Peklo barevných punčoch

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 08:59

@devushka-m To heslo se mi libi a souhlasim, vase maminka ma pravdu. Jen neplati pro vsechny, nekdo koukne a vi. Nekteri tuhle vlastnost nemaji a potrebuji poradit a „dele koukat“.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.13 09:00

@Sailorette Souhlasim

Karin
3948 příspěvků 7.3.13 09:19

To je asi jako se vším - když se to umí, tak to je super doplněk, a když se to neumí, tak to vypadá blbě… Ale samo o sobě to není ani špatný, ani dobrý.

Barbyl
1472 příspěvků 7.3.13 10:12

@Sailorette tak pokud mate 39 a ja budu mit v lete misto v kufru na ceste do Cech tak Vam je prenecham.Mela jsem je jednou na zumbu a prisla si jak krovi od Michaela Jacsona. A to mam convers rada, na ostatnich se mi libi, ale na me je fakt poznat, ze to neni uplne to prave orechove:) a co se tyce puncoch, uz jsem se tak dlouho vyhla jaru a podzimu, ze ani nevim, jestli bych je jeste nosila…asi jo, ale fakt to chce vyzkouset nekolik variaci. Na VS jsem je nosila pro zabavu a pohodli, hlavne ty vzorovane…ale to uz je davno…

Sailorette
1594 příspěvků 8.3.13 14:26

@Barbyl Díky, to je od Vás milé, ale mám 41, to bych si ty prsty musela srolovat:))

Hroše
13 příspěvků 10.3.13 11:38

Tak kvůli této diskuzi jsem se konečně zaregistrovala… to si opravdu tolik z vás myslí, že barevné punčochy jsou vesměs špatné? Já tedy v Praze potkávám slečny, které je nosí a vypadá to výborně. Jistě, párkrát člověk narazí na něco špatně zkombinovaného, ale příliš často se mi to nestává.
A samozřejmě já sama mám punčoch plný šuplík (barevných je tak polovina) a vzhledem k tomu že nosím především sukně… :)
Hodila bych sem nějakou svou fotku, abyste se do mě mohli pustit, žel zrovna žádnou v punčochách nemám… ale asi při nejbližší příležitosti něco vyfotím. :D
A ještě poznámka k té roztomilosti - nevím v jaké společnosti se pohybujete, ale 90 % mužů co znám se může uslintat po roztomile oblečených slečnách. Můj bývalý přítel prohalšoval, že mi všechny podpatky useká mačetou, protože mnohem víc se mu líbí boty bez nich nebo jen na nízkém podpatku. A když jsem se oblékla trochu víc elegantně, tak prohlašoval že teď vůbec nejsem sexy. ;)

HertaDeOran
866 příspěvků 10.3.13 11:51
Lolita vs. Kobra

Roztomilost je ok, ale sex je víc, takže podpatky versus roztomilost?
Podpatky vyhrávají na celé čáře. Podle reakcí můžů na ulici to můžu odpřísáhnout, v podpatcích na mě počká tramvaják a nezavře mi před nosem, v podpatcích mám najednou přednost na přechodu i ve všech dveřích a stane se mi, že mi cizí muž na ulici složí komliment. V balerínkách s mašličkou se mi to tedy ještě nestalo.

HertaDeOran
866 příspěvků 10.3.13 11:52
Hroše

@Hroše
Pardon, předchozí příspěvek byl míněn jako reakce na Hroše.

Hroše
13 příspěvků 10.3.13 13:27

Myslím, že ve výsledku asi závisí na tom, na jakou skupinu chlapů se člověk zaměří. :) Je typ můžu kteří budou vždycky preferovat vysoké podpatky a „manažerský“ styl oblékání a pak je samozřejmě i skupina těch, kteří preferují roztomilé lolitky a ethno slečny a za „manažerkou“ se neotočí… a pak samozřejmě záleží na preferencích slečny. :)
Tím neříkám že jedno nebo druhé je špatné, jen že každá žena se pak bude oblékat i podle toho, jaká kategorie mužů je její cílová. :D A to je vlastně správně, ne?

Sibyla
2646 příspěvků 10.3.13 14:03

@Hroše Absolutně. Důležité je najít ty, kdo souzní s vámi i s vaším stylem, pak je vše v pohodě. Neexistuje univerzálně přitažlivý styl, vždycky záleží na příjemci. Namátkou se mi vybavuje Le Divorce, kde se Isabel, na začátku obyčejná americká holka v tričku, s přeroslými vlasy a příšernou kabelkou s třásněmi, vystajluje do sexy kočky, aby zapůsobila na postaršího svůdníka. Povede se. Ale její dosavadní přítel si stěžuje, jak to teď vypadá: „jako někdo, kdo čte Marie-Claire.“

continuity
5853 příspěvků 10.3.13 19:41

@HertaDeOran mne zas davali prednost s kocarkem, co neni zcela jiste ani trochu sexi. jestli to neni tim, ze jste v tech podpatcich podle muzu handikepovana :D (muj tak podpatky bere, jako omezeni).

HertaDeOran
866 příspěvků 12.3.13 14:18

@continuity
Svým způsobem to handicap je - na Starém Městě je to docela divoká procházka, takže možná máte pravdu, že mám přednost ze soucitu:)

stric
762 příspěvků 12.3.13 18:32

Tak mě dneska taky v metru napadlo koukat po punčochách, i když normálně to nedělám. Viděla jsem holku, která měla oranžové punčochy a barevné napletené copánky a ještě něco strakatého na krku. To se mi líbilo. Pak jednu, co měla šedivou pletenou sukni a žluté punčochy. To bylo příšerné. A ještě jednu, co byla v černém a měla červené punčochy, to bylo taky dost otřesné. Jinak jsem si všimla jen samých normálních lidí, ale nekoukala jsem pořád, tak jsem možná někoho přehlídla :-)

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 12.3.13 21:59

Nedalo mi to a zeptala jsem se muže. samozřejmě, nechápal, o čem mluvím. tak jsem mu ukázala nějaké fotky. vyjma těch „po kolena dobrý, pak černé uzemnění“ si ničehož nepovšimnul, hezká žena s pěknou tváří (´+vlasy!!) a tvarovanou postavou, slušivé šaty/sukně, nohy… fajn. „miláčku a nevšim sis že jsou ty nohy barevné?“ ne, proč?:-))

hell-no
192 příspěvků 16.3.13 10:54

Barevné punčochy NEJSOU peklo! Móda je přece hra. Jako peklo naopak vidím zbytečné omezování se kvůli slepému následování uniformních pravidel. Pokud jsou vhodně doladěné se zbytkem oblečení, barevné punčochy si může dovolit téměř každá žena.

simchi
184 příspěvků 16.3.13 13:46

I když proti barevným punčocháčům z principu nic nemám - nelíbí se mi, jak se nosí a k čemu. barevné punčocháče prostě špatné oblečení sami o sobě nevylepší a ani mu nepřidají na zajímavosti či šmrncu. ale obávám se, že v tomto názoru budu víceméně na těchto stránkách osamocena.

Příspěvek upraven 16.03.13 v 13:57

Messalinna
95 příspěvků 16.3.13 13:52

Já sama barevné punčocháče nosím a mám je ráda. Ale jsou jen hladké, jednoduché, žádná divočina, žádné mixování vzorů a naopak si myslím, že to může outfit skvěle doplnit. Pro příklad - mám černé pouzdrové šaty, ke kterým vezmu tričko, pásek a punčocháče ve stejném odstínu. A tyto kombinace mám v několika barvách - pudrová růžová, jahodově červená, ohnivě červená, královská modrá, tyrkysová, oříškově hnědá… K tomu jednoduché černé pouzdrovky, kozačky, kabelka a voila!

simchi
184 příspěvků 16.3.13 14:03

@chinin Děkuji, souhlasím s každým slovem

MaM7
177 příspěvků 16.3.13 17:45

@HertaDeOran To se mi taky stává a nenosím podpatky, že ono to bude spíš něčím jiným?:)

0zero7
4458 příspěvků 16.3.13 18:53
@Hroše píše:
Myslím, že ve výsledku asi závisí na tom, na jakou skupinu chlapů se člověk zaměří. :) Je typ můžu kteří budou vždycky preferovat vysoké podpatky a „manažerský“ styl oblékání a pak je samozřejmě i skupina těch, kteří preferují roztomilé lolitky a ethno slečny a za „manažerkou“ se neotočí… a pak samozřejmě záleží na preferencích slečny. :)
Tím neříkám že jedno nebo druhé je špatné, jen že každá žena se pak bude oblékat i podle toho, jaká kategorie mužů je její cílová. :D A to je vlastně správně, ne?

Ja myslim, ze nejlepsi je chlap co preferuje podpatky a nelibi se mu manazersky kostymkovy styl :)

A taky, ze Kdyz je nekdo sexy, tak je sexy v 10cm steklich I v keckach. Je to podle me spis o sarmu a nenucenosti, usmevu atp.

Co se barevnych puncoch tyce, malokdy to vypada vyborne. Vetsinou se to spis nepodari, nebo je to jen na pul cesty. Za me radsi ne :)

ETE
47 příspěvků 1.5.13 19:20
Punčochy
@gudrun píše:
Je to trend cesky. Mate pravdu v jednoduchosti je krasa. Stejne muze byt krasne i barevne, vzorovane obleceni i ty puncochy… ALE velke ALE je tezke barvy kombinovat a malokdo v mode umi chodit tak, aby to ve vysledku bylo skutecne krasne a esteticke. Vim ze MP neni zadny fashionblog a ctenarky jsou vetsinou zeny ktere se v mode teprv uci chodit. A to opravdu od zakladu. Proto neexperimentujte se zelenejma, ruzovejma, modrejma puncochama!!! Vzdyt uz jen pri tom vysloveni to zni hrozne.

Rozhodně to zní hrozně a ještě hůř to vypadá, když to takto nespisovně napíšete. :D

Barevné punčochy mám velmi ráda. Naučila jsem se je nosit při pobytu v cizině, takže to nepovažuji za český vliv. :) Nohy nemám hubené, ale vypadají lépe právě v barevných punčoškách, než v klasických tělových už kvůli tomu, že zakryjí jizvy, které mám po několika operacích kolen. Nepovažuji to za infantilní záležitost a alespoň do třiceti je nosit stále budu. :)

Jahudka64
41 příspěvků 24.3.17 13:17

Podle mě když to umí žena pěkně sladit tak proč ne, ale občas když vidím ty paní v retro stylu podle jejich uvážení tak nevěřím svým očím.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek