Pěnové matrace z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Catthi
33 příspěvků 31.5.17 16:18

Matraci jsem neměla, ale z Lidlu mám od roku 2010 desítky a desítky věcí a ty, které mě zklamaly, bych spočítala na prstech jedné ruky. teď si vybavuju meteostanici (2× reklamovaná) a bezdrátová klávesnice, která blbla od začátku (měla jsem ji reklamovat hned, má blbost). Jinak vše, od elektroniky přes hadry až po drogérku OK. matraci jsem chtěla na postel pro hosty, ale momentálně tu postel ještě nevíme, kam dáme, takže asi při příští akci

Numerion
1 příspěvek 5.9.18 08:32
@Catthi píše:
Matraci jsem neměla, ale z Lidlu mám od roku 2010 desítky a desítky věcí a ty, které mě zklamaly, bych spočítala na prstech jedné ruky. teď si vybavuju meteostanici (2× reklamovaná) a bezdrátová klávesnice, která blbla od začátku (měla jsem ji reklamovat hned, má blbost). Jinak vše, od elektroniky přes hadry až po drogérku OK. matraci jsem chtěla na postel pro hosty, ale momentálně tu postel ještě nevíme, kam dáme, takže asi při příští akci

Ono strašně záleží co od toho čekáš. Věci z lidlu nejsou na úrovni speciálek (nejen matrace , ale i sportovní oblečení, boty atd…), ale mají hodně rozumný poměr cena/výkon. Sám mám z Lidlu boty na běhání (běhám tak jednou za měsíc a žádný dálky, takže to pro mě stačí). Ale třeba matraci ve který spím každý den bych si nekoupil. Btw Lidl je asi můj nejoblíbenější obchod, líbí se mi jejich „týdnová strategie“. Aspoň ochutnáme nový jídla :)

Senticek
1 příspěvek 29.12.18 08:35
Levná matrace

Dobrý den a co si tedy myslíte o levných matracích z IKEA? Plánujeme nákup lowcostového modelu ve vánočních vyprodejích. Konfrontace s matracemi nižšíc cenových tříd z vašeho článku nebo např. odtud https://www.arecenze.cz/test-matraci/ nám vychází jako velmi podobná, co vy na to?

Birdonawire
634 příspěvků 9.8.19 20:34

Určitě pro Vás vhodná není. Protože Vy jste spíše natvrdlejší.

BarcaAri
631 příspěvků 13.8.19 18:18

Vubec se nehodi.

marikahr
1054 příspěvků 13.8.19 18:20

@Evinka44 tastickove matrace existuju uz veky a mam take doma ;-)
na odkaz ti nekliknem :-P

giuliettka
9382 příspěvků 1.5.20 13:13

@amaliekrasna Ja áno. Spala som na nich v tom hoteli čo reklamujete v inom vlákne. A spalo sa na tom príšerne. Ale možno na vine boli švábi, ktorými bol ten hotel prolezlý. A matrace v tom boli nevnne.

EmilyG.
2149 příspěvků 1.5.20 13:49
Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek