohy, že nic jiného prostě neobují

Karin
3915 příspěvků 04.08.18 12:50

@Paris1789 když mi otekly nohy (v devátém měsíci těhotenství), zrovna do crocsů jsem se nemohla narvat :-)
Každopádně ve všech těch plasťácích v ulicích ani v kopcích jsem žádné otoky nezaznamenala (jak vidno třeba na fotkách). Jen nechuť se slušně nebo adekvátně obout.

rozmlsaná
392 příspěvků 04.08.18 14:10

Na crocsy právě teď nedám dopustit. Nyní terasu.

giuliettka
2254 příspěvků 04.08.18 14:13

@rozmlsaná Čo tam po crocsech, sle leješ vodu pánubohu do okien. :-D

rozmlsaná
392 příspěvků 04.08.18 14:16

Myju terasu. A ano plýtvání vzácnou vodou.

giuliettka
2254 příspěvků 04.08.18 14:20

@rozmlsaná Ja šetrím, žiadne umývanie, počkám na dážď, nech to umyje. :-D

rozmlsaná
392 příspěvků 04.08.18 14:29

To bych se tady asi nedočkala. A na večer máme ohlášenou návštěvu, bude se sedět venku. A teď jdu na druhou část dnešního programu. Koláč :(

Stránka:  « Předchozí 1 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 Další »
 Váš příspěvek

Ralph Lauren je rytíř! Získává britský šlechtický titul

Americký módní návrhář Ralph Lauren získává britský rytířský titul,... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Mami, fakt dík aneb Pekla dětských šatníků

Autor: Janča

Říká se, že maminka má vždycky pravdu. Před pár dekádami let jsem o... Celý článek