Pekelné ulice objektivy čtenářů

Fotoalbum tématu (1289) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
3297 příspěvků 26.7.21 15:14

@giuliettka @Ophelie Já myslím, že jsou jen hodně povadlá. Jako u té americké stařenky s průstřelem kolene - znáte to? Po telefonu konzultovala, kde má srdce (chtěla se zastřelit), a poradili jí „5 cm pod levou bradavkou“.

giuliettka
8914 příspěvků 26.7.21 15:15

@Temperance Ale veď táto može mať tak 30+

Temperance
3297 příspěvků 26.7.21 15:17

@giuliettka Taky se ještě nechce zastřelit :-P

Acrobaleno
1057 příspěvků 26.7.21 15:27
@giuliettka píše:
Fotka je z článku o bitke miestných s vodákmi. Ale mňa by strašne zaujímalo, prečo si preboha pani nevzala podprsenku na von a jak sa jej podarilo dostať tie prsia tak proklatě nízko. :-D

Ale pod tričkom sa jej črtá nejaký čierny trojuholník..možno tú podprdu má.

giuliettka
8914 příspěvků 26.7.21 15:35

@Acrobaleno Také dlhé ramienka predsa nemože mať žiadna podprsenka. Ja nie som vysoká a na niektorých podprsenkách mám ramienka na doraz, ve´d tam je vôľa tak 5-10 sm a toto je dobrých 20 cm pod tým, kde by mli byť.

Acrobaleno
1057 příspěvků 26.7.21 15:39

@giuliettka Možno má zapínanie až hore na krku.:D

xSx
1146 příspěvků 26.7.21 17:59

@giuliettka nekdo ma prsa sama o sobe polozena hodne nizko, znam jednu zenu, ktera vypadala, ze ma vesaky a ne, jen je proste mela nizko. Tohle je asi spis pridruzeni k obezite? Ze ani ta prsa nedrzi pod vahou? A vek bych si netroufla tipovat, tam vidim rozpeti 25-45 ;)

bao-baba
1953 příspěvků 26.7.21 19:28

Dnes ve městě: příliš obtloustlých chlapů v maskáčových tričkách kombinovaných s maskáčovými kraťasy pod kolena, samozřejmě v odlišné barevné stupnici. Nejlepší je varianta s vykukujícím pivasem mezi tím tričkem a kalhotami.

bao-baba
1953 příspěvků 27.7.21 13:39

Tak to vypadá, že se těch hnusných maskáčů z tržnic nezbavíme, pořád jsou lidi, kterým se to líbí. Nejméně dva :-)

MarryJu
601 příspěvků 27.7.21 14:10

@bao-baba Tak 100% tři. Můj přítel před chvílí odešel do práce v maskacovem triku. Z tržnice ho nejspíš nemá, protože tržnice v našem širokém okolí nejsou, ale to je ve finále úplně fuk

BeKaa
681 příspěvků 27.7.21 16:49

S těma maskáčema je to nějaká chlapská úchylka. Minulý týden jsme jeli autem a na červené vedle nás zastavil chlap na harley. Pivní mozol, maskáčové triko i kalhoty… a můj manžel v obleku se zasnil, že maskáče vždycky chtěl…
Jsem zvědavá, jestli si fakt nějaké pořídí :-)

oliviax21
103 příspěvků 27.7.21 19:51

Hrajou si na vojáky? :smile:

MarryJu
601 příspěvků 27.7.21 20:36

@oliviax21 To je docela možné :grinning:Ten můj má modrou knížku

BeKaa
681 příspěvků 27.7.21 22:40

@oliviax21 Zajímavá teorie, můj muž studoval, dokud povinnou vojnu nezrušili :grinning:

mikrob
356 příspěvků 28.7.21 08:35

Přiznávám se dobrovolně, že mám maskáčovou kšiltovku z vojenského obchodu, je to jediný střih, který mi - nemůžu přímo říct že sluší, ale nevypadám v ní jako retard. Nosím ji ke koním :-)

Oveeec
3034 příspěvků 28.7.21 10:33

Já měla maskáče jako malá a nosila jsem je do přírody a připadala jsem si v tom hrozně drsná!

Yaay
399 příspěvků 28.7.21 10:54
@MarryJu píše:
@oliviax21 To je docela možné :grinning:Ten můj má modrou knížku

Moj ma za sebou dlhe roky aktivnej sluzby, vratane kampane v afganistane… a ani jeden kus oblecenia v maskacovom prevedeni :)

MarryJu
601 příspěvků 28.7.21 11:25

@Yaay Tak jsme na to přišly! Kluci si zřejmě něco kompenzují

oliviax21
103 příspěvků 28.7.21 13:08

@Oveeec Když mi bylo asi 12-14 (kolem roku 98), bylo hrozně in nosit na ven maskáče, nebo alespoň černé kapsáče, kupovala jsem je u Vietnamců, nebo nejlépe přímo v army shopu. Byly větší a nosily se jako bokovky (samozřejmě). Na táboře byste bez nich byla úplný outsider. Už jsem na to skoro zapomněla, děkuji za vyvolání milé vzpomínky!

bao-baba
1953 příspěvků 28.7.21 13:42

Já nejsem nějak prudce proti maskáčům jako takovým, ale vadí mi ta verze, kterou jsem popsala ve svém dřívějším příspěvku a kterou bohužel vídám u nás „na vesnici“ nejčastěji. I v „Praze“, je k vidění. Nejčastěji je v té kráse vidět starší chlapy s asymetrickou postavou (asi metr na výšku, asi metr na šířku). Maskáčové triko, zpod kterého se na vás směje půlměsíc vykukujícího tlustého chlupatého břicha, pod kterým visí maskáčové kraťasy do půli lýtek. Nejlépe jeden díl v zelených tónech a jeden v šedobéžových do pouště. Je to taký mužský ekvivalent paní bez podprdy v průhledných legínách.

ertz
1021 příspěvků 28.7.21 13:51

@bao-baba Maskáče jako takové jsou skvělé pracovní oblečení, příjemné pro nositele a skoro nezničitelné. To peklo je ten maskáčový potisk na levném hadru. Už jsem tu kdysi psala, že manžel nosí v létě vojenské šortky, jsou ale světle šedobéžové, takže já bych nepoznala vojenské oblečení, kdybych s ním nebyla v tom army shopu.
Já jsem dnes viděla upravenou paní - na lýtku vytetovaná ještěrka, okolo kotníku navlečené mušličky na pásku kůže, neonově růžové nehty, černé plastové pantofle se třpytkami. Mně to tak táhlo oči, že nevím, co měla jinak na sobě - něco černého. Samo o sobě na ní nebylo nic špatného, ale ta kombinace se mi nelíbí, je to takový " městský Zulukafr".

Oveeec
3034 příspěvků 28.7.21 14:42

@ertz Já viděla včera holku v takových těch latexových legínách, crop-topu a dlouhém béžovém hacafraku, nebylo to špatné, i když to bylo hodně nasílu, ale postavu měla, hacafrak povlával ve větru… Ale na nohách měla černé placaté pantofle s kožešinkou přes nárt, strašně hnusné a ještě se v nich muselo šmajdat. Proč?

květušína
696 příspěvků 28.7.21 14:59

Muž roku na párty špatně došlápl , otekl mu kotník, zavolali mu sanitku, naštěstí to byly jen natažené vazy a muž roku (mimochodem v civilu policista) se mohl na párty vrátit. No, je to hrdina!

Že to ale vypadalo velmi vážně ukazuje čekání na sanitku se sklenkou v ruce. Byl tak statečný!

Edit: chtěla jsem to dát do celebrit, ale tak už to nechám tady.

Adeena
1439 příspěvků 28.7.21 15:08

@květušína Já nechci být rýpal, ale zaráží mě, že volal na oteklý kotník sanitku. Jistě by se našel někdo, kdo by ho do nemocnice na ošetření odvezl. Vždycky jsem si myslela, že sanitka se volá, pokud jde o život nebo pokud je situace sice život neohrožující ale vážná, a je třeba zasáhnout hned.

bao-baba
1953 příspěvků 28.7.21 15:23

@květušína Když ho vidím na těch nosítkách, tak si říkám, že ho měli v nich transportovat zavěšeného pod vrtulníkem, bylo by to takové mnohem fotogeničtější.

Stránka:  « Předchozí 1 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek