Pěnové matrace z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sugar_plum
294 příspěvků 22.03.16 11:58
Pěnové matrace z Lidlu

Dobrý den, od čtvrtka mají v Lidlu pěnové matrace - přemýšlím o jejich koupi. Budeme kompletně zařizovat byt a dávat desítky tisíc za zdravotní matrace se nám teď nechce.. Tak kdyby posloužily třeba rok, bylo by to super. Nemáte je někdo už doma? Je mi jasné, že každému bude vyhovovat něco jiného, ale kdyby byly úplně příšerné, zdály by se tak doufám všem :-).

Děkuji za info :-)

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

RenaLange  22.03.16 12:02

@sugar_plum já myslím že příšerné nebudou, Lidl bych řekla by na trh nějaký superšmejd nedal.Si myslím teda, jestli to máte jen na chvíli nebála bych se.

sugar_plum
294 příspěvků 22.03.16 12:05

@RenaLange já jsem právě se všemi výrobky z Lidlu spokojená, ale na netu jsem našla jen recenze lidí, kteří si tyto matrace koupili třeba na chalupu a nespí na nich denně. Zase si říkám, že kdyby byly hrozné, tak se ty špatné recenze někde objeví..

RenaLange  22.03.16 12:12

@sugar_plum určitě nebudou horší než matrace z tv reklam. Krom toho ty jejich výrobky pořád testují nějaké inspekce, myslím že si na to dávají pozor.

irma73
412 příspěvků 22.03.16 12:44

Máme je cca 3 roky, spíme na nich denně a zatím jsou v pohodě.

sugar_plum
294 příspěvků 22.03.16 13:07

@irma73 moc děkuji za dobrou zprávu :-). A s tvrdostí jsou na tom jak? Předpokládám, že budou tak akorát - ani měkké, ani tvrdé. Je to tak :-)?

irma73
412 příspěvků 22.03.16 23:39

S tou tvrdostí nebo měkkostí to je relativní, záleží, jak je člověk těžký. Nám vyhovují, ale pro urostlého chlapa nad 100kg by byly moc měkké.

paktofonika  23.03.16 06:58

@sugar_plum jedinú ich nevýhodu vidím len v tom, že sa predávajú stočené, môže pritom dôjsť k poškodeniu tej peny. Ale na dočasné riešenie by to malo byť ok. :)

vvy
292 příspěvků 23.03.16 07:45

@paktofonika Já tedy matracím moc nerozumím, ale i jiné, a o dost dražší matrace, se prodávají stočené. ( Ty pěnové, ty s pružinami jistě, že ne :-) ). Mají se rozbalit a nechat 24 hodin odstát. Ony se „nafouknou“.

paktofonika  23.03.16 08:30

@vvy Nám to bolo pred nákupom matraci doporučené. Niečo som o tom aj čítala. Viem si predstaviť že pri stoceni môže pena popraskat.

vvy
292 příspěvků 23.03.16 08:55

@paktofonika Jak píšu, nerozumím tomu. My kupovali matrace za cc. 6000,– kus a byly také stočené. A bylo nám řečeno, to o tom posečkání 24 hodin.

paktofonika  23.03.16 09:00

@vvy No ja tiež niesom odborník. Mám matrace trochu drahšie no a prišli v rovnom stave. Len som chcela poukázať na to, že aj to môže mať vplyv na kvalitu matracu.

vvy
292 příspěvků 23.03.16 09:12

@paktofonika Jasně. Zase od matrace za necelé 2000,– se asi toho neočekává tolik. I když už jsem se vícekrát přesvědčila o tom, že cena kvalitu nezaručuje. :-)

Doudou
1344 příspěvků 3 inzeráty 23.03.16 17:28

Lidl má obecně kvalitní výrobky, takže bych řekla, že budou i matrace o. k.

sugar_plum
294 příspěvků 24.03.16 10:20

Děkuji za příspěvky, dneska ráno jsem je koupila a od června začnu testovat :-)).

RenaLange  24.03.16 23:19

@sugar_plum tak jen krásné sny :-).

sarkamor
3 příspěvky 15.02.17 17:44
Jak jste spokojená?

@sugar_plum Dobrý den, zítra jsou v lidlu opět tyto matrace a my budeme za chvíli zařizovat byt, tak se chci optat, jak jste spokojená? Přítel má problémy se zádama a chce kupovat drahé Dormeo. Já se přikláním k lidlu, ta cena je super. Tak bych chtěla vědět, jak jste s matracemi spokojení?

DaPo
4 příspěvky 24.05.17 21:47
Matrace z Lidlu ne!

Sarkamor, vám už asi nepomohu, ale všem ostatním, kdo budou tuhle diskuzi číst, možná ano. Matrace z Lidlu, alespoň ty, které byly nabízeny naposledy, nejsou hodné doporučení. Mám za sebou čtyři semestry medicíny a kromě toho se účastním testování matrací (pokud se chcete přesvědčit, pak můžete mrknout na článek o matracích zde). Nesplňují nároky, jaké by měl zdravý člověk mít. Neznám vašeho přítele a neznám vás, ale pokud má problémy se zády, spíše by to chtělo zainvestovat do matrace, věnovat více času výběru a snažit se mu vyjít vstříc. Matrace z Lidlu by mu mohla záda časem odrovnat úplně. A stejně tak se nebojím říct, že pokud nemáte s přítelem podobnou stavbu těla, chtělo by to, abyste si koupili každý jinou ;-)

Allania
492 příspěvků 25.05.17 07:23

Asi už je to bezpředmětné, ale já jsem s pěnovou matrací z Lidlu spokojená velmi. Kupovali jsme jí s manželem jako nouzovku na chalupu, kde byla položená jen na zemi a spí se na ní tak dobře, že se s námi už podruhé stěhovala. Manžel má občas taky problémy se zády, ale na postel si nikdy nestěžuje, ba naopak se vždy těší odněkud domu. Koupili jsme si 160 cm širokou matraci a na to, jak skáče, když se obrací, tak já necítím nic. U rodičů má ještě hodně drahou zdravotní matraci a tedy na té se spí mizerně. Myslím, že Lidl na matrace nabízel vrácení peněz pokud by nevyhovovala.
Nevím, jaké všechny parametry musí matrace splňovat, ale za sebe mám jednoduchý parametr - bolí/nebolí mě ráno záda a zda jsem spala celou noc.

Jindrason
224 příspěvků 25.05.17 09:18

Pokud máte nějakou starou a špatnou, tak určitě budou lepší. Na druhou stranu ve velkých obchoďácích s nábytkem taky seženete levnější matrace. Doporučuji si na tu matraci lehnout, než si jí koupíte. Což v Lídlu uděláte těžko.

sarkamor
3 příspěvky 25.05.17 12:23

@DaPo @Jindrason

Matrace máme koupené a přítel i já jsme velice spokojení. Můžu Vám říct, že tak dobrou matraci jsem ještě neměla. Přítel míval přistýlku Dormeo a nedá se to srovnat. Tvrdost ideální, má 7 zón. Já rozumím Vašim argumentům proti a souhlasím, ale v tom článku ta matrace z lidlu není (aspon ji tam nevidím) a neodsuzovala bych něco, co nemám vyzkoušené. Šla jsem do toho s tím, že pokud nebude dobrá, tak po čase koupím jinou. Také záleží na roštu a ten máme kvalitní. Moji rodiče mají drazší matrace a jsou s těmito nesrovnatelné. Dokonce mi říkala kolegyně, že kupovala matraci za 10 000 Kč a po roce byla nepoužitelná. Víte, ona ta cena nemusí být vždy známkou kvality. Nechtěla bych ani znát výrobní cenu těch drahých matrací a to jakou část z nich dělá marže.

sarkamor
3 příspěvky 25.05.17 12:27

Rozhodně ale nechci zpochybňovat názor člověka, co studuje medicínu a má určité zkušenosti. Přijde mi ale, že dnes se nedá věřit ničemu. Včera jsem natrefila na video, jak je zelenina a ovoce z obchodů plná dusitanů. Je to hnus, chcete jíst zdravě a pokud nemáte zahrádku nebo cenově dostupného farmáře, tak stejně jíte hnusy, co nám servírují. Paradoxem bylo, že bio zelenina měla úplně stejně špatné výsledky jako ta nebio. To jen tak k té kvalitě, napadlo mě to v souvislosti s probíranou matrací.

Majjinka
5 příspěvků 29.05.17 09:59

Ahoj,

ještě bych chtěla navázat na diskusi o matracích. Řeším zrovna také stejný problém, zařizuji s přítelem nový byt a nemáme na čem spát. Matrace v Lidlu jsem už nestihla :D, tak se chci zeptat, jestli máte zkušenosti s koupí matrací přes net. Například tady: http://www.tvoje-matrace.cz/…3-1-3-3.html mají obrovský výběr matrací, až zase nevím, kterou si vybrat. Je lepší pružinová nebo pěnová?

Jindrason
224 příspěvků 29.05.17 12:42

@sarkamor však já to nijak neshazoval. Já než si koupil novou matraci, tak jsem po té z Lídlu taky pokukoval. Jinak marže no.. já tomu rozumím. Taky jsem si koupil matraci za 8500 Kč v akci za 4000 a věřím tomu, že i tak na tom nemálo vydělají. Na druhou stranu tak stejně to funguje i v tom Lídlu, kde cena začíná na 2000 se stejnou cenovou politikou.

A zkusit si matraci je prostě dobré a je jedno jestli je za 1000 Kč nebo milion.

Majjinka
5 příspěvků 31.05.17 09:47

Já osobně si myslím, že Lidl má celkem kvalitní věcí, proto i matrace bude jakš takš :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama