Pekelné způsoby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:57

@Magdalenat Treba jednou usporadam nejake setkani pro obdivovatelky ;-)

avionne
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 21:58

Magdalenat: Byť vami už to nerozmazávam…niektorí ľudia sú v hlave aj na jazyku bitches a myslia si že sú úprimný a pravdivý. Užívajú si verbálnu šikanu ideálne online ale svojich si nájdu aj v reálnom živote. Nedajte sa nimi vyprovokovať a znechutiť, niektorí si naozaj namýšľajú že nerobia nič zlé, sú,,len pravdovravní„. Tie ich reči, málokedy sú sami zraniteľní - ak sa im raz stane že práve vtedy stretnú nejakého,,pravdovravného“ hulváta možno pochopia
PS: naozaj si nemyslím, že polovica si za počítačom vychutnáva keď druhého niekto ponižuje..

Magdalenat
63 příspěvků 13.5.13 21:59

@gudrun protože říct např. že nosit legíny je hnus, a přitom v nich vesele anonymně běhat po světě, je pokrytecké. Tak vám musíme věřit, že jste upřímní(é).

Magdalenat
63 příspěvků 13.5.13 22:02
@corleone píše:
@Magdalenat Treba jednou usporadam nejake setkani pro obdivovatelky ;-)

Osobní konfrontace by byla jistě zajímavá. Doufám, že jste vždy perfektně upravený muž a hlavně že zapadáte do mojí představy, co je pěkné :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 22:11

@gudrun Měl, ale co mě má co kritizovat za něco, co sám nezmákl?

zuzaroza
729 příspěvků 13.5.13 22:39
@Magdalenat píše:
A když mě někdo fotí tak většinou s děckem. A děti jsou tu tabu.

Svoje děti bych nedala v plen (rozuměj kamkoliv na internet) ani za nic.

Magdalenat
63 příspěvků 13.5.13 22:50

@zuzaroza už to vím taky, bohužel mi to došlo pozdě a už je nemůžu smazat. Ale už vím, že nikdy nikam!

zuzaroza
729 příspěvků 13.5.13 22:52

@Magdalenat Tak to berte pozitivně, kdyby k ničemu, tak pro tohle zjištění byla celá přestřelka užitečná.

Magdalenat
63 příspěvků 13.5.13 23:06

Já vnímám tuhle přestřelku pozitivně. Nelituju, že jsem zde svobodně zareagovala na něco, co se mi nelíbí.

Casmaria
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.13 23:21

Podle mě tam Vaše dítě nebylo moc vidět, takže bych si s tím hlavu nedělala…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 00:45

@Magdalenat Tomu se říká skok do stěny a koukám, že k tomu trénujete ještě rozběh. :)Holt občas se u toho kázání vody někdo pořádně ožere :)

KlaudieS
1765 příspěvků 14.5.13 08:25

Ale vždyť autorka této diskuze hned ve svém úvodním proslovu přiznala, že jí to jednou ujelo, že se nechala vyprovokovat, tak moc nerozumím tomuto lynčování, vždyť to předeslala. Průser by byl, kdyby tu toho bylo víc.

valery
1587 příspěvků 14.5.13 11:45
@gudrun píše:
Prosim o poslani fotky zakladatelky tohoto vlakna.

být na jejím místě odpovím:„Až po vás!“

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 12:54

@Magdalenat @corleone nesnáší sekáče a ty, co tam chodí, jsou podle něho šmudly, už takhle „vyštípal“ společně s jinými DÁMU @sekaclady
vaše šaty jsou hezké, vy taky a máte zdravou sebedůvěru. vůbec s některýma zde nediskutujte, nebo tady brzy skončíte / necháte si smazat profil/.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 13:00

@monel No tak to vezmeme popořadě:

1. Sekáče nemám rád, to je pravda. Ale nevylučuji, že tam někdo jednou za čas nemůže najít něco zajímavého. Podle mě to za to nestojí, ale nikomu to neberu. Na druhou stranu - to co je zde prezentováno jako super úlovky se většinou hodí tak maximálně jako hadr na podlahu.
  2. Sekaclady jsem rozhodně nevyštípal, ačkoliv musím říct, že mi lichotíte. Pokud mám tu moc někoho odsud vyštípat, měl bych se začít zamýšlet nad tím ji používat. Na druhou stranu nechápu proč bych to dělal? Do koho bych se pak asi mohl trefovat?
  3. Sekaclady rozhodně nebyla dáma, protože se chovala jako nerudná vztahovačná baba v přechodu. Nikdo jí tu neubližoval, ale ona za vším viděla ty zlé a ubližující internetové zrůdy.
monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 17:11

@sekaclady na rozdíl od jiných na sobě pracovala

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 17:18
dodatek

Někteří jsou na internetových diskusích opravdu „kovaní“ a vědí přesně, kam koho dostat, že?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 17:48

Teď jsem si všimla jednoho ohavného ne(způsobu) - schovávat se se svým názorem za pomyslnou většinu: věty typu „všechny taky otravujete“, „většina lidí se vám vysměje“ a podobně… v galerii se to rozmáhá jak infekce ;)

Minky
125 příspěvků 14.5.13 20:07
@gudrun píše:
@katkarinka Pac je cervena ostudou az za usima ale chce abychom ji ujistovali o opaku a jeste litovali…

Proboha, vy jste stádoidní typ. Přestaňte používat množné číslo - ujišťovali, litovali… Cenu za top hulváta držíte v rukách už dávno vy.

Hatece
23 příspěvků 14.5.13 20:54

Mýtus vlastní dokonalosti a přebujelý syndrom „mistrů světa“ je odrazem hlubokého pocitu méněcennosti.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 21:03

@Minky Ale ona chce abychomji litovali… Chapete?

Hatece
23 příspěvků 14.5.13 21:08

Ne nechce, to je jenom Váš přiblblý pocit…Nevím kolik je Vám let, ale Vaše chování odpovídá chování pubertálního fracka…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.13 21:11

@Hatece I to je mozne.

Magdalenat
63 příspěvků 15.5.13 13:20

No tak…nechtěla jsem, aby mě někdo litoval, nechtěla jsem, aby mě někdo ujišťoval o opaku. Když jsem dala fotku na vlákno o sekáčovém oblečení, čekala jsem názor na šaty koupené v sekáči. Když někdo nesnáší věci ze sekáče, ať tam nechodí. Příspěvek od corleone, že mám na sobě hadr z druhé ruky mě nikam neposunul. Názor, který napsal zde, už lze nazvat hodnocením. Styl je co nejdrsnější, ale takový on je.
Tuto diskusi jsem založila, abych mohla porovnat různé názory a zjistit, jestli jsem jediná, komu vadí výsměch, který se netýká jen šatů. Zřejmě nejsem, takových „chudinek přecitlivělých zahleděných do sebe“, je nás tu asi víc.
A když je tu tak populární analýza osobnosti, přidám jednu svoji (i když jsem si vědoma, že tím opět klesám na jejich úroveň):
Gudrun a Corleone nikdy žádnou fotku nepřidají, tudíž se žádného výsměchu bát nemusí. Možná bychom totiž pak zjistili, že se bavíme s nedospělými chlapci, co tráví život v diskusních fórech a dobře se baví tím, jak krásně anonymně můžou setřít dospělé ženské. Freuda na ně!

Elinor.S
258 příspěvků 15.5.13 14:08
@mikita.miki píše:
@DonChichot to já zažila diskuzi na vtípkách super.cz. to tady asi nikdo nebude znát, že kdysi dávno bylo možno reagovat diskuzí na články a na stránce byly i vtípky, obrázky… jo, to byl zlatý čas pilování odolnosti :-D

Jo! Já jsem taky pamětník diskuzí na super.cz. Aktivně jsem chodila na hlavní článek, ale Vtípky byly „vyhlášené“, takže vím, o čem mluvíte..Tohle všecko je proti tomu slabý odvárek. Super byl jen pro silné jedince :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek