Pekelné ulice objektivy čtenářů

Fotoalbum tématu (1270) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
holly.golightly
45 příspěvků 04.01.19 20:35

Já nevlastním pro změnu zase většinu takových těch otřepaných „základních kamenů šatníku“, jako bílou košili, černé kalhoty, béžové lodičky, pruhované tričko a podobně. Legíny mám jen na cvičení, a i tam je nosím s vrškem, který je dlouhý až pod zadek.

sirena007
1134 příspěvků 04.01.19 20:51

@holly.golightly Já nemám dokonce ani pouzdrovou sukni, malé černé nebo kardigan, asi bych se nad sebou měla vážně zamyslet!

holly.golightly
45 příspěvků 04.01.19 20:59

@sirena007 A sakra, to nemám taky! Divím se, že s takovou vlastně nechodím po ulici v těch svých legínách…

holly.golightly
45 příspěvků 04.01.19 21:04

@sirena007 I když vlastně černých šatů mám dost, takže aspoň něco mám splněno.

sirena007
1134 příspěvků 04.01.19 21:05

@holly.golightly To už abyste chodila kanálama! Třeba se tam potkáme:-)

mimi
127 příspěvků 04.01.19 21:12

Tiez nemam bielu koselu, puzdrovu suknu, telove ani cierne lodicky, male cierne a dokonca ani sako. Posledne si chcem kupit, ale mne tento kus odevu na mojich krivych ramenach nesedi (podobne tiez kosele).
Ale mam tri sive kardigany… :-D

rozmlsaná
435 příspěvků 05.01.19 09:15

@mimi Tak se zeptám v jaké barvě lodičky vlastníte pokud chcete aby byly univerzální?

giuliettka
3828 příspěvků 05.01.19 09:36

@rozmlsaná Predpokladám, že po všetkých tých vyhláseniach čo tu zazneli, sa vám/nám dostane odpovede, že lodičky, čierné kalhoty… a ostatné veci nie sú k životu potrebné, lebo ich človek nevyužije. Je to zrejme ako v tom článku, nekúpim si oblek ani na svadbu, lebo veď ho predsa nevyužijem. :-D

mimi
127 příspěvků 05.01.19 10:17

@rozmlsaná
Odkedy som (2 roky dozadu) vyhodila kozene lodicky, ktore som mala 15 rokov, mam len take, „babkovske“ cierne topanky. A klasicke snurovacie poltopanky v panskom style, ktore nosim k ciernym nohaviciam. Lodicky mam absolutne neuniverzalne cervene. ;-) Kombinujem ich tlmenejsimi farbami.

Problem je ten, ze kazdorocne obieham Batu, Deichmann, CCC, Humanic a nenachadzam nic, v com by ma neboleli nohy. Lutujem vsak, ze som pred par rokmi nekupila Hoegl lodicky, sadli jak uliate, ale nechcelo sa mi za ne dat 120 euro. Takze cakam, kedy mi nejake „cinknu do nosa“.

Mam par veci v skrini, ktore bezne nevyuzijem a nosim len prilezitostne. A cas od casu treba vyradit par veci a doplnit nove, ktore lepsie sadnu. Takze som v takom medziobdobi a nejdem nasilu kupovat, len aby som to mala. Vsetko ma svoj cas. Aj handry a topanky. :-D

porjk
2742 příspěvků 05.01.19 10:47

@mimi Litovat promarněné koupě nemusíte, Hogl se prodává stále :)
A nohy vás budou bolet v každých nových,když si zvyknete nosit roky jen ty rozšlápnuté.( Nebo tenisky)

marikahr
948 příspěvků 05.01.19 12:58

Ani Vladimir Poor by oblek nevynosil…
foto z pohrebu Jozefa Adamca

Oldyn
6130 příspěvků 05.01.19 14:30

@marikahr
Nevím kdo to je, ale přijít na funus v džínách může jen křupan.

marikahr
948 příspěvků 05.01.19 14:56

@Oldyn
pôvodne čašník a krčmár, …bohatý mecenáš trnavského futbalového Spartaka, … Mečiarov privatizér (Nafta Gbely) a jeden z najbohatších ľudí Slovenska, sponzor strany Smer …

vlm
4592 příspěvků 05.01.19 15:03
@marikahr píše:
@Oldyn
pôvodne čašník a krčmár, …

Tím je vše vysvětleno

giuliettka
3828 příspěvků 05.01.19 15:10

Ja by som len podotkla, že to nie je pohreb, ale rozlúčka na futbalovom štadione. Ale oblek si zobrať mohol.

marikahr
948 příspěvků 05.01.19 15:29

@giuliettka smutocna rozlucka=pohreb
Bol tam knaz, rakva s pozostatkami, pozostali…

holly.golightly
45 příspěvků 05.01.19 20:39
@giuliettka píše:
@rozmlsaná Predpokladám, že po všetkých tých vyhláseniach čo tu zazneli, sa vám/nám dostane odpovede, že lodičky, čierné kalhoty… a ostatné veci nie sú k životu potrebné, lebo ich človek nevyužije. Je to zrejme ako v tom článku, nekúpim si oblek ani na svadbu, lebo veď ho predsa nevyužijem. :-D

A to já bych zase neřekla, že je to k životu nepotřebné, a jsem pevně přesvědčená o tom, že spoustě lidí by takové základní věci vytrhly trn z paty a učinily jejich outfity koukatelnejšími. Pokud bych běžně nosila džíny, tenisky a mikinu, nepochybně bych ty černé kalhoty, bílou košili a lodičky potřebovala a na některé příležitosti využila. Ale jejich absence třeba v mém případě neznamená, že bych neměla vhodné oblečení k určitým příležitostem.
Nosím zejména šaty, takže kalhoty a sukně by mi zbytečně ležely v šatníku. Košile nemám vůbec, protože mám nekonfekční postavu a zkrátka mi žádná nesedí. Lodičky nemám, protože se pohybuju pěšky v centrech měst po kočičích hlavách, a navíc mi všechny padají. Musela bych si pořídit nějaké s páskem přes nárt, což se mi nelíbí. Na společenské příležitosti nosím (v závislosti na tom, o co a kde konkrétně jde) elegantnější verze balerín nebo oxfordek, a namísto lodiček mám černé otevřené boty na širokém podpatku s plnou patou a špičkou a zapínáním kolem kotníku. Přiznávám, že bych něco podobného uvítala i v tělové barvě, ale zatím jsem nepotkala nic, co by mě uchvátilo.

Lizbeth
859 příspěvků 05.01.19 20:43

Já si na maturitní ples dcery koupila šaty, lodičky, psaníčko, naušnice ..i když to opravdu už nikdy nevyužiju vůbec mi nepřišlo hloupé si to na ten jeden okamžik pořídit. Jsou prostě situace, které stojí za to. Nechápu, jak někomu nepřipadá důležitá vlastní svatba, popřípadě svatba potomků, maturák či pohřeb..co by to trumflo? Audience u královny? Nominace na Oscara? Nobelovka?

JarkaJ
696 příspěvků 05.01.19 21:49

@Lizbeth ja jsem si kdysi řekla, že si na svatbu dcery koupim klobouk.A to jsem taky dodržela. Byl drahý, ale stálo mi to za to. Klobouky jsem měla jen zimní a tenhle sváteční jsem už dost uzila. Já třeba nemám dlouhé šaty, protoze nechodíme s manželem na plesy. Když jdu vyjimecně, beru si kratké šaty. A víte, jak mě to mrzí? Teď se chystám na ples v rámci lázeňského pobytu, ale půjčit si kvůli tomu dlouhé, mi přijde zbytečný výdaj.

bao-baba
302 příspěvků 06.01.19 16:34

@Oldyn Tak, tak Praha. Pražská sportovní elegance také není marná.

nihil
24 příspěvků 06.01.19 16:48

@bao-baba ovšem to vyladění s odpadkovými koši :D

Josefka
548 příspěvků 07.01.19 10:41

K výše probíranému tématu „český ples“ mám jen jednu otázku? Mám fotit za 14 dní u našich na tancovačce? ;-)

Ophelie
659 příspěvků 07.01.19 10:47

@Josefka bude-li příležitost… Ráda se podívám, co se (staro)nového urodilo na plesovém parketu.

Oldyn
6130 příspěvků 07.01.19 10:48

@Josefka
Nemusíte, u nás na maloměstě je to nemlich to samé a náhoda je svině, myslím, kdyby Vás někdo odhalil.

Josefka
548 příspěvků 07.01.19 13:26

Po letech marného snažení vyprovokovat našimi overdress kreacemi účastníky alespoň k zamyšlení nad jejich modelem, to bereme jako bonus: Vše je dovoleno! a loni jsme se sestřenicemi byly všechny tři v retro.

Stránka:  « Předchozí 1 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek