Pekelné ulice objektivy čtenářů

Fotoalbum tématu (1277) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
JarkaJ
970 příspěvků 22.9.19 12:46

@MP blanka Ale pokud nikdo nikdy nikoho na nevhodné chování neupozorní, i za cenu výsmechu nebo ostřejší odpovědi, tak dotyčný setrvá v názoru, ze je svetak a tato stará rasple jak je svou pozou s knihou zajímavá, ze je nenapadne, ze je něco špatně. Oni se bránit budou, ale třeba to v nich trochu nějaký pocit zanechá.

MP blanka
2000 příspěvků 22.9.19 18:58

@JarkaJ - to obdobie, keď som mala podobné nápravné sklony sa u mňa skončilo práve pre tie reakcie. Povedala som si, že to už vo svojich rokoch nemám zapotřebí.

eriam
417 příspěvků 22.9.19 19:25

@MP blanka Já už také nemám ve svém věku chuť někoho vychovávat, ale nedávno mi to nedalo. Šla jsem po Plzni a přede mnou na chodníku šla mladá Romka s kočárkem. Pila džus z krabice a tu krabici po dopití odhodila na chodník, i když právě míjela odpadkový koš. Do mě vjel takovej vztek, že jsem přidala do kroku, předešla ji a postavila se před ní. Na její dotaz co je? jsem jí odpověděla, že právě na chodníku cosi ztratila. Takže se otočila, chvilku koukala a pak přeci jen šla a tu krabici sebrala. No a já raději rychle zmizela, aby se odněkud nevynořil nějakej její kámoš a já dostala přes dr..u :-D

MP blanka
2000 příspěvků 22.9.19 20:28

@eriam - Bravo, výborne!

Iv_Sm
1512 příspěvků 23.9.19 13:34

Tyhle boty mi zcela vážně nabízí reklama. Nic ošklivějšího jsme už dlouho neviděla.

eriam
417 příspěvků 23.9.19 13:42

@Iv_Sm Při pohledu na ty fotky mě ihned napadlo, kdo by si něco takového obul.
Kateřina Hrachovcová :-D

JarkaJ
970 příspěvků 23.9.19 14:15

@Iv_Sm Reklama většinou nabízí něco, co člověk před tím vyhledává, přiznejte se :-)

Matmys
2423 příspěvků 23.9.19 14:31

@JarkaJ Tady bych se @Iv_Sm zastala. Mám teď na skle dítě v legínách. Nechci ani prcka ani leginy :)

mikrob
202 příspěvků 24.9.19 08:19

@Iv_Sm Fuj! Teď se toho nezbavím :-)

Stránka:  « Předchozí 1 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek