Pekelné ulice objektivy čtenářů

Fotoalbum tématu (1277) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlineVinca_minor
1144 příspěvků 10.9.19 14:07

Poněkud psychedelická kombinace vzorů…

Temperance
2028 příspěvků 10.9.19 14:48

@Vinca_minor … a tvaru :-D

Porkpiehat
1636 příspěvků 10.9.19 16:16

@Vinca_minor A přitom kdyby ty vzory byly na přehlídkovém molu na nějaké štíhlé modelce, tak by to mohlo být „zajímavě originální“. Ta kombinace není tak úplně mimo, barvy jsou stejné, liší se jen vzor, takže by to i mohlo na někom odvážném fungovat.

Pozorovatel
611 příspěvků 11.9.19 14:27

Jeden moc pekny vzor na kabelce a jedna moc pekna mikina. Pro jistotu jsem si vygooglila, jestli pan nahodou neni polarnik, pan mel k mikine jako doplnek tetovani a vyholenou hlavu.

pavka_l
1026 příspěvků 11.9.19 14:50

@Pozorovatel Kabelka je trochu divoká. Tučňák mi pekelný nepřipadá.

Pozorovatel
611 příspěvků 11.9.19 14:54

@pavka_l tak ja nevim, na kabelce jsou kosoctverce s carkou, asi bych ji nosit s takovym vzorkem nechtela. Pana jsem asi blbe vyblejskla, ale ma tam napis Fight for white continent, plus ty blesky, ale je pravda, ze se za svuj rasisticky nazor pan nestydi.

pavka_l
1026 příspěvků 11.9.19 14:59

@Pozorovatel Ty kosočtverce na kabelce jsem ve změti ostatních vzorů úplně přehlédla.
Na mikině je tak výrazný tučňák a nápis překrytý kapucí a nakrabacením látky, že mi ten rasistický vzkaz nějak unikl. Ale zas je to vtipně pojaté s tučňáčkem a bílým kontinentem.

Paris1789
3960 příspěvků 11.9.19 15:08
@Pozorovatel píše:
Jeden moc pekny vzor na kabelce a jedna moc pekna mikina. Pro jistotu jsem si vygooglila, jestli pan nahodou neni polarnik, pan mel k mikine jako doplnek tetovani a vyholenou hlavu.

tipovala bych na ctitele Linuxu

bao-baba
457 příspěvků 11.9.19 15:43
@Vinca_minor píše:
Poněkud psychedelická kombinace vzorů…

Tyhle fujové vzory jsou na oblečení nadměrných velikostí, aby zamaskovaly záhyby a tvary vůbec. Podobné psychedelické vzory se používají pro maskování tvarů nových typů aut, které se testují v běžném provozu, aby se předčasně neprozradil jejich design před uvedením na trh.

eriam
417 příspěvků 13.9.19 18:22

Dneska jsem viděla paní tak 60+ a hodně mě mrzí, že jsem nemohla vyfotit alespoň její sukni. Jinak paní až na břicho celkem štíhlá, pěkné nohy. Na každé ruce pět prstenů, spousta náramků, na krku obří náhrdelník, kabelka s potiskem kytiček doplněná o bambulku a různé tretky, náušnice, hodinky a možná ještě další čančací věci. Až sem tak nějak nic, co by nebylo na ulici k vidění. Ale na její sukni dlouho nezapomenu. Riflová ošoupaná minisukně. Přední díl - jedna půlka sukně byla otrhaná, dole roztřepená,,,druhá půlka byla o kus kratší, rozervaná ještě víc a ty cáry a kusy sukně volně visely dolů. Jak vypadal zadní díl nevím, tam jsem už pohledem nedošla. No, byla to síla :-D

MP blanka
2000 příspěvků 14.9.19 08:24

@eriam - tak pani bola kreatívna, možno sa inšpirovala u niektorých, aj významných, súčasných módnych návrhárov. Lenže - čo je dovolené Bohovi, nie je dovolené volovi. :-)

koritsi
426 příspěvků 14.9.19 12:14

Praktické cestovní obutí..

benyka
7663 příspěvků 14.9.19 13:31

@koritsi To mi připomnělo dámu v dlouhých úzkých černých šatech potácející se včera dopoledne v lodičkách s dvanácticentimetrovými jehlami po kočičích hlavách před nádražím. Doladila to obrovskou naditou igelitkou s egyptskými motivy. Docela by mě zajímalo, odkud nebo kam šla. V zimě by to bylo celkem jasné, stalo se mi kdysi taky, že jsem přišla z plesu domů v deset ráno (no, nestalo se nic zvláštního - přespala jsem u babičky). :-)

MP blanka
2000 příspěvků 20.9.19 13:15

Takto odpočívala jedna pacientka vo foyer kúpeľného domu, na mieste, kadiaľ chodia ľudia na procedúry. Škoda, že som nevytiahla mobil trošku neskôr, lebo to sa ešte v tejto ledabolej polohe začala maľovať.

bao-baba
457 příspěvků 20.9.19 14:47

@MP blanka
Ale to je přece pro teenagery úplně normální, vy blázínku…chodíte tak dlouho na Módní peklo a ještě nevíte, že bílé tenisky dělají člověka mladším?

Ivana32
167 příspěvků 20.9.19 18:35
@bao-baba píše:
@MP blanka
Ale to je přece pro teenagery úplně normální, vy blázínku…chodíte tak dlouho na Módní peklo a ještě nevíte, že bílé tenisky dělají člověka mladším?

Mně by tedy ty tenisky byly celkem ukradené, ale udělat si na takovém místě pohodlíčko jako v baru, to je opravdu chucpe. Paní se ale evidentně nestyděla.

bao-baba
457 příspěvků 20.9.19 20:27

@Ivana32
No já bych se takhle v baru nepovalovala… spíš doma na pohovce.

Dalmitka
1699 příspěvků 21.9.19 09:54

@MP blanka - podľa fotky vyzerá, že nie je najmladšia; hanbím sa za svoju vekovú kategóriu.

Uživatel je onlineVinca_minor
1144 příspěvků 21.9.19 09:57

@MP blanka Mě fascinuje, jak se tam válí v těch teniskách. Když si chci udělat pohodlí třeba ve vlaku, tak se vždycky zuju. Kam pokládám zadek, tam boty prostě nepatří.

Ivana32
167 příspěvků 21.9.19 10:39
@bao-baba píše:
@Ivana32
No já bych se takhle v baru nepovalovala… spíš doma na pohovce.

Jasně, to byla nadsázka. Ale já do barů nechodím, tak nevím. :-) Myslím, že smysl sdělení je jasný. Takto se povalovat na veřejném místě je nevkusné a lidé, kteří to dělají, nedodržují elementární slušnost a respekt k lidem kolem nich. Kdyby to bylo dítě, člověk ho napomene, ale vychovávejte dospělou ženskou!

MP blanka
2000 příspěvků 21.9.19 11:01

@bao-baba @Ivana32 @Dalmitka @Vinca_minor _ ja so si ju lepšie všimla, až keď som už sedela naproti nej. Potom som čakala, že si uvedomí, že tam nie je sama a presadne si, ale očividne sa tým, či je to, alebo nie je vhodné, netrápila. Chvíľu som aj uvažovala, že ju upozorním, ale potom som radšej zavrela knihu, čo som si tam chcela chvíľu čítať a zbabelo som odišla

Lizbeth
1033 příspěvků 21.9.19 11:03

..já jsem si díky tomu vzpomněla na legendární hlášku soudružek učitelek, když jsme se rozvalovali v lavici…" A nechceš si ty nohy dát až na lustr???"

Ivana32
167 příspěvků 21.9.19 11:19
@MP blanka píše:
@bao-baba @Ivana32 @Dalmitka @Vinca_minor _ ja so si ju lepšie všimla, až keď som už sedela naproti nej. Potom som čakala, že si uvedomí, že tam nie je sama a presadne si, ale očividne sa tým, či je to, alebo nie je vhodné, netrápila. Chvíľu som aj uvažovala, že ju upozorním, ale potom som radšej zavrela knihu, čo som si tam chcela chvíľu čítať a zbabelo som odišla

No prostě jste natrefila na křupanku. Slušní jsou bohužel ti, kteří nakonec radši vyklidí pole. Je to smutné. Já nevím, co bych udělala- upozorňovat dospělou ženu, že se chová neslušně, by se mi nechtělo, přiznávám. Takže bych nejspíš odešla taky.

JarkaJ
970 příspěvků 21.9.19 16:05

@MP blanka ja bych ji upozornila, ze je to na sezení a ne na ležení v botách přes 2 křesla. Jenže ona by jistě opacila, ze se botami křesla nedotýká, tak o co mi jde. V autobuse upozorním, ze si nemají dávat nohy na protější sedačku a slyším pokaždé, ze sedačky se nedotýkají.

MP blanka
2000 příspěvků 22.9.19 09:16

@JarkaJ : V autobuse upozorním, ze si nemají dávat nohy na protější sedačku a slyším pokaždé, ze sedačky se nedotýkají.
No veď práve, vždy si v podobných situáciách už vopred predstavím tú možnosť, že sa mi za upozornenie, namiesto ospravedlnenia a nápravy, dostane podobne „ múdrej “,alebo „ vtipnej “ odpovedi. A pretože nikdy neodpovedám na blbé otázky, ani po takejto konverzácii netúžim.

Stránka:  « Předchozí 1 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek