Peklo "stylistů"

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 14:40

No doprdele! Zkus mit vkus… kurna kdo tyhle porady toci?

Gräfin
2642 příspěvků 17.3.13 14:42
@gudrun píše:
No doprdele! Zkus mit vkus… kurna kdo tyhle porady toci?
česká televize - za peníze českých koncesionářů
Gräfin
2642 příspěvků 17.3.13 16:31

První díl pekelné série stojí taky za to
http://www.ceskatelevize.cz/…36100101001/

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 16:37

@Gräfin nejvíc mě na tom irituje ta neupravená moderátorka a to, jak má furt hlavu nahoru a my se jí musíme dívat do jejích nozder. ten zbytek snad ani už nestojí za komentář :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.13 16:58

Jo, presne! A pak me doslova desi ta vizazistko-kadernice, to je pro me cire peklo, staci ji jen videt a je hned jasne, ze to nemuze dopadnout.

Messalinna
95 příspěvků 17.3.13 17:02

Hm, tak jsem si pár dílů projela a popravdě jsem zůstala zírat. Tohle je opravdu „peklo“. O takzvaném návrháři P. J. jsem v životě neslyšela, a hlavně mi přijde, že moc oblečení vybrat neumí. Neumí s těma ženskýma mluvit, nedokáže to oblečení popsat, použít nějakou argumentaci proč vybral zrovna tohle, něco celkově k typu postavy, střihům… Konkrétně v díle s těhotnou Lenkou jsem myslela, že padnu do mdlob..
Ach jo. Myslím, že 80% populace na MP by si v roli „návrháře“ vedla asi tak stokrát líp.

Betty J.
2031 příspěvků 17.3.13 17:37

Budiž nám všem slabou útěchou, že se jedná o čtyři roky starý recyklát (pekelné to bylo už tehdy). Důvod, proč ČT vysílá takové svěží dílko, bych viděla v péči o zdraví české populace - jako laxativum to nemá chybu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek