Peklo barevných punčoch

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
PreppyGirl
27 příspěvků 6.3.13 12:07

@gudrun Docela jste mne rozesmála. Jak víte, že muži nepovažují barevné punčochy resp. punčochy s nápadem za sexy?

Gräfin
2642 příspěvků 6.3.13 12:08
@gudrun píše:
Pro muze hrava zena predstavuje neco jineho nez diblici co je taaaak hrava ze si vezme prouhaty puncochy.

závidím vám, že umíte číst mužum myšlenky, taky bych to chtěla umět

Barbyl
1472 příspěvků 6.3.13 12:15

@Gräfin @ gudrun Ja taky! Ale predpokladam, ze Tady se Jedna o podlozeny vyzkum. To si vyberete siroky vzorek populace ( v tomto pripade mate cilovou skupinu specifikovanu Jen Jako muzi) ruzny vek, vzdelani a socialni zazemi, nazenete Ty kluky, chlapy a skolaky do mistnosti, kazdemu asistuje sestricka s tlakomerem a pak pred nimi nechate prochazet zeny ruznych tvaru v pestrobarevnych punchochach. Vysledek je na svete!

Betty J.
2031 příspěvků 6.3.13 12:18

Nezapomínejte prosím na to, že trollové mají být zásadně bez krmení…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 12:19

@Barbyl diky vam me napadlo zalozit diskuzi : model na houby do lesa. Ja mam takovou az uchylku, na chalupe nosim ty nejprisernejsi hadry ( modry vytahany kolenace este z dob totace) k tomu tricko z trznice jo crosky taky z trznice. Skoda zadnou fotku nemam ale zkusim nejakou vyhrabat. Moje matka take instaluje taze vim o cem mluvite a podle toho co tam taha ona, tak to chapu.

Barbyl
1472 příspěvků 6.3.13 12:19

@chinin Souhlasim s vami ve vsech bodech. K mym fotkam- Ty puncochy byly na zabavu a praci na vystave, ne na bezne noseni na ulici, v tomto pripade vzory nevadi(slo i o teplo, kdyz nechcete nutne mit kalhoty) Nebo mate jiny nazor?
edit:oprava T9automatu

Příspěvek upraven 06.03.13 v 13:24

Barbyl
1472 příspěvků 6.3.13 12:20

@Betty J. Je na to jsem zapomnela! ;)

volfish
938 příspěvků 6.3.13 12:23
@Betty J. píše:
Nezapomínejte prosím na to, že trollové mají být zásadně bez krmení…

Ajo. Ale já se vždycky chytnu :mrgreen:
speciálně když mi někdo sahá na proužky! To se neznám! :mrgreen:

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 12:41

Ke článku z Blondýny:
Asi to někdo blbě přeložil, protože:
Glycin je aminokyslina…inhibiční neuropřenašeč v CNS (zdroj:Wikiipedia) - to by mě fakt zajímala barva :)
Glycinie, jinak wistarie, je rostlina s květy fialové barvy, to už je lepší

Ale krtková a bobulová, ty mě fakt pobavily.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 13:43

@Barbyl Jiny nazor na co?

chinin
2788 příspěvků 6.3.13 16:46

@Barbyl
K Vašim fotkám - když už jste mě vyzvala k zhodnocení: :-)
Především musím říct, že je mi vždycky sympatické, když se lidé oblékají na dovolených v metropolích „normálně“, popř. "normálně casual“ (nevidím racionální důvod, proč chodit po Benátkách v džínách, botaskách a softshellce).

Ale k věci, líbí se mi Váš styling na první a čtvrté fotce, a když si odmyslím boty (které se mi vyloženě nelíbí), tak i na třetí fotce. Váš styling na posledních dvou fotkách není my cup of tea - sice pozitivně vnímám tu hravost a určitou kreativitu v kombinování barev, ale mně osobně se prostě nelíbí kombinace těch konkrétních sukní, barevných proužkovaných punčoch a těch konkrétních bot.

P. S. Myslím, že barevně vám úžasně lichotí ten kabátek na třetí fotce.

Chari
541 příspěvků 6.3.13 16:59

Dneska jsem pobíhala celý den po Praze, na zastávce tram jsem potkala slečnu je vzorovaných punčocháčích, tak mě napadlo je počítat. Když jsem započítala i černé s drobnými bílými puntíky a jakýkoliv náznak vzoru vůbec i šedé došla jsem za půl dne v centru Prahy k osmi (když započítám i svůj dnešní výstřelek což byly tělové s černým švem). Těch tělových a černých nebylo o tolik víc, ale na tom nezáleží. Vážně se tu najde někdo, kdo těch barevných punčoch denně vídá tolik, že ho to otravuje jednotvárností a pohybuje se přes den na ulici nejen na galerii módního pekla? protože co si budeme povídat galerie tady nepředstavuje úplně reprezentativní vzorek, který bych použila pro výzkum pouliční módy.

chinin
2788 příspěvků 6.3.13 17:35

@Chari
Dnes jsem měla stejný nápad! :-) Cca půl dne jsem pobíhala po Brně - měla jsem nějaké pochůzky, takže jsem se pohybovala venku i v interiérech, a když jsem počítala všechny punčochy kromě černých a tělových bez vzoru, napočítala jsem jich 26! Z toho byly jedny černé se vzorem a dvoje bavlněné pruhované, zbytek byly jednobarevné - odhadem cca 2/3 byly různé zemité odstíny hnědé, oranžové, olivové, zelené apod.

P. S. Použití punčoch v rámci outfitu se mi vyloženě líbilo 2×, vyloženě nelíbilo 16× (z hlediska použití konkrétní ženou v konkrétním outfitu), zbytek „neutrál“. („Vysvětlivky“ viz výše – nesoudnost, provinční kreativita, česká upachtěnost.) :-(

Edit:
P. P. S. Ne, většinou na ulici nepočítám barevné punčochy. Ano, výjimečně (typicky během nudných pochůzek) něco počítám - ponožky v sandálech, „pytle s odpadky“, „muffinky“, falešné Vitónky… :-)

Chari
541 příspěvků 6.3.13 17:46

@chinin Brno bylo dneska evidentně barevnější :D

HertaDeOran
866 příspěvků 6.3.13 18:04
Je to IN!

Zde uvádějí, že barevné punčocháče jsou stále IN, já bych spíš řekla INcredible INfantile

http://www.luxurymag.cz/…ou-stale-in/

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 19:01

@HertaDeOran Ajaj ty Rozpustila ocicka me budou v noci strasit no ale zase ta dalnice s autikem ' tam si rikam to by se klukum mohlo libit je to takove roztomile hrave. No a kdyby ne tak aspon budu za originalni divku s umelecky alternativnim citenim. No ja holt byla vzdyciny takova pohodarka rebel. :-) :-) :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 19:03

@gudrun Jako že chlapci a chlapi přemýšlejí, odkud nebo kam asi ta autíčka jedou? :D

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 19:13

Presne tak!

DRW
2039 příspěvků 6.3.13 20:39

Mila Gudrun, zkuste se na chvili zamyslet, co tady pisete. Lokace London neznamena, ze muzete kecet do vseho. A mimochodem i v severskych zemich jsou barevne puncochace in. Ale vsude i v tom Londyne se to musi umet kombinovat.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.13 23:47

Asi půjde o to, zda pod pojmem barevné punčochy mluvíme o jednobarevných. Většinou se mi třeba oranžové a žluté líbí, když je nositelka umí sladit s oblečením. V naší kotlině v nich beztak bude zářit oproti okolí.

Mylady2
12413 příspěvků 6.3.13 23:50

Dneska jsem viděla paní (40-50) měla punčocháče aka skotská kostka:-D pro mě teda hrůza.

Barbyl
1472 příspěvků 7.3.13 04:07

@chinin Diky moc, posledni dva modely bych si uz Ted na sebe nevzala, byly to takove studentske blazirny…ale k tem akcim se hodily. Naprosto souhlasim, ze k modelu 3 se boty nehodi, ale na Muranu se mi ulomil podpatek u kozacky a Ty oranzove boty byly temer jedina zimni alternativa, kterou jsem si na ostrove Mohla dovolit:) do lesa a prirody jsem je pak hodne uzila, protoze narozdil od kozacek byly teple a neklouzaly se…uz jsou ale v propadlisti dejin;) a co se tyce baleni se na dovolenou, prave me jedno ceka, nebudou tam ani jedny dziny a 3/4 kalhoty a botasky jsem nikdy ani nevlastnila. Mam zlate conversky, co jsem si koupila pod vlivem tehotenskych hormonu a slouzi Jako antikoncepce;) kdykoli je na dne satniku zahlednu, nestacim se digit, nakolik jsem byla Ty dny poblbla…

devushka-m
145 příspěvků 7.3.13 08:37

@gudrun - na někom se mi barevné punčocháče líbí, někdo v nich vypadá hrozně. Obecně skořicové a hnědé se mi líbí asi nejvíc. Záleží na celkovém vkusu osoby, postavě a tak..
gudrun, a k tomu, jak píšete, dívejte se déle do zrcadla, pak to třeba uvidíte. No, moje mamka má takové, prý lety vyzkoušené, heslo. Když si oblečete na sebe nějakou hrůzu, ten správný pohled je pouze první dojem. Čím déle na sebe koukáte, tím víc se vám to líbí a tak nakonec můžete dospět i k názoru. hele, ono to není tak špatný.

Sailorette
1594 příspěvků 7.3.13 08:57

@Barbyl Zlaté conversky bych brala, snad nejsem těhotná:D
K těm punčochám, když pominu opravdu mladé holky, tak je většinou vidím buď na oplácaných ženách se sukní ke kolenům, nic moc kabátem a nějakým doplňkem ve stejné barvě jako jsou punčochy, dost často kabelkou nebo látkovou kytkou, což je pro mě peklo. A pak na hodně drobných ženách, které mají dost diblíkovitý jakoby alternaivní styl. Málokdy se mi barevné punčochy opravdu líbí a kdž, tak jsou většinou stejně šedé, třeba pletené, takže outfit budí dojem takové té zachumlanosti. Už si ani nepamatuju, kdy jsem potkala někoho, na kom se mi barevné punčochy fakt líbily.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek