Peklo barevných punčoch

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:40
takto ne

Pokud v tom nespatrujete rozdil, pak bych doporucila skutecne naslouchat a koukat do zrcadla o neco dele a ono se to naucite.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:42

@gudrun Vy sice nevíte, jak vypadám v těch barevných punčochách, ale protože jsem Češka a nosím je v Česku, automaticky je nosím špatně a mám se učit, jak je nosit dobře? - co na to říct - aha.

(z vašich fotek vyplývá, že barevné punčochy mají nosit jen štíhlé ženy - uklidním vás, mám 55 kg)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:45

Pokud tady necitite rozdil v porovnani s obrazky nahore, pak vice naslouchejte, ucte se a nechte si poradit.

Dahllie
2222 příspěvků 5.3.13 10:47

@gudrun Zasadní rozdíl je jen v tom, že fotky „ano“ ukazují štíhlé modelky a fotky „ne“ ženy zaoblené. Na první fotce jsou špatně černé šaty ničící postavu, ne fialové punčochy. U Kateřiny špatného nevidím nic (kromě toho, že se mně osobně nelíbí zvolené boty). A poslední fotka byla probírána už dávno, tam jako u jediného vámi uvedeného příkladu souhlasím s tím, že barva byla zvolená nešťastně.

superla
64 příspěvků 5.3.13 10:49

@gudrun Vaše „ano“ evidentně patří modelkám s velikostí 34 či menší.

Poslední slečna mohla zvolit zavřenější a trochu tmavší boty, to ano… ale to je detail. A netvrďte mi, že paní v černých šatech a botách by vypadala lépe, kdyby i punčochy měla černé.

planajana
66 příspěvků 5.3.13 10:49
@Barbyl píše:
@planajana Boty a kabelku a puncochace z teto fotky Bych ve Svem satniku stoprocentne vyuzila, skoricove puncochace jsem Marne shanela pred tremi lety a pak to vzdale…je ta fotka z galerie ci webu?
…foto je z galérie MP: http://www.modnipeklo.cz/inspirace/490/
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 10:55

1.fotka: vsechno spatne. 2.fotka : Takovej upachtenej, czech style. 3. fotka : slecna je hezky olecena i ty puncochy jsou hezke ale ne na jejich nohach. tim si moc ublizila.

Sibyla
2646 příspěvků 5.3.13 11:03

@gudrun SOuhlasím s tím, že obrázky Ne jsou skutečně NE, ale to dokazuje jen to, že někdo se neumí obléct. Rozhodně to neznamená, že barevné punčochy jsou peklo.

Barbyl
1472 příspěvků 5.3.13 11:05

@Matka Vlčice @gudrun, ja za sebe taky 62kg, 35let, 177vyska…UFfff snad jsem prosla, nerada Bych se barevnych puncoch vzdala. A krom posledni fotky, kde se kabat I silonky tlucou, az z toho oci biji, Ty prvni dve mi az tak silene neprijdou…

Perpentach
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 11:08

@gudrun Nechápu, proč je tu ta prostřední fotka zrovna kvůli punčocháčům. Model nechci hodnotit, výrazné kostky apod. se holt nemusí líbit každému, ale opravdu Vás ruší hlavně ty punčocháče? Jaké by se Vám v této kombinaci líbily víc, tělové? Uff… Aspoň na mém monitoru se ta barva jeví dost tlumeně, neutrálně a tmavě.

Bagheera
344 příspěvků 5.3.13 11:10

No ty vaše fotky semi taky nelíbí, ale jinak mám moc ráda takový divočejší styl, když na to někdo má věk a figuru. Ale to platí u každého oblíkání. Tohle se mi třeba líbí:

Roseline
2319 příspěvků 5.3.13 11:19

Připadá mi, že je to trollí téma.

Sibyla
2646 příspěvků 5.3.13 11:26

@Roseline Hm, mě napadlo, jestli tu třeba netrolí admini, jelikož vědí, že nám podobné kontroverze zvednou žluč, následně návštěvnost. Ostatně, menší kontroverze nevadí, aspoň je to živější.

Betty J.
2031 příspěvků 5.3.13 11:55

@gudrun: když už jsme u toho tlusté kontra hubené - opravdu se Vám líbí nohy, co ze všeho nejvíc připomínají pokroucené bavlnky?

Suya
80 příspěvků 5.3.13 12:08
The devil is in the detail

Barevné punčochy můžou být skvělé i příšerné, záleží čistě na tom, jak se zkombinují. Všimněte si u předchozích obrázků „jak ANO“, že všechny ženy mají oblečení v ladícím stylu: elegantní (někdy eklekticky smíchané barvy a vzory, ale všechny vypadají elegantně). Blbě vypadá, když se barevné punčocháče vezmou k plátěné sukni, traktorově vyhlížejícím botám stylu Rieker (bez urážky), k tomu cardigan, obyčejné bavlněné triko a je z toho divná rádoby „sportovní elegance“. Míchat styly a vzory se musí fakt umět.

chinin
2788 příspěvků 5.3.13 13:29

@Suya
„The devil is in the detail…“

Ano, presne tak. Michelangelo zase rekl: Dokonalosti se dosahuje malickostmi, ale dokonalost neni malickost.

Barevne puncochace mohou byt jednim z prvku, ktery pozvedne outfit z oblasti ucelovosti do oblasti esteticna. Barevne puncochace ovsem nejsou samospasne, resp. samonosne.

chinin
2788 příspěvků 5.3.13 13:29

Mne se osobne nelibi barevne puncochace v techto pripadech:

• nesoudnost = nositelka ma hoodne neesteticke nohy (krive, tluste apod.), pripadne - a priznavam, ze jsem v tomto konzerva - jsou vyrazne barevne puncochace „neadekvatni veku nositelky“ (ta pomyslna hranice je individualni, zalezi na konkretni zene = kazda zena „unese“ neco jineho, aniz by vypadala diblikoidne ci nesoudne);
  • provincni kreativita = typicky cerne nebo sede pouzdrove saty doplnene puncochami v kontrastni barve + jeste jednim doplnkem v teze barve (= uplne stejna barva, zadne ladeni ton v tonu apod.) - zpravidla to byva umela kvetina nabo kabelka;
  • ceska upachtenost - typicky priklad popsala napr. @Suya: „…když se barevné punčocháče vezmou k plátěné sukni, traktorově vyhlížejícím botám stylu Rieker (bez urážky), k tomu cardigan, obyčejné bavlněné triko a je z toho divná rádoby „sportovní elegance“.“
Bugatti
4086 příspěvků 5.3.13 13:39

Já navzdory svému věku barevné i umírněně vzorované punčocháče nosím. Tmavěmodré, tmavězelené, vínové, hnědé, šedé. Zrovna dnes mám na sobě modro-šedo-černo kostkovanou sukni a k ní tmavěmodré punčocháče a tmavěmodré kotníčkové boty. Mysím, že je důležitý poměr výraznost punčocháčů/tvar nohou/věk nositelky/zbytek outfitu.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.13 13:57

Chinin- napsala jste to moc hezky. Damy co kdyby jste poslali foku sveho modelu, misto'ja dnes hrde oblekla…", pak muzeme konstruktine debatovat nad danym modelem. Vim ze to chce trochu odvahy ale jde preci jen o par hadru, tak co?

top topic
967 příspěvků 5.3.13 15:02

Přiznám se, že ještě předloni jsem s barevnýma a vzorovanýma punčochama dost experimentovala, loni to už bylo slabší a letos na to dost dlabu. Mám černé kozačky sahající do blbé výšky mých nepříliš vzhledných lýtek, takže jakákoliv jiná barva než černá mi dost zkracuje nohy a vypadám tak nějak mařenkoidně. Pak mám ještě kozačky jiné barvy, ale ty jsou výrazné samy o sobě, takže jakýkoliv další vzor nebo barva na nohách a už bych vypadala jako chovankyně ústavu pro blbečky, takže černá a šedá barva punčoch to jistí.
K nižším botám na podpatku volím radši tělové nebo tmavé, protože v barevných pak moje nohy působí jako na té slečně s růžovým kloboučkem. K botám na vysokém podpatku si toho dovolím podstatně víc, protože nohy i lýtka to protáhne a vypadá to podstatně líp. A boty na vysokém podpatku myslím s odhaleným nártem, protože cokoliv jiného v kombinaci s barevnýma punčochama nohy ještě více usekne, mě uzemní a v kombinaci s mou trpasličí výškou si to fakt nemůžu dovolit:-)

Barbyl
1472 příspěvků 5.3.13 15:07

Odvahu a prohrabat se vzpominkami- puncochace jsem jiz 4 roky nemela na sobe, ziju v subtropech, a na zimu rada vzpominam. I na puncochace:)prurez doby od 2006 az do unora 2009. Nohy barevne:)a bot tolik nebylo na stridani:)
a radeji uvadim, ze ano studovala jsem umeni, pracovala v reklamce, a mam rada barvy. Dnes uz bych ty kombinace umirnila, ale uplne bych je nezahodila. tak tedy za mne, muzete se pobavit:)
edit: bohuzel, po nahrani fotek neni moc videt, ze nektere puncochy-hnede, sede maji vzor:(

chinin
2788 příspěvků 5.3.13 16:01

@Bugatti
Tak samozrejme, barvy jsou ruzne.:-) Proto jsem treba ja schvalne psala vyrazne barevne puncochace „neadekvatni veku nositelky". Tmave a „decentni“ (myslim tim nekriklave, nekontrastni apod.) barvy puncoch sladene se zbytkem outfitu jsou samozrejme neco jineho. Osobne se mi na starsich zenach libi treba tmave barevne puncochy ton v tonu se sukni a/nebo s botami…

Dnes jsem treba potkala pani, ktera byla sice relativne stihla, ale uz zezadu bylo dle postavy a drzeni tela poznat, ze je starsi, a zepredu o tom nemohlo byt pochyb… Pani mela mrkvove oranzove puncochace k jinak celkem pekne sladenemu outfitu v ruznych odstinech hnede. Kdyby mela puncochace cokoladove nebo stredne hnede (nebo skoricove, kavove,,, proste nejake „decentntni“), mela bych z ni subjektivni dojem pekne a vkusne oblecene zeny, takto jsem subjektivne vnimala „jenom“ ty kriklave puncochace (plus k tomu mela „sladenou“ plastovou kvetinu ve stejne barve:-)) a muj dojem prilis pozitivni nebyl, ostatni lide se za pani ohlizeli dokonce rekla bych pohorsene… Pritom pani nepusobila jako „rebelsky typ“ (typu V. Westwood apod.)…

Naopak behem toho, co tukam tento prispevek jsem zahledla drobnou pani cca 70+, take oblecenou do prirodnich odstinu, ale spis jemnejsich - od smetanove pres caffe latte po capuccino, ktera ma kremovy kabatek a caffe latte nepruhledne puncochy… Waw! Te to sekne… Proste vhodne zvolene a dobre skombinovane barevne puncochace dokazi outfit pozvednout, ale stejne tak nevhodne barevne a nevhodne skombinovane puncochy dokazi spolehlive outfit zabit.

Merida
56 příspěvků 5.3.13 18:33
pro gudrun :)
@gudrun píše:
Ano MPScrolew rekla jste to naprosto presne. Zajima me proc zeny ktere vedi ze jim dana vec : dela tluste nohy, upouta pozornost na moje kratke tluste nohy, takove veci nosi? Nejvice me prekvapilo : pokud v ruce nezmoulam igelitku a nemam spinave boty… To vam opravdu staci? Rada bych na toto znala odpoved.

No možná jsme se tak nějak úplně nepochopili v rámci CELÉHO mého textu. Chtěla jsem říct, že podle mě ty moje nohy nejsou natolik ošklivé, aby si nemohly dovolit barevné punčochy. Jistě, nejsou to a nebudou to dokonalé nohy modelky, ale rozhodně tím nikoho nepohorším a nestrhnu přímou pozornost na „ty ošklivé nohy“, když si dám barevné punčochy, narozdíl od situace, kdybych šla v tzv. v hnusosandálích, s kasičkou, s miniaturním topem, vylezlou podprdou a špinavýma botama. Jsem docela soudná, takže kdyby moje nohy byly dva masivní sloupy, tak na to barevnýma punčochama fakt upozorňovat nebudu:D Nedokonalé nohy vždy neznamená, že jsou tlusté, křivé, hnusné a „kdovícoještě“ a nejlépe dohromady:D.

Barbuchaa
219 příspěvků 5.3.13 18:50

@top topic Mám jedny starší černé kozačky, které mi taky nesedí výškou, jsem v nich opticky ještě o kus nižší, než v reálu. Až mě překvapilo, jakou obří službu mi udělaly náhodně koupené černé nadkolenky. Blbá výška kozaček se tím nadobro ztratila a hodně mi to prodloužilo nohy, i když boty jsou úplně ploché. Barevné punčošky nosím pod nadkolenkami, sice z nich moc vidět není, ale i to málo na oživení outfitu stačí. Zkuste to, jestli můžete, nadkolenky jsou totiž pro nás trpaslíky super :)

MaM7
177 příspěvků 5.3.13 19:57

@top topic Jo moje mrkve!:D už vim:D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek