Pěkné sportovní oblečení

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Sportovní oblečení

Stránka:  « Předchozí 1 2
Kamilka.Han
1 příspěvek 18.4.16 10:48
nesouhlasím

Ahoj :) Já viděla spíše samé zářivé a barevné sportovní oblečení, ale taky mám občas problém si vybrat. Většinou mě nezklame decathlon, ale nejvíc objednávám z Armour Store :) Chápu ale, že každý má jiný styl a co se líbí tobě nemusí se líbit mě. Ale jsem si jistá, že někde na internetu něco seženeš.

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.16 10:50

@Kamilka.Han Kamilko, běž do háje…

Slanec
3 příspěvky 22.6.16 19:20

Krásné kousky, ne že by mi na tom nějak extra záleželo ale musím se přiznat že v kvalitním oblečení nejen že se mi cvičí lépe ale i z toho mám lepší osobní pocit a cvičení mě pak i víc baví. Přeci jen jako holky se chceme líbit pořád že :D. A kde nakupujete holky?

candance
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.16 12:58

@Slanec vy nam urcite poradite

94.Lucie
2 příspěvky 23.8.16 13:35

Já si kupuji hlavně věci na běhání. Nejraději mám eshop http://www.behshop.cz. Mám z této stránky boty, legíny a sportovní podprsenku a všechno sedí. Boty jsem si první zkoušela v kamenné prodejně a na internetu je koupila o dost levnější. Raději si takto boty vyzkouším než abych je potom musela složitě vracet a vyměňovat.

nanjua
1153 příspěvků 23.1.17 13:14

Oživuji téma vzhledem k období. Pokukuju po novém lyžařském oblečení, právě jsem si koupila bílou přilbu (ladí k lyžím a přeskáčům) a přemýšlím i o bílé bundě protože po svahu jezdím jak černá můra :-D Pokud máte nějaké inspirující outfity, přispějte :-)

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.17 13:23

@nanjua Já nerada bílé lyžaře, nejsou vidět když sněží nebo je mlha, pěkně zůstaňte jak jste!

nanjua
1153 příspěvků 23.1.17 13:28

@Amigdala :-) Když ty bílé dámské bundy s kožíškem jsou tak krásné :-D Ale pravda, děsím se jednou chvíle, až mi někde vypne lyže a já budu lítat po kopci a hledat ji. Na to jsem při nákupu bohužel tenkrát nemyslela, ale také jsou krásné :-D :-D

megusa
431 příspěvků 23.1.17 14:07

@nanjua jak píše @Amigdala.. taky nerada bílé lyžaře.. ona ni ta mlha a sněžení nemusí být.. na tej kotvě za váma jedou nohy.. :)
věřim, že je krásná.. ale.. :)
kdysi jsem se mále zabila o nějakou holku na prkně - celá v bílém a i její prkno mělo bílou skluznici.. a klečela kousek pod terénním zlomem.. no o fous to bylo..

nanjua
1153 příspěvků 23.1.17 20:20

A taky se mi ukrutně líbí tato parka. Jen vymyslet jak (vzhledem absenci rukávů) a kdy (kromě těch třech dnů v roce, kdy je -15 a na Nove doporučují nevycházet ven) ji nosit. Ale opravdu obrovsky moc se mi líbí. Ať už je jaro, ať nad tím nemusím přemýšlet :-D

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.17 10:46

@nanjua Abyste na svahu nevypadala takhle :)

nanjua
1153 příspěvků 30.1.17 09:36

@Pinot Noir :-D Tohle mi spíš evokuje bílou černou kombošku na motorku, kterou jsem zvažovala, nějak takto bych asi vypadala, to by byla blbost :-D

bety90
3 příspěvky 29.6.17 16:49

V Tchibo mají sportovní / outdoor věci, které navíc i dobře vypadají
https://www.letakomat.cz/…ni-motivace/?… leták

Betty_nka77
5 příspěvků 23.7.19 20:59

Sháním nějaké kvalitní a značkové sportovní oblečení, kde je nějlepší se mrknout?

aja_kukacka
3 příspěvky 24.7.19 19:00

Nakupuju hodně věcí na different. Od kabelek až po spodní prádlo.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek