Peklo na hlavě...

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 07:40

@martekm Možná se nemohla rozhodnout, tak teď má obojí. A na rodinných fotkách vypadá z různých úhlů pokaždé jinak:-)
Zdravím do Žďáru, jezdívala jsem jako dítě na vysočinu na prázdniny a mám krásné vzpomínky.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 07:43

@babakoko Takže mullet neboli na blbečka?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 07:59
@noemi píše:
Myslím, že vždy je tady možnost nechat si vlasy obarvit na požadovaný odstín.

Tak když už nechci žádnou barvu a chci mít svoji přírodní barvu vlasů? Jestli ste měla na mysli třeba peroxidovou, když někdo má na hlavě apřírodní vlasy má třeba tmavě hnědý tak budiž, ale když si chce někdo nechat odrůst červenohnědou barvu a chce si nechat svůj odstín barvy, to je taky peklo?

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 08:28
@seznam.mih píše:
Tak když už nechci žádnou barvu a chci mít svoji přírodní barvu vlasů? Jestli ste měla na mysli třeba peroxidovou, když někdo má na hlavě apřírodní vlasy má třeba tmavě hnědý tak budiž, ale když si chce někdo nechat odrůst červenohnědou barvu a chce si nechat svůj odstín barvy, to je taky peklo?

Ne, pokud si chce někdo nechat vlastní barvu a má na hlave jinou, je jediná možnost, aby to nevypadalo blbě přetahnout hlavu přelivem v odstínu původních vlasů majitelky.

kvietorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 08:31

Nesuhlasim s nazorom, ze zena by od urciteho veku nemala nosit dlhe vlasy. Moja maminka 50+ ma krasne huste dlhe vlasy o ktore sa cely zivot stara (vlasove masky, zabaly, pravidelne zastrihnutie koncekov a barveni). Za tie roky sa naucila vlasy upravovat do roznych ucesov, drdoly a podobne a vypada to velmi elegantne. Samozrejme sa od urciteho veku stretava s nazorom okolia, ze by si tie vlasy mala nechat ostrihat, pretoze k jej veku dlhe vlasy uz nepatria :-((((
Za mna je „vlasove“ peklo zena v kratkych vlasoch okudlana takou tou ziletkou v hrebeni - neviem, ci to este dnes vyrabaju ale poznam jednu pani v mojom okoli, ktora sa tym este chlubi ako usetri penize za kadernika :-(((

Ziné
82 příspěvků 12.6.12 08:34

@seznam.mih Odrosty rozhodně moc parády nenadělají, ale když se chce člověk navrátit k původní barvě, tak to bohužel jinak nejde - přelivy většinou nevystihnou původní, přírodní odstín. Můžou trochu zamaskovat ten vizuální rozdíl, pokud si nechávám odrůst barvu, která se výrazně liší od té mé, stejně je ale vidět, že odrůstá barva.
Já tohle řešila tak, že jsem odrosty kamuflovala právě tímto způsobem a ve chvíli, kdy dorostly na úroveň brady, šla jsem na krátké mikádo.

Příspěvek upraven 12.06.12 v 09:00

Ziné
82 příspěvků 12.6.12 08:38
@kvietorka píše:
Nesuhlasim s nazorom, ze zena by od urciteho veku nemala nosit dlhe vlasy. Moja maminka 50+ ma krasne huste dlhe vlasy o ktore sa cely zivot stara (vlasove masky, zabaly, pravidelne zastrihnutie koncekov a barveni). Za tie roky sa naucila vlasy upravovat do roznych ucesov, drdoly a podobne a vypada to velmi elegantne. Samozrejme sa od urciteho veku stretava s nazorom okolia, ze by si tie vlasy mala nechat ostrihat, pretoze k jej veku dlhe vlasy uz nepatria :-((((
Za mna je „vlasove“ peklo zena v kratkych vlasoch okudlana takou tou ziletkou v hrebeni - neviem, ci to este dnes vyrabaju ale poznam jednu pani v mojom okoli, ktora sa tym este chlubi ako usetri penize za kadernika :-(((

Souhlasím, ale zároveň je třeba podotknout, že na dlouhé vlasy po padesátce musí být žena typ - tvarem obličeje, kvalitou vlasů, celkovým stylem. Každému prostě nesednou. Zároveň by měly být nějak upravené: culík, drdol, cop… Dlouhé rozpuštěné vlasy nejsou v případě starších žen nic moc. Někde jsem na toto téma četla pěkné rčení: „zezadu liceum, zepředu muzeum“.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 08:43

@Ziné no tu pani po 50 ktorej sluší culík by som rada poznala. Culíky nie su nič moc ani na mladých ženách,na tých po 50 to už to zmieňované peklo skutočne je. To nech má radšej rozpustené,ako culik.

Ziné
82 příspěvků 12.6.12 08:55

@gulietta Měla jsem na mysli ženy typu Chantal Poullain.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:01

@Ziné omolouvam se,ja som myslela že culik je toto.
http://dorishop.cz/…RLA-7206.jpg

Bugatti
4086 příspěvků 12.6.12 09:09

Svoje vlasy mám úplně šedivé. Začala jsem šedivět velmi brzy a léta barvím na víceméně původní barvu, i když je s tím trošku problém, protože moje původní vlasy byly tmavě hnědé a většina barev má větší nebo menší nádech do červena. Jsem už ve věku, kdy bych mohla nosit šedivé vlasy (i když jsem si vědoma toho, že bych musela značně překopat celý šatník) ale právě to období odrůstání mne děsí a proto jsem od toho zatím upustila. Nosím sice hodně klobouky, ale nedá se v nich chodit vždy a všude a ani doma nechci mít rok na hlavě nějakou hrůzu. Pracuji sice z domu, ale mám často jednání mimo a nepravidelně, ale docela často pracovní povinnosti venku, které navíc často vyvstanou ze dne na den. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

JarkaJa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:40

Jak se názvosloví mění. Byla jsem zvyklá říkat „culík“ nebo „copan“ copu, dnes se to slovo všeobecně používá pro účes, kterému jsme říkali „ohon“ nebo „koňský ohon“. A přesně tomu účesu, co je na obrázku, „myší ocásky“.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:44

Moje prateta nosí pořád dlouhé hnědé vlasy vždy v drdolu, něco jako na obrázku. A je krásná. http://www.google.cz/url?…

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.6.12 09:46

asi jsem nerozuměla dobře: vám se zdá chantal poulain na té fotce pěkná? nebo právě že nezdá?

jakkoliv si jinak o chantal myslím, že je krásná „baba“ se šarmem, zrovna tento účes s třemi chlupy místo ofiny se mi nelíbí vůbec na nikom…ani na ní :( bez té jakože ofiny by to podle mě bylo stokrát lepší.

JarkaJa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:50

@Bugatti.
První věta by mohla platit taky pro mě. Já jsem to řešila tak, že po kratším období barvení vlasů jsem začala chodit s tou šedivou barvou, co mi teď roste na hlavě. Měla jsem totiž problém s tím, že moje původní barva byla černá a barvit se na hnědou mi nějak nesedělo, nemohla jsem tu paní v zrcadle poznat. A barvit se na černo není ono - je to příliš tvrdý kontrast, když jednomu už není čtyřicet. Kromě toho mi vlasy rostou tak rychle, že za tři týdny jsem měla ve vlasech světlou pěšinku. Řekla jsem si, že například v Německou ženy většinou svoji šedivou barvu přiznávají, tak proč ne já. Ale stejně je trochu nespravedlivé, že pánům šedivé vlasy většinou vyloženě sluší, ženám tak moc ne.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:50

@Jiná Realita účes Chantal sa mi nepáči,ale dlhé vlasy na ženách po 50 áno. Ak sú upravené a pestované. Dovod: koli veku a postaveniu sa nechať ostrihať na krátko,lebo je to vhodné,je podľa mňa zlý.

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.6.12 10:00

@gulietta
aha :)
já si taky myslím, že není důvod se stříhat. vždyť i sněhobílým babičkám nejvíc většinou sluší nějaký drdůlek.

Agrafína
251 příspěvků 12.6.12 10:14

Nemyslím, že žena od určitého věku musí jít nakrátko. Našla jsem fotku Charlese Bronsona s manželkou, která v té době nebyla nejmladší a ty copy jí závidím:) Myslím, že opravdu záleží na typu ženy a jejím stylu.

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.6.12 10:28

@Agrafína
já nevím…ve tváři je pěkná, šaty se zdají ok, ale ty copy se k nim vůbec nehodí. zřejmě jde o večerní příležitost. navíc jsou jak myší ocásky. když už, tak bych je zkrátila tak na polovinu a rozhodně nenosila k velké večerní róbě.

Bugatti
4086 příspěvků 12.6.12 10:29
**@JarkaJa*
První věta by mohla platit taky pro mě. Já jsem to řešila tak, že po kratším období barvení vlasů jsem začala chodit s tou šedivou barvou, co mi teď roste na hlavě.
A jak jste zvládla ten přechod? Problém je v tom, že mám vlasy prakticky úplně šedivé. Přemýšlela jsem o tom, zkusit to přes zimu, doma bych mohla nosit šátek uvázaný jako čelenku, ven samozřejmě klobouk, jen nevím, jak zvládnout pracovní povinnosti venku a společenské události (divadlo, návštěvy apod.). Hedvábný šátek uvázaný jako turban mi nesluší.
katango
1356 příspěvků 12.6.12 10:33

@Jiná Realita Proč ne?

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.6.12 10:33

@gulietta
to je ta samá žena? :-O jestli jo, tak teda wooow, protože nenamalovaná vypadá…ehm…nezajímavě.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 10:37
Agrafína
251 příspěvků 12.6.12 10:39

@Jiná Realita
Netvrdím, že ty copy jsou to pravé k společenským šatům, jen jsem si při čtení diskuze vzpomněla právě na tuhle fotku, kterou jsem sem dala jako příklad, že i starší žena může mít dlouhé vlasy (a že tyhle musí být pořádně dlouhé, když vezmete, jak se při vytvoření copu vlasy zkrátí). Mně se ty copy k ní vyloženě líbí, jsou ke konci úzké, ale to mě nijak neuráží.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek