Pekelné Vánoce

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
shirla
882 příspěvků 13.11.12 19:04

@bertulka
Máte moc pěkný stromeček a to na Vánoce modrou barvu moc nemusím. Můžu se jen zeptat, jak máte udělaný řetěz? Vidím dobře, že máte nastříhané ty malé kuličky a jen tak pověšené přes větvičku? Jelikož budu slavit první vánoce mimo domov- ne s rodiči, ale přítelem a dcerou, pomalu nakupuji ozdoby a stále si nevím rady právě s řetězem, nechci aby to vypadalo kýčovitě.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 19:09

@shirla Protože máme kočky, tak nedávám na strom takové ty tenké vlasy- mám hrůzu, že to sežerou. Takže jsem koupila ten řetěz z kuliček, jak je namotaný na válečku a bývá v různých barvách. Mají to v každé větší sámošce o vánočních ozdob. ten jsem rozstříhala a po kouskách jen zavěsila na větvičky. Vypadá to tak něžně.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.12 21:00
@zwedavka píše:
A myslela tím stromek v květináči nebo uříznutý?
Asi nebudu průměrná, já bych se domnívala, že je řeč o stromku v květináči.Připomínáte mně synovce, který si přál svého času živý bagr :-), chtěl říct opravdový a myslel tím velkou hračku, se kterou se dal nabírat a přemísťovat písek.

Jsem ráda, že vám připomínám malé dítě. Ale z toho, co vím, ten strom pořád živý je. Nevykrvácí během několika minut/hodin jako člověk :D.

eriam
436 příspěvků 23.11.12 23:10

Taky se mi nelíbí všelijaké blikající příšernosti,,ovšem to co máme v ulici má asi málokdo. Jedni sousedé asi v nějakém pomatení smyslů rozvěsí po zahradě, plotě a zábradlí tu metr zelených blikajících světel,,ze zábradlí visí dvoumetrový červený blikající řetěz,,plot svítí modře, jabloně blikají stříbrně,,bliká lavička, bliká snad i popelnice. Jsou zde zastoupeny všechny barvy a intenzity blikání. Opravdu jak říká vnučka " hustý ". Já bych z toho všeho měla po prvním večeru epileptický záchvat. Ale holt jim se to líbí :-D

gedzii
3 příspěvky 23.11.12 23:39

Já se držím hesla ověšený jako vánoční stromoček, tak můj stromeček je opravdu ověšený, přeplácaný, ale krásný, mám ráda maličké ozdoby, loni jsem si pořídila 5 nových světelných řetězů a všechny mi krásně blikaly a do toho ještě prskavky ;). Malej se nemohl vynadívat. Jediné co jsem roky na stromek nedávala jsou kolekce, to ale asi budu zase muset začít, protože jako dítě mě opravdu těšilo ojídat stromeček :). Zvládnu cokoliv, blikající domy se mi líbí, aspoň je všude vidět, že se děje něco výjimečného, trochu se tím opičíme po amerických filmech, ale pokud si někdo nepořídí tady tuto šílenost http://www.darkyla.cz/…s-dusi-vanoc, tak se dá pochopit všechno, ale jako legrace to špatné není, takový svetýrek :D

janiiiv
781 příspěvků 24.11.12 16:02

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 03:02

Sekhmet
1918 příspěvků 24.11.12 16:19

@janiiiv Jmenuje se to andělské zvonění. K sehnání třeba zde http://www.decodoma.cz/…zvoneni.html?…
Já si konečně jednou hodlám jedno přivézt z vánočních trhů z Drážďan.

Karin
3948 příspěvků 25.9.14 12:21

Už se někdo připravujete? Asi blbost, co? Ale v OBI už minulý týden navezli vánoční sortiment. Sotva skončilo léto, už začíná tříměsíční komerční advent :D

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.14 12:32

@Karin huš, nestrašte :-)

Karin
3948 příspěvků 25.9.14 12:36

@stricc jaképak strašení, mazejte pro umělej sníh!

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.14 12:40

@Karin a můžu z něj udělat huhuláka?

Garfie
4456 příspěvků 25.9.14 13:25

@Karin Fuj, já bych se nikdy veřejně nepřiznala, zatajila jsem to i před rodinou a nejlepší kamarádkou…ale když už mě tady tak vyzýváte…včera jsem v Kika narazila na výprodej vánočních věcí a koupila nějaké blbinky po pěti korunách, nálepky s vánoční tématikou pro děti a tak…:-D

Karin
3948 příspěvků 25.9.14 15:29

@stricc nemusíte, toho si taky koupíte :D

Sailorette
1594 příspěvků 25.9.14 15:36

Ježkovy voči dejte pokoj s Vánocema, vždyť já se v neděli vrátila z letní dovolené. Ale je fakt, že jsem cestou v Rakousku na benzínce viděla prodávat adventní kalendáře. U nás jsem zatím potkala jen Halloween v Marks&Spencer.

carries
1319 příspěvků 25.9.14 15:56

A ja už som cez víkend kúpila prvý vianočný darček a som ho aj schovala. Dúfam, že do Vianoc nezabudnem kam :D

Sailorette
1594 příspěvků 25.9.14 16:12

@carries Teď jste mi připomněla, že v záchvatu „letos koupím dárky postupně a včas“ jsem sestře zakoupila už někdy v červnu náušnice! Jsem rychlejší než OBI a benzínka dohromady.

Zebra33
2038 příspěvků 25.9.14 16:20

U nas/Nemecko uz je zhruba dva tydny v supermarketech kompletni vanocni sortiment. A nejhorsi na tom je, ze se minimalne tady vyplati se zasobit vcas, protoze urcite druhy pernicku apod jsou uz v prosinci vyprodane.

Eirinn
469 příspěvků 25.9.14 16:26

@Zebra33 Tady se s tím nemažou už vůbec, datum spotřeby u některého vánočního pečiva je v půlce listopadu. Letošního. :)

Mimochodem, včera po cestě z práce jsem si všimla, že už tu pověsili na pouliční lampy takové ty svítící ornamenty. Mám chuť vyfotit vám to s dnešníma novinama, jinak mi nikdo asik věřit nebude. Mezi lampami jsou navíc stojany s rozkvetlými květinovými košíky a tak to vypadá mimořádně půvabně. :)

carries
1319 příspěvků 25.9.14 17:45

@Sailorette Ja kupujem darčeky väčšinou až od polovice novembra, takže toto bola viac menej náhoda :D

Čo sa týka predávania vianočných vecí, tak v Londýne sa veselo predávajú už od začiatku septembra… však koniec leta, Vianoce sú tu :D

Canavi
227 příspěvků 25.9.14 17:48
@Karin píše:
Už se někdo připravujete? Asi blbost, co? Ale v OBI už minulý týden navezli vánoční sortiment. Sotva skončilo léto, už začíná tříměsíční komerční advent :D

Zrovna včera jsem přemýšlela o tom, že bych měla obstarat dárky. Nejraději je nakupuji v září a říjnu, nesnáším předvánoční běsnění.

dost_bot
2071 příspěvků 25.9.14 20:41

Já jsem letos úplně úžasná - myslím, že mě dneska napadl dárek pro muže, který dám i sama sobě, a bude to moc pěkné (je to zážitek). Velmi mě to rozveselilo, září, a možná už mám chlapa „z krku“ :-))

Příspěvek upraven 25.09.14 v 21:03

Gräfin
2642 příspěvků 25.9.14 20:45

Já jsem si dneska naplánovala dva dny předvánoční dovolené - jeden na zotavenou po víkendu na vánočních trzích v Brně s kamarády a druhý na nákup dárků. Dopoledne v obchodech žádný nával nebude a odpoledne můžu jít s klidným srdcem na další svařák.

Myšice lesní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.14 16:27
@Eirinn píše:
@Zebra33 Tady se s tím nemažou už vůbec, datum spotřeby u některého vánočního pečiva je v půlce listopadu. Letošního. :)Mimochodem, včera po cestě z práce jsem si všimla, že už tu pověsili na pouliční lampy takové ty svítící ornamenty. Mám chuť vyfotit vám to s dnešníma novinama, jinak mi nikdo asik věřit nebude. Mezi lampami jsou navíc stojany s rozkvetlými květinovými košíky a tak to vypadá mimořádně půvabně. :)

Já už jenom čekám, kdy se to dostane do fáze, že vánoční výzdoba bude celoročně. :D

MP Janka
741 příspěvků 8.10.14 18:57

@Myšice lesní
Na Želivského v Praze před restaurací Želivárna na stromě visí a svítí světýlka od loňských Vánoc

catherinne
13517 příspěvků 8.10.14 20:17

@MP Janka
světýlka na stromech se mi líbí i mimo Vánoce… A mám už objednané výborné cukroví :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek