Pekelné způsoby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:04

@publicenemy Mam detox. Uz 3. den nepiji kavu, pouze zeleny caj…

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:41

@gudrun To by mě zabilo!

Gräfin
2642 příspěvků 25.5.13 11:54
@gudrun píše:
@publicenemy Mam detox. Uz 3. den nepiji kavu, pouze zeleny caj…

jo to jsem taky zkoušela, vydržela jsem týden, celý týden jsem byla ospalá a podle svého okolí i nesnesitelná, když jsem si po týdnu v práci uvařila kávu, všichni si oddechli.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 11:56

@Gräfin Na @gudrun to má možná opačné následky :-)

Gräfin
2642 příspěvků 25.5.13 11:59

@publicenemy to abych zrušila dnešní program, zaběhla pro zmrzlinu a pohodlně se usadila před MP, tuším, že tady bude veselo

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 12:01

Testuju jake to ma ucinky na plet. Dnes prestavam pit i alkohol. I kdyz od vcerejska mam otevrenou lahvinku francouzkeho vina. No prece to nevyleju do zachdu…

Gräfin
2642 příspěvků 25.5.13 12:03

@gudrun jo to dělávám taky, tak rychle vypít ať můžete začít

btw. nepití kávy v mém případě na pleť vliv opravdu má, jenže to bych si musela vzít aspoň měsíc dovolené abych se vzpamatovala

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 12:03

@gudrun To bude zajímavý test, vzhledem k předchozím diskusím, jestli jste ostřejší střízlivá nebo naopak.
Takže bez kávy, alkoholu, a čeho ještě? Masa? Mléčných výrobků? Neloupaná rýže, brokolice a tak?
Já bych se měla detoxovat od Módního pekla!

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 18:33

@gudrun jsem ráda, že se vám stýskalo. víno určitě nevylévejte, to by byla škoda, pleti škodí spíše stres. občas jste zbytečně vznětlivá. většina „outfitů“ zde/nerada používám cizí slova, tak proto ty uvozovky/ se mi taky moc nelíbí, tak si něco na moment pomyslím a jdu dál. co s mi líbí, to pochválím, co se mi nelíbí, je mi jedno, ať si každý nosí, co chce. to je poslední OT v OT. dupací tanečky nepotřebuju, nikdy jsem sem žádnou fotku nedala.

monel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 18:47
PS

Fakt je, že by mi to taky mohlo být jedno, ale je mi občas líto lidí, co s tou kůží na trh šli, za chvilku se bude každej bát..

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 19:02

@monel A ceho?

Fallon
147 příspěvků 25.5.13 19:46

Mně se urážení a jedovatosti nelíbí a ještě nedávno jsem se s nima vyrovnávala hodně těžko. Jsem dost vnímavá a často vycítím zášť, i když se neřekne. Ale jednoho dne mi došlo, že jediný, co člověk může udělat, aby mu bylo líp, je vyrovnat se s tím. Takový je život. Nikdo není ušetřen závisti, zášti, urážlivých poznámek, apod. Čím dřív se s tím naučí pracovat, tím líp. Tady na Pekle mě to nepřekvapuje. Jsme v podstatě v čistě ženským kolektivu, kde je to běžný. Taky umím závidět. Ale většinou to neřeknu naplno - za prvé si myslím, že když někomu závidím, je to můj problém a ne toho člověka a za druhé nerada lidi urážím. A vlastně za třetí mi přijde, že když budu jedovatá, shodím tím sama sebe…To už je pak trochu filozofický problém, jestli je horší něco cítit a dát to najevo nebo jen cítit a neprojevit to, a nebo zda to vyjde nastejno…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.13 19:57

@Fallon Trosku blabolite, ne?

Atinka
262 příspěvků 25.5.13 20:47

@gudrun To vy tiez a vkuse

Fallon
147 příspěvků 25.5.13 21:02

@gudrun Zase to s tou detoxikací nepřehánějte ;)Vyplaví se jedy a co pak s nimi?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek