Peklo barevných punčoch

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 09:34

Mně ten dotaz i vzhledem k formulaci a tónu přijde jako trollování, nic víc.

hanija
164 příspěvků 4.3.13 10:49

Vidíte, a já jsem třeba za ten trend barevných punčoch velmi ráda. Podle mě model oživí a dá jim šmrnc. Já je teda ráda nosím k čistě černým modelům a doplním je nějakým doplňkem v barvě punčoch - a nepřijde mi, že by to byla nějaká vyšší módní, právě spíš taková klasika a netluče se to ani s elegantnějšími věcmi. A to existuje ještě spousta mnohem nápaditějších a zábavnějších způsobů, jak použít barevné punčochy. Čím víc barev a zajímavých nápadů do českých ulic, tím lépe!

MaM7
177 příspěvků 4.3.13 20:04

Je mi 21 a miluji barevné punčochy.

Lála_druhá
471 příspěvků 4.3.13 20:14

Je mi 37, mám poměrně krátké a tlusté nohy a nosím barevné punčochy!
(Vzhledem k uvedeným skutečnostem spíše tmavomodré, tmavozelené, fialové, burgund apod. Lituju, že když jsem byla mladší, chodila jsem neustále v kalhotách. Teď už si na červené nebo žluté netroufnu.)

top topic
967 příspěvků 4.3.13 21:01

@MaM7: ty mrkve, ty mrkve!:-)

MPSkrolew
1850 příspěvků 4.3.13 21:07

@hanija Obávám se, že v případě ČR to trochu vyšší módní je. Já mám barevné punčocháče ráda, ale málokdo je umí hezky nosit. Hodně „snižují podvozek“ a v kombinaci se širokou plátěnou sukní po kolena či do půli lýtek, volným svetrem na zapínání a botama s páskem přes nárt (popsala jsem nejběžnější kombinaci kterou potkávám) je to hotové peklo.

MaM7
177 příspěvků 4.3.13 21:11

@top topic Asi Vás trochu nechápu:D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.13 21:28

Ano MPScrolew rekla jste to naprosto presne. Zajima me proc zeny ktere vedi ze jim dana vec : dela tluste nohy, upouta pozornost na moje kratke tluste nohy, takove veci nosi? Nejvice me prekvapilo : pokud v ruce nezmoulam igelitku a nemam spinave boty… To vam opravdu staci? Rada bych na toto znala odpoved.

MPSkrolew
1850 příspěvků 4.3.13 22:04
@gudrun píše:
Nejvice me prekvapilo : pokud v ruce nezmoulam igelitku a nemam spinave boty… To vam opravdu staci?

Dobře podáno!

stric
762 příspěvků 4.3.13 22:38

@gudrun Protože z nějakého mně nepochopitelného důvodu se nohy kritizovat nesmí. Můžete se do kohokoliv navézt, že je moc hubená, pokud použijete korektní slovník (např. tento outfit vaší postavě nelichotí a poněkud vás rozšiřuje), tak klidně i že je tlustá, rozebírat do posledního detailu tvar cizího poprsí je OK, poukazovat na (ne)estetický dojem z něčího rozkroku je taky OK, ale běda, jak šáhnete na nohy. Nohy jsou od toho, aby se ukazovaly, a žádné nejsou dost hubené / robustní / křivé / nemladé / v divné poloze / divně obuté, aby si nemohly dovolit být předvedeny, co nejvíc to jde, a ještě pokud možno barevně zdůrazněny.
Taky jsem ten fenomén nikdy nepochopila, ale vídám ho tady už dost dlouho.

top topic
967 příspěvků 5.3.13 07:05

@MPSkrolew: nevím proč, ale okamžitě jsem si při tomto popisu vybavila Amy z The Big bang theory:-D
@MaM7: prostě pěkné mrkve v zajímavé pozici:-)

Betty J.
2031 příspěvků 5.3.13 07:15

@gudrun: je mi víc než patnáct a barevné punčocháče nosím (připouštím, že pouze neprůhledné a v zimě) s chutí a plným vědomím, že lepší nohy mi už nenarostou.

Katka2305
135 příspěvků 5.3.13 07:18

Takže místo džínové uniformy budeme nosit uniformu černých nebo tělových punčoch? Barevné punčochy mají v oblékání své místo, a kdo je umí nosit, tomu sluší. Kdo je neumí nosit nebo na ně nemá postavu, tomu nesluší. Nemám ráda paušalizující odsudky.
Pozn.: já barevné punčochy nosím, když usoudím, že se hodí ke zbytku oděvu.

Barbyl
1472 příspěvků 5.3.13 07:18

@gudrun A bez experimentu zjistite co? Ze bila a cerna je bezpecna kombinace? A co se tyce barevnych puncoch Jen Jako zalezitosti ceske, tak zkuste vyrazit na Jare do Londyna a jit vecer do kllubu Nebo v sobotu na try, do parku ci galerie. To same muzete zkusit na podzim ve Svycarsku ci Italii, konkretne toskanska Lucca. Krasne barevno. Ja jsem ta studentka umeni- pro vas mozna exhibicionista ci experimentator ci Bohem, nyni jiz leta ven ze skoly a barevne ci dokonce barevne vzorovane punchochy nosim, umim vsak rozpoznat, kdy jsme vhodne a kdy ne. Bez experimentu o sobe mnohe nezjistime a ja Budu mnohem radsi za barevne ulice, nez dzinovou sed.

Barbyl
1472 příspěvků 5.3.13 07:23

@planajana Boty a kabelku a puncochace z teto fotky Bych ve Svem satniku stoprocentne vyuzila, skoricove puncochace jsem Marne shanela pred tremi lety a pak to vzdale…je ta fotka z galerie ci webu?

Barbyl
1472 příspěvků 5.3.13 07:27

@defilenaiguille @gudrun na Francii jsem zapomnela, mate Pravdu, tak uz nam ten list zemi s barevnymi punchochami pokryl pul Evropy;) Jo a znam studentky z Belgie a Danska a nosi je take a nerekla Bych ze to pochytily jako modu v Praze;)

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 08:16
@defilenaiguille píše:
Ve Francii se barevné punčochy prodávají i nosí. Nezdá se mi, že by to byl jen český trend.
@Dahllie píše:
Není to český trend. Teď jsem v UK a jsou také časté.

Mě vždycky dostane, jak někdo prostě prohlásí „To je čistě český trend, takže z logiky věci, je to sto let za opicema“ a považuje si to za takovou svoji čistou křišťálovou pravdu.

Asi by stálo za to, vyrazit aspoň jednou za dva roky někam za hranice. Já jsem byla za posledních pár let v Itálii, Chorvatsku (kde je velká koncentrace turistů z celé Evropy)na Slovensku a v Rakousku a dovolím si konstatovat, že se tam lidé oblékají naprosto podobně jako u nás, dá se vidět i slušné peklo, i lidé dobře oblečení. Nejlépe oblečenou paní za posledních pár let jsem naživo potkala v Hradeckém Futuru…

Fakt by bylo lepší nejdřív si trochu profičet aspoň fotky ze zahraničních blogů, projet si Google street view a juknout do zahraničních eshopů s oblečením, než začneme hlásat, jak jsem tady v ČR mimo. Dost se tím sníží riziko trapasu, že budeme, s prominutím, pindat o něčem, o čem nemáme páru.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 08:19

@Betty J. Je mi 33 a mám na sobě dnes černou plisovanou sukni, černobílé tričko se zvířecím vzorem…a tmavě fialové punčochy…no nic. Jdu se zakopat..

stric
762 příspěvků 5.3.13 08:31

@Matka Vlčice Nerozčilujte se a nezakopávejte se, prostě jen koukněte do zrcadla. Možná vypadáte skvěle a možná příšerně. To je právě ten důvod, proč téma vzniklo, ne? Barevné punčochy jsou v módě, to je jedno jestli jen u nás nebo i na Marsu, ale otázka zní, jestli si je skutečně může dovolit každá a proč se jich ty, které si to dovolit nemůžou, drží s tím, že je to přece v módě.
Bokovky jsou taky v módě, že ano. Nejde přece o to, co se nosí, ale jak v tom konkrétně vypadám JÁ, nebo jsem zas mimo jako vždycky?

Betty J.
2031 příspěvků 5.3.13 08:34

@Matka Vlčice: tak kvůli mně se zakopávat nemusíte, já na sebe za chvíli hodím sukni neurčité šedohnědé barvy, petrolejově modrý svetřík a punčocháče stejné barvy, to vše dorazím modrobílým hedvábným šátkem.

MPSkrolew
1850 příspěvků 5.3.13 09:40

My tady v ČR nejsme mimo v tom, ŽE je nosíme, ale JAK je obvykle nosíme.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:02
@MPSkrolew píše:
My tady v ČR nejsme mimo v tom, ŽE je nosíme, ale JAK je obvykle nosíme.

éééé, na nohách? Nosí se teď trendy třeba na hlavě, nebo se nějak motají do účesu, případně nonšalatně kolem krku?

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:03

@Betty J. Měly bychom to ještě zvážit, nebo z nás za chvíli bude underground.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:30

Takto Ano. Orazky jak Ne poslu take

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:32

@gudrun No tak ty mě budou zajímat, protože obrázky, které jste vložila, jakože jo, mi připadají jako normální způsob nošení barevných punčoch, který vídám okolo sebe a jak je nosím já. Jiný způsob mě moc nenapadá, kromě toho, že se může stát, že nešťastně zkombinujete barvy.

Edit: překlep

Příspěvek upraven 05.03.13 v 10:44

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek