Pekelné Vánoce

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.14 22:15

@MP Janka @Myšice lesní Míša David má na baráku žárovičky celoročně, jsem zvědavá, kdy je zapne.

andrejiinka
161 příspěvků 8.10.14 23:01

Já začínám otravovat o živý stromek, první Vánoce ve vlastním domě nechci tu provizorní plastovou hrůzu vidět jinde než v popelnici. Zatím se netváří, možná trochu uberu („a chci ho až do stropu a děěěsně širokej“) nebo začnu vyhrožovat nepečením.

Dárky neřeším, jenom tchýni jsem tři měsíce vyšívala obraz, tak ho odnesu zarámovat a budu doufat, že na něj nezapomenu? vánoční náladu zrovna nemam :-D

Aranel
935 příspěvků 17.12.14 15:47

@Kokoska1 No… moji rodiče taky. Ony jsou na zeleným drátu, tak to není tolik vidět, a to sundávání a nandávání… přece jen smrk už je dost velkej…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.14 22:28

@Aranel kdyby smrk, tohle visí z okapů :D A samozřejmě už jsou v provozu.

profesorka
122 příspěvků 24.10.16 14:44
vánoční strom v Brně

Po 4 letech se zase těším na Vánoce. Líbí se mi vánoční trhy, mají svou atmosféru. Naši malí se bez trdelníku a balonků a vláčků neobejdou.
Co mi ale připadá pekelné, jak krásný vánoční strom kýčovitě přezdobí blikátky a „kapajícími“ světélky. Někomu se to může líbit, pro mě je to učiněné peklo, chudák strom.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek