Pekelné způsoby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.13 14:10

@Magdalenat
To je vysoce pravděpodobné. Ale můžeme je vesele ignorovat, že.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.13 14:15

@Magdalenat Jednou je Corleone holka, podruhý je Gudrun chlupatej chlap, teď jsou oba pubertální chlapci..všichni tu na ně nadáváte, ale pak jim zakládáte vlastní vlákno nebo rozčileně reagujete na každej jejich prd..

mikita.miki
1935 příspěvků 15.5.13 15:13

@Elinor.S ale jinak se nás tam sešla docela sranda-banda a dodnes se s některými vídám :-D jooo, to byla škola interentových diskuzí, proti tomu jsou novinky přehlídkou hyperkorektních a upjatých páprdů :-D

Demode
2054 příspěvků 15.5.13 16:37
@Magdalenat píše:
No tak…nechtěla jsem, aby mě někdo litoval, nechtěla jsem, aby mě někdo ujišťoval o opaku. Když jsem dala fotku na vlákno o sekáčovém oblečení, čekala jsem názor na šaty koupené v sekáči. Když někdo nesnáší věci ze sekáče, ať tam nechodí. Příspěvek od corleone, že mám na sobě hadr z druhé ruky mě nikam neposunul. Názor, který napsal zde, už lze nazvat hodnocením. Styl je co nejdrsnější, ale takový on je.
Tuto diskusi jsem založila, abych mohla porovnat různé názory a zjistit, jestli jsem jediná, komu vadí výsměch, který se netýká jen šatů. Zřejmě nejsem, takových „chudinek přecitlivělých zahleděných do sebe“, je nás tu asi víc.
A když je tu tak populární analýza osobnosti, přidám jednu svoji (i když jsem si vědoma, že tím opět klesám na jejich úroveň):
Gudrun a Corleone nikdy žádnou fotku nepřidají, tudíž se žádného výsměchu bát nemusí. Možná bychom totiž pak zjistili, že se bavíme s nedospělými chlapci, co tráví život v diskusních fórech a dobře se baví tím, jak krásně anonymně můžou setřít dospělé ženské. Freuda na ně!

Panebože, dejte si studenej hadr na hlavu a přestaňte už s těmi ublíženeckými výlevy!

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.13 17:29
@Magdalenat píše:
No tak…nechtěla jsem, aby mě někdo litoval, nechtěla jsem, aby mě někdo ujišťoval o opaku. Když jsem dala fotku na vlákno o sekáčovém oblečení, čekala jsem názor na šaty koupené v sekáči. Když někdo nesnáší věci ze sekáče, ať tam nechodí. Příspěvek od corleone, že mám na sobě hadr z druhé ruky mě nikam neposunul. Názor, který napsal zde, už lze nazvat hodnocením. Styl je co nejdrsnější, ale takový on je.
Tuto diskusi jsem založila, abych mohla porovnat různé názory a zjistit, jestli jsem jediná, komu vadí výsměch, který se netýká jen šatů. Zřejmě nejsem, takových „chudinek přecitlivělých zahleděných do sebe“, je nás tu asi víc.
A když je tu tak populární analýza osobnosti, přidám jednu svoji (i když jsem si vědoma, že tím opět klesám na jejich úroveň):
Gudrun a Corleone nikdy žádnou fotku nepřidají, tudíž se žádného výsměchu bát nemusí. Možná bychom totiž pak zjistili, že se bavíme s nedospělými chlapci, co tráví život v diskusních fórech a dobře se baví tím, jak krásně anonymně můžou setřít dospělé ženské. Freuda na ně!

Nebo na vas, pokud opravdu vazne resite takove kraviny… Na MP a diskusi se chodim bavit, a tohle vlakno predcilo ma ocekavani, pokud smich fakt prodluzuje zivot, budu tu do 120.

HertaDeOran
866 příspěvků 15.5.13 17:48

@Hatece
Vážená, vy taky startujete na první našlápnutí, třeba kritiku Vašeho make-upu - ne-make-upu ve vašich outfitech jste moc nezvládla (odstraněno adminem)Reakce na kritiku vašeho outfitu typu „Tak nám ukažte nějakou lepší“ nebo „Oo, tak promiňte“ taky není úplně asertivní.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.5.13 18:29

Shrnu to vsechno jinymi slovy: Nez priste zacnete lyncovat, sezente si vetsi dav.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.13 15:33

Tak dneska zadna sranda?

Hatece
23 příspěvků 17.5.13 22:56

Podle mého názoru a zelených raminek máme větší dav;-)pěkný večer;-**;)))

Ness
84 příspěvků 17.5.13 23:17
@Magdalenat píše:
Naštvalo mě, že opět nikdo nemluví k šatům a melou se tam nějaké blbosti. Kdyby to nikdo nekomentoval, nebo někdo řekl, že ty šaty jsou blbé, bylo by to pro mě v pohodě. Ale uchichtávání nad tím „co je to“ mi přišlo trapný a po tom všem, co jsem tu četla, jsem měla chuť to smazat a už nikdy nikomu nic neukazovat.

Upřímně - bylo to trapné a hysterické, ovšem z tvé strany. Že tam něco uplivnul Corleone, to je fakt, leč osobně to považuju za takový místní folklór, povaha jeho příspěvků je stále stejná a zná ji každý, kdo četl víc dvě, tři stránky sekáčové diskuze, dá se to očekávat a netušila jsem, že by si z toho ještě někdo mohl něco dělat. Slečna se sice ptala „co to je“ poněkud stylisticky nešťasně a dalo by se to hypoteticky vykládat jako škodolibý útok, ovšem následně jí to bylo zodpovězeno jinou uživatelkou, ona poděkovala za odpověď, takže z celku zcela jasně plynulo, že dotaz patřil k názvu/lokaci obchodu, nikoliv osobě na fotce a nic jiného jsem v tom neviděla a zjevně dle reakcí v tom nic nic ani nebylo. Naopak mi daná mazací reakce přišla přehnaná, neadekvátní a silně hysterická, zvlášť když si člověk porovná časy těch příspěvků (ono mě to zarazilo, tak jsem to udělala) a z nich je jasně vidět, že hysterické mazání se sprostým komentářem následovalo až potom, co tam byl daný dotaz rozveden a prostě už z něj bylo naprosto jasně patrné, na co byl cílen.

Magdalenat
63 příspěvků 22.5.13 13:42

Nechala jsem si to projít hlavou a zjistila, že pro mě bude lepší, si na MP jen číst. Na diskuse a „kritiky“ anonymů nemám žaludek. Takže já mažu. Mějte se tu pekelně.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 13:53

@Magdalenat Ani odchodove vlakno nebude?! No to je obrovska skoda..

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 20:12

@corleone nepřipadáte si už opravdu hloupě? o co vám tady na MP jde?

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 20:54

@monel Nepripadam. Jde mi o to nastvat co nejvice ufnukanych holcicek, ktere tak umi roztomile vztekle dupat nozickou, kdyz se jim neco nelibi. Presne takovych, jako jste Vy. Ale nechte si to radsi pro sebe. Stejne by Vam to nikdo neveril.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 21:09

@corleone když nemáte nic zajímavějšího na práci..

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 21:10

@monel Momentalne mam. Az budete zakladat sve odchodove vlakno, poslete mi SZ. Diky.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 21:17

@corleone kdybych byla adminem, tak bych vaše příspěvky mazala, plus vlákna kam zmizel @corleone a řekněte to @gudrun a jim podobná.
ale aspoň jsem pochopila pojem „troll.“kdysi jsem četla v Reflexu článek o jednom takovém a teď to vidím v reálu.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 21:24

@monel Tak uz vime, ze jste moralne na vysi a Vas nazor je ten spravny, protoze kdybyste byla adminem, tak byste nam ukazala. Ziiiv. Uz mi k Vam dosly krupky. Nechcete to zkratit a zalozit uz to odchodove, ve kterem se od nas zlych a neslunickovych dostatecne distancujete? Chtelo by to.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.13 21:37

@corleone ano, mazala bych vše, co je OT, protože to jenom - s odpuštěním- "zasírá " tyhle stránky.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:20

@monel Dnes nebude dupaci tanecek?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:23

@monel Když mě baví jenom OT :-)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:36

@publicenemy OT a dupaci tanecky pani @monel .

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:41

@gudrun Ne :-) Hádky mě baví jenom v případě, že jsou o něčem. Tahle není.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:42

@publicenemy Hadka? Kde?

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 10:47

@gudrun Takhle po ránu snad ještě nikde! Pro všechno na světě, je přece čas dopolední kávy, líného probírání, čtení novinových příloh a tak… :-). Vy se nudíte, ne? ;)
Nalakujte si nehty! Já to možná taky udělám, jestli tu najdu něco fialovorůžového…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek